Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. december 13., csütörtök 13:48

Donát írta:Arra gondolok (amit mas is mondott elottem), hogy pont o volt az, es rajta kivul senki mas, aki latvanyosan nem orult, csak a sajat goljainak.
Benzema es Bale mennyiszer ugrott ki a borebol mas goljainal? Kb annyiszor mint Ce, a rangadokon. A 2014-es BL donton tenyleg nem volt a legszebb a viselkedese.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 13., csütörtök 13:42

És arról még nem is beszéltünk, hogy minden gólunknál állandóan lest jelzett. :mrgreen:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. december 13., csütörtök 12:54

Egyertelmuen visszabokesek ezek a nyilatkozatok, pont emiatt kapja fel a sajto, es igy jut el hozzank is. Szomoru, es buta dolog, mert tenyleg a sajat szobrat donti igy le. Raadasul pont ilyen sutan, mintha szandekosan magat akarna lejaratni.. :lol: Arra gondolok (amit mas is mondott elottem), hogy pont o volt az, es rajta kivul senki mas, aki latvanyosan nem orult, csak a sajat goljainak. Ebbol a legcsunyabb a Ramos okozta 92:48-euforiabol valo kimaradas. Azt a reakciot sosem fogom megerteni.

Realista24 írta:Mindamellett nem Pérez az egyedüli döntéshozó, de ez már egy mélyebb téma sokkal.
Errol lehet talalni cikket, vagy valami irast magyarul, esetleg angolul? Akar priviben is johet, az offot kerulendo.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 13., csütörtök 11:17

Azért így,hogy lement csoportkör eléggé megérződik a bl góljain,hogy a juvéban tolja.1 gól akkor is kevés ha másfél meccset elvolt tiltva.És azért a bajnokságban sem 3asával lődözi a gólokat.De még tavasszal javíthat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. december 13., csütörtök 11:13

Cristiano Ronaldo:

2007: “Manchester will always be my home”

2010: “Madrid is where I want to play for the next 10 years then retire”

2013: "I will end my career at Real Madrid"

2018: “Juventus is a club that feels like family and has the best teammates I’ve played with”
Tegnap amúgy nagy volt, ahogy Dybala gólját érvénytelenítette :lol: mint anno Nani az övet a spanyolok ellen :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 10., hétfő 16:18

CR7: "Maybe a little. I have played in England, Spain, Italy, Portugal, with the national team, while he has stayed in Spain. Maybe, he needs me more. Life is a challenge for me. I would like him to come to Italy one day. Do what I did, accept the challenge."

Más:
Cristiano: "Anyway, congratulations to Modric, he DESERVES it [Ballon d'Or], but next year we'll see each other again and I'll do everything to be there again."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. december 10., hétfő 16:16

Realista24 írta:
kiserik írta: Ha jól emlékszem 8 Bl címmel vette át a csapatot az öreg annó. A Barcának még mindig csak 5 van :kacsint: , de ezen nem fogunk össze veszni. Majd az idő megmutatja, hogy jó e vagy sem, ha valakinek ilyen hatalma van a klubnál.
Annyira tudtam, hogy ezt fogod írni :lol:
De itt arra kell érteni, hogy nézd meg hogy igazolt más elnök, hogyan teszik a klubokat stabillá, stb.

Mindamellett nem Pérez az egyedüli döntéshozó, de ez már egy mélyebb téma sokkal.
Most mondjam azt, hogy csak jól esett felhozni ezeket a számokat?

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. december 10., hétfő 16:14

Ez itt már nagyon off de Perez munkásságát én sem értem hogy lehet kritizálni. Mármint oké a CR-Perez dologba nem látunk bele. Nyilvan jobb lett volna egy szebb lezárás stb.

De ettől függetlenül ha balfaszkdott is az edzőkkel mint pl Ancelotti elküldése aztan Benitez vagy most Lopi. Eddig jol jött ki ezekből. 2009-től elég komoly játékosigazolás ment. aminek kellett idő hogy kifforjon. Ez nem fifa. Ez a valóság. Jó munkához idő kell. Én jobban aggodom hogy az öreg is öregszik és kitudja meddig fogja ezt csinalni. még egy Calderont nem akarok. Na offbúki.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 10., hétfő 16:02

kiserik írta: Ha jól emlékszem 8 Bl címmel vette át a csapatot az öreg annó. A Barcának még mindig csak 5 van :kacsint: , de ezen nem fogunk össze veszni. Majd az idő megmutatja, hogy jó e vagy sem, ha valakinek ilyen hatalma van a klubnál.
Annyira tudtam, hogy ezt fogod írni :lol:
De itt arra kell érteni, hogy nézd meg hogy igazolt más elnök, hogyan teszik a klubokat stabillá, stb.

Mindamellett nem Pérez az egyedüli döntéshozó, de ez már egy mélyebb téma sokkal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. december 10., hétfő 15:59

Ja még annyit hogy nagyon be lett itt allitva hogy ő itt csak sikeres akart lenni meg full profi kapcsolatok stb stb.

Par honapja volt egy nyilatkozat hogy Madrid mindig a sziveben lesz meg hogy karrierje nagy sikereit itt erte el stb. Ki lehet mindig ragadni a negativ dolgokat. De ez a pali akkor is madridista lett itt. Itt akarta befejezni. hogy mi tortent Pontosan lehet sose tudjuk meg.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. december 10., hétfő 15:58

Realista24 írta:
ui.: az meg jól hangzik, hogy nagyobb akart lenni a klubnál, de legalább neki ez nem sikerült, ellenben Perez apánk ezt már rég elérte.
Perez apánk nélkül kevesebb BL címünk lenne, mint a Barcának.
Ha jól emlékszem 8 Bl címmel vette át a csapatot az öreg annó. A Barcának még mindig csak 5 van :kacsint: , de ezen nem fogunk össze veszni. Majd az idő megmutatja, hogy jó e vagy sem, ha valakinek ilyen hatalma van a klubnál.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 10., hétfő 15:54

lestat írta:
petiamadridista írta:Mindig is köcsöggyerek volt CR7. Csak mivel évente 50 gólt vert Real mezben így elsiklottunk felette.
Nincs itt semmi újdonság.

Ne rontsd mar itt a szinvonalat.

Lehet nem egyezerteni azzal amit mond vagy tesz de a klub egyik legendajat kiskocsogozni mar sokadjara kurva gaz.

Majd az ido amugy szepen lecsillapitja a kedelyeket.
Meg a bukott bl döntők :lol: ó perez pedig epic lett volna ha zsebbe nyúlunk nyáron,megpukkadt volna ha hasítunk Hazardal.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 10., hétfő 15:53

lestat írta:
petiamadridista írta:Mindig is köcsöggyerek volt CR7. Csak mivel évente 50 gólt vert Real mezben így elsiklottunk felette.
Nincs itt semmi újdonság.

Ne rontsd mar itt a szinvonalat.

Lehet nem egyezerteni azzal amit mond vagy tesz de a klub egyik legendajat kiskocsogozni mar sokadjara kurva gaz.

Majd az ido amugy szepen lecsillapitja a kedelyeket.
Hagyjad petit, megint elszállt az agya, pedig nem rég volt kirakva, ahogy most is ki lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. december 10., hétfő 15:52

petiamadridista írta:Mindig is köcsöggyerek volt CR7. Csak mivel évente 50 gólt vert Real mezben így elsiklottunk felette.
Nincs itt semmi újdonság.

Ne rontsd mar itt a szinvonalat.

Lehet nem egyezerteni azzal amit mond vagy tesz de a klub egyik legendajat kiskocsogozni mar sokadjara kurva gaz.

Majd az ido amugy szepen lecsillapitja a kedelyeket.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 10., hétfő 15:50

ui.: az meg jól hangzik, hogy nagyobb akart lenni a klubnál, de legalább neki ez nem sikerült, ellenben Perez apánk ezt már rég elérte.
Perez apánk nélkül kevesebb BL címünk lenne, mint a Barcának.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. december 10., hétfő 15:49

Realista24 írta: Egyrészt, alakítsál a stílusodon, mielőtt én alakítok.

Kettő: Ronaldo "This is the best group I've ever played with. Megemlítette vagy sem? Mindenki azt lát bele, amit akar, de biztos ezt sem úgy gondolta, meg a Marcelós részt sem.
Nyugi, CR miatt nem tiltatom ki magam még egyszer :D

Így van. Mindenki azt lát bele, amit akar. Ebbe én ezt: "Ez a legjobb csoport ( ember csoport, nem klub), akikkel valaha együtt játszottam." Új csapattag, a csapattag, egy igazán nagy sztár, sztárok nélküli bandában. Azért nálunk 9 év alatt biztosan kialakult 1-2 érdekes kapcsolat játékosok között. Most mindenki új, mindenki aranyos, mindenki egyként örül, meg veri a popóját a földhöz. Én meg tudom érteni.

Marcelos rész kimaradt (ebből is látszik, hogy annyit foglalkozom CR-rel, mióta elment, amit itt írtok), de én itt azt olvastam, hogy "A Juventusnak nincs szüksége egyéb játékosokra, de az erős játékosok előtt nyitva az ajtó." Persze a régi cimbinek nyalt be tövig. Ez is érthető, és nem látom benne a Madrid szidását.
Realista24 írta:Kiseriknek még mindig.
Ez meg a világ vicce.
At Juventus we really feel like a team, unlike elsewhere where some players feel like they are better than others.

Hát pont ő az, aki nagyobb akart lenni még a klubnál is. :lol:
Erre is kitértem. Igen. Lehet, hogy pont magát is bele értette, amúgy is itt sem úgy fogalmaz, hogy mint a korábbi csapataimnál, csapatomnál, csak mint máshol. dzsi által linkelt videón gyönyörűen ott a magyarázat. Az csak szurkolói ábránd, hogy a kedvenc 20-on pár emberünk és a stáb többi tagja mind egy nagy család és mindannyian barátok, összejárnak, hatalmas bulikat csapnak, stb. CR-t egy dolog érdekelte: a siker. Ezért is igazolt hozzánk, a világ legnagyobb és legprofibb csapatába. Bement dolgozni minden nap, többet melózott mint bárki, elvégezte a munkát és haza ment a családjához, barátaihoz. Persze 1-2 emberrel jóba lett (kb Marcelo, meg a portugálok), de ennyi. Most, hogy bekerült egy családiasabb csapathoz, idősebb is lett és többszörös apa, lehet, hogy másként látja a munkahelyi kapcsolatokat is.
Summa summarum, én nem látok ezekben a nyilatkozatokban olyan nagyon sértő dolgokat, hogy felvegyem, és azon túrázzak, hogy már megint mi rosszat tett ellenünk CR, már megint beszólt a csapatnak és a volt játékostársaknak. Elment és kalap. Néha ránézek az eredmények.com-on, hogy meccsnapon lőtt e gólt, oszt' jónapot!

ui.: az meg jól hangzik, hogy nagyobb akart lenni a klubnál, de legalább neki ez nem sikerült, ellenben Perez apánk ezt már rég elérte.

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. december 10., hétfő 15:49

Mikor olvastam akkor elnevettem magam ezen a részen:

"Marcelo vagy Isco a Juvéban? Ha őszinte akarok lenni, a csapatunknak nincs szüksége további játékosokra, de az ajtó mindig nyitva áll a jó labdarúgók előtt, Marcelo pedig egyértelműen közéjük tartozik."

Szánalmas de legalább vicces pofom Isconak.
Szezon közben is voltak olyan hírek, hogy nem igazán bírják egymást, majd Isco éreztette a cr távozását követően a nyilatkozataiban, hogy nem igazán hatja meg a dolog.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 10., hétfő 15:48

"Itt mindenki szerény, ha Dybala vagy Mandzukic nem szerez gólt, akkor is boldogok tudnak maradni” Ezen viszont nagyot mosolyogtam.
Most elképzeltem ahogy benzema szétverte az öltözőszekrényt meccsek után,hogy nem lett meg ma sem a mesterhármas. :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. december 10., hétfő 15:41

Most komolyan van olyan akinek ezek a szavak nem tiszták?
Mennyen a búsba C.Ronaldo.
Remélem Ramos bele fog állni valamivel. :mrgreen:
"Itt mindenki szerény, ha Dybala vagy Mandzukic nem szerez gólt, akkor is boldogok tudnak maradni” Ezen viszont nagyot mosolyogtam.
Ez meg... :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 10., hétfő 15:34

kiserik írta:Gyerekek, olyanok vagytok, mint a hisztis kis picsák.
Na én ezt CR mondtam, de rendkívül korrektül. Gáz, amit művel és ahogyan.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég