Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. november 26., péntek 13:56

a legtobb sportban van valami fele egyenlotlenseg, csak a merteke es a tipusa kerdeses.
a forma 1 viszont ebbol a szempontbol talan az egyik legegyenlotlenebb, konkretan lekorozgetik egymast.

de ez persze nem azt jelenti, hogy ha mazepint es hamit megcsereljuk, akkor az orosz a cimert menne, a brit meg minden masodik versenyen kullogna be a vegen. :D

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2021. november 26., péntek 13:04

Passz. Nem vagyok sakkmester, de amikor mi játszottunk, akkor mindig az kezdett aki a fehérekkel van. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. november 26., péntek 13:02

El Maestro írta: Nem, mert ha a feketével vagy, ott is hátrányban vagy. :mrgreen:
De azt sorolják? Ha már itt tartunk :kalapos: vagy az erősebb a fehér?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. november 26., péntek 13:01

El Maestro írta: Nem, mert ha a feketével vagy, ott is hátrányban vagy. :mrgreen:
*Ott hátrány. :mrgreen: F1-ben előny. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2021. november 26., péntek 13:00

Nem, mert ha a feketével vagy, ott is hátrányban vagy. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. november 26., péntek 12:50

Engem hidegen hagy az F1, felőlem lehet Hamilton a rossz fiú.

Csak arra reagáltam, amit írtam. Tenis is jó kérdés. Kinek milyen cipője van, utoje, segyeb facility, stb.

Nekem amúgy a sakk jutott eszembe, mint talán teljesen egyenlő feltételek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. november 26., péntek 12:48

lestat írta:
Hamiltont en pont a palyan kivuli dolgai vagy sokszor meg a palyan is elojovo pokhendi, ketszinu stilusa miatt utalom. Minden mondata alszent. Van valami irritalo benne. Sorry.
Ez. Az egész ember egy felépített brand, a jófiú, a hibátlan, a tökéletes. Ugyanaz, mint Messi. Az összes szarja és hülyesége el van felejtve, sosincs felnagyítva a hibája, mint az összes többi embernél.


A fiatalok meg szimpatikusak egytől egyig, de igen, amit Santi is ír. Amíg nem a VB-ért küzdenek, addig jópofizhatnak, aztán majd kiderül, hogy ki milyen.

Russelltől kicsit félek, hogy elviszi a merci-féle hányinger stílus. Aztán majd kiderül.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. november 26., péntek 12:42

Realista24 írta:
ferni írta: Jó azért túl van színezve szépen 1-2 helyen.
Meg persze, kibaszott nagy sportoló, de hát olyan sportban, ami technikai és nem egyenlőek a feltételek... 8. éve a Mercedes magasan a legjobb autó, abból is egyszer megverte Rosberg, idén meg Verstappen szorongatja.
Kicsit off: Melyik sportban egyenlőek a feltételek? Nem tudnék sokat írni. Illetve a nem mindig az elméletileg legjobb nyer közhelyet is el kell sütnöm.
Tennis.

Motorsportban altalaban a legtobb pilota baszhatja ha nincs alatta gep.

Egyedul 2012s Ev jut eszembe mikor Alonso foldontulit ment es a vbert harcolt azzal a fos talicskaval. Nalam ő még a kecske Schumi mellett.

Hamiltont en pont a palyan kivuli dolgai vagy sokszor meg a palyan is elojovo pokhendi, ketszinu stilusa miatt utalom. Minden mondata alszent. Van valami irritalo benne. Sorry.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2021. november 26., péntek 12:31

Kiderül majd mennyire szimpatikusak a fiatalok, amikor a vb címért lesznek majd ők is harcban. Mondjuk Russel jövőre a Merciben meglátjuk mennyire megy el vele a ló. Bottas is szimpatikus volt a Williamsben, a Merciben meg amikor szökőévente nyert egy futamot rögtön ment az arcoskodás, rádión, hogy bekaphatják a haterek stb. stb.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. november 26., péntek 11:51

Sosem csíptem Hamiltont, főleg anno az Alonsos együtt töltött év tett be. Valamint aztán mikor nem követtem az f1-et és láttam mindenhol, hogy na megint ő nyert, az se sokat segített abban, hogy visszajöjjek nézni az egészet.

Aztán mikor megnéztük asszonnyal a Netflixes sorit, valami nagyon átpattant bennem. Kicsit talán CR-hez tudom hasonlítani a palit. Minél több rekordot és sikert akar elérni és vérprofin csinálja az egészet és mellette még egy k*rva értelmes csókának is tűnik, akin látszik hogy rettentő motivált.
De ott van pl Vettel is, ő nekem k*rva nagyképű volt abban a pár évben, egyszerűen bosszantott a feje, amikor a pódiumon láttam. És Ő is azért teljesen más szemszögbe került a Netflixes sorozat, valamint az elmúlt pár évben mutatott pályán kívüli élete miatt is.

Velük szemben Max múltkori nyilatkozata azzal, hogy őt igazából annyira nem motiválná hogy nyerjen még1 bajnoki címet, meg főleg nem venne rá arra, hogy most neki szurkoljak ebben a kiélezett csatában. Kicsit Rosberg gondolkozás ez, amit persze meg lehet érteni, mert úgymond kimaxoltad a karrieredet, de engem pl pont motiválna, hogy utána újra és újra megmutassam. Pont ezért nem gondolom, hogy pl Verstappen még 30 éves kora fölött itt versenyezgetni fog. Egy Alonso meg lehet addig marad pl amig ki nem tiltják.

Pedig nekem nagyon szimpatikus volt anno Max, de mostanában nagyon kezd elmenni a szememben rossz irányba. A nyilatkozatai a versenyek után is, az arcozások a rádión, stb.
Sokkal szimpatikusabb a fiatal generációból egy Russel, Norris, Gasly, Leclerc már mint Max.

Max fanok, lehet utálni. B-) :D Hajrá Lewis :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. november 26., péntek 11:29

ferni írta: Jó azért túl van színezve szépen 1-2 helyen.
Meg persze, kibaszott nagy sportoló, de hát olyan sportban, ami technikai és nem egyenlőek a feltételek... 8. éve a Mercedes magasan a legjobb autó, abból is egyszer megverte Rosberg, idén meg Verstappen szorongatja.
Kicsit off: Melyik sportban egyenlőek a feltételek? Nem tudnék sokat írni. Illetve a nem mindig az elméletileg legjobb nyer közhelyet is el kell sütnöm.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. november 26., péntek 11:19

Én mondjuk 2 dolgon hűltem ki:

-az egyik az, ahogy bánik a kocsival. Nem gondoltam volna, hogy pl. képes annyira sokkal jobban vigyázni a gumira, hogy hidegebb neki, mint a csapattársnak, miközben állandóan képes a határon is tartani a kocsit (mondjuk ebben valszeg. senki sem jobb, mint Senna, aki alatt még kigyorsításon is mocorgott a kocsi... A nemnormálisa... (értsd: zseni és imádom (bár nem láttam élőben))

-hogy az apja az elején mennyire keményen dolgozott..

Nyilván alap dolgokat tudtam a pályafutásáról, hogy nem ezüstkanállal játszott a járókában, stb.. De az is mennyire ő (100% koncentráció), ahogyan interjú közben is (6-7 évesen??) minden idegszálával a játékautót irányította..

Mondom, nem vagyok Hami-boy, de biztos, hogy zseniális. Elismerem.. Nem szeretem, de elismerem. Nem adom csak az autónak az egyeduralmát, mert akkor pipogyaValteri, vagy minivbRosberg is megszoríthatta volna többször és jobban is.. (de ez már 1000szer ki lett beszélve..)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: géza » 2021. november 26., péntek 10:56

Nem csak a teljesitmeny alapjan mondta a csavo hogy GOAT, hanem a hozzaallas es a szemelyisege alapjan, ami full jogos. Persze, alatta van a legjobb auto, de ilyen konzisztensen teljesiteni eveken at az nem az auto miatt van.

A videoban meg Schumacher erarol is beszel 1994-2004 kozott, holott neki is volt negy ev szunete.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. november 26., péntek 10:43

Jó azért túl van színezve szépen 1-2 helyen.
Meg persze, kibaszott nagy sportoló, de hát olyan sportban, ami technikai és nem egyenlőek a feltételek... 8. éve a Mercedes magasan a legjobb autó, abból is egyszer megverte Rosberg, idén meg Verstappen szorongatja.

Eleve nem tudnám azt mondani rá, hogy ebből a sportból valaki lehet The Greatest Athlete Of All Time.

Az az 1 VB cím a karrierje elején kijárt neki teljesítményre, Kimis szezon nagyon szoros volt, ott egymás elől vette el a VB címet Alonso meg Hamilton, Massás esetet meg ismerjük, de összességében kijárt ott neki 1, aztán jött 5 év szünet, 1 a Brawn évében, 4 meg a Red Bull+ Vettel kombó miatt, de a Videóban meg lazán bele van írva, hogy 2007-2021 Hamilton éra.... :lol: Mintha Vettel meg a Red Bull meg se történt volna :lol: :lol: :lol:

Formula 1 Impressions
Ez meg zseni :mrgreen:

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: géza » 2021. november 25., csütörtök 22:19

raul 4 ever írta: Minden vagyok, csak Hami-boy nem. De ettől: Lewis Hamilton Is The Greatest Athlete Of All Time | Up to Speed azért leesett az állam (leszámítva a végén a blm témát, abba nem szólok bele)..

De attól még FF!! :D :mrgreen:
Wow, ez nagyon jo video volt! Szamomra Hamilton es Vettel a ket legszimpatikusabb pilota jelenleg a palyan, eppen a videoban emlitett dolgok miatt is. Respect. :agree:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. november 25., csütörtök 21:50

Minden vagyok, csak Hami-boy nem. De ettől: Lewis Hamilton Is The Greatest Athlete Of All Time | Up to Speed azért leesett az állam (leszámítva a végén a blm témát, abba nem szólok bele)..

De attól még FF!! :D :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. november 22., hétfő 15:06

kodo írta: Mercinel azt mondjak hogy hami autojaban nem a braziliai motor volt hanem egy korabbi, az majd ket het mulva ter vissza szaud arabiaban. :lol: :lol:
Most ez lehet kamu,De biztos vagyok benne hogy csalnak valamivel.Ilyen nincs hogy ennyit javuljon egyik versenyről a másikra egy autó.Elég megnézni Hamilton gyorskörét olyan volt mintha a játékba be van kapcsolva minden segítség.Meg sem csúszott az autója csak ment nyíl egyenesen.ILyen nincs.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. november 22., hétfő 14:23

Mercinel azt mondjak hogy hami autojaban nem a braziliai motor volt hanem egy korabbi, az majd ket het mulva ter vissza szaud arabiaban. :lol: :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. november 22., hétfő 14:13

Max Verstappen now has more F1 podiums than Nico Rosberg.

If he finishes on the podium in the final two races, he will break the record for most podium finishes in an F1 season.
Nem lesz elég. :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. november 21., vasárnap 17:20

alexoxladjackoxi írta:
Remy írta: ALONSOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 7 ÉV UTÁN!!!!! YESSS!!!
A sportág szégyene, hogy ez az ember 7 éve nem állt pódiumon.
Pontosan.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég