Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. február 23., csütörtök 14:35

a lakers sztorihoz hozzátartozik, hogy mint kiderült, a pelicans mellett a lakers volt a másik csapat, akik harcban álltak cousinsért, és többet is ajánlottak (valszeg ingram nem volt a csomagban, de több pick volt), mint a pels.
erre jött a kiváló indiai szakember, a kings tulaj, aki szerint hield a következő stefán curry ( :lol: ), igy mondta divacnak, hogy melyik ajánlatot kell elfogadni.
ezt a bizniszt lakers részről még jimbo és kupcsák intézte volna, a probléma ott volt, hogy dzsenifer busz háta mögött, aki meg papíron a főnökük. na itt telt be a pohár, ráadásul az üzlet se jött létre, azonnal a két úr ki is lett baszva.
innentől magicnek nem volt választása, mint hogy muszáj megtartani a top3 picket az idei drafthoz (ami 10 éve a legerősebb elvileg), azaz az egyik legjobb játékost cserélte el.

azóta magic és bird beszéltek pg13 esetleges cseréjéről, továbbra is álomszerű lenne a westbrook-paulgeorge-anthonydavis trió a lakersben.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. február 23., csütörtök 1:03

Drake írta:A nagy kosár szakiktól kérdezném,hogy van e esély arra,hogy Wall az elkövetkező 1-2 évben tovább áll Washingtonból?Jól szerepel most a Wizards de szerintem Wall egy igazi bajnok esélyes csapatot érdemelne.... :)
A washington egyre jobb, es semmi hir az o elcsereleserol. Illetve en nem latom hogy hol az a csapat amelyik elso szamu iranyitot keres es bajnokeselyes. :)
Na meg aztan penzbe is jobban jar majd wall ha a washingtonnal koti kovetkezo szerzodeset.

Wall jo jatekos de en szerintem megallt a fejlodesben, akarcsak lillard (na o nala ezerszer inkabb kene a kornyezetvaltozas) na jo az tulzas h megallt a fejlodesben de egyelore nem hozza azt aminek ki volt kialtva az elso egy ket harom eveben.

Most olvasva a hireket es hogy shumpertert a cavs beverleyt akarja.. Uristen nagyon remelem hogy morey ebbe sehogy se megy bele.


De a kerdesedre a valasz szerintem tovabbra is az hogy (en szerintem) nincs csapat a ligaban aki egy john wallra van a bajnoki eselyektol..

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Drake » 2017. február 22., szerda 23:57

A nagy kosár szakiktól kérdezném,hogy van e esély arra,hogy Wall az elkövetkező 1-2 évben tovább áll Washingtonból?Jól szerepel most a Wizards de szerintem Wall egy igazi bajnok esélyes csapatot érdemelne.... :)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. február 22., szerda 8:16

Zsombor,reszben,de magamtol is,majd meglatjuk,mindenesetre nem a legjobban kezdtek. Lou Willert biztos,hogy kaptak volna jobbat,ne mond hogy nem,foleg,hogy Brewer meg le se jar iden. Sok csapat orulne egy ilyen scorernek a padra.

Utolso nyilatkozatok kozul melyikre gondolsz? Hogy bevallottan nem ert mindenhez,es gondolom a csereket hasonlokat az alatta dolgozo GM csinalna? Csak epp a vegso dontest o akarja hozni. Vagy arra,hogy azelott aztmondta korabban,hogy egy szupersztarra van a Lakers a Gswtol,Spurstol? Vagy hogy tobb eves folyamat amig az eselyesek koze ernek,es figyelmesen kell a penzt kolteni? Akkor maris kevesbe ertem ezt a cseret,amivel jovore is ott lesz Brewer.

A "nem mintha meglepodnek"-et meg nem tudom mire veljem.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. február 22., szerda 6:19

Es mar ott is van az elso cserejuk.

Brewert mondjuk elegge birtam foleg a clippers elleni forditas ota, de ez eg jo csere volt houstoni oldalrol. Bar a lakers sem jart rosszul.
Azert ket ilyen pontteros cserejatekossal mint gordon es lou hát egyre inkabb elhitetik velem hogy lesz meg houston meccs majus vegen is. :D
Mondjuk inkabb a vedekezest kene meg stabilabba tenne mert nem tudom elkepzelni hogy a gswt pusztan triplalbol komolyabb vedekezes nelkul meglehet verni 4x.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. február 22., szerda 0:54

Marci77 írta:
Anthony írta: Lakers fanok örülhetnek, kibaszták Kupchaket és Jim Busst, Magic Johnson veszi át az irányítást!!!
Hát én nem örülnék Lakers-ösként első körben túlzottan. De majd cserél Rondoért hogy bajnoki címre törjön aztán elhallgattat :lol:

Kupchak meg gyorsan talál állást.
Gondolom olvastad az nba a sport tvn csoportot hogy osszehozd ezt a faszsagot anélkül hogy megnezted volna hogy legutóbb mit nyilatkozott. Nem mintha meglepodnek.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. február 21., kedd 20:39

Anthony írta: Lakers fanok örülhetnek, kibaszták Kupchaket és Jim Busst, Magic Johnson veszi át az irányítást!!!
Hát én nem örülnék Lakers-ösként első körben túlzottan. De majd cserél Rondoért hogy bajnoki címre törjön aztán elhallgattat :lol:

Kupchak meg gyorsan talál állást.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. február 21., kedd 19:52

Nincs túl sok pénzük mert ott van Asik meg másik 2 szerződés, 14 milla talán.

Lakers fanok örülhetnek, kibaszták Kupchaket és Jim Busst, Magic Johnson veszi át az irányítást!!!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. február 20., hétfő 19:00

sucre írta:Majd az idő eldönti, milyen deal volt ez. Most nagyon a Pelicans-nak áll a zászló, hiszen egy liga top20-as játékost sikerült megszerezni apróért. Viszont keretmélység nincs, hátvédekkel is hadilábon állnak, és szerintem Cousins az NBA balottelije. Szurkolok neki, hogy összejöjjön és formás csapattá váljon ez a AD-DMC duó, de nem gondolom, hogy meg fog tudni változni. A Kings akkor járhat jól, ha Cousins besül, így bebizonyosodik, hogy nem lehet köré csapatot húzni, szóval megspórolnak 210 milkát.

Butler-> Celtics = NBA finals. meglássátok fiaim :mrgreen:
Az a balotellis hasonlat oriasi tulzas.
Cousins nem kapott jo csapatot maga kore soha az eletben. A legjobb csapattarsa rajon rondo volt, ami kb mindent elmond az elmult evek sacramentojarol. Meg a masik rudy gay.. Vicc az egesz. Nem csoda hogy elszall az agya allandoan.
De anthony davisszel van eselyuk nagy dolgokat elerni, foleg ha jol alakitjak a keretet. Egy jo 3&D, holiday meghosszabbitasa.. Nagyon jo lehet ez az alap. Meg a masik hogy igy azert az FA piacon is vonzobb csapat lesz a nop mert ket sztarjuk mar van.
Meg egy paulgeorget akarok bostonba aztan keleten meg is van a csapatom. :mrgreen: bar ha butler megy az is jo, jo lesz pg harden melle. B-) :lol:

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2017. február 20., hétfő 18:31

Majd az idő eldönti, milyen deal volt ez. Most nagyon a Pelicans-nak áll a zászló, hiszen egy liga top20-as játékost sikerült megszerezni apróért. Viszont keretmélység nincs, hátvédekkel is hadilábon állnak, és szerintem Cousins az NBA balottelije. Szurkolok neki, hogy összejöjjön és formás csapattá váljon ez a AD-DMC duó, de nem gondolom, hogy meg fog tudni változni. A Kings akkor járhat jól, ha Cousins besül, így bebizonyosodik, hogy nem lehet köré csapatot húzni, szóval megspórolnak 210 milkát.

Butler-> Celtics = NBA finals. meglássátok fiaim :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. február 20., hétfő 17:31

Galacticos írta: Csak ne monroe-drummond szitu legyen belole hogy tenyleg egymast jatekat olik majd ki.
AZért Davis meg Cousins sokkal sokoldalúbb mindkettőnél. Monroe rossz védő,és triplát se dob,szóval egymás elől vették el a levegőt,mert Drummond meg kb csak zsákol. Cousins meg Davis, ha arról van szó simán ki tudnak menni palánk alól távoli 2esig,vagy Cousins 35%ával és egy jobb csapattal ezen javítva a triplára is. Reddick elférne esetleg a nyáron. Asik szerződése ne lenne még ezen kívül 3 szezonig 10-11 millióért.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. február 20., hétfő 11:56

Én is drukkolok nekik, bár Cousins nem tűnik valami intelligens embernek.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. február 20., hétfő 11:37

Anthony írta:Kivéve amikor Cousins épp ki lesz állítva, AD meg épp sérült lesz :lol:

De trollkodást félretéve mindketten nagyon labdaigényesek, kérdés hogy tudják elosztani a játékszert, hogy mindenki tudjon érvényesülni. Ha meg tudják tartani Holidayt és megerősíteni a kinti szekciót,akkor lehet a dologból valami.
De mindketto evek ota szar csapatban szenved. Jo hogy tobbet vallalnak.
Rudy gay elol meg enis vennem el a labdakat.
Csak ne monroe-drummond szitu legyen belole hogy tenyleg egymast jatekat olik majd ki.
En drukkolok nekik, mindketto megerdemelne hogy jo csapatban legyen, holidayt meg megkell tartaniuk. Baromi jo csere volt ez a pelicanstol.

Masik meg vmelyiknap olvastam h a boston hajlando aldozni butlerert vagy paul georgert. Na az is komoly lenne. Egy cserevel egybol (kovezzetek meg de) bajnokeselyesse lepnenek elo. PG sokkal jobb csapatot erdemelne.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. február 20., hétfő 11:13

volt olyan hír, hogy 2018-ban összeáll a lakersben a westbrook-anthonydavis, de így erre erősen lecsökkent az esély.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. február 20., hétfő 10:54

nekem elsőre nagyon wtf csere volt, alig hittem el de én bírom davist és cousinst is szóval drukkolok nekik
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. február 20., hétfő 10:24

Kivéve amikor Cousins épp ki lesz állítva, AD meg épp sérült lesz :lol:

De trollkodást félretéve mindketten nagyon labdaigényesek, kérdés hogy tudják elosztani a játékszert, hogy mindenki tudjon érvényesülni. Ha meg tudják tartani Holidayt és megerősíteni a kinti szekciót,akkor lehet a dologból valami.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. február 20., hétfő 8:32

Uuuuuristen mekkora cseret huzott a new orleans.
Jovore komolyan kell szamolni veluk, ez a paros szet fog kapni mindebkit a festekben. :ozil:

Es olyan huu de nagy erteket nem is adtak cousinsert.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. február 13., hétfő 18:48

egyre jobban bírom kicsidzsanniszt
Kép

Tjacks
Hozzászólások: 2675
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2017. február 13., hétfő 18:37

Félelmetes a srác B-)

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2017. február 13., hétfő 18:36

Hölgyeim és Uraim! Giannis Jordan..
:ozil:
https://twitter.com/TommyBeer/status/83 ... wsrc%5Etfw
Som i Serem!
6oat


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég