Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. február 6., hétfő 22:30

Csalódott vagyok, abban reménykedtem megint lesz egy just fucked edelman csaj. :/ :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 6., hétfő 20:35

Most sikerült megnéznem a Super Bowl-t, Tom Brady egy istenverte király.. :salute: :salute: :salute: :salute: :salute:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. február 6., hétfő 18:44

IkerCasillas írta:
Plusz remek ötlet volt a saját 35 yardosukon 3&1-re passzjátékot hívni úgy, hogy a futójátékra előtte nagyjából végig lehetett számítani.
(Pete Carroll után még egy edző megtanulta, hogy 1 yardról futni kell és nem passzolni. :mrgreen: )
Arra Lynch is reagált :lol:
tök logikus volt pedig :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2017. február 6., hétfő 18:15

VanillaSky írta:Ha egy edző akkora balfasz, hogy 3 percnél vissza +8nál, nekiáll passzjátékot hívni, úgy hogy még egy fogyatékos 2 térdeléssel is field goal távolságban vannak bőven,
Plusz remek ötlet volt a saját 35 yardosukon 3&1-re passzjátékot hívni úgy, hogy a futójátékra előtte nagyjából végig lehetett számítani.
(Pete Carroll után még egy edző megtanulta, hogy 1 yardról futni kell és nem passzolni. :mrgreen: )

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2017. február 6., hétfő 17:40

VanillaSky írta:Akinek nem inge, ettől függetlenül a legidegesítőbb "állatfajta" a Pats drukker. Azért remélem nem akarod úgy beállítnai, hogy szegény Brady meg Belichik az ismeretlen kategória volt a Giants ellen(iek) előtt? (de szép idők is voltak, amikor pityergett az oldalvonal mellett az asszony meg a csapattársait szidta. :lol: )
Meccshez meg annyit
A meccshez annyit, hogy lehet itt a földhöz vagdosni bárki fenekét ezt nem Brady, nem Belichhik nyerte meg, közük nem volt hozzá. Ha egy edző akkora balfasz, hogy 3 percnél vissza +8nál, nekiáll passzjátékot hívni, úgy hogy még egy fogyatékos 2 térdeléssel is field goal távolságban vannak bőven, úgy elmehet a picsába. Minden idők legbalfaszabb döntője volt, mondjuk magáról az amerikai foci "bonyolultságáról" is mindent elmond, hogy egy csapat aminek 3 negyeden keresztül köze sincs a meccshez nyerni tud.
ott a pont.
vagy az edző volt agyhalott ott egy pillanatra, vagy Ryan magánakciója volt, akkor meg neki is gratula

egyébként végig idegesített Faragó Richie is, aki szokás szerint ide-oda lelkesedve gyászkönnyeket hullajtott Ryanért. Ryan - passzer réting ide vagy oda - rohadt sok hibával játszott, egy csomó játéknál érthetetlenül kivárt, rossz döntést hozott. az Atlanta esetében a védelmet kéne dicsérni és sajnálni, mert brutál amit leműveltek.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. február 6., hétfő 17:34

VanillaSky írta:Akinek nem inge, ettől függetlenül a legidegesítőbb "állatfajta" a Pats drukker. Azért remélem nem akarod úgy beállítnai, hogy szegény Brady meg Belichik az ismeretlen kategória volt a Giants ellen(iek) előtt? (de szép idők is voltak, amikor pityergett az oldalvonal mellett az asszony meg a csapattársait szidta. :lol: )
Egyrészt nem mondtam ilyet,hogy nem voltak,én nem tutam semit a csapatról, döntő volt az első meccs amit láttam teljesen vagy a konf.döntő (ebben már nem vagyok biztos,de madjnem mindegy,addigi eredmnyeket enm vágtam). Volt előtte is a duónak sok eredménye,ez egyértelmű,kiderült mikor megismertem a csapatot jobban. :)
VanillaSky írta:A meccshez annyit, hogy lehet itt a földhöz vagdosni bárki fenekét ezt nem Brady, nem Belichhik nyerte meg, közük nem volt hozzá. Ha egy edző akkora balfasz, hogy 3 percnél vissza +8nál, nekiáll passzjátékot hívni, úgy hogy még egy fogyatékos 2 térdeléssel is field goal távolságban vannak bőven, úgy elmehet a picsába. Minden idők legbalfaszabb döntője volt, mondjuk magáról az amerikai foci "bonyolultságáról" is mindent elmond, hogy egy csapat aminek 3 negyeden keresztül köze sincs a meccshez nyerni tud.
Erre meg először csak annyit mondhatnék,hogy akkor minek nézed? Fociban is van nem egy,hogy valaki semmit e csinál végül nyer,és ez nem ugyanaz azért.. De hogy értelmesebben válaszoljak,földhöz azért nem vagdosta senki magát annyira,legalábbis itt,ettől függetlenül azért el lehet ismerni,hogy kellett a Pats is,hogy visszajöjjenek. Megadta a Falcons a lehetőséget? Meg,de élni is kellett vele,szerinted a legtöbb játékos ettől még nem remegett volna valószínűleg meg?Végig keleltt azért vinni a támadásokat. Szerintem egy kicsit tapasztaltabb csapat ezt lehozza,ha már eljut egy ilyen lehetőségig (pl Steelers),a Falcons nem,2 hibájuk volt kb összvissz,de rosszkor,ez épp elég volt,hogy vérszemet kapjon a Pats.Edelmanék elkaptáka azokat amiket addig egyáltalán nem (és nem az a normális,hogy ennyire elejtik a labdákat mint a 4.negyedig). Ez a Falcons jó,meg is érdemelte volna,de hibáztak amikor már le kellett volna hozni rutinból,de nem siekrült,amihez meg elég jó a Pats,hogy megbosszulja.


Sok a nagyon elfogult élemény,de te meg már átesel a ló tulsó odlalára,hogy kb azt mondod,hogy semmit se tett ezért a Pats.

* Az érdekelne azért,hogy te kinek szurkolsz akkor már.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. február 6., hétfő 16:43

Mondjuk aki pont a Giants meccsnél kezdett el Go Patselni, az valszeg NEM a 16-0 alapszakasz miatt szurkolt nekik. :lol: :lol:
Pont az akkor "keletkező" magyar Pats fanok miatt utáltam meg őket végleg.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. február 6., hétfő 15:58

Akinek nem inge, ettől függetlenül a legidegesítőbb "állatfajta" a Pats drukker. Azért remélem nem akarod úgy beállítnai, hogy szegény Brady meg Belichik az ismeretlen kategória volt a Giants ellen(iek) előtt? (de szép idők is voltak, amikor pityergett az oldalvonal mellett az asszony meg a csapattársait szidta. :lol: )
Meccshez meg annyit
A meccshez annyit, hogy lehet itt a földhöz vagdosni bárki fenekét ezt nem Brady, nem Belichhik nyerte meg, közük nem volt hozzá. Ha egy edző akkora balfasz, hogy 3 percnél vissza +8nál, nekiáll passzjátékot hívni, úgy hogy még egy fogyatékos 2 térdeléssel is field goal távolságban vannak bőven, úgy elmehet a picsába. Minden idők legbalfaszabb döntője volt, mondjuk magáról az amerikai foci "bonyolultságáról" is mindent elmond, hogy egy csapat aminek 3 negyeden keresztül köze sincs a meccshez nyerni tud.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. február 6., hétfő 15:49

VanillaSky írta:Aztán ezen fórumon szoktak embereket divatszurkolással vádolni. :lol: Kérdezz meg egy magyarországi Pats drukkert, a 2009es Barca sáskahad hozzájuk képest már őskatalán.
Ezt most mire irtad? :D 5 evvel ezelott is irtam mar itt hogy Go Pats,elso Giants ellen elveszitett donto ota (ennel korabban nem neztem de ez nem is baj a koromat nezve :D ), vagy nem kellett volna pl nekem is magamra vennem? :)

Ettol fuggetlenul egyetertek. Sok a Barcas szintu agyhalott,de akad eleg a "Pats ellenszurkolo,mindegy a csapat" taborban is.
Mindegy az hogy kinek szurkol ha hulye :


Meccshez meg annyit,hogy nalam White az mvp,es en azert a videot megvartam vol a a hosszabbitasban a tdnel,mert nem tunt olyan egyertelmunek
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. február 6., hétfő 8:10

Szerintem a Falconok pezsgőt bontottak már a félidőben, mint anno a Milan a Pool ellen. Ilyen második félidőt lehozni bakker. :/
Sose szerettem a Pats-et, de grat nekik azért. :agree:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. február 6., hétfő 8:04

Aztán ezen fórumon szoktak embereket divatszurkolással vádolni. :lol: Kérdezz meg egy magyarországi Pats drukkert, a 2009es Barca sáskahad hozzájuk képest már őskatalán.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. február 6., hétfő 7:40

5. :coffee: :coffee:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. február 6., hétfő 5:36

Említsük meg White-ot is, mert félelmetes volt, amit leművelt, de ilyen comeback után, amit Brady vezényelt le oda kellett adni az MVP-t neki.

Elképesztő volt, ezt még meg kell néznem párszor, fel se fogtam még mi is volt ez igazán... :agree: :'(

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: András93 » 2017. február 6., hétfő 4:54

Marci77 írta:Hát,nemtudom a Jets akkor nagyot lépne-e előre :mrgreen:
Abban a csoportban a többinek is mindegy. :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. február 6., hétfő 4:53

Marci77 írta:
IkerCasillas írta:Az mondjuk nagyon sorsszerű, hogy egy elég gyenge NFL PO végén jött ez a döntő. :lol:
És hozzáteszem a baseball meg az NBA döntőt,akkor jó kis év :D (BL döntőn is voltak izgalmak)
Az NBA döntőt ne emlegesd már, most amiatt idegesebb lettem mint a mai meccs miatt :'( :lol: Viszont a BL és baseball döntőt adom. :D
Fú, hosszú idő lesz ez amerikai foci nélkül megint, főleg egy ekkora meccs után fura belegondolni :-(
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. február 6., hétfő 4:48

IkerCasillas írta:Az mondjuk nagyon sorsszerű, hogy egy elég gyenge NFL PO végén jött ez a döntő. :lol:
És hozzáteszem a baseball meg az NBA döntőt,akkor jó kis év :D (BL döntőn is voltak izgalmak)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2017. február 6., hétfő 4:41

Az mondjuk nagyon sorsszerű, hogy egy elég gyenge NFL PO végén jött ez a döntő. :lol:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. február 6., hétfő 4:38

András93 írta: Na, Brady most már vonulj vissza, jó lenne a Jetsnek. :lol:
Hát,nemtudom a Jets akkor nagyot lépne-e előre :mrgreen:
ferni írta:1. Kapjam be, mert nem hittem, hogy azt a Field Goal pozíciót bukja a Falcons...
Én 28-9nél már elbóbiskoltam kicsit,de Faragó Ricsi felébresztett gyorsan aztán akkor menjünk b*meg mondom :lol:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. február 6., hétfő 4:35

numberone1 írta:Matt Ryan tenyleg jo volt, de egyelore varni kell(talan csak 1 evet) Tom tronjarol valo letaszitasarol.
Nyugi, a sorminta alapján most jött nekem a bukó, jövőre az nyer majd akinek szurkolok a döntőben. Amióta nézem ezt a sportot 1 ide 1 oda :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Wentz time lesz :shifty: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. február 6., hétfő 4:33

Matt Ryan tenyleg jo volt, de egyelore varni kell(talan csak 1 evet) Tom tronjarol valo letaszitasarol.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég