Iker Casillas

A Real Madrid egykori nagyjai.

Eladnád vagy megtartanád?

A szavazás 2015. április 7., kedd 15:27-kor befejeződött.

Eladnám
66
80%
Megtartanám
16
20%
 
Szavazatok száma: 82

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. augusztus 21., szerda 9:12

de nem merték,mert könnyen bele törik a bicska ha egy ikont bizernyákolsz.
Hát úgy tűnik ezt hamarosan megtudjuk, de ha Carlo egész évben Lópezt fogja védetni, és év végén mégsem menesztik ( meg persze év közben sem), akkor is az álszent Iker rúgatta ki Mourinhot, és nem ő saját magát?

Remélem, hogy Iker összekapja magát, mert nagy szükségünk lenne a klasszisára, de komolyan mondom, kíváncsi lennék, mi történne ebben az esetben.

Illetve én továbbra sem tudom elítélni azt az embert, izé, Csapatkapitányt, aki kiáll a csapata mellett, azzal az emberrel szemben, aki nyíltan kijelenti, hogy "nekem nincs csapatom." Egyszerűen ez a dolga az én véleményem szerint.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 21., szerda 8:48

Toky írta: a konföderációs kupára elve úgy ment ki, hogy önbizalma és formája is a béka segge alatt volt
eleve nem kellett volna kivinni. Lehet részben ezért is szaladt el vele ló, talán úgy gondolja hogy tényleg alapból, alanyi úton jár neki a hely mind a válogatottban, mind a kezdőstátusz Madridban. Én nem is értettem VdB-ét, mert általában behívja a mindenkori, aktuálisan jó formában lévő mezőnyjátékosokat, de kapusposztra ez nem érvényes. Pedig Ikeren és VV-en kívül is van egész sok tehetséges spanyol kapus.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 21., szerda 1:35

Fenomen írta:
Már amikor kikerült a kezdőből akkor elkezdődött a cirkusz (csak mellékesen: nem tőle, mint ahogy azt sem ő panaszolta el, hogy Mou majdhogynem elfelejtette vele közölni akkor, hogy nem játszik).
Javítsatok ki, ha tévedek, de a Mourinho-Casillas sztori a következőképpen zajlott:

1. Mourinho megtudta, hogy Casillas nőjén keresztül a sajtó belső infókat tud meg.
2. Mou ezért, plusz a formahanyatlás miatt padra rakta Casillast.
3. Casillas helyett Adan kezdett, akit kiállítottak, újra Casillas lett az első számú. (ez 1 meccsen történt.)
4. Casillas a Valencia ellen megsérült.
5. Leigazoltuk Lopez-t.
Ahogy RMCF is írta, nagyjából ez történt. Annyi kiegészítést tennék még, hogy szerintem nem a formahanyatlás miatt tette padra, hanem a barátnője miatt (ugye más nagynevű játékos is pihent 1-1 meccset beszólás miatt, pl Ramos, Ronaldo).
Az is volt, hogy már ideérkezésekor igazolni akart valakit Casillas helyett vagy mellé, mert elmondása szerint a kapus legyen magas.
Illetve amit nem tudok, hogy kronológiailag mikor volt, hogy Mourinhonak volt nem egy kirohanása csapaton belül, és Casillas közbelépett és megvédte az illetőt (Ramost biztosan), és ekkor is előjött Mou spanyolok iránti kisebbségi komplexusa ("ti spanyolok mindig összetartotok", ha jól emlékszem ezt nevezte el a fórum Ramos szivárogtatásnak).
Végül valamikor volt egy "beszélgetésük", ahol Casillas (szerintem a csapat nevében) a taktikát rótta fel/kérte a megváltoztatását/hasonlította össze Pellegrini vagy del Bosque féle játékkal (nem tudom, hogy hogyan volt pontosan, mert Mourinho ezt is csak foghegyről dobta oda a sajtónak), amit ugye Ronaldo is szorgalmazott, ez sem tetszett a portugálnak.
R.M.C.F írta:láthattuk ikert a konfő kupán.....
Csakhogy a konföderációs kupára elve úgy ment ki, hogy önbizalma és formája is a béka segge alatt volt. Azóta viszont eltelt már jó pár hét és egy Chelsea elleni meccs is. (Nem tudom, hogy a válogatottban hogyan védett, ha játszott.) És azon a meccsen a kezdeti lámpalázat (volt 2 hibája rögtön az elején, ha jól emlékszem) leszámítva, igenis is jó formában és jól védett. Arról nem is beszélve, hogy a padon ülve aligha szerezheti vissza a formáját.
Én továbbra is tartom a véleményem, hogy amilyen hibákat López elkövetett eddig az előszezonban és a Betis ellen, az alapján semmivel sincs jobb formában/lett jobb kapus mint Casillas. De -Casillas után szabadon- legalább megnézhetjük, hogy milyen formában van most az Al Sadd ellen. :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 20., kedd 23:29

Javítsatok ki, ha tévedek, de a Mourinho-Casillas sztori a következőképpen zajlott:
Nagyjából így történt.

Jelenleg is lopez a jobb formában lévő kapus,láthattuk ikert a konfő kupán.....rossz vicc volt,a brazilok ellen a fekve mellévetődős és a neymar féle lövés is amire a kezét sem emelte holott egy ilyent kifog a 2 évvel korábbi iker......szóval rossz vicc volt. A rossz vicceket meg nem sokan szeretik.

Ez van,fáj egyeseknek,de az védjen aki a jobb adott időszakban,mint anno raulnál is,már 2-3 évvel korábban meg kellett volna húzni hogy a padra kerüljön,ha tetszik ha nem.....de nem merték,mert könnyen bele törik a bicska ha egy ikont bizernyákolsz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. augusztus 20., kedd 23:08

Már amikor kikerült a kezdőből akkor elkezdődött a cirkusz (csak mellékesen: nem tőle, mint ahogy azt sem ő panaszolta el, hogy Mou majdhogynem elfelejtette vele közölni akkor, hogy nem játszik).
Javítsatok ki, ha tévedek, de a Mourinho-Casillas sztori a következőképpen zajlott:

1. Mourinho megtudta, hogy Casillas nőjén keresztül a sajtó belső infókat tud meg.
2. Mou ezért, plusz a formahanyatlás miatt padra rakta Casillast.
3. Casillas helyett Adan kezdett, akit kiállítottak, újra Casillas lett az első számú. (ez 1 meccsen történt.)
4. Casillas a Valencia ellen megsérült.
5. Leigazoltuk Lopez-t.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. augusztus 20., kedd 23:01

Már nem is tudom, hogy mit mondjak erre az egész cirkuszra...szánalmas, elszomorító, méltatlan azt hiszem. Már amikor kikerült a kezdőből akkor elkezdődött a cirkusz (csak mellékesen: nem tőle, mint ahogy azt sem ő panaszolta el, hogy Mou majdhogynem elfelejtette vele közölni akkor, hogy nem játszik). Valahogy van egy olyan megérzésem, hogy Iker ebből annyit észlelt, hogy meghallotta a kezdőt, próbálta viccesebben felfogni - mert ugye edzésen a kapusedzőnek kb azt mondhat elvileg, amit csak szeretne, erre a világ a feje tetejére áll.
Viszont itt többen már erősen átestek a ló túloldalára, és úgy írna róla, mintha az elmúlt és a következő 10 év minden vesztett meccse az ő sara lenne, dacára annak, hogy egyáltalán játszik-e (ugye a BL kiesést is páran az ő nyakába akarják varrni, mert az nem jelentett semmit, sőt köze sem volt semmihez, hogy José barátunk nyomatta azt az unalomig ismert "taktikáját" amit már a labdaszedők is kiismertek és álmukból felkeltve is tudnak, hogy mikor fog visszaállni totálisan...az meg, hogy 1 éve pont ugyanemiatt estünk ki, az is Iker hibája mert csak). Nyugodt típus vagyok, de már kezd felidegelni, hogy mennyi hülyeséget hord össze pár ember.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 20., kedd 21:35

Géci írta:Olvashatná az oldalt :D. A műsorvezető is Benzema kifütyülésénél is a ...distára alapozott xD. Valaki szólhatna nekik, hogy az már elég kuka ;).
Igen, ezt én is hallottam. Hogy arra hivatkozott. :D
Gyanús volt nekem még tavaly előtt, hogy valamit már többször felemlegettünk a fórumon, és láss csodát, egyik meccsen már meg is valósult (nem emlékszem mi volt az). Nem baj az, ha olvassák a fórumot, és próbálnak a szurkolók kedvében járni. Csak hát mivel gondolom bőven van más dolguk is, és felteszem nincsenek képben azzal, hogy mi történ a honlappal, ámde még mindig "a Real Madrid legnagyobb magyar szurkolói oldalának" van titulálva (és gondolom még sokan is olvassák, like-ban ott van még nekik), így nyugodt szívvel hivatkozhatnak rá. Idővel, remélem, megtalálják ezt az oldalt is. :luck:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 20., kedd 21:26

Én leginkább arra gondoltam amikor mùlthéten beszéltek a vezetőségről, érkezőkről és szó sem esett róla, hogy Zizu visszatért és segíthet visszahozni a fehér balettot, vagy bármi apróság...

Az viszont igaz, hogy voltak ma okos érvei, de felkészültebb is lehetne SZERINTEM... Olvashatná az oldalt :D. A műsorvezető is Benzema kifütyülésénél is a ...distára alapozott xD. Valaki szólhatna nekik, hogy az már elég kuka ;). Ott viszont Farkas Norbi mondta, hogy a nézők megítélése hétrő, hétre változik és lehet legközelebb éltetni fogják...

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 20., kedd 20:45

Géci írta:
ferni írta:hihetetlen amúgy bakker, hogy az első tétmeccsen, azaz 1 meccsen padon van Casillas és most mindenki erről beszél, Casillas "panaszkodik" és már jött is a hír, hogy a Unitedba megy Iker, De Gea meg majd a Barcába.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
és ezt 1 meccs padozásért... egyszerűen szánalmas ez az egész a médiával az élen...
Kitalálom, hogy te is nézted a Fiestát...:D:D:D
Engem az csesz fel, hogy szakártő léttükre, nem mondják, hogy most Vechi a kapusedző aki a legnevesebb kapusedző most kb... A másik, hogy se mùlt héten se most nem mondták, hogy azért Zizu is ott van a padon... Borzasztó felkészületlenek, és ha Farkas Norbert nem csinálná az interjùkat, az egész 1 unalmas semmi lenne...
Nem dolgom megvédeni őket, de azt mondta a "Real ügyvéd" ma -most nem jut eszembe a neve-, hogy "aznap megérdemelte López, hogy védjen -több érvet is felsorolt, amiket mi is-, és hogy Ancelotti körül is szakemberek vannak, akiket nyilván megkérdezett, és ők azt mondhatták, hogy López aznap jobb formában van". Bár tényleg nem emelte ki Vecchi nevét, de utalt rájuk (mint szakemberek), és ami szerintem fontos, hogy nem tényként közölte, hanem feltételes módban, vélemény gyanánt.
Másrészről nem néztem az adásokat, lehet, hogy korábbiban volt róla szó, lehet, hogy nem. De azért a másodedzőkről, legyen az bárki, máshol sem igen szoktak beszélni/cikkezni. Vagy tévedek?

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 20., kedd 20:03

ferni írta:hihetetlen amúgy bakker, hogy az első tétmeccsen, azaz 1 meccsen padon van Casillas és most mindenki erről beszél, Casillas "panaszkodik" és már jött is a hír, hogy a Unitedba megy Iker, De Gea meg majd a Barcába.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
és ezt 1 meccs padozásért... egyszerűen szánalmas ez az egész a médiával az élen...
Kitalálom, hogy te is nézted a Fiestát...:D:D:D
Engem az csesz fel, hogy szakártő léttükre, nem mondják, hogy most Vechi a kapusedző aki a legnevesebb kapusedző most kb... A másik, hogy se mùlt héten se most nem mondták, hogy azért Zizu is ott van a padon... Borzasztó felkészületlenek, és ha Farkas Norbert nem csinálná az interjùkat, az egész 1 unalmas semmi lenne...

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 20., kedd 20:02

ferni írta:hihetetlen amúgy bakker, hogy az első tétmeccsen, azaz 1 meccsen padon van Casillas és most mindenki erről beszél, Casillas "panaszkodik" és már jött is a hír, hogy a Unitedba megy Iker, De Gea meg majd a Barcába.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
és ezt 1 meccs padozásért... egyszerűen szánalmas ez az egész a médiával az élen...
Na már Schuster is azt tanácsolja Ikernek, hogy igazoljon el. :mrgreen: Már látom is magam előtt a szalagcímeket, amikor Casillas kezd a Granada ellen, hogy "Ancellotti megrettent a nép haragjának".

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 20., kedd 19:54

hihetetlen amúgy bakker, hogy az első tétmeccsen, azaz 1 meccsen padon van Casillas és most mindenki erről beszél, Casillas "panaszkodik" és már jött is a hír, hogy a Unitedba megy Iker, De Gea meg majd a Barcába.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
és ezt 1 meccs padozásért... egyszerűen szánalmas ez az egész a médiával az élen...

most olvasom az Arsenalosat is... :lol:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 20., kedd 19:13

Buitre írta:
Toky írta:Négyszemközt mondta a kapusedzőnek (ha jól tudom)
basszus, nézzetek már utána, a Cuattro ráállított egy kamerát, le lehet olvasni a szájáról..
Mert a videón egy rakás riporter nyüzsgött, és nem csak ketten beszélgettek a gyepen. Abban tévedtem, hogy nem egyből újságíró tudta meg, mert de. :roll:
Fenomen írta:http://www.marca.com/2013/08/19/futbol/ ... 33585.html

Hmm, érdekes. :hmmm:

Eléggé meg van zuhanva az emberünk.
Engem a kronológiai sorrend érdekelne. Mert látni, hogy mereng, egyszer-kétszer mintha szomorú is lenne, máskor koncentrál, ÉS amikor közlik Vele a hírt, amin most a "másik oldal" "csámcsog", és fel van háborodva, akkor lehet látni, hogy vigyorog. Meg később is a padon. Én nem látom rajta azt, hogy nagyon meg lenne zuhanva. Mindenki máshogy készül fel meccs előtt.
Azért érdekelne a sorrend, mert egyszer melegít, aztán megint nem, aztán másik gyakorlat, megint az első gyakorlat, aztán megint melegítés előtti képek... Így érdekelne egy vágatlan is, de ezt mondjuk úgysem adják ki. :roll:
Köszi a videót! :)

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. augusztus 20., kedd 17:19

Nézzétek meg a linkelt videómat.....

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 20., kedd 17:18

Buitre írta:
Toky írta:Négyszemközt mondta a kapusedzőnek (ha jól tudom)
basszus, nézzetek már utána, a Cuattro ráállított egy kamerát, le lehet olvasni a szájáról..
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ek-2272529
És akkor nem négyszemközt beszélgetett a kapusedzővel?

"De vajon mit gondol maga Iker Casillas a mellőzéséről? A spanyol sajtó szerint nem volt túl boldog, amikor megtudta, hogy társa kezd. A spanyol Cuatro kameráinak felvételei szerint ironikusan reagált, amikor Juan Canales a szakmai stábból szólt neki, hogy nem ő kezd: „Jól van. Akkor legalább tudok játszani a Bernabéu-kupán" – mondta a felvétel szerint Casillas, aki valószínűleg annyira nem vágyik a csapatba a csütörtöki, al-Szadd elleni gálameccsen "

Ennyi "szerint"-et én még nem nagyon olvastam egy bekezdésben. De akkor vegyük mindent készpénznek inkább. Illetve azt se vegyük észre, hogy az ominózus mondat előtti, illetve utáni események is nagy igényességgel vannak kivágva, hogy még véletlenül se legyen egyértelmű az egész történet. Na mindegy, én a magam részéről lezártam ezt a témát.

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. augusztus 20., kedd 17:13

http://www.marca.com/2013/08/19/futbol/ ... 33585.html

Hmm, érdekes. :hmmm:

Eléggé meg van zuhanva az emberünk.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 20., kedd 17:08

Toky írta:Négyszemközt mondta a kapusedzőnek (ha jól tudom)
basszus, nézzetek már utána, a Cuattro ráállított egy kamerát, le lehet olvasni a szájáról..

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 20., kedd 17:01

Nem kéne semmi különöset tennie, de esetleg pár nyilatkozatban elmondhatná mondjuk, hogy ez az edző döntése, Lopez nagyszerű kapus, de mindent megtesz, hogy újra kezdő lehessen, semmi többre nem gondolok/gondolunk. Unalmas szar sablonszövegek, de sokkal szimpatikusabb lenne ez a fajta viselkedés. Nagyon nem kapitányhoz méltó, ahogy ezt az egészet lereagálja.
http://madridom.hu/blog/2013/08/07/casi ... -jatekosa/

És ne vedd személyeskedésnek, csak már nagyon zavar, hogy egyesek már teljesen átestek a ló túloldalára ezzel az egésszel kapcsolatban.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 20., kedd 16:53

ateeemadrid írta:talán szimplán nem kéne pont a csapat kapitányának bedurcizni,
Mert mit csinált? Mert ha erre gondolsz:
ateeemadrid írta:"Legalább a Bernabeu kupán a kezdő tagja leszek" vagy valami ilyesmit mondott az AS-nek. Számomra cseppet sem volt ez egy szimpatikus megnyilvánulás.
Akkor ehhez annyit, hogy nem az AS-nek nyilatkozta. Négyszemközt mondta a kapusedzőnek (ha jól tudom), amit -könnyen lehet, hogy- nem is egy újságíró hallott meg.
ateeemadrid írta:tegyen ellene, nyavalygás helyett, elvégre ő a világ legjobb kapusa... vagy nem?
...
Maradjunk annyiban, hogy viselkedhetne kissé kapitányhoz méltóbban, főleg, hogy egész Spanyolországban szentnek van elkönyvelve.
Mit várnál Tőle?
ateeemadrid írta:példát vehetne Lopezről, az egész ország Ikert akarta a kapuban látni, majd mindenki ellene volt, még néhány társa is felszólalt az ügyben ellene, és mégis profihoz méltóan, magabiztosan védett hétről hétre.
Egy társra nem emlékszem, hogy ellene nyilatkozott volna. Mind azt mondta, hogy köszönik Neki azt a félévet. Ebből aki akarja, azt hall ki, amit csak akar. Ha rosszul emlékszem, akkor kérek egy linket.
ateeemadrid írta:
Már bocs, de Mourinho saját magát buktatta meg. Nem Casillas és Ramos.
Maradjunk annyiban, hogy a szent kapitányaink sem teljesen ártatlanok a dologban.
Először is, nem szentek.
Másodszor erre is írtam, hogy az egyetlen tény ezzel kapcsolatban az, hogy Casillas barátnője köpött a médiának. Az Mourinho hibája, hogy a nagyobb sztárokkal nem tud bánni. Vagy elküldi őket vagy összeveszik velük. Érdekes, hogy Pellegrininek, del Bosque-nak, és jelen állás szerint Ancelottinak sincs baja a sztárokkal. Mourinhonak meg nem csak Ramossal és Casillasszal volt, hanem Ronaldotól kezdve a szakácson át szinte mindenkivel. Vagy mondj nekem még tényeket. Próbálj meg meggyőzni. Ne hagyjuk annyiban. Ha valamiről nem tudok, akkor érdekel a másik oldal véleménye is.

Szerk:
ateeemadrid írta:a médián keresztül odaszúr néha egyet-egyet
Mikor szúrt oda?
ateeemadrid írta:Nem kéne semmi különöset tennie, de esetleg pár nyilatkozatban elmondhatná mondjuk, hogy ez az edző döntése, Lopez nagyszerű kapus, de mindent megtesz, hogy újra kezdő lehessen, semmi többre nem gondolok/gondolunk.
Feltűnt már, hogy korábban -amikor kezdő volt- sem nyilatkozgatott a médiának. A Realnál ez hagyományosan így volt. Raúl sem tette, Casillas sem fogja. Amikor kérdezték, ezt nyilatkozta.
ateeemadrid írta:Nagyon nem kapitányhoz méltó, ahogy ezt az egészet lereagálja.
Miért, mit csinál(t)?

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. augusztus 20., kedd 16:45

egész nap mosolyognia DLopez cuccait hordva, hogy látszódjon rajta a segíteni akarás

Nem is értem, hogy volt mersze ahhoz, hogy ne dobálja tele konfettivel a kispadot és ne papírdudázza szanaszét Zizuék dobhártyáját.
Viccesek nagyon ezek a szövegek, de komolyan, írt ilyet bárki is? Tényleg csak ez a 2 véglet létezik számotokra, hogy kussban, fapofával végigül 1 meccset, és a médián keresztül odaszúr néha egyet-egyet, vagy amit ti írtok?

Nem kéne semmi különöset tennie, de esetleg pár nyilatkozatban elmondhatná mondjuk, hogy ez az edző döntése, Lopez nagyszerű kapus, de mindent megtesz, hogy újra kezdő lehessen, semmi többre nem gondolok/gondolunk. Unalmas szar sablonszövegek, de sokkal szimpatikusabb lenne ez a fajta viselkedés. Nagyon nem kapitányhoz méltó, ahogy ezt az egészet lereagálja.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég