Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. december 12., vasárnap 16:48

Nika91127 írta: Perez-t miért hozták ki amúgy?
reddit írta:He said in an interview with ESPN Deportes that his engineer had later told him that his engine was at its limit and they didn't want to risk the engine blowing and prolonging the safety car, so they retired him.
Motoron láttak valamit, nem akarták, hogy megadja magát véletlenül és hosszabb legyen az SC, ami ugye a verseny végét jelentette volna.
Meg -1 autó is lett a kavalkádban, sztem inkább az volt a lényeg, ez meg a kifogás aztán fene tudja.
Verstappent beidézték a sportbirok, mert Safety Car alatt megelozte Hamiltont.
Annak tudatában, hogy az egyenesben ezután végig kigyózott elég érdekesen hangzik.
5 sec, Lewis a világbajnok :lol:


Amúgy Latifi kisSchumival csatázott és rögtön azután nem sokkal esett ki, véletlen lenne? Aligha B-) :mrgreen:

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2021. december 12., vasárnap 16:46

Verstappent beidézték a sportbirok, mert Safety Car alatt megelozte Hamiltont.
Annak tudatában, hogy az egyenesben ezután végig kigyózott elég érdekesen hangzik.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. december 12., vasárnap 16:44

Remy írta: Mindenesetre jövőre kurvára azt szeretném, hogy a Merci és Red Bull mellett a GYŐZELEMÉRT menjen a McLaren, a Ferrari az Alpine és bárki... Ne egy vagy 2 csapat domináljon, hanem menjen a komoly harc 3-4-5 pilóta között.

A mezőny rettentő erős, tele VB kaliber pilótával.

Viszont az FIA-t meg kell reformálni, mert 2 pilótánál sem tudtak rendesen dönteni, mi lenne, ha még többen harcolnának...
Én is ezt szeretném, természetesen Ferraris győzelemmel.
De nekem Sainz eléggé színtelen-szagtalan pilóta, Leclerc idén eléggé belaposodott, persze az autó is gyatra volt. :hmmm:

Alonsoért bármikor tudnék szorítani, Norris is futhat egy nagy szezont.

Russell végre odakerül, az is adhat majd egy új löketet, Hamiltonnak ismét lehet valós, csapaton belüli versenye!

Minden évben leülök a tv elé hogy majd most aztán hűdeizgi lesz az egész év, több pilóta harcban a vbért, aztán....

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. december 12., vasárnap 16:41

Tjacks írta:
Fucking disgrace ez az FIA, és pont a versenyzők teljesítményét árnyékolja be ez a sok vicc döntés.
Így van. Sajnos szappanoperat akart a Liberty. Masi meg asszisztált. Remélem lemond.

Ferrari szurkolokent pártatlan vagyok, bár Maxnak jobban örülök. Es akárhogy alakult volna ez a mai abszolút megertem bármelyik oldalt, hogy a másikat tolták.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. december 12., vasárnap 16:39

Nem lehet elégszer visszanézni... :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. december 12., vasárnap 16:33

Mindenesetre jövőre kurvára azt szeretném, hogy a Merci és Red Bull mellett a GYŐZELEMÉRT menjen a McLaren, a Ferrari az Alpine és bárki... Ne egy vagy 2 csapat domináljon, hanem menjen a komoly harc 3-4-5 pilóta között.

A mezőny rettentő erős, tele VB kaliber pilótával.

Viszont az FIA-t meg kell reformálni, mert 2 pilótánál sem tudtak rendesen dönteni, mi lenne, ha még többen harcolnának...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. december 12., vasárnap 16:33

lestat írta: Azert ott a magas lorol engedd mar meg hogy oruljek Tjacks.

Leirtam a velemenyem.
Meg orulok az egesz eves feszko utan.
En utalom hamiltont sosem titkoltan szoval engedd meg hogy elvezzem a karoromot :)
Stílus maga az ember. Örüljél :)

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. december 12., vasárnap 16:31

Nyugi emberek. Lazuljatok el a jó kis fordulatos Barca meccs előtt.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BH710 » 2021. december 12., vasárnap 16:29

Tegyék oda Ron Dennist. Nagyon kíváncsi lennék a két tróger mennyire merne vele alkudozni. Ehhez sajnos töketlen a liberty.
Max megérdemelte, idén mindenkinél jobban vezetett.
Jövőre a Ferrari következik :shifty:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. december 12., vasárnap 16:27

Azert ott a magas lorol engedd mar meg hogy oruljek Tjacks.

Leirtam a velemenyem.
Meg orulok az egesz eves feszko utan.
En utalom hamiltont sosem titkoltan szoval engedd meg hogy elvezzem a karoromot :)
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. december 12., vasárnap 16:27

Wolf feje epic.
:lol:
Csak bemerte vállani amit kellett.Gondolom azért már ehhez nem volt bőr a képén,hogy köztük maradjanak az autók. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: géza » 2021. december 12., vasárnap 16:26

Tjacks írta: Egészen elképesztő milyen utálattal, gyűlölettel tudtok itt megnyilvánulni. Smile hegyek mindenhol, irónia stb.

Hozzáteszem iszonyat nem csípem Hamiltont, imádtam amikor Raikonnen 2007ben behúzta, sírtam kb amikor 2008ban Massa elbukta ellene.

DE bazdki ilyen végjátéknál jó volt azt látni hogy milyen sportszerűen nyilatkozik, odamegy gratulálni, faterja ment a Verstappen családhoz kezet rázni :agree:

Fucking disgrace ez az FIA, és pont a versenyzők teljesítményét árnyékolja be ez a sok vicc döntés.

Remélem jövőre ez változni fog. Ahogy az itteni Max és Hamilton szurkolók is.
:agree: Ugyanez.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. december 12., vasárnap 16:20

alexoxladjackoxi írta:
lestat írta: NA lemaradtam.
MIVAAAAAANNNN!!!
Majd kiugrott a szivem. Beszaras volt ez a vegjatek.
Vegre fortuna Max kezere jatszott. Megèrdemelt.

Btw imadom hamilton fejet ilyenkor. Majd elsirja magat.

Amit toto muvelt volt a szanalmas meg masi.
Toto egyszer mar kerte elotte h ne legyen safety car. Nem is jott okes nem kellett.
Majd most magyaraz a vegen hogy az utolso kor elottineknkell lennie a befutonak? WHY?

Ki a fasz ö hogy hozza a szabalyokat?

Igy edes igazan. Jol seggbe raktak oket az utolso korben mert nagy volt a pofa hogy nemkell kerek csere. KARMA.

Mad Max :salute: :sziv:
Amúgy én sem vágom, hogy Toto kinek képzeli magát, de rohadt szánalmas.
fun fact horner ugyanigy sirt egész verseny alatt. ki kell takaritani az fia-t mert addig nem lesz rendes verseny amig ez megy ilyen masi féle arcokkal. alapvetően évek óta az egyik legjobb évad lehetett volna a 2 legjobb pilótával végig harcban de ilyen biráló szervvel nem lehet. itt a végjáték is csak a showról szólt semmi másról. vagy legyenek szabályok és használják is vagy szerljenek tüskéket minden autóra azt menjen a buli.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. december 12., vasárnap 16:17

lestat írta: NA lemaradtam.
MIVAAAAAANNNN!!!
Majd kiugrott a szivem. Beszaras volt ez a vegjatek.
Vegre fortuna Max kezere jatszott. Megèrdemelt.

Btw imadom hamilton fejet ilyenkor. Majd elsirja magat.

Amit toto muvelt volt a szanalmas meg masi.
Toto egyszer mar kerte elotte h ne legyen safety car. Nem is jott okes nem kellett.
Majd most magyaraz a vegen hogy az utolso kor elottineknkell lennie a befutonak? WHY?

Ki a fasz ö hogy hozza a szabalyokat?

Igy edes igazan. Jol seggbe raktak oket az utolso korben mert nagy volt a pofa hogy nemkell kerek csere. KARMA.

Mad Max :salute: :sziv:
Pont erről beszéltem, hány éves vagy? :lol: "seggbe rakták őket", kiafaszozás..... :roll:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. december 12., vasárnap 16:17

Hamilton ezt most visszakapta a sorstól... Rengeteg szerencséje volt az évek során. Két zseniális pilóta küzdelme volt, amibe alkalmatlan Masiék többször belenyúltak. A végeredmény szerintem így volt rendben. Hamilton extra volt a szezonban, de Verstappen egy hajszálnyival jobb volt egyénileg. A Merci egész évet tekintve jobb kocsi volt, mint a Red Bull, ezért érdemelte meg jobban nálam Verstappen.

Sainz harmadik helyének örülök, remélem ez felvezeti egy jó Ferrarit jövő évre. Nem lennék szomorú, ha a Ferrari felzárkózna a Merci-Red Bull duóra, és akkor megint jó évünk lehet.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Dupla D 2021. december 12., vasárnap 16:18-kor.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. december 12., vasárnap 16:15

lestat írta: NA lemaradtam.
MIVAAAAAANNNN!!!
Majd kiugrott a szivem. Beszaras volt ez a vegjatek.
Vegre fortuna Max kezere jatszott. Megèrdemelt.

Btw imadom hamilton fejet ilyenkor. Majd elsirja magat.

Amit toto muvelt volt a szanalmas meg masi.
Toto egyszer mar kerte elotte h ne legyen safety car. Nem is jott okes nem kellett.
Majd most magyaraz a vegen hogy az utolso kor elottineknkell lennie a befutonak? WHY?

Ki a fasz ö hogy hozza a szabalyokat?

Igy edes igazan. Jol seggbe raktak oket az utolso korben mert nagy volt a pofa hogy nemkell kerek csere. KARMA.

Mad Max :salute: :sziv:
Amúgy én sem vágom, hogy Toto kinek képzeli magát, de rohadt szánalmas.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. december 12., vasárnap 16:15

Egészen elképesztő milyen utálattal, gyűlölettel tudtok itt megnyilvánulni. Smile hegyek mindenhol, irónia stb.

Hozzáteszem iszonyat nem csípem Hamiltont, imádtam amikor Raikonnen 2007ben behúzta, sírtam kb amikor 2008ban Massa elbukta ellene.

DE bazdki ilyen végjátéknál jó volt azt látni hogy milyen sportszerűen nyilatkozik, odamegy gratulálni, faterja ment a Verstappen családhoz kezet rázni :agree:

Fucking disgrace ez az FIA, és pont a versenyzők teljesítményét árnyékolja be ez a sok vicc döntés.

Remélem jövőre ez változni fog. Ahogy az itteni Max és Hamilton szurkolók is.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. december 12., vasárnap 16:10

wZoLee7 írta: Végül jól döntöttek. Nagyon nem lett volna szép ha nem engedik el a lekörözetteket, azzal saját maguk szabálykönyvét dobják a tűzre...Így kellett lennie.
Összességében ha az évet nézzük szerintem taktikailag és fejben mindenhogy a jobb csapat pilótája és a stabilabb pilóta nyerte a vb címet.

Sajnálom, hogy végül Kimi utolsó versenye így ért véget. Örök kedvenc marad és szerintem már senkinek sem tudok úgy szurkolni ahogy neki.
ez megint az fia-ra megy vissza. ez a baj. NINCS olyan szabály hogy el kell engedni a lekörözötteket és olyan se hogy nem. szar a szabálykönyv. el szokták engedni de nem szabály. miért nem lehet rendes szabályokat irni. el kellett volna őket engedni mint mindig. ha elengedem őket akkor be is kell várni őket mint mindig. amig ez megtörténik nem hozom ki a safety cart mert be kell várni őket. minden lekörözött elmehet nem csak amiket választanak. bukjon hamilton, vesszen max nem szeretem egyiket se de az fia a legnagyobb rákfenéje az f1nek. a saját szabályzatukat se tartják be csak hogy show legyen a vége. egész évebn ez ment minden irányba. kilökik egymást és össze vissza megy minden. 1 versenyen belül se konzekvensek nem hogy egy idényen át.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. december 12., vasárnap 16:08

NA lemaradtam.
MIVAAAAAANNNN!!!
Majd kiugrott a szivem. Beszaras volt ez a vegjatek.
Vegre fortuna Max kezere jatszott. Megèrdemelt.

Btw imadom hamilton fejet ilyenkor. Majd elsirja magat.

Amit toto muvelt volt a szanalmas meg masi.
Toto egyszer mar kerte elotte h ne legyen safety car. Nem is jott okes nem kellett.
Majd most magyaraz a vegen hogy az utolso kor elottineknkell lennie a befutonak? WHY?

Ki a fasz ö hogy hozza a szabalyokat?

Igy edes igazan. Jol seggbe raktak oket az utolso korben mert nagy volt a pofa hogy nemkell kerek csere. KARMA.

Mad Max :salute: :sziv:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. december 12., vasárnap 16:06

Pedig mennyien mondták, hogy soha nem lesz világbajnok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég