Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. december 22., szerda 20:23

Ezért lett Verstappen világbajnok :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

zsuninnyo
Hozzászólások: 1212
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2021. december 22., szerda 20:04

Remy írta: Azért 27 dobogó és 6 győzelem + 6 pole, nem olyan rossz. Nem volt sosem VB alkat, de egy teljesen jó pilóta volt, aki középmezőnyben vagy egy jobb csapat másodpilótájaként eléldegélt.

Sokan szeretnének ilyen karriert.
Persze nem rossz, nem egy Hulkenberg, csak nemtom, olyan se szaga se buze ez a tipikus masodvonalos arc, ahogy te is irtad kb.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. december 22., szerda 19:11

Azért 27 dobogó és 6 győzelem + 6 pole, nem olyan rossz. Nem volt sosem VB alkat, de egy teljesen jó pilóta volt, aki középmezőnyben vagy egy jobb csapat másodpilótájaként eléldegélt.

Sokan szeretnének ilyen karriert.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

zsuninnyo
Hozzászólások: 1212
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2021. december 22., szerda 19:08

Remy írta: Én neki egy Ralf karriert simán aláírnék most.
Ha van ember, aki csak a neve miatt volt a f1-ben, az pont o (szerintem). Eskuszom en mindig elfelejtem, hogy valaha versenyzett, csak aztan elolvasok egy-egy nyilatkozatot tole es eszembe jut hogy ja tenyleg, o is volt pilota.
Persze egy csomoszor racsodalkozok, hany pilota mar ott a f1ben, akik semmilyen nyomot nem hagytak bennem.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. december 22., szerda 17:48

hehetheoriginal írta:
Közben Schumi lesz a szezon második felében a Ferrari tartalékja. Szóval remélem Lec vagy Sainz kiesik valamiért 1 futamra. :mrgreen: :sziv:
szép dolog a nosztalgia, de tiszta sor, hogy a gyerek nem annyira elhivatott es tehetseges, mint a fater volt.
de 90% ugyis az auton es a csapaton mulik mindig, ott meg a ferrari duplaflop minden evben, talan majd most, amikor minden uj szinte.
mondjuk szegyen, hogy egy versenykepes motort se tudnak fejleszteni, pedig az utcai autoban nagyon a tetejen vannak mostansag az elmult 10 evben
Elhivatottsága biztos, hogy megvan. Hozzáállás az emberekhez és a munkához, mint az apjáé. Nem hiába mondta már több ember is, hogy Mick nagyon sok mindenben az apjára ütött.

Nyilván Michael csak egy van. Megismételhetetlen. De a fia teljesen jó irányban halad, hogy egy szép karriert tudjon magáénak. Nyilván a technika majd sokat fog nyomni a latba, de előzetesen, ha már futamgyőztes és dobogós pilóta lesz, már akkor óriási eredményt ért el.

Én neki egy Ralf karriert simán aláírnék most.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. december 22., szerda 15:07

halamadrid írta:
Remy írta:
Szóval remélem Lec vagy Sainz kiesik valamiért 1 futamra. :mrgreen: :sziv:
Ha így lenne, akkor meg gondolom Schwartzman szállna be Mick helyére, mint múltéven xy Russel helyére, nem?
Egyébként Leclerc most kapta el másodszor, szóvál nem valószínű, hogy harmadjára is elkapná.
Mick helyére Fittipaldi megy, ha úgy alakul.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11127
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 22., szerda 13:47

Közben Schumi lesz a szezon második felében a Ferrari tartalékja. Szóval remélem Lec vagy Sainz kiesik valamiért 1 futamra. :mrgreen: :sziv:
szép dolog a nosztalgia, de tiszta sor, hogy a gyerek nem annyira elhivatott es tehetseges, mint a fater volt.
de 90% ugyis az auton es a csapaton mulik mindig, ott meg a ferrari duplaflop minden evben, talan majd most, amikor minden uj szinte.
mondjuk szegyen, hogy egy versenykepes motort se tudnak fejleszteni, pedig az utcai autoban nagyon a tetejen vannak mostansag az elmult 10 evben
thereisonly1ronaldo

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. december 22., szerda 13:42

Remy írta:
Bencze írta: Pedig a sunyi, g*ci messi palyan valo viselkedese jobban hasonlit Verstappen vezetesi stilusahoz. :mrgreen:
Szóval remélem Lec vagy Sainz kiesik valamiért 1 futamra. :mrgreen: :sziv:
Ha így lenne, akkor meg gondolom Schwartzman szállna be Mick helyére, mint múltéven xy Russel helyére, nem?
Egyébként Leclerc most kapta el másodszor, szóvál nem valószínű, hogy harmadjára is elkapná.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. december 22., szerda 12:56

Bencze írta: Pedig a sunyi, g*ci messi palyan valo viselkedese jobban hasonlit Verstappen vezetesi stilusahoz. :mrgreen:
Verstappen minden csak nem sunyi. Nyílt lapokkal játszik.


Közben Schumi lesz a szezon második felében a Ferrari tartalékja. Szóval remélem Lec vagy Sainz kiesik valamiért 1 futamra. :mrgreen: :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1184
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Bencze » 2021. december 17., péntek 21:27

Pedig a sunyi, g*ci messi palyan valo viselkedese jobban hasonlit Verstappen vezetesi stilusahoz. :mrgreen:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. december 17., péntek 20:58

alexoxladjackoxi írta: James Hunt = Paul Gascoigne
Kimi = Arshavin
:mrgreen:
Mert Arshavin is egy vicces, (sok hülyénél alulértékelt), alkesz, imádnivaló zseni? :lol: :lol:

Engem am kirázott a hideg, h elkezdtétek ezeket a focista-pilóta párhuzamokat, főleg hogy ZZ nem egyből Lauda lett :mrgreen: :mrgreen: (bár van még benne lehetőség: Vini - Sato, Bale - Baricselló? :lol: )
De mondom, engem a hideg ráz ettől. Krumplit repülővel hasonlítgatni kb., hogy ha rádesik az fáj..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BH710 » 2021. december 17., péntek 19:52

A Toto-Hamilton párostól évek óta mást sem lehetett hallani minthogy “milyen jó lenne ha több csapat harcolna a vb-ért” “kellenek az erős ellenfelek” aztán amikor van egy aki nem térdel le előttük és buknak akkor nem férfiként viselkednek, hanem bevágják a hisztit és nem mennek el a gálára. Erre írtam hogy képmutató és ripacs Hamilton. Elkényelmesedtek 2014 óta az a nagy helyzet.
És nem ártana észben tartani hogy ezt a Mercedes baszta el. SC ide vagy oda volt akkora tempófölényük hogy ki kellett volna hozni Hamiltont a pályán elfoglalt pozíciójuk ellenére.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. december 17., péntek 19:33

Tyű Géza, te nagyon mélyre mentél ebben a témában. Ennyi nem volt benne.

A hasonlat, ahogy írtam a karaktereknek szólt, a stílusukra, a médiában való megjelenésükre.

Így pedig állíthatsz bármit, amit írtam, megállja a helyét. És nekem éppen ezért van bajom mindkettővel, ezért bohócozom le Totót.

Egyszer nem lett vitatva a szakmai tudásuk és a tehetség, csak szólok.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. december 17., péntek 19:28

géza írta:
lestat írta:

Ez erdekes.

Nalam inkabb
CR-Schumi
Toto-Pep

De nem vita gerjesztesnek reagaltam hogy megelozezzem a bajt :D
En is csak azert irtam be, hogy legyen mas allaspont, es ne egyeni velemenyek legyenek beallitva univerzalis igazsagnak. Hamilton nem Messi, nem CR, nem Bunyos Pityu, hanem Hamilton, aki pedig mashogy gondolja, minthogy Hamilton = Messi, az nem nem jol latja a dolgokat, hanem az embernek masik aspektusara fokuszal.

Lehet mondani, hogy Toto hasonlit Pepre, mert beleult a tutiba, es ripacskodik sokszor, lehet mondani, hogy hasonlit Zidanera, mert a csapatat evekig a csucson tartja, lehet mondani, hogy hasonlit Mourinhora mert idegbetegen csapkodja neha az asztalt, stb.

Ugyanigy lehet mondani Schumira is hogy hasonlit CR-re, de azt is hogy inkabb Diego Costara vagy Cantonara. Amit meredek csinalni, hogy elmondani, hogy hat o pedig ugyanaz, es aki nem igy latja az helikopter.

:agree:

Adom amit irsz.

Viszont Remy mellett szolva kicsit szerintem ő arra gondolt itt hogy a mediaban betoltott "vedettseguk" hasonlit.

Na de tenyleg ennyit errol a reszemrol.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. december 17., péntek 19:24

James Hunt = Paul Gascoigne
Kimi = Arshavin
:mrgreen:

Avatar
géza
Hozzászólások: 1119
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: géza » 2021. december 17., péntek 19:21

lestat írta:
géza írta: Toto = Zidane
Hamilton = CR
Ez erdekes.

Nalam inkabb
CR-Schumi
Toto-Pep

De nem vita gerjesztesnek reagaltam hogy megelozezzem a bajt :D
En is csak azert irtam be, hogy legyen mas allaspont, es ne egyeni velemenyek legyenek beallitva univerzalis igazsagnak. Hamilton nem Messi, nem CR, nem Bunyos Pityu, hanem Hamilton, aki pedig mashogy gondolja, minthogy Hamilton = Messi, az nem nem jol latja a dolgokat, hanem az embernek masik aspektusara fokuszal.

Lehet mondani, hogy Toto hasonlit Pepre, mert beleult a tutiba, es ripacskodik sokszor, lehet mondani, hogy hasonlit Zidanera, mert a csapatat evekig a csucson tartja, lehet mondani, hogy hasonlit Mourinhora mert idegbetegen csapkodja neha az asztalt, stb.

Ugyanigy lehet mondani Schumira is hogy hasonlit CR-re, de azt is hogy inkabb Diego Costara vagy Cantonara. Amit meredek csinalni, hogy elmondani, hogy hat o pedig ugyanaz, es aki nem igy latja az helikopter.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. december 17., péntek 19:12

géza írta: Toto = Zidane
Hamilton = CR
Ez erdekes.

Nalam inkabb
CR-Schumi
Toto-Pep

De nem vita gerjesztesnek reagaltam hogy megelozezzem a bajt :D
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. december 17., péntek 19:07

kiserik írta: Hagyd Remy, a Messi fanok sem értik, hogy mi a baj a 7. bogyóval :lol:

Ahogy már korábban is volt szó róla, a 2 sportember abban hasonló, hogy kivételes képességűek, egy mesterséges hype van körülöttük és ebből adódóan nekik több mindent lehet, mint a többi sportoló társuknak. És még egy: " Nem nyertem? Akkor inkább visszavonulok... " :lol:
Itt kire gondolsz? mondjuk egy ilyet ismerek, a rém bátor Rosberg a prime éveiben inkább visszavonult :roll:

tök jó hogy még mindig megy a fröcsögés, már messi is előkerült,pep is, remélem a holtszezonba végig nyomjátok.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1212
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2021. december 17., péntek 19:00

alexoxladjackoxi írta: Azért szerintem Ross Brawn is elég aktív letéteményese volt ennek a Merci sikerkorszaknak. A tízes évek elején gondolom már aktívan készültek az új érára, és akkor bizony még ő volt a góré, nem Toto.
Ezt adom, bar nagyon kozelrol nem lattam a munkassagukat de Brawn azert mernokibb felfogasu volt, Toto meg a tipikus manager alkat. Szoval siman el tudom kepzelni, hogy Brawn "alarakta" a techinkat Toto meg egyszeruen tolta elore a mai napig.
wZoLee7 írta: Szerintem jelenleg az egyik legjobb csapatfonok Wolf, Hornert mindenben veri nalam.
Nalam furcsa modon teljesen ekvivalens ha azt merem ki a jobb csapatfonok. Igazabol szerintem mindketten verbeli csapatfonokok, vezerek. Nyilvan a Drive to Sruvive-bol nem lehet kiindulni, de azert ott rendesen megmutatkozott mi a kulonbseg koztuk es az igazi "luzerek" (Gunther, Cyril stb.) kozott. Bar alapvetoen nem tul szimpatikusak sokszor, szerintem ilyennek kell lennie egy csapatfonoknek, amilyenek ok.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. december 17., péntek 18:31

Kerlon írta:
Remy írta:

Neked se sikerült. :kivagyhe:
Mert nincs igazad, a két pali ég és föld. Maximum a sportáguk kiemelkedő ikonja a hasonlóság kettejük között, aztán ennyi.
Szerintem inkabb mi engedjuk el... Mindneki hulye, senki nem erti akinek mas a velemenye, kit erdekel ha tobbsegben is vannak...kb ez a mai sport rajongoi felfogas :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég