Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. november 30., szerda 11:48

Realista24 írta: Akkor tudod, hogy ilyen alapon nincs jogod elítélni egy-egy Barca győzelmet.
De azért zavarni zavarhat, hiszen mégis csak a saját csapatom szívja meg emiatt. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 30., szerda 11:46

Remy írta:
Magyar vagyok, magyaroknak szurkolok. Real Madrid szurkoló vagyok, nem pedig barca. Ha a Real nyer végül egy kupát egy "elcsalt" meccsel, akkor is örülök.
Akkor tudod, hogy ilyen alapon nincs jogod elítélni egy-egy Barca győzelmet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. november 30., szerda 11:45

Chris írta: Ez is egy hozzáállás. Mondjuk szerintem ebbe tönkre is megy a sport. De legalábbis értelmét veszti, ha a játékszabályokat nem tartják be.
Szabály ide vagy oda, a barca hány meccset nyert bírói segítséggel. Kérdezd meg a szurkolóikat, hogy mennyire érdekli ez őket.

Ha mi BL-t nyernének egy kamu 11-essel vagy egy lesgóllal vagy stb, le sem szarnád te sem. Örülnél, mert ott lenne az újabb kupa.

Mondjuk most elmentünk egy másik irányba, szóval off vége, de a lényegét értitek.

Szóval szép vagy sem, a következő évek majd eldöntik, hogy mennyire volt ez jó húzás.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 30., szerda 11:40

Magyar vagyok, magyaroknak szurkolok. Real Madrid szurkoló vagyok, nem pedig barca. Ha a Real nyer végül egy kupát egy "elcsalt" meccsel, akkor is örülök.
Ez is egy hozzáállás. Mondjuk szerintem ebbe tönkre is megy a sport. De legalábbis értelmét veszti, ha a játékszabályokat nem tartják be.

Az ügyhöz: nem tudjuk mi mehetett a háttérben. Mindenesetre, hogy ennyi sportoló kiállt Hosszúék mellett az több mint beszédes. Aki egy kicsit is járatos a politikában az meg tudhatja, hogy a gyárfás-féle túlélőemberek milyen károsak tudnak lenni. A tipikus gumigerincű, helyezkedő kapcsolataiból élő fazon volt. Valahogy mindenhez "értett" ahol ott voltak a haverok. És mindenhol ott voltak. Én örülök, hogy elmegy, remélem megfelelő embert találnak a helyére.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. november 30., szerda 11:35

Realista24 írta:
Engem meg mondjuk hidegen hagy, hogy miként érték el a célt, ha végül beválik a dolog.
Ezt mondod egy elcsalt Barca meccs után is?
Magyar vagyok, magyaroknak szurkolok. Real Madrid szurkoló vagyok, nem pedig barca. Ha a Real nyer végül egy kupát egy "elcsalt" meccsel, akkor is örülök.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 30., szerda 11:34

Engem meg mondjuk hidegen hagy, hogy miként érték el a célt, ha végül beválik a dolog.
Ezt mondod egy elcsalt Barca meccs után is?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. november 30., szerda 11:33

Mit ferdítettem, hol, mikor?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. november 30., szerda 11:33

Én értem, hogy miről írtok, viszont senki nem tudhatja közölünk, hogy mi volt már korábban is a háttérben. Így viszont mindkét fél csak találgatni tud. Váltás kellett, ez 1000 %, kérdés, hogy milyen irányba mozdul el az egész.

Engem meg mondjuk hidegen hagy, hogy miként érték el a célt, ha végül beválik a dolog.

Amit írtam, azt meg általánosságra értem. Sok a kárörvendő, nem feltétlen itt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2016. november 30., szerda 11:33-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. november 30., szerda 11:28

Remy írta: Azonban, van egy "jó" magyar szokás, a kudarcnak jobban tudunk örülni... :lol:
Te Remy, a sunyi odamondások helyett miért nem konkretizálod a dolgokat? Ki örült a kudarcnak, vagy ki fog szerinted kárörvendeni?

Pipitától már megszoktam ezt a ferdítést, de azt hittem te megérted, mi mire utaltunk R24-gyel.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. november 30., szerda 11:07

Pipita írta:mert az a magyar sport érdeke. :)
Azonban, van egy "jó" magyar szokás, a kudarcnak jobban tudunk örülni... :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. november 30., szerda 11:04

Nem tudhatod, hogy csendben mióta cseszegetik. Nyilván lehet hogy a semmiből jött elő Katinka de lehet hogy már évek óta próbálták leváltani csak nem ment. A médiának meg elég nagy ereje van, mint arról ma is megibzonyosodhattunk, és néha még pozitív dolgokra is fel lehet ezt használni hálistennek.

Messi meg a Real csapatkapitányok meg sosem álltak ki ilyen nyíltan és őszintén (és nem érdekel ha tollbamondták a szavait, akkor is kiállt az egyszerméélyű főnök ellen). Raúl pl mkor nyilatkozott olyat hogy jobb lenne ha az edző végre elmenne? Nyíltan sosem mondta ki, pont az volt a gusztustalan benne hogy csak sejteni lehetett hogy a háttérből megy a sunyulás. Nem? Vagy nem értem a hasonlatot.
Én nekem meg a 10 milliós támogatásról szóló szerződést vagy mit eltépem mert fasza vagyok stílus nem tetszett.
Nem azért tépte el, mert fasza csaj, hanem azért, mert gusztstalan ajánlatot kapott amit egyszerűen nem írhatott alá. Az instás vigyorgó képes érvvel nem szeretnék mit kezdeni, gondolom CR-t is utálod akkor. A megújulásra én is kíváncsi vagoyk, remélem sikerülni fog, mert az a magyar sport érdeke. :)

Felvirágosztatni meg soha senki nem fog semmit.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. november 30., szerda 11:01

Én nekem meg a 10 milliós támogatásról szóló szerződést vagy mit eltépem mert fasza vagyok stílus nem tetszett.
Meg lehetne még sorolni.
Meg az instás vigyorgó kép sem tetszik.
Nem értem mi olyan nevetséges azon hogy egy szarul működő rendszert a benne élők, az érte dolgozók megpróbálnak felvirágoztatni, és már előre undorodom az itteni kárörvendéstől egy esetleges sikertelenség után.
Felvirágosztatni.
Kíváncsi leszek majd erre a nagy megújulásra.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 30., szerda 10:53

Kicsit keveritek a dolgokat.
Ez a módszer pont olyan gusztustalan volt, mint amit pl a Real csapatkapitányok régen vagy Messi megtehet(ett).

A váltás sokszor jo, a hogyan a kerdes. Lehet csinálni patkány módjára es normálisan is. Értsd úgy, hogy a színfalak mögött fenyegetve, zsarolva, stb. De csendben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2016. november 30., szerda 10:45

Pipita írta: már előre undorodom az itteni kárörvendéstől egy esetleges sikertelenség után.
sokan azon a véleményen voltak itt is, anno mikor Katinka felmerült,hogy Rioban amerikai színekben fog már versenyezni, és azt készítik elő...hát nem így lett. nagyon nem.

Mi számít majd sikertelenségnek?
Ugye ettől függetlenül továbbra is igazi aranyesélyesünk Katinka a vb-n, éremre, esetlegesen aranyra lehet esélyes Gyurtának, Cseh Lacinak talán...többiek mint Kapás, Szilágyi, Jakabos esetlegesen egy-egy éremre jók lehetnek.


Remynek is igaza van, Lacikát a nép gyermekének tartják, Katinka meg a messziről jött gyűlölnivaló sokak szemében.
Amúgy pont Cseh a legnagyobb kárvallottja a szakmai dilettantizmusnak, nem tudták egy olimpiára sem felkészíteni, és formát időzíteni rendesen.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. november 30., szerda 10:42

Ha Cseh Laci csinálta volna ezt, van egy érzésem nem lennének ennyire rápörögve. Katinkát nem bírják, meg a férjét.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. november 30., szerda 10:40

Én nem vagyok a váltás ellen, viszont ahogyan azt kikövetelték, értsd egy amcsi "kívülálló" tollbamondta a követeléseket...az nem túl elegáns.
Sokkal elegánsabb lett volna mégy 23 évig csendben kusshadni és hagyni a kis hatalom komplexusos senkit hogy szabadon ténykedjen. :roll: :( máshogy nem lehetett.

Kíváncsi vagyok kik fognak indulni.
Akkor most már szárnyalni fognak meglesz minden feltétel nekik. :lol:
Erre továbbra sncs amúgy semmi garancia, de legalább az esély megvan rá.

Nem értem mi olyan nevetséges azon hogy egy szarul működő rendszert a benne élők, az érte dolgozók megpróbálnak felvirágoztatni, és már előre undorodom az itteni kárörvendéstől egy esetleges sikertelenség után.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2016. november 30., szerda 10:37

Nyilván nem fog megoldódni minden egycsapásra. Ettől nem lesznek esélyesebbek az úszóink nyáron.
De ezt a Gyárfást el kellett már távolítani, kellemetlen figura, én személy szerint minden ilyen típusú embert utálok. AKi mindig úgy tud helyezkedni, oda nyalni ahova kell...pfejj.

A módszer nem volt szép, a vezetőségnek kellett volna észrevennie,hogy alkalmatlan az emberük...egy ideális világban.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. november 30., szerda 10:35

Realista24 írta: Amilyen műsort rendeztek, az a minimum hogy sikeresek leszünk.
Ha nem jön az eredmény, majd azt kommunikálják, túl későn jött a váltás és megzavarta a felkészülésüket.. :lol:

Én nem vagyok a váltás ellen, viszont ahogyan azt kikövetelték, értsd egy amcsi "kívülálló" tollbamondta a követeléseket...az nem túl elegáns.
Nem illik.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. november 30., szerda 10:30

Akkor mostantól csak a magyarok neve mellett lesz arany vb-n, eb-n és olimpián?
Pont ezt akartam írni.Akkor most már szárnyalni fognak meglesz minden feltétel nekik. :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. november 30., szerda 10:11

Akkor már tuti, hogy ők lesznek az új főnökök? Csak mert kíváncsi lennék egy fordulatra és hogy azt hogy kezelnék. :mrgreen: akkor is tépkedné a szerződéseket, meg minden rossz lenne? Akkor derülne ki igazán, hogy mi is volt a céljuk.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég