Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
tubatibi

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 25., péntek 20:38

És ott is van az EB-döntő. B-)
Húzzák be a srácok és akkor egyértelműen mi vagyunk a világ urai. :shifty:

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 25., péntek 20:36

Komolyan az M1 nem mutatja a másik elődöntőt? WTF?

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 25., péntek 20:15

Benedek azért elég komoly, Simeone style :D Játékosként is én őt tartottam a legnagyobbnak, bármekkora tehetsége volt Kásásnak. (az időkérés azért mocsais volt :mrgreen: )
Nem illik.

VanillaSky
Kedvenc játékosaid: Raúl, Roberto Carlos, Ramos, Isco

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. július 25., péntek 20:14

Ebben a sportban döntő többségében azért bírjuk a finiseket. :) Szép volt srácok! Benedek pedig EB, VB döntős elsőre! Ez azért megsüvegelendő.
A szent tehenek második eljövetele:
2017. augusztus 27.
Szent tehenek száma: 2

torjack
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 25., péntek 20:11

döntő lesz ez bacca meg

VanillaSky
Kedvenc játékosaid: Raúl, Roberto Carlos, Ramos, Isco

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. július 25., péntek 20:02

Benedeknek ez az időkérés nagyon rosszul jött és Szívós - betegsége ide vagy oda - kifejezetten gyengén muzsikál.
A szent tehenek második eljövetele:
2017. augusztus 27.
Szent tehenek száma: 2

PEEtör

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. július 23., szerda 17:13

Nem tudom, ki nézte az orosz-németet, kevesebb, mint egy perccel a vége előtt 8-7 az oroszoknak, aztán 7 mp-vel a vége előtt 8-8-nál a német kapus indít, az orosz odacsap, kiállítás, 1.5 mp van még, és egy passz után gól a németeknek. :lol:

Well done ruszkik. :lol:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

tubatibi

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 22., kedd 17:14

Nem tudom, hogy mit látnak az emberek a magyar vízilabdába, nem jutunk ki világeseményre, mindenkitől kisz.punk, öreg, fáradt csapatunk is van ráadásul. A bajnokságunk vicc kategória.
Remélem, hogy még pár milliárdot beleölünk a fociba inkább, hiszen pár év múlva VB esélyes és BL esélyes válogatott, illetve klubcsapataink lesznek. :smile:

Egyébként grat a fiúknak, rájuk igazán büszkék lehetünk és ott lehetünk az elitbe(sőt!). :agree:
Mutatjuk a fukkot mindenkinek. :mrgreen:

Zsombor

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 22., kedd 16:56

Egyelőre gáláznak a csajok, most el kell dönteni a meccset, 6-1. #nojinxmadafaka

Marci77
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. július 21., hétfő 23:47

Latom senki nem irta,meg is lep,megvertuk a horvatokat is :) Elore a gyozelemert! :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

@Sonny
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. július 19., szombat 22:14

Realista24 írta:Ismét belefutottam ebbe a pankrációnak nevezett idiótaságba...viasat6.
Félve kérdezem, hogy ez az igényesebb fajta? Vagy azért van olyan, ahol nem látni tisztán, hogy az egész egy színjáték.

Nem kell ezt nagyon másképp kezelni,mint egy TV sorozatot,csak itt egy kicsit több a "bunyó".
Itt egyébként lehet olvasni röviden-tömören a műfajról : http://h-wrestling.wwe.hu/faq

BBarni
Kedvenc játékosaid: Maradona, Gera, Lipcsei, Dragóner, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid, Arsenal

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 19., szombat 22:05

Realista24 írta:Ismét belefutottam ebbe a pankrációnak nevezett idiótaságba...viasat6.
Félve kérdezem, hogy ez az igényesebb fajta? Vagy azért van olyan, ahol nem látni tisztán, hogy az egész egy színjáték.

Van, több is pld New Japan Pro-Wrestling vagy mondhatnám az itthoni HCW-t vagy a CZW-t itt azért már vannak durva dolgok is! :)
Viszont még mindig a WWE a legnagyobb pankrációs szervezet, de mióta elmentek PG(gyerekeknek csinálják igazából a showt) irányba azóta jelentősen romlik a színvonal sajnos... Régebben azért voltak nagyon kemény meccsek is! :) Persze még most is meg lehet benne találni a jó dolgokat!
:lol:
Én csak azt nem fogom soha megérteni, hogy hogyan lehet ezeken a szarokon telt ház? Amerika :agree:

Miért?Miért lenne szar?Mert látszik, hogy nem találnak az ütések?Ez nem is erről szól! :)
Ez egy show!
Hajrá Fradi!
Hala Madrid!
Go Gunners!
VFB!
"Ha meg kell b*szódni, akkor meg kell b*szódni!"
Urbán Flórián: A magyar játékosnál nincs légy szíves. Takarodjál oda, mert levágom a fejed. Így kell beszélni velük, legalábbis így gondolom.

Ferencváros
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 19., szombat 22:03

:lol:
Én csak azt nem fogom soha megérteni, hogy hogyan lehet ezeken a szarokon telt ház? Amerika :agree:

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 19., szombat 21:58

Ismét belefutottam ebbe a pankrációnak nevezett idiótaságba...viasat6.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

PEEtör

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. július 17., csütörtök 22:02

Zsombor írta:
matador írta:Valami sportbeli, higgadt és elfogulatlan embertől akarom hallani, hogy itt hátszél volt, hajlamos vagyok nem hinni a kommentátorok közönséget kiszolgáló kesergésének.

Elfogulatlan egy szerbek elleni meccsnél? :mrgreen: Azért szerintem ez a 13 vs 4 emberelőny elég árulkodó.

Főleg úgy, hogy hagyományosan mi preferáljuk az aggresszív, fizikális, kemény, verekedős erő-vízilabdát.

Ja, nem. :mrgreen:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Zsombor

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 17., csütörtök 21:55

matador írta:Valami sportbeli, higgadt és elfogulatlan embertől akarom hallani, hogy itt hátszél volt, hajlamos vagyok nem hinni a kommentátorok közönséget kiszolgáló kesergésének.

Elfogulatlan egy szerbek elleni meccsnél? :mrgreen: Azért szerintem ez a 13 vs 4 emberelőny elég árulkodó.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 17., csütörtök 21:55

Nem én vagyok az embered, de felettébb érdekes, hogy a Kéziben és a Vízilabdában is rendre nálunk van a több kiállítás.
Tarantino ● Nolan ● Eastwood ● Cronenberg ● Kubrick ● Cameron ● Spielberg ● Scorsese ● Villeneuve

2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou! :sziv:

matador
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric

HozzászólásSzerző: matador » 2014. július 17., csütörtök 21:52

Valami sportbeli, higgadt és elfogulatlan embertől akarom hallani, hogy itt hátszél volt, hajlamos vagyok nem hinni a kommentátorok közönséget kiszolgáló kesergésének.

A srcáoknak pedig :salute:

Egy kis megjegyzés: azért így közvetlenül a foci-vb után eléggé kijön a kontraszt, mi sport, mi mentális teljesítmény, kik a férfiak...
Sportfilozófia: Roger Federer

PEEtör

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. július 17., csütörtök 21:49

Megkövetem magam, erre a mai teljesítményre nincsenek szavak...de komolyan, nem is tudom mit írjak, meg 2 ember mínuszban egy félidőt.
Fenomenális meccs volt a fiúktól, MEGVERTÜK SZERBIÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mennyi idő kellett, istenem! Decker meg totál kész volt,hajj, de jó is volt látni a szerbeket ennyire szétesve. :lol:

Amúgy a sprintekben szinte 180 fokos fordulatot vettünk.

Zsombor

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 17., csütörtök 21:48

Elég sima volt, bíróknak köszönhetően voltak csak meccsben a szerbek(4 illetve 13 emberelőny), egyébként kétség sem férhetett a győzelemhez. Decker nagyon jól védett.

Vissza: “Sportok”