Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. február 20., hétfő 10:24

Kivéve amikor Cousins épp ki lesz állítva, AD meg épp sérült lesz :lol:

De trollkodást félretéve mindketten nagyon labdaigényesek, kérdés hogy tudják elosztani a játékszert, hogy mindenki tudjon érvényesülni. Ha meg tudják tartani Holidayt és megerősíteni a kinti szekciót,akkor lehet a dologból valami.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. február 20., hétfő 8:32

Uuuuuristen mekkora cseret huzott a new orleans.
Jovore komolyan kell szamolni veluk, ez a paros szet fog kapni mindebkit a festekben. :ozil:

Es olyan huu de nagy erteket nem is adtak cousinsert.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. február 13., hétfő 18:48

egyre jobban bírom kicsidzsanniszt
Kép

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2017. február 13., hétfő 18:37

Félelmetes a srác B-)

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2017. február 13., hétfő 18:36

Hölgyeim és Uraim! Giannis Jordan..
:ozil:
https://twitter.com/TommyBeer/status/83 ... wsrc%5Etfw
Som i Serem!
6oat

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. február 12., vasárnap 2:34

it's on.
https://www.youtube.com/watch?v=CNiJqWLBLJY
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2017. február 9., csütörtök 21:09

Jabari Parker 1 év kényszerpihi. Bucksnak idén is csak álom marad a PO.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2017. január 30., hétfő 3:55

Az a gáz egyébként hogy ha a Knicks ebből a rengeteg szoros végeredményű meccsből behúzott volna az elmúlt 1-2 hétben vagy 4et, simán PO helyen lennének. :cens: Nézni továbbra is fáj, mert nincs csapatjáték, csak az iso-k végig. Bár lehet nem is kár érte, mert kapnak egy Bostont vagy Toronto-t és az első körben ketté fejelik őket. :-(

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. január 30., hétfő 0:37

Knicks-Hawks :agree: 4.hosszabbítás kezdődött most. Ilyet még nem láttam :lol: (Hármat talán 2x) Elvannak. :D
Melo,Porzi,Noah,Howard már kipontozódott.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: kanye » 2017. január 29., vasárnap 13:56

Marci77 írta: Melo Cavsbe nem való. Cavsnek újra fel kéne építenie a játékát,ráadásul a tripláat meg lepattanókat hozza Love amivel előbbre vannak mint Meloval,aki kb csak pontszerzést nyomná meg,de ő se jó védő,ráadásul sokkal labdaigényesebb. Így ezt kizártnak tartom. (Meg megint mehetne 4esbe James akkor..)
Leginkább azzal van probléma, hogy nincs pad. Lejön a kezdő, és lehet imádkozni...

Lovenál jól néz ki ez a 20-10, de nulla impactje van az embernek, éles szituációkban meg teljesen lefagy. Melot se tartom sokra, de egy döntőben nyugodtabb lennék ha ő lenne James mellett. A védekezés meg akarat kérdése.
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2017. január 29., vasárnap 7:18

Marci77 írta:
Guti.HaZ. írta:
Noaht majd odadjak egy marek szotyiert. :hmmm:

Szamomra egyertelmunek tunik, hogy meg februarban megy Melo, na de hova? Nekem az egyik kedvenc jatekosom, es akarmennyire is szeretnem Clevelandben latni, a Cavsnek nem lenne jo, es mivel Irving a kedvencem, a Cavsnek akarok jot leginkabb. Szerintem ez a "nem adjuk Love-ot Melo-ert" dolog nem lefutott, de vegyes erzelmeim vannak ezzel kapcsolatban.
Noaht nem könnyű elcserélni,mert nagy a fizuja és 4 éves a szerződés,cserénél meg kell fizukiegyenlítés,így kb cserélhetetlen.

Melo Cavsbe nem való. Cavsnek újra fel kéne építenie a játékát,ráadásul a tripláat meg lepattanókat hozza Love amivel előbbre vannak mint Meloval,aki kb csak pontszerzést nyomná meg,de ő se jó védő,ráadásul sokkal labdaigényesebb. Így ezt kizártnak tartom. (Meg megint mehetne 4esbe James akkor..)

Clippersszel enmtudom hogy aakrják megoldani,mert kell fizukiegyenlítés,de a Pail-Griffin-Jordan 3masból nem akarnak senkit odaadni,mrpedi így meg kb 4 emberen kívül full d liga lesz a csapatból a végén,ha midnenkit odaadnak Meloért. :mrgreen: Vagyis gondolom Redick,Crawford stb. CSak Redick nem kéne Knicksbe ha ott van Lee,Crawford se túlzottan a 3 éves szerződésével,hogy csak dobjon,semmi más. Szóvl nem látom ezt s emagam előtt.(Griffinnel se lenne értelme még elcserélni,mert Porzi nem kész az 5ös posztra szerintem)

OKC nem tudom kit tudna adni. Westyvel ellennének ketten 80%os usage-gel.
Boston tudna adni érte,de remélem még akarnak valamit az élettől és nem viszik oda :mrgreen: Nem is ő kell.
Ugy tudom Griffin es Rose nem lehet egy csapatnal.

Szar a helyzet a Knicksnel, na. :mrgreen:
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. január 28., szombat 23:53

clippers elvileg harmadik félt akar bevonni, és a niksz se zárkózik el ettől ha minden igaz. mondjuk ezt nem tudom melyik csapattal és hogy oldanák meg
Kép

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. január 28., szombat 23:34

Guti.HaZ. írta:
Noaht majd odadjak egy marek szotyiert. :hmmm:

Szamomra egyertelmunek tunik, hogy meg februarban megy Melo, na de hova? Nekem az egyik kedvenc jatekosom, es akarmennyire is szeretnem Clevelandben latni, a Cavsnek nem lenne jo, es mivel Irving a kedvencem, a Cavsnek akarok jot leginkabb. Szerintem ez a "nem adjuk Love-ot Melo-ert" dolog nem lefutott, de vegyes erzelmeim vannak ezzel kapcsolatban.
Noaht nem könnyű elcserélni,mert nagy a fizuja és 4 éves a szerződés,cserénél meg kell fizukiegyenlítés,így kb cserélhetetlen.

Melo Cavsbe nem való. Cavsnek újra fel kéne építenie a játékát,ráadásul a tripláat meg lepattanókat hozza Love amivel előbbre vannak mint Meloval,aki kb csak pontszerzést nyomná meg,de ő se jó védő,ráadásul sokkal labdaigényesebb. Így ezt kizártnak tartom. (Meg megint mehetne 4esbe James akkor..)

Clippersszel enmtudom hogy aakrják megoldani,mert kell fizukiegyenlítés,de a Pail-Griffin-Jordan 3masból nem akarnak senkit odaadni,mrpedi így meg kb 4 emberen kívül full d liga lesz a csapatból a végén,ha midnenkit odaadnak Meloért. :mrgreen: Vagyis gondolom Redick,Crawford stb. CSak Redick nem kéne Knicksbe ha ott van Lee,Crawford se túlzottan a 3 éves szerződésével,hogy csak dobjon,semmi más. Szóvl nem látom ezt s emagam előtt.(Griffinnel se lenne értelme még elcserélni,mert Porzi nem kész az 5ös posztra szerintem)

OKC nem tudom kit tudna adni. Westyvel ellennének ketten 80%os usage-gel.
Boston tudna adni érte,de remélem még akarnak valamit az élettől és nem viszik oda :mrgreen: Nem is ő kell.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2017. január 28., szombat 11:31

Rabiosa írta:All Star

Westbrook kihagyása a kezdőből vicc, de szerintem ő így is showt fog csinálni.
Kelet: Embiidet hiányolom, John Wall és Kemba Walker képességeit sem kérdőjelezném meg, de ha van Irving,Thomas és Lowry is akkor az egyiket kihagytam volna.
Nyugat: Thompson-Green kettősből egyet otthon hagynék, jönne Lillard vagy KAT. :)
DeAndre meg olyan mintha keleten Whiteside lenne kerettag.

Phillyre reagálva, ha nincs balszerencséjük a drafttal már rég nem itt járnának, MCW bust, Embiid harmadéves kéne legyen már, Noel szintén nagyobb igéret volt, bár még fejlődgethet.
Knicks befürdött rendesen utóbbi években mindennel amivel csak lehet, sajnos Porzingis is elég porcelánnak tűnik szóval hiába a tehetség ha nem vigyáznak rá ezzel a perc erőltetéssel. Melo útját épp betonozza az öreg Jackson a városból kifelé, a megújuláshoz ez kell, bár én Rose-t is elengedném a lejárójával a nyáron, mert ha ez a felállás működhetne valaha azt idén is látnánk. Ja és még ott van Noah :D Na őt az isten se fogja elcserélni onnan :mrgreen:
Noaht majd odadjak egy marek szotyiert. :hmmm:

Szamomra egyertelmunek tunik, hogy meg februarban megy Melo, na de hova? Nekem az egyik kedvenc jatekosom, es akarmennyire is szeretnem Clevelandben latni, a Cavsnek nem lenne jo, es mivel Irving a kedvencem, a Cavsnek akarok jot leginkabb. Szerintem ez a "nem adjuk Love-ot Melo-ert" dolog nem lefutott, de vegyes erzelmeim vannak ezzel kapcsolatban.

A Clippersben valamiert nem szeretnem latni, de ok tunnek talan a legeselyesebbnek jelenleg. Bostont kizarnam, OKC a legujabb hir, de a fene tudja.

Hardenre reagalva: MVP
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. január 28., szombat 10:01

hardentol ez durva volt azert
ujabb 50+ pontos tripladupla
Kép

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2017. január 28., szombat 1:25

All Star

Westbrook kihagyása a kezdőből vicc, de szerintem ő így is showt fog csinálni.
Kelet: Embiidet hiányolom, John Wall és Kemba Walker képességeit sem kérdőjelezném meg, de ha van Irving,Thomas és Lowry is akkor az egyiket kihagytam volna.
Nyugat: Thompson-Green kettősből egyet otthon hagynék, jönne Lillard vagy KAT. :)
DeAndre meg olyan mintha keleten Whiteside lenne kerettag.

Phillyre reagálva, ha nincs balszerencséjük a drafttal már rég nem itt járnának, MCW bust, Embiid harmadéves kéne legyen már, Noel szintén nagyobb igéret volt, bár még fejlődgethet.
Knicks befürdött rendesen utóbbi években mindennel amivel csak lehet, sajnos Porzingis is elég porcelánnak tűnik szóval hiába a tehetség ha nem vigyáznak rá ezzel a perc erőltetéssel. Melo útját épp betonozza az öreg Jackson a városból kifelé, a megújuláshoz ez kell, bár én Rose-t is elengedném a lejárójával a nyáron, mert ha ez a felállás működhetne valaha azt idén is látnánk. Ja és még ott van Noah :D Na őt az isten se fogja elcserélni onnan :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. január 27., péntek 10:11

Ja igen amit lehagytam hogy nem értem hogy embiidet miért nem válogatták be. Nagyon durva amit az a pali művel, első szezonjában műr most fp kategória (jelenlegi philadelphiai szinten) en például walker helyett vittem volna, ráadásul karakter is a csávó.

nagyon megérdemelné már philadelphia városa hogy legyen egy jó csapata, azért ennyi éven át szenvedni és úgy meccset nézni hogy tudod hogy úgyis olyanok játszanak akikkel csak veszíthet a csapat a jobb pick érdekében, hát nem lehet könnyű. bár szerintem inkább ez az út, mint hosszú éveken át tartó középszerűség ami mondjuk dallasban vagy newyorkban van.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. január 27., péntek 9:47

DinhoL írta: De Rajont błrom és nagy meccseken azért rendre odateszi magát, de najó lehet helyette egy Deron Willliams. :mrgreen: Egyébként igen annyi meccset már nem tudok megnézni, 6-8 perces highlightsok meg Lakers + ha van időm Rockets, Utah, Pelicans. Fournier meg idén megérdemelné nagyon is, én azt is néztem hogy pár év alatt mennyit fejlődött most meg kb egyedül viszi a darazsakat.

Nem tudom Jordannel mi bajod de egyrészt hatalmas forma másrészt teljesen korrekt szezont fut, hármasoznia meg úgy se fog kelleni. :mrgreen: Lillard is ligaelit oké de úgy meg az irányítók tolonganának és a böszme nagy zsákokra meg várhatnánk.
Utoljara melyik nagy meccsekre szedte ossze magat? Az hogy az alapszakaszban meg a kingsnel egyszer ketszer kijott a lepes es dobott 10pontot meg 11assistot az nem mervado. (Foleg ennyi penzert..)
Mondjuk relativ h mi szamit nagy meccsnek foleg rondonal aki nem is emlekszem mikor jatszott utoljara playoff meccsen. Talan meg a dallasban a hisztijei elott.
Az ember egy csodtomeg ahova megy eleinte jo aztan mikor elengedi magat akkor jonnek a balhek. Pedig tehetseges dehat.. Elpazarolta.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2017. január 27., péntek 8:48

Marci77 írta: Rondo? Te mikor neztel NBAt,2008ban? :lol: :mrgreen: Mar bocs. Ligaban se igen van helye... :) :/
CP3 nem epul fel igy eleve off sajnos. Porzinak nem volt sok eselye,mert Embiid mindenben elotte van mas helyere meg nemigen kerulhetett volna.Thomasnak lett volna a legegyertelmubb helye a keleti kezdoben guardok kozul.Fournier nem All-Star szint. Towns lehetne de gyenge a csapat. :/

Kelet:Love,George,Millsap,Wall,Thomas,Lowry,Walker. Itt Walkerrel van bajom,igy is van eleg iranyito,siman Embiid,karakterre es statokra is.
Nyugat:Thompson,Westbrook,Green,Cousins,Hayward,Gasol,DeAndre Jordan.
Hogy DeAndre mit keres ott azt nem ertem :lol: Akkor mar Gobert. Vagy Lillard mert magas lesz eleg.
De Rajont błrom és nagy meccseken azért rendre odateszi magát, de najó lehet helyette egy Deron Willliams. :mrgreen: Egyébként igen annyi meccset már nem tudok megnézni, 6-8 perces highlightsok meg Lakers + ha van időm Rockets, Utah, Pelicans. Fournier meg idén megérdemelné nagyon is, én azt is néztem hogy pár év alatt mennyit fejlődött most meg kb egyedül viszi a darazsakat.

Nem tudom Jordannel mi bajod de egyrészt hatalmas forma másrészt teljesen korrekt szezont fut, hármasoznia meg úgy se fog kelleni. :mrgreen: Lillard is ligaelit oké de úgy meg az irányítók tolonganának és a böszme nagy zsákokra meg várhatnánk.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. január 27., péntek 1:36

DinhoL írta:
Marci77 írta:Hajnalban jönnek az All-Star csere névsorok. Kiket hívnátok ti meg? :)
Inkább azt írom, h kik érdemelnék meg, úgy talán értelmesebb lista lesz.. :D

E: Love, Lowry, Millsap, Wall, Embiid, Rondo, Fournier vagy Porzingis. Éés Thomast meg kifelejtette de mindegyis. :mrgreen:

W: Westy, Aldrige, CP ha addig felépül, Lillard, DiAndre Jordan, DeMarcus C., Towns, Hayward vagy Marc Gasol de inkább előbbi.

Előbb olvastam, h Shaq és Kobe összesen 6 évben hagyta ki az All Start :cens: sérülések miatt...
Rondo? Te mikor neztel NBAt,2008ban? :lol: :mrgreen: Mar bocs. Ligaban se igen van helye... :) :/
CP3 nem epul fel igy eleve off sajnos. Porzinak nem volt sok eselye,mert Embiid mindenben elotte van mas helyere meg nemigen kerulhetett volna.Thomasnak lett volna a legegyertelmubb helye a keleti kezdoben guardok kozul.Fournier nem All-Star szint. Towns lehetne de gyenge a csapat. :/

Kelet:Love,George,Millsap,Wall,Thomas,Lowry,Walker. Itt Walkerrel van bajom,igy is van eleg iranyito,siman Embiid,karakterre es statokra is.
Nyugat:Thompson,Westbrook,Green,Cousins,Hayward,Gasol,DeAndre Jordan.
Hogy DeAndre mit keres ott azt nem ertem :lol: Akkor mar Gobert. Vagy Lillard mert magas lesz eleg.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég