Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1184
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. január 6., szombat 22:33

KAG írta:
hehetheoriginal írta: world endurance championshipbe jön idén a hypercar kategóriába a ferrari, porsche, toyota cadillac és peugeot mellé a lamborghini, alpine, bmw, összesen 19 indulóval, asszem f1-et nem lesz tényleg értelme nézni többé :lol:
De nem abba a kategóriába lesznek mint a ferka Toyota stb nem ?
Hanem valami platformos auto mint a Cadillac is
Ugyanaz a kategoria az osszes felsorolt marka. Az a Lamborghini az egyik legszebb versenyauto amit valaha terveztek szerintem. Minden vonala tokeletes

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: KAG » 2024. január 6., szombat 22:22

hehetheoriginal írta: world endurance championshipbe jön idén a hypercar kategóriába a ferrari, porsche, toyota cadillac és peugeot mellé a lamborghini, alpine, bmw, összesen 19 indulóval, asszem f1-et nem lesz tényleg értelme nézni többé :lol:
De nem abba a kategóriába lesznek mint a ferka Toyota stb nem ?
Hanem valami platformos auto mint a Cadillac is
ZIDANE

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11134
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 6., szombat 19:39

world endurance championshipbe jön idén a hypercar kategóriába a ferrari, porsche, toyota cadillac és peugeot mellé a lamborghini, alpine, bmw, összesen 19 indulóval, asszem f1-et nem lesz tényleg értelme nézni többé :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11134
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 29., péntek 16:05

Remy írta: Schumi… 10 éve. :'(

Még mindig nem tudom elhinni.
én kobe-val vagyok ugyanigy.
mai napig nem tudok meccseket, mixeket nézni róla.
még most se tudatosult bennem
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. december 29., péntek 15:01

Schumi… 10 éve. :'(

Még mindig nem tudom elhinni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. december 15., péntek 18:07

magnus666 írta:
alexoxladjackoxi írta: 2007-ben az lett volna a világi makkolás Hamiltonnak, ha semmilyen probléma nem hátrálatja a szezon során. Azért beszélnek erről csak, mert a szezon végén szívta meg. Kiminek pl. ugyanúgy megvoltak a szopó futamai, csak azok a szezon első harmadában voltak, így valahogy senki nem beszél róluk. Basszus annyira hiányoznak azok az idők. :(

senki nem mondta kiminek hogy verje oda az autót monacoban ami miatt a végéről kellett rajtolni, vagy hogy fél évig massa gyorsabb legyen nála. 2007-ben egyedül hamilton nem követett el vezetői hibát, újoncként, friss 2x-es vb csapattársaként. tartom, hogy meglopták és azt ő érdemelte volna. évekkel később mondjuk toto meg az fia intézte a kárpótlást :coffee:
Barcelonában a felfüggesztése miatt esett ki, 0 pont. Hamiltonnak nem volt ilyen futama a szezonban. :) 6 futamot nyert Raikkönen abban a szezonban, a Mclarenesek 4-et, Massa 3-at. Megérdemelten nyerte meg a bajnokságot.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. december 15., péntek 17:58

magnus666 írta:
alexoxladjackoxi írta: 2007-ben az lett volna a világi makkolás Hamiltonnak, ha semmilyen probléma nem hátrálatja a szezon során. Azért beszélnek erről csak, mert a szezon végén szívta meg. Kiminek pl. ugyanúgy megvoltak a szopó futamai, csak azok a szezon első harmadában voltak, így valahogy senki nem beszél róluk. Basszus annyira hiányoznak azok az idők. :(

senki nem mondta kiminek hogy verje oda az autót monacoban ami miatt a végéről kellett rajtolni, vagy hogy fél évig massa gyorsabb legyen nála. 2007-ben egyedül hamilton nem követett el vezetői hibát, újoncként, friss 2x-es vb csapattársaként. tartom, hogy meglopták és azt ő érdemelte volna. évekkel később mondjuk toto meg az fia intézte a kárpótlást :coffee:
kínában sem Hamilton csúszott ki a kavicsba a boxutcába menet ugye? Meglopták :lol: Melyik sportban osztanak érdemre vb címet?

zsuninnyo
Hozzászólások: 1214
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. december 15., péntek 17:26

h3x0r írta: Verstappen az ultimate villain.

Eloszor elvette Kvyat uleset, majd a nojet, vegul a lanyat is. :mrgreen:
idiota

magnus666
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2023. szeptember 14., csütörtök 9:45
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Eto’o
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: magnus666 » 2023. december 15., péntek 17:24

alexoxladjackoxi írta: 2007-ben az lett volna a világi makkolás Hamiltonnak, ha semmilyen probléma nem hátrálatja a szezon során. Azért beszélnek erről csak, mert a szezon végén szívta meg. Kiminek pl. ugyanúgy megvoltak a szopó futamai, csak azok a szezon első harmadában voltak, így valahogy senki nem beszél róluk. Basszus annyira hiányoznak azok az idők. :(

senki nem mondta kiminek hogy verje oda az autót monacoban ami miatt a végéről kellett rajtolni, vagy hogy fél évig massa gyorsabb legyen nála. 2007-ben egyedül hamilton nem követett el vezetői hibát, újoncként, friss 2x-es vb csapattársaként. tartom, hogy meglopták és azt ő érdemelte volna. évekkel később mondjuk toto meg az fia intézte a kárpótlást :coffee:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. december 15., péntek 15:47

Verstappen az ultimate villain.

Eloszor elvette Kvyat uleset, majd a nojet, vegul a lanyat is. :mrgreen:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. december 13., szerda 11:18

2007-ben az lett volna a világi makkolás Hamiltonnak, ha semmilyen probléma nem hátrálatja a szezon során. Azért beszélnek erről csak, mert a szezon végén szívta meg. Kiminek pl. ugyanúgy megvoltak a szopó futamai, csak azok a szezon első harmadában voltak, így valahogy senki nem beszél róluk. Basszus annyira hiányoznak azok az idők. :(

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. december 13., szerda 10:59

magnus666 írta: valahogy a mclarenhez kerültek a ferrari tervrajzai, csak bebizonyosodott, hogy két egyforma csavar sincs a két autón. kaptak érte egy példátlan 100 milliós csekket, a vb-be szerintem nem kellett volna belenyúlni. mondom ezt úgy, hogy sosem szerettem hamiltont, annál jobban a tiszta versenyt, abban az évben pedig tisztán ő volt a legjobb-tehát meglopták eggyel.
Azt se felejtsük el, hogy a 2008-as autót is vizsgálni akarta a FIA, hogy esetleg az is mennyire lett összelopva a Ferrariból, de aztán a McLaren sűrű bocsánkéréseit elfogadva ejtették a dolgot. Ha így nézzük akkor a 2008-ast címet meg megkapták ajándékba. A Glock esetet meg már nem is említem.

magnus666
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2023. szeptember 14., csütörtök 9:45
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Eto’o
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: magnus666 » 2023. december 12., kedd 20:35

valahogy a mclarenhez kerültek a ferrari tervrajzai, csak bebizonyosodott, hogy két egyforma csavar sincs a két autón. kaptak érte egy példátlan 100 milliós csekket, a vb-be szerintem nem kellett volna belenyúlni. mondom ezt úgy, hogy sosem szerettem hamiltont, annál jobban a tiszta versenyt, abban az évben pedig tisztán ő volt a legjobb-tehát meglopták eggyel.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. december 12., kedd 20:23

magnus666 írta:
btw a házat rá merném tenni, hogy hamiltontól 2007-et csalták el :coffee:
Elcsalva nem igazán volt, mert igazából csak büntetve lett a csaló banda. De tuti belenyúltak. Egyszerűen nem nyerhetett McLaren pilóta VB-t. Olyan szintű leolvadást a szezon végére... hagyjuk már. :D Mondjuk Hál' Istennek, mert akkor Kimi a VB cím helyett csak Moss címét birtokolná, mint legjobb pilóta VB cím nélkül...
wZoLee7 írta:piszkálódásnak szántam Remy felé :mrgreen:
Elő is szedem a No, Michael, No feliratú bögrém egy jó meleg teához. #RIP8 :mrgreen: :coffee: :kalapos: :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. december 12., kedd 20:19

Itt az volt a baj, ami az én bajom is, hogy ha elengednek akkor mindenkit elkell, ha nem engednek akkor senkit sem. Olyan a világon nincs, hogy elengedik a két esélyes közöttieket, mert akkor rohadtul mind1 mi van a szabálykönyvben, úgy értelmezik, hogy show legyen, ami nekem a legnagyobb bajom az egész sporttal mostanában. Totális inkompetens irányítása van az F1-nek amit évről évre bizonyítanak is, teljesen mind1 kinek a javára vagy kárára. Amit írtam azt félig meddig piszkálódásnak szántam Remy felé :mrgreen: Egyik pilóta sem a szívem csücske a kettő szóban forgó közül ahogy a csapataik sem. Sajnos számomra Kimi visszavonulásával félig az F1 is visszavonult, a másik felét meg a ferrari temeti el minden évben :lol:

magnus666
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2023. szeptember 14., csütörtök 9:45
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Eto’o
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: magnus666 » 2023. december 12., kedd 20:15

nézzétek vissza a futamot, az 54.körben már nem volt pályán sem a williams, sem törmelék. simán mehetett volna az egyértelmű szabályok szerint ha masi nem akarja elcsalni hamiltonnak.
meg elvileg a világ legjobb versenyzői, miből tart elengedni a lekörözötteket, de rájuk szólni, hogy ahol a baleset volt ott lassan menjél, vágd le a pályát, stb., ilyen vb állásnál teljesen érthető döntés lett volna.

btw a házat rá merném tenni, hogy hamiltontól 2007-et csalták el :coffee:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. december 12., kedd 18:58

h3x0r írta:
wZoLee7 írta:

úgy érted 2 éve csalta le az FIA egy teljesen, utólag is elismerten rossz döntéssel a vb címet? :lol:
Ferrariskent en teljesen leszarom ki nyerte a VB-t. (szoval ebben az esetben partatlan vagyok)

Van egy szabaly, hogy x esetben milyen dontest kell hozni. Ket lehetoseg van:
1. Masi a szabaly szerint jart el. Ebben az esetben megtartom a versenyigazgatot es azt mondom, hogy valoban rossz a szabaly, kovetkezo szezontol megvaltoztatom.

2. Masi nem a szabalyok szerint dontott. Ebben az esetben Masit kirugom, a szabalyokon pedig nincs mit valtoztatni, hisz azok jok voltak, csak a versenyigazgato nem tartotta be.

Ezzel szemben a szabalyokat par heten belul megvaltoztattak, Masit pedig kirugtak. Ebbol nekem az jon le, hogy van egy szabaly, ami nem egyertelmu, tehat Masi a szabalyok szerint jart el, donthetett ugy is, ahogy vegul dontott. Ez egyertelmuen az elso lehetoseg. Viszont az F1-ben akkora a Mercedes es Hamilton mogotti lobbi (gondolok itt a szurkolok szamara, az angol mediara, a sky sports-ra), hogy valakit be kellett aldozni.
Nagyon adom.
Plusz sokan elfeljtik hogy egész szezonban balfasz volt az FIA nem csak azon a futamon.
Vissza lehet szépen nézni futamonként hány kétes szitu volt és bizony legtöbbször Hamilton jött ki jobban... :roll:

Én jót szórakoztam Toto-n mondjuk. Meg Masi válaszán "Toto, it's called a motor race, OK? We went car racing" :lol:

Szerintem igyis az egyik legjobb év volt. Hamilton lett most a fasz rossz oldalán, ha Maxxel történik ugyanez már mindenki elfelejtette volna...
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. december 12., kedd 18:12

wZoLee7 írta:
Remy írta: Napra pontosan 2 eve lett halhatatlan az oreg Toto Wolff sirasa. :sziv:
úgy érted 2 éve csalta le az FIA egy teljesen, utólag is elismerten rossz döntéssel a vb címet? :lol:
Ferrariskent en teljesen leszarom ki nyerte a VB-t. (szoval ebben az esetben partatlan vagyok)

Van egy szabaly, hogy x esetben milyen dontest kell hozni. Ket lehetoseg van:
1. Masi a szabaly szerint jart el. Ebben az esetben megtartom a versenyigazgatot es azt mondom, hogy valoban rossz a szabaly, kovetkezo szezontol megvaltoztatom.

2. Masi nem a szabalyok szerint dontott. Ebben az esetben Masit kirugom, a szabalyokon pedig nincs mit valtoztatni, hisz azok jok voltak, csak a versenyigazgato nem tartotta be.

Ezzel szemben a szabalyokat par heten belul megvaltoztattak, Masit pedig kirugtak. Ebbol nekem az jon le, hogy van egy szabaly, ami nem egyertelmu, tehat Masi a szabalyok szerint jart el, donthetett ugy is, ahogy vegul dontott. Ez egyertelmuen az elso lehetoseg. Viszont az F1-ben akkora a Mercedes es Hamilton mogotti lobbi (gondolok itt a szurkolok szamara, az angol mediara, a sky sports-ra), hogy valakit be kellett aldozni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. december 12., kedd 17:24

Remy írta: Napra pontosan 2 eve lett halhatatlan az oreg Toto Wolff sirasa. :sziv:
úgy érted 2 éve csalta le az FIA egy teljesen, utólag is elismerten rossz döntéssel a vb címet? :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. december 12., kedd 16:42

Napra pontosan 2 eve lett halhatatlan az oreg Toto Wolff sirasa. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég