Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. március 20., vasárnap 9:55

'shutterisland írta:
A kis csapatok pilotai kozul Alonso, Gasly es hirtelen ennyi jutott eszembe azok kozul akik jok lehetnenek.
es mazepin nem apritott volna egy űrautoval ?

ugy ertem szo szerint. :lol:
Az ilyen Mazepin, Latifi meg hasonlokon semmi nem segitene. Stroll egy fokkal jobb, de egy erosen kozepes pilota ő is. Na majd iden meglatjuk

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. március 20., vasárnap 9:52

A kis csapatok pilotai kozul Alonso, Gasly es hirtelen ennyi jutott eszembe azok kozul akik jok lehetnenek.
es mazepin nem apritott volna egy űrautoval ?

ugy ertem szo szerint. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. március 20., vasárnap 9:49

Tjacks írta: Tényleg szóra sem érdemes :lol:

Én elmondtam, leírtam, több ebbe nincs.

Remy, minden rendben? néhányszor rátenyereltél a capslockra. Velem is megesik ha túltöltök.











:mrgreen:

Jó szurkolást mindenkinek!

Nem fan boykodás, de majd ha jön a MIIIIIIIIIIIIII VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN
MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN

stb :lol:

amúgy szerintem gokarttal is elverné a mezőnyt Verstappen, ha olyan kedve lenne és amúgy tolatva
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. március 20., vasárnap 9:49

A holland megcsapaton belul is elonnyel indul, hisz soha senki nem tagadta, raepitett autoban kel mennie, de mind1, ez a tema szarnak egy pofon...


A kis csapatok pilotai kozul Alonso, Gasly es hirtelen ennyi jutott eszembe azok kozul akik jok lehetnenek.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. március 20., vasárnap 9:46

picit olyan ez futballnyelvre forditva, mikor elkepzelunk jatekosokat mas csapatban mennyire utosek vagy epp floppok lennenek.

el lehet rajta gondolkozni, de ugyse lesz igaza senkinek, mert nem fognak azonos kocsiban ulni, ha meg egyszer ne adj isten oda jut az f1, hogy pl 20 tokugyanolyan verda lesz, addigra mar ugysem lesz verstappen. :mrgreen:

en inkabb a kiscsapatok versenyzoire lennek kivancsi, hogy pl ilyen viszonyok kozott ki az, aki hozna a mostani toppilotak szintjet.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. március 20., vasárnap 8:37

Remy írta: Azt írta, SZERINTE. Amit az ember gondolhat az elmúlt 2-3 szezon alapján. A TÉNYEK és SZÁMOK alapján (Ennél mélyebbre menni vagy beszédesebb stat úgysincs). Szóval semennyire nem zagyvaság, mert a történések azt mutatják, hogy ez idő alatt és TALÁN jelenleg is mindenki előtt van a holland.
Milyen tények és számok támasztják alá hogy Max mit mutatna Norrissal, Hamiltonnal, Leclercel, Alonsoval, vagy Kovács Pistával AZONOS autóban? Semmilyen tények. Soha nem mentek AZONOS autóban. Vidd el őket márkakupázni, vagy gokartozni. Addig fogalmad se lehet róla, hogy mennyit számít az autó, és mennyit a pilóta.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. március 20., vasárnap 6:07

Tényleg szóra sem érdemes :lol:

Én elmondtam, leírtam, több ebbe nincs.

Remy, minden rendben? néhányszor rátenyereltél a capslockra. Velem is megesik ha túltöltök.












:mrgreen:

Jó szurkolást mindenkinek!

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2022. március 19., szombat 23:40

Tjacks írta:

Továbbra sem érted. Vagyok én aki tudja hogy Max egy piszok gyors versenyző. Ezt mondjuk állítom az elmúlt 2-3 szezon alapján.

És vagytok ti akik befröcsögtök ilyen értelmetlen zagyvaságokat hogy azonos autóval mindenkit lenyomna, sőt még lassabbal is. :kivagyhe:

Tetszik érteni?
Olvasd vissza, én csak reagáltam arra, hogy az egyik kollega szerint Verstappen nem bírna azonos autóval Leclerc-el. Ezzel a lendülettel ez ugyanakkora fütyi, semmitmondó zagyvaság, mint, amit én írtam, nevezetesen szerintem meg egy picit lassabb verdával is ütné a monacoit (is). Te kezdtél el személyeskedni meg flegmáskodni 2 szavas, tartalom nélküli válaszokkal.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. március 19., szombat 23:07

Azt írta, SZERINTE. Amit az ember gondolhat az elmúlt 2-3 szezon alapján. A TÉNYEK és SZÁMOK alapján (Ennél mélyebbre menni vagy beszédesebb stat úgysincs). Szóval semennyire nem zagyvaság, mert a történések azt mutatják, hogy ez idő alatt és TALÁN jelenleg is mindenki előtt van a holland.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. március 19., szombat 22:36

Remy írta:
Tjacks írta:
Továbbra is értelmetlenek ezek az állítások, ehhez még 1 futamot sem kellene megnéznem hogy igaz legyen.

Fanboykodásnak elmegy.
Ezt a fanboykodást engedjétek már el könyörgöm. Kurva nagyképű, ócska beszólás, hogy lezárj egy témát.

Max megmutatta gyengébb verdával is, hogy mire képes. És megmutatta egy nem konstruktőri, de VB-re alkalmas verdával is, hogy mire képes. Ráadásul nem is akárki ellen, szóval azért, álljunk meg egy pillanatra és nézzük meg, hogy a holland gyerek mit is rakott le az asztalra az elmúlt 2-3 szezonban. Ehhez nem kell se fannak lenni, se semminek.

Ez nem jelenti azt, hogy ne tudna egy Leclerc, Russell, vagy akár Norris is egy hozzá hasonló szezont lefutni, mert rohadt jó a mezőny most, de a tények eddig Maxot igazolják.

- Tavaly világbajnok lett egy nem konstruktőri bajnok kocsival, rekordokat döntve.
- 2020-ban állóvíz, esélye nem volt se hátra, se előre menni azzal a kocsival. Hozta a kötelezőt. Cserébe ezer kiesés ellenére alig maradt el Bottastól.
- 2019-ben verte Leclercet is úgy, hogy a Ferrari második, míg a RB csak 3. volt a konstruktőriben.

:agree:

Továbbra sem érted. Vagyok én aki tudja hogy Max egy piszok gyors versenyző. Ezt mondjuk állítom az elmúlt 2-3 szezon alapján.

És vagytok ti akik befröcsögtök ilyen értelmetlen zagyvaságokat hogy azonos autóval mindenkit lenyomna, sőt még lassabbal is. :kivagyhe:

Tetszik érteni?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. március 19., szombat 22:17

Tjacks írta:
Továbbra is értelmetlenek ezek az állítások, ehhez még 1 futamot sem kellene megnéznem hogy igaz legyen.

Fanboykodásnak elmegy.
Ezt a fanboykodást engedjétek már el könyörgöm. Kurva nagyképű, ócska beszólás, hogy lezárj egy témát.

Max megmutatta gyengébb verdával is, hogy mire képes. És megmutatta egy nem konstruktőri, de VB-re alkalmas verdával is, hogy mire képes. Ráadásul nem is akárki ellen, szóval azért, álljunk meg egy pillanatra és nézzük meg, hogy a holland gyerek mit is rakott le az asztalra az elmúlt 2-3 szezonban. Ehhez nem kell se fannak lenni, se semminek.

Ez nem jelenti azt, hogy ne tudna egy Leclerc, Russell, vagy akár Norris is egy hozzá hasonló szezont lefutni, mert rohadt jó a mezőny most, de a tények eddig Maxot igazolják.

- Tavaly világbajnok lett egy nem konstruktőri bajnok kocsival, rekordokat döntve.
- 2020-ban állóvíz, esélye nem volt se hátra, se előre menni azzal a kocsival. Hozta a kötelezőt. Cserébe ezer kiesés ellenére alig maradt el Bottastól.
- 2019-ben verte Leclercet is úgy, hogy a Ferrari második, míg a RB csak 3. volt a konstruktőriben.

:agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. március 19., szombat 21:46

Toto Wolff elárulta, ők is „sárosak” a látványos visszaesésben, ugyanis ők kérték Russelltől, hogy változtasson a bemelegítő körén. „Lewis megcsinálta, George-nál pedig ezek talán mi voltunk. Félrevezettük őt az utolsó köre előtt, mert azt tanácsoltuk neki, hogy nyomja jobban a kivezető körén, ami után talán már nem maradt a gumijában több” – tette fel a kezét a csapatfőnök. :lol:

George fiucska, kezdhetsz hozza szokni, hogy milyen is az elet a Mercedesnel..

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. március 19., szombat 21:42

alexoxladjackoxi írta:
Tjacks írta:
Ha már ketten mondjátok biztosan úgy van :lol: tudományos tény.

Ezeknek a kijelentésének semmilyen sportágban nincs értelme.
Tán, lehet véleményünk, nem? Amúgy nem nagy ördöngősség, ha nem csukott szemmel nézted az előző szezonokat.
Miért ne lehetne? Nekem is lehet?

Továbbra is értelmetlenek ezek az állítások, ehhez még 1 futamot sem kellene megnéznem hogy igaz legyen.

Fanboykodásnak elmegy.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. március 19., szombat 21:28

Most neztem meg leclerc pole koret belso kamerabol, hat szinte minden kanyarban volt hiba, amivel idot hagyott ott, szoval igy az elso rajthely eleg impressziv. Aztan lehet a többiek tobbet hibaztak, nem erzik meg ugy a gepet, nem tudom, de jo latni vegre utokepesnek a ferkat, ha 4-5 auto megy majd a bajnoki cimert, az epic szezon lehet.
thereisonly1ronaldo

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. március 19., szombat 21:23

alexoxladjackoxi írta:
Tjacks írta:
Ha már ketten mondjátok biztosan úgy van :lol: tudományos tény.

Ezeknek a kijelentésének semmilyen sportágban nincs értelme.
Tán, lehet véleményünk, nem? Amúgy nem nagy ördöngősség, ha nem csukott szemmel nézted az előző szezonokat.
Verstappen egy olyan autoban ul, amit konkretan neki epitettek. Minden csapattarsa azt a gepet kapta amit o. Ebbol nem tudod levonni azt a kovetkeztetest, hogy o mindenkit elverne azonos autoban, meg akkor is ha kicsit lassabb.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2022. március 19., szombat 21:12

Tjacks írta:
Ha már ketten mondjátok biztosan úgy van :lol: tudományos tény.

Ezeknek a kijelentésének semmilyen sportágban nincs értelme.
Tán, lehet véleményünk, nem? Amúgy nem nagy ördöngősség, ha nem csukott szemmel nézted az előző szezonokat.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. március 19., szombat 20:21

Ferrari erőforrás végre újra az élen, a merci ha megoldja a delfinezést simán visszaér a red bull és ferrari szintjére.
Az egész évad valószínűleg a háttérországtól fog függni, vadiúj autók, fejlesztési verseny lesz, de legalább jól kezdtek az olaszok.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. március 19., szombat 20:11

Szóra sem érdemes :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. március 19., szombat 20:08

Remy írta: Ha Doctor Strange lennék, megtudnám nézni az alternatív univerzumokat, de nem vagyok. Viszont az elmúlt 2-3 szezon alapján mégis inkább ez tűnik valóságosnak.
Megvilágosodtam.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. március 19., szombat 20:04

Ha Doctor Strange lennék, megtudnám nézni az alternatív univerzumokat, de nem vagyok. Viszont az elmúlt 2-3 szezon alapján mégis inkább ez tűnik valóságosnak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég