Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. november 22., kedd 10:24

Mert ez olyan, hogy én elmondom a véleményem, de a másikét, legyen az bármi is, leszarom, mert úgyis nekem van igazam.
Na most az hogy kinek van igaza, abban nem mernék egyértelműen állást foglalni, hiszen nem látok a szinfalak mögé.
Nyilván van véleményem a dolgokról a tényekre hagyatkozva.
Az hogy Katinka nem fogadta el a felkinált szerződést, arra enged következtetni hogy tényleg lehet valami gond a szövetségben, valamint az hogy nem elégséges a felkészülésre szánt anyagi és egyéb támogatás, míg egyébként meg stadionok épülnek a semmire. Erre lenne ugye a szövetség aki lobbizhatna a kormánynál mondjuk a létesítmények állapotának javitásáért pénzért stb.
Aztán azt vettem észre hogy amikor egy úszó jól szerepel az egyértelműen a szövetség sikerének van feltüntetve, ellenben ha a vártnál alul teljesít a sportoló akkor jön a "nem ezt vártuk", " a nem értjük hogy történhetett", meg a "várakozáson alul teljesített", de egyszer nem észlrltem hogy magukban keresték volna a hibát, vagy legalább kiálltak volna a sportoló mellett.
Aztán Gyárfásról is lehet tudni hogy elég autoriter aki egy személyben dönt mindenről, valamit ha helyezkedni kell azonnal tudja melyik segget nyalja ha az érdekei, (és nem a szövetségé, félreértés ne essék), úgy kivánják.
Abban egyet értek hogy Katinka hübelebalázs módjára ugrott bele ebbe a konfliktusba, nyilván úgy gondolta hogy mint 3x olimpiai bajnoknak lehet kritizálni, (bár ez még ugye az olimpia előtt elkezdődőtt), de át kellet volna gondolnia sztm is alaposan, mert ha az ember ilyesmit tesz, akkor készüljön föl rendesen mert másképp szétszedik.
Vagy még inkább a férjének, ez nem amerika ahol a sajtó egy külön entitás.
A kérdés meg az, mennyit használ ez a hazai vb előtt, hogy mi a jobb, lecserélni a vezetőséget most, vagy hagyni most már hadd vigyék végig, de ez a marakodás a legrosdzabb az úszósportnak.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 22., kedd 10:07

Egy nem manipulálható, független médiában mindenképp. :)
mondjuk az mtv bármikor csinál egy kamuinterjút egy színésszel hosszú katinka néven a tv2 meg simán átveszi tényként. nem ez lenne az első. :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 22., kedd 9:53

morientes írta:
Aki ilyenbe belemegy es ilyen leveleket "ír", annak semmiség egy ilyen interjú.
Egy nem manupulálható, független médiában mindenképp. :)
Hagyjuk már.
Egyértelmű, hogy miért nem vállal szereplést, nincs felkészítve rendesen, pedig gondolhattak volna erre is. Hangsúlyozom, aki ilyen támadást indít, annak (szerintem) kötelezően vállalnia kellene minden fronton a harcot.
Mert ez olyan, hogy én elmondom a véleményem, de a másikét, legyen az bármi is, leszarom, mert úgyis nekem van igazam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. november 22., kedd 9:52

Aki ilyenbe belemegy es ilyen leveleket "ír", annak semmiség egy ilyen interjú.
Egy nem manipulálható, független médiában mindenképp. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2016. november 22., kedd 9:53-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 21., hétfő 19:05

morientes írta:
az előre megírt beszédeken és leveleken kívül mást nem vállal, mondjuk egy interjút, ahol improvizatív válaszokat kellene adnia
Ha jól emlékszem volt benn már vagy kétszer a tán utsó magyar független médiában, máskülönben meg jómagam sem vállalnám ott, ahol kiforgtják az ember szavait, uram bocsá úgy vágják össze a kép anyagot hogy abból az tünjön ki mekkora szemét vagyok, ugyan is ebben a mai magyar "független" médiában abszolut nem elképzelhetetlen.
Aki ilyenbe belemegy es ilyen leveleket "ír", annak semmiség egy ilyen interjú.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. november 21., hétfő 19:04

Pipita írta: Nem lennék meglepve ha Tusup lenne az első számú jelölt egy esetleges vezetőség-váltáskor. És nem is bánnám egyébként. :roll: e ha lesz vezetőségváltás, én már akkor boldog leszek.
Isten óvjon minket attól az embertől. Sok mindenben igazuk van, de aki Katinkát hallotta már viszonylag spontán megszólalásban, annak leesik, hogy itt a pali diktálja le ezeket a nyílt leveleket.

Ugyan az a diktatórikus jelleg lenne meg az amerikai kinevezése esetén, csak akkor a fallosz jó oldalán lennének.
Nem illik.

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Puding » 2016. november 21., hétfő 15:48

morientes írta:
az előre megírt beszédeken és leveleken kívül mást nem vállal, mondjuk egy interjút, ahol improvizatív válaszokat kellene adnia
Ha jól emlékszem volt benn már vagy kétszer a tán utsó magyar független médiában, máskülönben meg jómagam sem vállalnám ott, ahol kiforgtják az ember szavait, uram bocsá úgy vágják össze a kép anyagot hogy abból az tünjön ki mekkora szemét vagyok, ugyan is ebben a mai magyar "független" médiában abszolut nem elképzelhetetlen.
Shane irányít a háttérből nekem úgy jön le a dolog. Trash talkban láttam meg UFC205 stúdió beszélgetéseken, ott is inkább ő beszélt... Kiváncsi vagyok mi lesz ebből végül, most már elég sokan álltak mögéjük...
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. november 21., hétfő 14:58

az előre megírt beszédeken és leveleken kívül mást nem vállal, mondjuk egy interjút, ahol improvizatív válaszokat kellene adnia
Ha jól emlékszem volt benn már vagy kétszer a tán utsó magyar független médiában, máskülönben meg jómagam sem vállalnám ott, ahol kiforgtják az ember szavait, uram bocsá úgy vágják össze a kép anyagot hogy abból az tünjön ki mekkora szemét vagyok, ugyan is ebben a mai magyar "független" médiában abszolut nem elképzelhetetlen.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 21., hétfő 13:52

Nekem Katinka szavai úgy jönnek le, hogy kis túlzással más nem fog aranyat meg ezüstöt nyerni, csak magyar, ha az lesz, amit ők akarnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 21., hétfő 13:41

VanillaSky írta:
Ahogy az is, hogy sokkal jobban értenek hozzá,mint Gyárfás és bandája valaha is fog.
Ez így honnan jött? Már a jövőbe is látsz?
Hát ha valaki több mint 20 éve van felső pozícióban, az már magában elég gyanús, és elég sokat elmond a választási rendszerről.
Ez alatt a 20 év alatt nem sokat lépett előre a magyar úszás. Ha nem is kimondottan alkalmatlan, épp itt lenne az ideje a garnitúraváltásnak.
Merci Zizou!

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. november 21., hétfő 13:40

Igen, a jövőbe látok.

Csak nem értem mit kell a jövőn nézni ha a múlt a válasz. Például idén augusztusban hány olimpiai érmet hozott hány versenyzővel az egyik módszer és hozzállás, és hány úszóval hány érmet a másik. Melyik hozzállás tűnik siker-orientáltabbnak, eredményesebbnek,szakmailag profibbnak...

De ezek nem számítanak, csak hülyeséget pofázok és jósolgatok.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2016. november 21., hétfő 13:31

Ahogy az is, hogy sokkal jobban értenek hozzá,mint Gyárfás és bandája valaha is fog.
Ez így honnan jött? Már a jövőbe is látsz?

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. november 21., hétfő 13:21

Én kíváncsi lennék rá, hogy az olimpiai aranyak száma mennyiben ugrana meg az ő vezetésükkel, mert valljuk be, ez semmi másról nem szól, mint hogy nyeregbe akarnak kerülni.
Ez teljesen nyilvánvaló.
Ahogy az is, hogy sokkal jobban értenek hozzá,mint Gyárfás és bandája valaha is fog.

Innentől nálam nem kérdés kit érdemes támogatni a magyar sport érdekében.

Az hogy független Gyárfáséktól az egyébként nem véletlen és nem vak szerencse vagy beleszületett kiváltság. Azt is kiharcolta magának szerintem.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. november 21., hétfő 12:52

Realista24 írta:...mondjuk egy interjút, ahol improvizatív válaszokat kellene adnia.
Ez azért erősen arra következtet, hogy irányítják és nem a saját gondolatait veti papírra.

Én kíváncsi lennék rá, hogy az olimpiai aranyak száma mennyiben ugrana meg az ő vezetésükkel, mert valljuk be, ez semmi másról nem szól, mint hogy nyeregbe akarnak kerülni.
- Ez mondjuk igaz.
- Erre meg mondjuk kíváncsi lennék, mert vér profik, annyi szent.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 21., hétfő 12:49

Remy írta:
Realista24 írta:Katinka viszont nem önzetlensége miatt áll az ügy mögé, ez szerintem fix.
Ezt nem tudom, viszont az tény, hogy itthon Ő a legnagyobb sztár, lényegében Ő az, aki képes megmozgatni az állóvizet, bármilyen témában. És, ha Ő nem kezdi el, akkor senki nem fogja elkezdeni. Mögé be mernek állni a többiek is.
Persze, ő az, mert független Gyárfáséktól. Szép dolog, amiket leír és mondd, hogy mit hogyan kéne csinálni, de az előre megírt beszédeken és leveleken kívül mást nem vállal, mondjuk egy interjút, ahol improvizatív válaszokat kellene adnia.
Ez azért erősen arra következtet, hogy irányítják és nem a saját gondolatait veti papírra.

Én kíváncsi lennék rá, hogy az olimpiai aranyak száma mennyiben ugrana meg az ő vezetésükkel, mert valljuk be, ez semmi másról nem szól, mint hogy nyeregbe akarnak kerülni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. november 21., hétfő 12:43

Realista24 írta:Katinka viszont nem önzetlensége miatt áll az ügy mögé, ez szerintem fix.
Ezt nem tudom, viszont az tény, hogy itthon Ő a legnagyobb sztár, lényegében Ő az, aki képes megmozgatni az állóvizet, bármilyen témában. És, ha Ő nem kezdi el, akkor senki nem fogja elkezdeni. Mögé be mernek állni a többiek is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 21., hétfő 12:27

Remy írta:Ez mindegy... Katinka egy köcsög. :roll: Anthony +1.

Az meg, hogy már nem egyedül van, elég jelzés értékű, hogy mégis igaza van.
én még a szilágyi lilánától várok egy nyilatkozatra, annak a lánynak óriási beszélőkéje van. :mrgreen: csak sajnos ő annyira fiatal még hogy tuti nem beszélhet ezekről. nagyban befolyásolná a karrierjét ha mégse jönne össze ez a megmozdulás.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 21., hétfő 12:20

Remy írta:Ez mindegy... Katinka egy köcsög. :roll: Anthony +1.

Az meg, hogy már nem egyedül van, elég jelzés értékű, hogy mégis igaza van.
Vagy csak látják, hogy hova kell húzni. Kemény politika van itt.
Tudnék véleményt írni hosszan, de nincs időm rá, de hogy Gyárfás nem jó, Katinka viszont nem önzetlensége miatt áll az ügy mögé, ez szerintem fix.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. november 21., hétfő 11:47

Ez mindegy... Katinka egy köcsög. :roll: Anthony +1.

Az meg, hogy már nem egyedül van, elég jelzés értékű, hogy mégis igaza van.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. november 21., hétfő 11:43

Tényleg nem látunk bele a részletekbe, de azért elég egyértelmű, hogy az úszószövetségben (is) diktatúra van, és szerintem tisztelet érdemelné Katinkát, hogy beleáll Gyárfásékba, holott ő tehetné meg a legkönnyebben, hogy hallgat, és elfogadja a nagy pénzeket, vagy hogy megoldja a felkészülését saját maga, hiszen van pénze, szponzora, szakmai stábja.
Itt főleg azokról van szó, akik nem ebben a helyzetben vannak, "csak" országos, esetleg korosztályos bajnokok, akiknek elcseszi a szövetség a felkészülését a rossz szervezéssel, az ígéretekkel, amiből nem lesz semmi (pl. Financsek Gábor edzőtábor), nézzük meg a létesítményeket, az edzési lehetőségeket, stb.
Nem csak Gyárfással van baj, hanem az egész felsővezetéssel, ez eléggé egyértelműnek tűnik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég