Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. február 14., szerda 22:24

Ahogy varhato volt a 49ers kivagta Wilks DC t, az egyik pletykalt lehetoseg a posztra BB, a masik Vrabel. A legnyilvanvalobb Kocurek lenne de ő erre az evre sem vallalta nem lepne meg ha ismet nemet mondana

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. február 14., szerda 17:37

MVPP írta: Az utóbbi napokban hatalmas égések voltak a honi csapatsportokban, jégkorong, női kosárlabda ma pedig férfi vízilabda. Utóbbi számomra megmagyarázhatatlan, első kettőnél pedig remélem fejek fognak hullani.
a női kosár meccset végig szenvedtem, nem értem hogy tudott ennyire leépülni egy csapat a végére mind fizikálisan, mind mentálisan. főleg, hogy 22 pontos előnyben is játszottak
az utolsó negyedben sírt a labda minden magyar támadásnál

a férfi pólósok pedig alábecsülték a franciákat, ott is jól indult a meccs, de az utolsó 2 negyedre teljesen elkényelmesedtek és a franciák is brutál jól védekeztek
viszont itt a formaidőzítés miatt nem bánom, az olimpián legyen rend a fejekben és nem lesz gond
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: babaking » 2024. február 14., szerda 16:48

ferni írta: Bírók épp látványosan elcsalják ellenünk a női VB vízilabda elődöntőt.

Nagyon szánalmas az egész.

Gusztustalan.

Mikor előnybe kerültünk olyan lókuki semmire ítéltek kiállítást hogy az komédia, azóta meg csak folytatják tovább a nyílt csalást.

Lehet egy gól is szabálytalan volt náluk.
2 olyna gólt is dobtak a görögök ami határeset volt. A varosnál én nem is rtettem melyik képkocka alapján látták megdönthetetlenül bent, a másikat meg vissza sem nézik.

Szerencsére a "labda nem hazudik" - az ötösöknél simán hozták a lányok.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 14., szerda 16:31

Bírók épp látványosan elcsalják ellenünk a női VB vízilabda elődöntőt.

Nagyon szánalmas az egész.

Gusztustalan.

Mikor előnybe kerültünk olyan lókuki semmire ítéltek kiállítást hogy az komédia, azóta meg csak folytatják tovább a nyílt csalást.

Lehet egy gól is szabálytalan volt náluk.

MVPP
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: MVPP » 2024. február 13., kedd 20:10

Az utóbbi napokban hatalmas égések voltak a honi csapatsportokban, jégkorong, női kosárlabda ma pedig férfi vízilabda. Utóbbi számomra megmagyarázhatatlan, első kettőnél pedig remélem fejek fognak hullani.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2024. február 13., kedd 19:49

Egyfelől a Franciák mikor tanultak meg vízilabdázni? Másfelől meg mi volt ez a második félidő a mieinktől? Iszonyat égés, pláne, hogy az EB-t kiülte az első keret és frissen jöhettek a VB-re.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. február 13., kedd 19:48

Férfi pólósok kikaptak 11-10re a Franciák ellen, úgy hogy 8-4re mentünk a félidőben :lol: :lol: :lol: :lol:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 12., hétfő 12:17

Igen, brutális milyen kevés ponton lett tartva a Chiefs és ha belegondolunk hogy az egyik TD kb ingyen volt a punt utáni szerencsétlenkedés miatt, még durvább a dolog.

Ez a támadórészlegben ment el nem kicsit.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. február 12., hétfő 10:40

csababarca írta:
wZoLee7 írta:

először akarta a csapat de nemet mondott, aztán idén jött volna de a csapat mondott nemet. Ez nem az irányítón múlott, Purdy egy abszolút korrekt teljesítményt rakott le, amin ez elment az a támadó fal és a védelem futás ellen (a döntő drivera már teljesen kifújtak). 49ers rajongoi csoportban fb-n írtam is h nem szabadna lepörgetni az időt h ők támadjanak utoljára, ott gyors pont kellett volna, átadni és kierőszakolni h haladjanak vagy még egyszer kell védekezniük. Igazából ha a 3. körös rúgó akitől a magyar kommentátorok elvoltak ájulva berúgja az extra pontost akkor 17-16-al vége is. A csapat most elkezd kicsit széthullani, ésszel kell a távozó sztárokat lecserélni, az alap megvan ahhoz h még 1-2 évig esélyesek legyenek, utána ha Purdy-nek lejár a kezdő szerződése akkor lesz baj a fizetésekkel.
Szerintem meg itt a hívásokkal voltak a legnagyobb problémák.
Lehet kifújt a támadógépezet (de lehet csak a védelemre értetted, az jogos, teljesen vakon voltak a végére), de pont az utolsó drive-juk a red zone-ig olyan volt, amiből a meccsen keveset csináltak.
Ez meg a másik problémám volt amit meccs közben egy haverral beszéltünk is. Egész évben azok a futások ültek leginkább ahol a futó kivűgott balra, Trent mögé. Egyszerűen nem tudtak mit kezdeni vele mert ha oda koncentráltak simán utat nyitottak középen. Ebben a skill sorban pont az a jó h futós felállásból is tudnak passzolni és fordítva. Ehhez képest a legtöbb hívott futás középen ment 0 yardért a védő falba, érhetetlen. Egy támadó zseninek tartott edzőtől ilyent...A szezonban agyon ekézett Wilks meg úgy összerakta a védekezést h a meccs felében sommit nem tudtak csinálno Mahomes-ék, a másik felében is amúgy elég jó volt a védelem. Szóval maximálisan egyetértek azzal, hogy edzői szinten az öreg nagyon lemeccselte Sanyit. Pedig a behívott 4. kísérletnél és a trükkös játéknál elhittem, hogy ma tökösebb lesz, de végig igyekezett a bulla kockázattal járó playeket hívni.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. február 12., hétfő 10:06

Autóbalesetben meghalt Kelvin Kiptum, a maratonfutás férfi világcsúcstartója. :(

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2024. február 12., hétfő 10:00

wZoLee7 írta:

először akarta a csapat de nemet mondott, aztán idén jött volna de a csapat mondott nemet. Ez nem az irányítón múlott, Purdy egy abszolút korrekt teljesítményt rakott le, amin ez elment az a támadó fal és a védelem futás ellen (a döntő drivera már teljesen kifújtak). 49ers rajongoi csoportban fb-n írtam is h nem szabadna lepörgetni az időt h ők támadjanak utoljára, ott gyors pont kellett volna, átadni és kierőszakolni h haladjanak vagy még egyszer kell védekezniük. Igazából ha a 3. körös rúgó akitől a magyar kommentátorok elvoltak ájulva berúgja az extra pontost akkor 17-16-al vége is. A csapat most elkezd kicsit széthullani, ésszel kell a távozó sztárokat lecserélni, az alap megvan ahhoz h még 1-2 évig esélyesek legyenek, utána ha Purdy-nek lejár a kezdő szerződése akkor lesz baj a fizetésekkel.
Szerintem meg itt a hívásokkal voltak a legnagyobb problémák.
Lehet kifújt a támadógépezet (de lehet csak a védelemre értetted, az jogos, teljesen vakon voltak a végére), de pont az utolsó drive-juk a red zone-ig olyan volt, amiből a meccsen keveset csináltak.

Ha berúgja az extrát, akkor lehetett volna 17-16, de azt is vedd ilyenkor figyelembe, hogy akkor Mahomes-ék az utolsó drive-ukban még mentek volna egy negyediket, és 50-50 hogy megcsinálták volna, és akkor meg 17-20-al van vége.

Purdyt én sem venném elő, teljesen oké volt, nyomott bár nokedli labdát, de általában akkor mikor nyomás jött rá. Nem rajta múlott ez, egyszerűen nem tudott Shanahan jól meccselni.
Sokáig volt 10-3 talán, ott ha legalább eljutnak egyszer egy FG-ig, vagy bármi, akkor lehetett volna máshogy. Sajnos kódolva volt a bukásuk emiatt, hogy nem tudtak pontokat felrakni sokáig ők sem, pedig a chiefs nagyon mélyen volt és Mahomes is.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 12., hétfő 9:58

Közel volt ez nekik így is, de rengeteg lehetőséget kaptak, mert a Chiefs nagyon szenvedett addig a pontig. Nem tudták kihasználni egyszerűen.

Nem voltak így se messze, kimarad a field goal meg volt 4th&1 is az OTban. Ott 1 kis hiba azt vége mindennek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. február 12., hétfő 9:54

Purdyt nem hibaztatom, nem rajta mulott.

Amugy amit irsz az nekem is eszembe jutott a 4-5 perccel a vege elott. Lehet jobb lenne gyorsan lezarni es odaadni nekik a labdat.

Amugy ha bemegy az extra, akkor a vegen valszeg vegigviszik es akkor nem elegszenek meg az FGvel. Szerintem megoldottak volna a vegen a TDt, ha mindenaron azt kellett volna szereznie a Chiefsnek a rendes jatekidoben.

TBnel a Ramos, Karim, CR fele extra mentalis plusz lehetett volna most kulcs. Na, de mindegy. En sajnalom, hogy nem jott ossze, mert eleg jo a csapat, remek jatekosokkal, akiknek kijart volna a gyuru.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. február 12., hétfő 9:32

Remy írta: Amúgy szerintem a 46 éves Bradyvel ezt behúzta volna a 49ers. (És voltak hírek, hogy akarták volna oda)

Egyszerűen hiányzott a 2. felesben a csapatból az a rutin és nyugalom, amit TB adni tudott volna. Pláne, hogy az uccsó szezonja az öregnek azért jelezte, hogy lenne még benne.

Nagy sztori lehetett volna. Persze az is lehet, hogy vele be sem jutnak. De csak az SBből kiindulva, szerintem pont ez az extra hiányzik a 49ersből.
először akarta a csapat de nemet mondott, aztán idén jött volna de a csapat mondott nemet. Ez nem az irányítón múlott, Purdy egy abszolút korrekt teljesítményt rakott le, amin ez elment az a támadó fal és a védelem futás ellen (a döntő drivera már teljesen kifújtak). 49ers rajongoi csoportban fb-n írtam is h nem szabadna lepörgetni az időt h ők támadjanak utoljára, ott gyors pont kellett volna, átadni és kierőszakolni h haladjanak vagy még egyszer kell védekezniük. Igazából ha a 3. körös rúgó akitől a magyar kommentátorok elvoltak ájulva berúgja az extra pontost akkor 17-16-al vége is. A csapat most elkezd kicsit széthullani, ésszel kell a távozó sztárokat lecserélni, az alap megvan ahhoz h még 1-2 évig esélyesek legyenek, utána ha Purdy-nek lejár a kezdő szerződése akkor lesz baj a fizetésekkel.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. február 12., hétfő 9:05

Amúgy szerintem a 46 éves Bradyvel ezt behúzta volna a 49ers. (És voltak hírek, hogy akarták volna oda)

Egyszerűen hiányzott a 2. felesben a csapatból az a rutin és nyugalom, amit TB adni tudott volna. Pláne, hogy az uccsó szezonja az öregnek azért jelezte, hogy lenne még benne.

Nagy sztori lehetett volna. Persze az is lehet, hogy vele be sem jutnak. De csak az SBből kiindulva, szerintem pont ez az extra hiányzik a 49ersből.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 12., hétfő 5:02

csababarca írta: Nem tudom hogy van a szabály, de a 49ers védelme is olyan volt, mint akik úgy voltak vele, hogy majd jön az időkérés, vagy hogy nem indítják már el.
Állt mindenki.
Állítólag jött volna simán a 2. Negyed. Térfél csere azt annyi.
2. Negyednél lett volna pl újra 2 minutes warning, mint tényleg egy új meccsen, de addigra már úgyis bármilyen pont nyer.

Romoék se tudták amúgy azt olvasom.

De megnéztem volna hogy lejár az idő, a casterek meg ordítoznak 49ers megnyerte a Super Bowlt :lol:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2024. február 12., hétfő 5:00

Nem tudom hogy van a szabály, de a 49ers védelme is olyan volt, mint akik úgy voltak vele, hogy majd jön az időkérés, vagy hogy nem indítják már el.
Állt mindenki.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 12., hétfő 4:52

Sima :mrgreen:

Amúgy ha lejárt volna az óra, akkor biztos nem folytatódott volna a jàték? :mrgreen:

Túl nyugodt volt a Chiefs, volt két időkérésük is, teljesen érthetetlen volt a time management itt a legvégén, tényleg mintha lett volna bőven idejük.

Szerintem jött volna a 2. Negyed az OTban, mert még az első labdabirtoklás volt, de hát a stúdióban ezt senki se tudta, meg a kommentátorok se.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. február 12., hétfő 4:49

Kiégek ezektől a vesztes csapatoktól. Hányadjára fő már le egy papíron erős gárda... 49ers, Bills, Ravens...

Saját magukat verik meg...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2024. február 12., hétfő 4:47

Mi volt ez istenem, óvoda ez a frisco védelem :lol: :lol: :lol: :lol:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég