Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. június 15., csütörtök 16:11

uh pg ki is ment a fejemből, mennyi az esély rá, hogy még idén cseréltek érte?
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. június 15., csütörtök 14:40

Ahhoz fizetést kell kitakarítania a Spursnek.

Amúgy egy olyan labdaigényes irányító, mint Chris Paul, szerintem egyáltalán nem illik San Antonioba.


Ball vs Jackson.
Ballnál kisebb a bust esély, de nekem nagyon piszkálja a fantáziámat egy Jackson-Ingram-George periméter.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. június 15., csütörtök 14:04

Zsombor írta:Ehh, ők szerintem nagyon nem kompatibilisek. Az a baj, hogy Westbrook kurva jó játékos, de jelenleg nem látom magam előtt, hogy hogyan és milyen játékosokat raksz mellé, ahhoz hogy bajnok legyen. Ezért van az, hogy pl Curryt, Durantet, Jamest, Leonardot, Anthony-Townst, Davist vagy mondjuk Giannist előbb választanám, ha csapatot kezdenék.

Btw, sokat olvasgatva, podcasteket hallgatva egészen megbékéltem már ezzel a Durant dologgal. De az nagyon bosszantó, hogy lefőtt az NBA pár évre.

Most úgy is a draftra vagyok kíváncsi. Ball vagy Josh Jackson. :mrgreen:
Chris Paul Spursbe mennyi esély van? Az még érdekelne.
Nem illik.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. június 15., csütörtök 13:58

Zsombor írta:Ehh, ők szerintem nagyon nem kompatibilisek. Az a baj, hogy Westbrook kurva jó játékos, de jelenleg nem látom magam előtt, hogy hogyan és milyen játékosokat raksz mellé, ahhoz hogy bajnok legyen. Ezért van az, hogy pl Curryt, Durantet, Jamest, Leonardot, Anthony-Townst, Davist vagy mondjuk Giannist előbb választanám, ha csapatot kezdenék.

Btw, sokat olvasgatva, podcasteket hallgatva egészen megbékéltem már ezzel a Durant dologgal. De az nagyon bosszantó, hogy lefőtt az NBA pár évre.

Most úgy is a draftra vagyok kíváncsi. Ball vagy Josh Jackson. :mrgreen:
igazából én se tudnám kik lennének jók westy mellé, de jó eljátszani a gondolattal, olyan ez mint, mikor elképzelem iversont meg mj-t egymás mellett.
viszont nekem bármekkora kedvencem is westy én abszolút giannist választanám a csapatomba franchise playernek, piszok fiatal és elképesztő ütemben fejlődik


na de akkor ball vagy jackson a jobb fit king mellé? :mrgreen: :mrgreen:
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. június 15., csütörtök 13:42

Ehh, ők szerintem nagyon nem kompatibilisek. Az a baj, hogy Westbrook kurva jó játékos, de jelenleg nem látom magam előtt, hogy hogyan és milyen játékosokat raksz mellé, ahhoz hogy bajnok legyen. Ezért van az, hogy pl Curryt, Durantet, Jamest, Leonardot, Anthony-Townst, Davist vagy mondjuk Giannist előbb választanám, ha csapatot kezdenék.

Btw, sokat olvasgatva, podcasteket hallgatva egészen megbékéltem már ezzel a Durant dologgal. De az nagyon bosszantó, hogy lefőtt az NBA pár évre.

Most úgy is a draftra vagyok kíváncsi. Ball vagy Josh Jackson. :mrgreen:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. június 15., csütörtök 13:14

bestbrook-davis duó nekem is az álompáros a jelenlegi nba-ből, szóval nekem mindegy, hogy hol csak játsszanak együtt


mondjuk a bullsban
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. június 15., csütörtök 13:11

Lakersbe Davis kell Westy mellé, ugye Zsombi? B-)

Meg egy jó freeflow shooter. :mrgreen:
Nem illik.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. június 15., csütörtök 13:09

csabi* írta:nagyon rebesgetik, hogy lebron jövő nyáron a lakersbe megy. adnám, mert valószínűleg felhúznának egy olyan csapatot köré ami miatt nem lenne egyértelmű az nyugati gsw siker. mondjuk kelet meg úgy ahogy van le is húzhatná magát
Én nagyon meglepődnék, ha nem folytatná tovább a keleti dominanciáját. Előbb-utóbb visszaesés fog bekövetkezni nála is, nem biztos, hogy akkor kéne nyugatra költöznie. Mindez függetlenül attól, hogy a város, és a franchise vonzereje tényleg alkalmas egy ütőképes csapat összerakására.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. június 15., csütörtök 12:19

nagyon rebesgetik, hogy lebron jövő nyáron a lakersbe megy. adnám, mert valószínűleg felhúznának egy olyan csapatot köré ami miatt nem lenne egyértelmű az nyugati gsw siker. mondjuk kelet meg úgy ahogy van le is húzhatná magát
Kép

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Puding » 2017. június 13., kedd 22:29

Durant hülye lett volna nem kihasználni a lehetőséget. OKC is tett azért, hogy ez legyen a vége, Westbrook ámokfutásai, Harden, Ibaka eladása... lehetett volna mellé jobb csapatot építeni, esetleg egy jobb edző, Scott Brooks túl sok esélyt kapott szerintem. Szívott ő ott eleget, ha meg már megy akkor nyilván nem fog elmenni egy Washingtonba ugyanúgy tovább szenvedni. Én simán megértem a döntést. Csak az a gond, hogy így baromi unalmas lesz most pár évig az NBA, a sérülések tudják őket megállítani, vagy ha összeáll valami all star csapat máshol is.
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2017. június 13., kedd 18:26

Én csak a Griezmannos példa miatt jöttem. :mrgreen:

Ha a Real Madrid megvenné Messit meg mondjuk Neuert, mert elegük van abból, hogy folyamat szopatjuk őket, akkor nyilván köpködne az egész világ, mi meg csak röhögnénk rajtuk. Itt szerintem senkit nem zavarna, ha emiatt 3-4 éven keresztül folyamat hoznánk a 6 kupás szezonokat.


Persze gyáva húzás volt Durant részéről ez, de én valamilyen szinten meg is tudom érteni őt, még akkor is, hogyha a helyében lettem volna, akkor megpróbálok önerőből bajnok lenni valahol máshol. A könnyebb utat választotta, de gondolom ettől függetlenül jól alszik esténként.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. június 13., kedd 18:13

Ja picit megalázó lehet majd amikor Westbrook átveszi az alapszakasz MVP díjat, közben meg a FMVP Durant ott röhög az első sorban Curry es Green között.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. június 13., kedd 18:12

Galacticos írta:Hulyesegnek tartom a nagydonto utan adni ezeket a dijakat.
Foleg hogy kimondottan az alapszakaszt dijazzak, akkor miert nem lehet a po elott kihirdetni a gyozteseket?
Mert azt hitték gondolom,hogy jó lesz közvetítési meg egyéb pénzt összeszedni ezzel mindenhonnan,csak arra nem gondoltak,hogy kb senkit se érdekel túlzottan,majd egy összefoglaló cikkben elolvassuk és ennyi.(Vagy gondoltak,csak a pénz az pénz) De legalább tennék playoffra vagy elé nemtudom.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. június 13., kedd 18:08

Hulyesegnek tartom a nagydonto utan adni ezeket a dijakat.
Foleg hogy kimondottan az alapszakaszt dijazzak, akkor miert nem lehet a po elott kihirdetni a gyozteseket?

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. június 13., kedd 18:02

Galacticos írta:
Marci77 írta:Gala hasonlatat ertem,de nem a legjobb,mert a kosar 5 ember van, nem 11 (marmint a palyan),nagyobb rahatasa van egy sztarnak szerintem. Raadasul azert Durant a masodik legjobb LeBron mogott ,ellentetben Griezmannal. De felig meddig igaz :)
De remynek probaltam segiteni ugyhogy muszaj voltam belefuzni grizest hatha ugy konnyebb neki. :mrgreen:

Na mostmar csak a 2 het mulva levo dijkioszto kell, es egy harden mvp. :coffee:

Es akkor minden idok legunalmasabb rajatszasat lattuk?
Jo lenne keletre egy jo phily es boston.
Ja így értem :mrgreen:


Az volt igen,viszont az alapszakasz tetszett nekem,szerintem korrekt volt. Most jöhet a draft :D Én azt várom,meg az FA piac megnyitását utána. Díjkiosztón már "nagyon" várom,hogy ki lesz a legjobban öltözött játékos.... :lol: :lol:
Remélem Harden nyer,de kb midneki le fogja szarni Drake-kel együtt a díjátadót..
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2017. június 13., kedd 17:57

Galacticos írta: Es akkor minden idok legunalmasabb rajatszasat lattuk?
Ketsegtelenul.
Bar a 2001-es csak felvetelrol, de Kelet ott izgibb lehetett, meg azert Iverson emlekezetes elso meccset dobott ossze.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. június 13., kedd 17:44

Marci77 írta:Gala hasonlatat ertem,de nem a legjobb,mert a kosar 5 ember van, nem 11 (marmint a palyan),nagyobb rahatasa van egy sztarnak szerintem. Raadasul azert Durant a masodik legjobb LeBron mogott ,ellentetben Griezmannal. De felig meddig igaz :)
De remynek probaltam segiteni ugyhogy muszaj voltam belefuzni grizest hatha ugy konnyebb neki. :mrgreen:

Na mostmar csak a 2 het mulva levo dijkioszto kell, es egy harden mvp. :coffee:

Es akkor minden idok legunalmasabb rajatszasat lattuk?
Jo lenne keletre egy jo phily es boston.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. június 13., kedd 17:41

Anthony írta:Durant 28 pontot átlagol a PO-ba, szóval annyira szar nem lehet. Az OKC-vel a döntőben is voltak 30+ pontos meccsei, biztos voltak gyengébbek is, de most nem fogom visszakeresni.
Nem szar. Nem a jatekaval van a baj :D Hanem ezzel a dontessel. Betlizni a focsoportdontoben betlizett tavaly,de az egy dolog,ha marad az OKCben vagy mashova megy most nem is lenne annyira felhozva,csak o elment a liga ~legjobb csapataba,aki az o csapatat verte,es itt mar jobban elohozzak a choke-jat jogosan.


Gala hasonlatat ertem,de nem a legjobb,mert a kosar 5 ember van, nem 11 (marmint a palyan),nagyobb rahatasa van egy sztarnak szerintem. Raadasul azert Durant a masodik legjobb LeBron mogott ,ellentetben Griezmannal. De felig meddig igaz :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. június 13., kedd 17:02

Anthony írta:Durant 28 pontot átlagol a PO-ba, szóval annyira szar nem lehet. Az OKC-vel a döntőben is voltak 30+ pontos meccsei, biztos voltak gyengébbek is, de most nem fogom visszakeresni.
most ez a tavalyi 3-1es kiesésre van kiélezve, hogy ott betlizett le.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. június 13., kedd 17:00

Durant 28 pontot átlagol a PO-ba, szóval annyira szar nem lehet. Az OKC-vel a döntőben is voltak 30+ pontos meccsei, biztos voltak gyengébbek is, de most nem fogom visszakeresni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég