Iker Casillas

A Real Madrid egykori nagyjai.

Eladnád vagy megtartanád?

A szavazás 2015. április 7., kedd 15:27-kor befejeződött.

Eladnám
66
80%
Megtartanám
16
20%
 
Szavazatok száma: 82

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. augusztus 27., kedd 15:22

a marca szavazása után a szvazók 75%-a szerint meg kellene fontolnia a távozást. betűzöm a véleményem: N.E.V.E.T.S.É.G.E.S.

kezd minden tököm kilenni vele is meg a szemellenzős követőivel. nem a sajtószobában kell gran capitanónak lenni

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Babinho » 2013. augusztus 27., kedd 14:12

A tegnap esti padozás után feldobnék egy elméletet:

Az előszóhoz hozzátartozik, hogy legkevésbé sem voltam meglepődve hogy a Betis elleni mérkőzésen Diego Lopez védett. A tavalyi formája, a tény hogy az előszezont végig gürizte, míg casillas csak később csatlakozott a konföderáció miatt, illetve hogy a bajnoki rajtot megelőző napokban is a válogatottal volt, adta magát, hogy diego kezdjen.
A bernabeu kupán már meglepődtem a korai cserén, de azzal még úgy voltam, hogy ezen az ünnepen mindkét kapus megérdemel egy félidőt, lévén ez csak barátságos meccs. Bár casillasnak kellett volna a perc.
Mind1 gondoltam, most már semmi nem jöhet közbe a granada ellen...tudjuk mi lett. Casillas gesztusai a padon pedig megmutatták, hogy nem egyszerűen formáról vagy rotációról van szó. Casillas valami miatt megszűnt vezérnek létezni a csapaton belül. Azt a lehetőséget, miszerint Casillas beleszarik, nem edz, Lopez jobb blabla most figyelmen kívül vagy levegőbe lógva hagyom.

Nyilvánvaló volt tavaly a Mourinhoval való vitája. Azt is tudjuk, hogy a probléma valószínűleg a szivárogtatás illetve az edző nem támogatása, sőt ellene hangolás (csk-ként) lehetett. Mourinho azt állította állítólag tavaly, hogy a politika miatt nem maradhat Madridban. Az elnökkel nyilvánvaló volt a jó viszonya, illetve a csapaton belüli problémák sem lehettek egyszerű öltözői gondok. Azt gondolom, a háttérben valami irtó nagy lobbi mehetett Mourinho ellen, nem tudjuk ki részéről, de valószínűleg belekeveredhetett (vagy épp tőle indult) Iker is.
Mourinho távozása egyértelmű volt, bármi történt volna neki mennie kellett, amit perez is belátott. DE ugye mindenki emlékszik Perez sajtótájékoztatójára ahol bejelentette Mou távozását...én még ennél csalódottabban nem láttam. Úgy gondolom, Perez belement az edzőcserébe, de újra a kezébe vette a stafétabotot, amit Mou itt léte alatt, egyértelműen letett, átadott. Már eleve az igazolásoknál illetve a nyári nyilatkozatok alapján, Perez újra reflektorfénybe lépésével, látszódott Ancelotti az edző, DE Perez a főnök Újra. Amit nem nehéz elképzelni a Preziről.
Valószínűleg Mourinho baráti beszélgetése alatt (amikor a távozása körülményeit egyeztették), pontosan beszámolt a csapat körüli gondokról, amit Mourinho tisztán látott. És itt jön képbe Casillas.
Perez nyíltan ellenszegül a média támadásának, illetve a háttérben folyó klub ellenes, vagy nem a klub érdekeit szem előtt tartó politikának, lobbinak...aminek egyik szereplője lehet Casillas.
Persze, ha igaznak bizonyulna ez az egész feltételezés amiről írok, és nyíltan öntené ki a bilit, abból még nagyobb galiba lenne, amit még ő sem lenne képes a médiacápák ellenében helyrehozni.
A megoldás pedig, ha szépen, úriemberként, csendben belülről, a gyökerénél fogva számolja fel a problémát. És ez a fajta politika kényszerítheti Casillast a padra, illetve később a távozásra. Aminek ürügye Diego Lopez jó formája lehet.

Persze lehet hogy az egész faszság, de az ember már mindenre gondol ilyen helyzetben :mrgreen:
Mint az elején említettem ez csak egy elmélet, ami számos helyen megtámadható, én magam sem tudom mennyire hihetném ezt el, de megfogalmaztam mindenesetre...ez nem egy kialakult vélemény, nem egy okfejtés amihez ragaszkodom...csak krimi :mrgreen:
de kíváncsi vagyok, ki szerint húzódhat meg a háttérben bármi hasonló harc.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 27., kedd 8:00

a nép idiótábbik fele vajon akkor szezon végén elfogadja, hogy nem nyerünk semmit, mert 1-2 bekapott gól 1-1 beívelés után casillas meg csak remeg, mint a nyárfalevél?
valóban ezt akarja a nép?

diego lopez jó helyen van, jelenleg jobb kapus, ezt ancelotti és az edzői stáb is látja. casillas nem ad annyit csk-ként, mintha mezőnyjátékos lenne, ergo nincs se szerepe, se értelme.

erre vártunk - páran - ezt akartuk mindig is ennél a klubnál: teljesítmény alapján kerülhessen vki a kezdőbe.
beszoptuk már raulnál, aztán zidane-nál, végül bekemnél is, rengeteg trófeát nyerhettünk volna, ha van egy teljesítménycentrikus, egészséges felfogású edző.

jelentem, előtte is bírtam, de most már kedvenc edzőim közé tartozik az olasz.
ikernek és a szurkolóinak (akik rohadtul csak divatdrukkerek és nem real madrid drukkerek) meg pszt, és lehet szurkolni, hogy casillasból előjön az állat és god-modeban kezd el védeni az edzéseken. akkor hátha visszakerül.
Kép
Kép
Kép

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 27., kedd 5:07

fura, de még nekem is kissé nyomasztó látni őt szomorúan, kedvtelenül a lócán.
amennyire fizikailag lehetséges kedvelni a legnagyobb rivális ikonját, én pont annyira bírom a tagot, és együtt érzek vele.

a cserekapusok (mondjuk azt, hogy ő most az) sorsa talán a legnehezebb, hiszen ahhoz, hogy visszakerüljenek a kezdőbe, a legtöbb esetben a kezdő kapusnak hibát, de inkább hibákat kell vétenie.
az pedig, ha lópez kifog egy gyenge szériát, vagy sokat hibázik, sokkal könnyebben okozhat pontvesztést, mintha mit tudom én özil vagy marcelo kuka a mezőnyben.

kapus poszton kevésbé megszokott a rotáció, ott a folytonosság és biztonság az alap ("végy egy jó kapust"), így véleményem szerint ha carlo nem enged a nép haragjának/akaratának, akkor nagy eséllyel akkor kerülhet vissza stabilan a kezdőbe iker, ha lópezen elúszik pár pont.
ilyen áron meg gondolom egy madridista sem szeretné, főképp nem iker.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. augusztus 26., hétfő 14:20

Ha Iker ártatlan abban, amit állítasz, akkor tárgytalan. Legfeljebb járna neki egy kijózanító pofon, amiért egy lepcsesszájú karrierista libával jár, aki látványosan kihasználja őt, miközben fiatal nemzeti hősként tízezerszámra válogathatna a szebbnél szebb spanyol lányok közül, akik tényleg fülig szerelmesek belé. De akkor ez legyen az ő baja.

Ha viszont elfogadod, hogy szándékosan szivárogtatott, akkor a védekezésed nevetséges. Mintha azt mondanád, hogy ne ítéljük el a vőlegényt, aki a lakodalmas főasztalon letolt gatyával belehugyozik az ünnepi húslevesbe. Biztos van rá jó oka. Ilyet normális ember nem tesz. Pont.
Utóbbi esetben mondjuk Iker egy 4 éves szintjén van...A szivárogtatás egyik lényege, hogy ne nagyon lehessen tudni, hogy kitől került ki az infó. Na most ha Casillas menyasszony kezd el csacsogni, akkor nem csak Sherlock Holmes tudja kideríteni, hogy kitől is halhatott dolgokat.
Ha Casillas szivárogtatni akart, lehetett vagy 50 olyan csatornája erre, amit nem lehetett volna összekötni vele.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 24., szombat 23:10

ilyenkor jutnak eszembe R.M.C.F írásai, hogy van bennük valami...
Persze hogy van...de ébresztő,ezt 4 évvel ezelőtt kellett volna írni.

:lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. augusztus 23., péntek 2:04

R.M.C.F írta:Az is érdekes hogy JM akárhol volt edző,rajtunk kívül mindenhol a létező legjobb kapcsolatokat alakította ki a játékosokkal. Ez sokat elárul.
Nem lehet hogy Iker az ikon,nem szerette hogy JM lett a főnök,és végre egy markáns,igazi vezér lett az edző,nem egy báb,mint a szokás volt éveken át?

csak kérdem.....nem tudom.
JM nem az első edző itt, aki mindegyik előző csapatánál sikeres volt, itt meg belebukott, gondolom nem is az utolsó lesz. De végképp nem akarok offolni mostmár :)

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. augusztus 22., csütörtök 23:20

Borzasztó amit a kedves publikum művel a kapusainkkal. A stadion egyik fele Ikert fütyüli és Lopezt éljenzi, a másik fele fordítva...

ferni
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 22., csütörtök 1:22

gusztustalan, amit az egész média leművel megint a Reallal, ahogy lehetőség adódik, hogy b.szogasság a Realt, mindenki rá kap és erről pofázik és Ikert már leigazolta a United, az Arsenal, de már annyira rosszban van mindenkivel, hogy a Barcába is elmenne és mind ezt abból hozták ki, hogy egy szájbatett meccsen padozott... ilyenkor jutnak eszembe R.M.C.F írásai, hogy van bennük valami...
aztán megint a Real lesz a csúnya gonosz, hogy 100 millió fölött ad, majd Bale-ért és majd jön valami új, ha meg nem majd kitalálnak valamit.... :coffee:

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Press » 2013. augusztus 22., csütörtök 1:09

De takarodj már hogy ferdítenek ezek...... :angry: Picit túlzásba viszik, mert amit leírtak abból semmi sem történt meg.. Persze ezzel kell hülyíteni a népet és mindenkibe beleverni a "gonosz, álszent Casillas" képet.. pf

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ne-2272829
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 21., szerda 23:03

Az is érdekes hogy JM akárhol volt edző,rajtunk kívül mindenhol a létező legjobb kapcsolatokat alakította ki a játékosokkal. Ez sokat elárul.
Nem lehet hogy Iker az ikon,nem szerette hogy JM lett a főnök,és végre egy markáns,igazi vezér lett az edző,nem egy báb,mint a szokás volt éveken át?

csak kérdem.....nem tudom.
Hát nem tudom, azért volt itt egy Capello is, ő meg minden volt szerintem, csak báb nem. JM eddig mindig olyan csapatoknál volt, akik akkor éppen középcsapatoknak számítottak Európában, gondolok itt arra, hogy az elit azért az MU/Bayern/Real/Barca vonulat. (Jó, mondjuk a Porto hazájában nagy császár, de azért portugál edző portugál csapatnál más tészta.) A lényeg, hogy a korábbi csapatai (főleg az Inter és a Chelsea) ki voltak éhezve a sikerre, és akkor jött José, hogy akkor megnyerjük a bajnokságot, meg a bl-t és mindenki, mint a kiskatona csinálta a feladatát. Gondolom hasonló volt a helyzet itt is, hogy na akkor megnyerjük a bajnokságot, meg a bl-t és akkor én leszek minden idők legnagyobb edzője. Csak aztán jött az 5-0, szóval nem éppen úgy kezdődtek a dolgok, mint ahogy azt mindenki várta. A bajnokságban és a bl-ben is elvéreztünk a Barca ellen. Továbbá ott van a spanyol-portugál ellentét, ami valamilyen úton-módon biztosan kiütközött a klub háza táján, illetve a mérhetetlen barca utálata is itt csúcsosodott ki, ami azért nem egy túl jó dolog, ahogy azt korábban bővebben kifejtettem. Emellett itt teljes teljhatalmat kapott, ami által olyan intézkedéseket is tett, amelyek biztosan kiverték néhány embernél a biztosítékot, gondolok itt most Valdano-ra és Zidane-ra. Emellett még a sajtó sem úgy reagált a dolgokra, ahogy vele addig az történt a korábbi csapatainál. Szóval ezzel csak annyit akarok mondani, hogy ugyan én sem tudok itt többet, mint Ti, de ezek mind olyan körülmények, amelyek a korábbi csapatainál azért nem fordultak elő és ezek mind-mind vezethettek ahhoz az állapothoz, ami végül kialakult. Ramos és Iker padoztatása már mind csak olaj volt a tűzre, de abban azért majdnem biztos vagyok, hogy ezeknek bőven voltak már előzményei. Gondolok itt most arra, amit most, illetve az előző kommentemben kifejtettem.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 21., szerda 22:17

Mythos90 írta:
Na de ez már erősen off, mindenesetre erősen gyanúsan nem Iker a főgonosz, amikor José kb a fél kerettel nem volt jóban állítólag.
Köszönöm, pontosan ezt akartam mondani, csak nekem nem sikerült egy mondatban összefoglalnom. :D

Az is érdekes hogy JM akárhol volt edző,rajtunk kívül mindenhol a létező legjobb kapcsolatokat alakította ki a játékosokkal. Ez sokat elárul.
Nem lehet hogy Iker az ikon,nem szerette hogy JM lett a főnök,és végre egy markáns,igazi vezér lett az edző,nem egy báb,mint a szokás volt éveken át?

csak kérdem.....nem tudom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. augusztus 21., szerda 22:13

Bármi is lesz vele én csalódtam benne emberileg az utóbbi fél évben. Ha meg ne adj isten eligazolna a Barcába :cens: (bár ettől azért nem tartok)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. augusztus 21., szerda 22:11

én csak annyit tennék azért hozzá, hogy korántsem biztos, hogy casillas egy hibátlan szent, ő is ember.
Szerintem meg az ég kék.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 21., szerda 20:58

én csak annyit tennék azért hozzá, hogy korántsem biztos, hogy casillas egy hibátlan szent, ő is ember.
ezt azok is vegyék figyelembe vhogy, akik valszeg nem is tudják, mert náluk casillas tökéletes.
Kép
Kép
Kép

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 21., szerda 20:42

Na de ez már erősen off, mindenesetre erősen gyanúsan nem Iker a főgonosz, amikor José kb a fél kerettel nem volt jóban állítólag.
Köszönöm, pontosan ezt akartam mondani, csak nekem nem sikerült egy mondatban összefoglalnom. :D

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. augusztus 21., szerda 18:03

Hát azok a bizonyos spanyol lányzók, akik tízezerszámra vannak, azok inkább rajongnak érte, nem hiszem, hogy ismeretlenül sok köze lehet az érzéseiknek az igazi szerelemhez :D
De komolyra fordítva a szót, ez az, amit szerintem sosem fogunk meg tudni, hogy mi történt akkor Iker és Sara között. Nekem, Iker személyiségéből kiindulva az tűnik elképzelhetőnek, hogy hazament, elmondta, hogy mi bántja, Sara meg (direkt vagy figyelmetlenségből) elkotyogta. A bulvársajtót ismerve ez már több, mint elég egy nagy balhé generálásához, és felpumpálásához.
Viszont a korábbi gondokra, amiket Mythos is felvetett, nekem az a véleményem, hogy azok tévednek, akik szerint a klub egyenlő az edzővel. Nagyon nem így van, José pedig nem az a típusú ember, aki hajlandó lenne alávetni magát bárkinek vagy bárminek, ő úgy tud dolgozni és nagyot alkotni, ha mindenki azt csinálja gondolkodás nélkül, amit ő mond. Ez itt nem fért bele, mert a hagyományokat nem lehet egyik pillanatról a másikra felrúgni. Pereznek is akadozva venné be a gyomra, de a csapattagok meg a szurkolók meg végképp sehogy nem tűrnék el, hogy egy edző olyat műveljen a csapattal, ami nekik a legkevésbé sem szimpatikus. Az pedig José több nyilatkozatából kitűnt, hogy a klub elé helyezte saját magát (majdnem pont egy éve emlékszünk a nyilatkozatára? Hogy ha nyerne egy BL-t, azzal ő egyedülálló, rekorder edző lenne. Ja, hogy az a 10. lenne a Realnak? Azt csak mellékesen hozzátette).
Na de ez már erősen off, mindenesetre erősen gyanúsan nem Iker a főgonosz, amikor José kb a fél kerettel nem volt jóban állítólag.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. augusztus 21., szerda 17:43

Mythos90 írta:Az hogy Iker a barátnőjén keresztül szivárogtatott ki öltözői titkokat, annak valószínűleg megvolt az oka, amit mi innen a fotelből aligha tudunk megítélni.
Ha Iker ártatlan abban, amit állítasz, akkor tárgytalan. Legfeljebb járna neki egy kijózanító pofon, amiért egy lepcsesszájú karrierista libával jár, aki látványosan kihasználja őt, miközben fiatal nemzeti hősként tízezerszámra válogathatna a szebbnél szebb spanyol lányok közül, akik tényleg fülig szerelmesek belé. De akkor ez legyen az ő baja.

Ha viszont elfogadod, hogy szándékosan szivárogtatott, akkor a védekezésed nevetséges. Mintha azt mondanád, hogy ne ítéljük el a vőlegényt, aki a lakodalmas főasztalon letolt gatyával belehugyozik az ünnepi húslevesbe. Biztos van rá jó oka. Ilyet normális ember nem tesz. Pont.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 21., szerda 17:05

+1
Az hogy Iker a barátnőjén keresztül szivárogtatott ki öltözői titkokat, annak valószínűleg megvolt az oka, amit mi innen a fotelből aligha tudunk megítélni. Ami biztos, hogy a bajok már azelőtt is megtörténtek, különben nem is lett volna miről beszélni. Azt hiszem Iker, Ramos és később Ronaldo, Pepe megnyilvánulásai egyértelműek voltak. José úgy érezte, hogy mindenek felett áll, nem vette figyelembe a csapat igényeit, nem kommunikált a sajtóval, illetve a Classicoból is gladiátorküzdelmet csinált. Az pedig, hogy nehezményezte azt, hogy a spanyolok jóban vannak a többi barcás csapattársaikkal (akikkel többek között eb-t vb-t nyertek, illetve a legtöbben már gyerekkori barátok), az teljesen nonszensz. Ilyenféle belső problémák nemigen voltak az elmúlt években még akkor sem, amikor a keret 70%-át világklasszisok, aranylabdások alkották. José egy jó edző, aki kivakart minket a szarból, de ez itt a Real Madrid, ahol komoly tradíciók vannak, amiket igenis figyelembe kell venni. Ezzel Ikerék tisztában voltak és nem csodálom, hogy egy idő után baszta a csőrüket a portugál viselkedése. És akkor még Raúl elengedéséről és Zidane elzavarásáról nem is beszéltem. Most lehet jönni azzal, hogy az edző mindenek felett áll és a játékosoknak kuss van, de José már nagyon régóta átlépte azt a bizonyos határt amitől kezdve már egyáltalán nem ilyen egyértelmű a helyzet. Gondolok itt a barca-unicef történetre, vagy Tito szembenyúlásába, az el unico státuszra. José egyetlen érdeme, hogy megtörte a barca hegemóniáját, ami valóban nem kis dolog és ezért köszönetet kell neki mondanunk, viszont ezek mellett olyan szinten megmérgezte a klubot, hogy még szerintem jó pár évig fogjuk nyögni ennek a következményeit.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. augusztus 21., szerda 16:23

Pipita, az utolsó bekezdésedet nagyon adom!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég