Iker Casillas

A Real Madrid egykori nagyjai.

Eladnád vagy megtartanád?

A szavazás 2015. április 7., kedd 15:27-kor befejeződött.

Eladnám
66
80%
Megtartanám
16
20%
 
Szavazatok száma: 82

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 28., szerda 21:24

realmadridfan írta:Ha Lopez lesz az elsőszámú, akkor az az igazság, hogy jobb lenne mindenkinek, ha eladnánk Ikert. Többet veszítünk azzal, hogy mindenki ezzel foglalkozik a sajtóban és a szurkolók körében ezzel bomlasztva a csapatot, minthogy lesz egy TOP5 cserekapusunk a kupameccsekre, oda jó Mejias is. Ramos jó lesz csékának. Nem tagadom, hogy nagyon sajnálnám Iker távozását, ő az utolsó mohikán a régiek közül, akik miatt megszeretettem a labdarúgást és a csapatot.

A legrosszabb az egészben, hogy ebben a helyzetben egyszerűen nincs jó megoldás, lehetőleg a kisebbik rosszat kell választani, kérdés, hogy melyik ez. Talán Iker eladása.

Ha elmegy iker....akkor éveken át kapni fogjuk......amikor raul MAGA döntött hogy elmegy,és Guti már JM előtt bejelentette hogy távozik mert ki akarja magát próbálni egy egzotikus országban,akkor is meddig nyomták még a madridisták is,hogy elküldtük az ikonokat........meg kidobtuk őket.

:( :( :( :( :( :( :(

Maradjon.....valakinek be kell melegíteni lopezt :mrgreen: :mrgreen:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 28., szerda 11:58

Egyébként csodálkozom, hogy a Milan még nem jelentkezett egy kölcsönvételi szándékkal, persze úgy, hogy a fizut nekünk kellene állni :D

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 28., szerda 11:52

Talán Raúl esete pont ide illik. 08-09-es szezonban még Iker után a legtöbb percet játszotta. Aztán '09 nyarán jött CR és Benzema is a már meglévő Pipita mellé és egyből csak 1100 percet játszott. Annyi különbséggel, ahogy emlékszem ott nem volt semmi probléma a kispadozásból, állandó cserékből (média és Raúl által). Aztán ugye jött Mou és világossá tette, hogy Raúl továbbra is inkább kispados lett volna, de mivel a Capitano érzett magában még annyi erőt elment kipróbálta magát a németeknél, és ott is egycsapásra kiskedvenc lett (de ezt ki is vívta magának).

Iker is vagy fogja a száját és tartsa vissza a gesztusait ahogy Raúl tette 09-10ben, vagy adios!

Viszont szerintem Ikernek nem Anglia lenne a jó cél (arsenalról írnak ugye), oda magasság is kell és beadások lehúzása, abban meg Iker nagyon rossz évek óta. ott még ki is derülhetne, hogy mégsem akkora király...
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. augusztus 28., szerda 9:49

Ha Lopez lesz az elsőszámú, akkor az az igazság, hogy jobb lenne mindenkinek, ha eladnánk Ikert. Többet veszítünk azzal, hogy mindenki ezzel foglalkozik a sajtóban és a szurkolók körében ezzel bomlasztva a csapatot, minthogy lesz egy TOP5 cserekapusunk a kupameccsekre, oda jó Mejias is. Ramos jó lesz csékának. Nem tagadom, hogy nagyon sajnálnám Iker távozását, ő az utolsó mohikán a régiek közül, akik miatt megszeretettem a labdarúgást és a csapatot.

A legrosszabb az egészben, hogy ebben a helyzetben egyszerűen nincs jó megoldás, lehetőleg a kisebbik rosszat kell választani, kérdés, hogy melyik ez. Talán Iker eladása.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 28., szerda 9:41

Viszont, ahogy közeledik majd a téli átigazolási időszak, újra fel fognak erősödni a hírek.
a téli átigazolási időszak kedirával lesz tele, ahogy puffog, hogy van itt ez a 2 fiatal gyerek és hogy egész szezonban 7 percet játszott, de ő ott akar lenni a vébén. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 28., szerda 9:39

igen, de itt a csesztetésen van a hangsúly, mert ha Iker állt volna kapuban, akkor nem éltették volna. Ez kicsit olyan, mint amikor CR-nek messiznek. Szerintem DL azért ezzel tisztában van, nem véletlenül mondott oda a majmoknak a meccs végén.
Persze, nem kérdés. Kérdés meddig bírja, remélem kötélből vannak az idegei.

A megoldás az, amit írtok. Most kell erősnek lenni, és kitartani, illetve Lópeznek úgy védeni, hogy ne lehessen belekötni.

Viszont, ahogy közeledik majd a téli átigazolási időszak, újra fel fognak erősödni a hírek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 28., szerda 9:33

Realista24 írta:a Granada szurkolói is "Iker, Iker" rigmusokkal cseszegették egész meccsen Lópezt.
igen, de itt a csesztetésen van a hangsúly, mert ha Iker állt volna kapuban, akkor nem éltették volna. Ez kicsit olyan, mint amikor CR-nek messiznek. Szerintem DL azért ezzel tisztában van, nem véletlenül mondott oda a majmoknak a meccs végén.
hehe írta:a puffogások a sajtó és a szurkolók részéről elhalkulnak pár hónapon belül
szerintem is. a sajtó számára sem lesz már hír értéke az ötödik meccsen annak, hogy Iker megint a padon ült..

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 28., szerda 9:29

Realista24 írta:Attól még a szurkolók ugyanolyan birkák maradnának. Most néztem egy videót, ahol a Granada szurkolói is "Iker, Iker" rigmusokkal cseszegették egész meccsen Lópezt.
Csak akkor lenne nyugalom, ha Casillas visszakerül a kapuba, López meg eligazol, és egy huszadrangú kapus ülne a padon Iker mögött.
Pedig Ancelotti nem fog engedni... Maximum a kupameccseken Ikert fogja védetni, de szerintem Carló azért, mert hisztiznek a drukkerek nem fogja védetni Ikert. Idővel, ha Lopez magabiztos lesz hátha megnyugodnak... Amùgy én is hallottam az Iker,Iker skandálást kb 2x,3x, de idehaza az ultrák Diegó mellet vannak és majd mellé fognak állni. Ami biztos, hogy ez nem használ a csapatnak 1 kicsit sem....

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 28., szerda 9:29

hehével értek egyet. Ezek a hangok idővel elcsitulnak, ha Lopez így véd tovább. Főleg ha eredményes is lesz a csapat.
Találnak majd új "játékszert", témát maguknak.
Merci Zizou!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 28., szerda 9:26

Realista24 írta:Attól még a szurkolók ugyanolyan birkák maradnának. Most néztem egy videót, ahol a Granada szurkolói is "Iker, Iker" rigmusokkal cseszegették egész meccsen Lópezt.
Csak akkor lenne nyugalom, ha Casillas visszakerül a kapuba, López meg eligazol, és egy huszadrangú kapus ülne a padon Iker mögött.
nem értek egyet, ha ancelotti tökös és persze diego lopez konstans megbízható és fasza teljesítményt nyújt, akkor ezek a puffogások a sajtó és a szurkolók részéről elhalkulnak pár hónapon belül, mert unalmassá válnak.
csak most kell erősnek lennie mind ancelottinak, ha komolyan szerinte ez a jó a csapat teljesítményének, illetve lopeznek is, hogy átvészelje ezt a sok fasszopót a károgásával együtt.

igazából valljuk be, lássuk be, ha most vhogy az elkövetkezendő meccseken visszakerül casillas a kapuba, akkor újból elindul a káosz és lopezt meg teljesen kettétöri lelkileg, így sem lehet könnyű neki.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 28., szerda 9:04

Attól még a szurkolók ugyanolyan birkák maradnának. Most néztem egy videót, ahol a Granada szurkolói is "Iker, Iker" rigmusokkal cseszegették egész meccsen Lópezt.
Csak akkor lenne nyugalom, ha Casillas visszakerül a kapuba, López meg eligazol, és egy huszadrangú kapus ülne a padon Iker mögött.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 28., szerda 9:01

A Punto Pelotánál is arról beszélnek amit már mi is pedzegetünk 1 ideje. Pontosabban az a téma, hogy, ha Iker fogná magát, és kiállna a nyilvánosság elé, és lenyilatkozná, hogy most Diégo Lopez a kapus és támogatni kell nem pedig puffogni, ő pedig biztosít mindenkit, hogy küzdeni fog, hogy újra kezdő lehessen, akkor megszűnnének a pletykák, amik egyértelműen nem használnak a csapatnak...

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2013. augusztus 27., kedd 23:04

Hááát istimester.... Ezt a szősszenetet legszívesebben spanyolra fordítva, bekeretezve átadnám Ikernek. Minden benne van.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 27., kedd 21:58

Ez a két meccs - két DL a kezdőben ez biztos hogy az előző félévnek szól és annak, hogy DL a kezdetektől itt volt a csapattal a felkészülés során, míg Iker később csatlakozott csak.

Talán már korábban is írták többen is (hehe és talán pont istimester) hogy Iker ideje lassan lejáróban van. Sok-sok olyan hibát vétett ami korábban nem volt. és több pontot is konkrétan miatta vesztettünk el 2012 ősszel. Ha nem Mou van ott akkor talán továbbra is ő védett volna. De Mou volt annyira tökös és karakán, hogy meg merte húzni amit meg kellett. Face-n, nso-n és sok más helyen is áradnak az Iker-pártoló kommentek. Spanyolországban születnek az "Ikert vissza a kapuba" cikkek. nem veszik észre hogy ezzel a csapatnak ártanak és csak folytatják a balhét. Be kéne fejezni.

amúgy 180 percet játszott, de lényegtelen. (Everton félidő, Chelsea végig és Raúlék ellen 45 min)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 27., kedd 21:13

Nem véletlen favorizálta Capello is, amikor Ikor szintén kisebb hullámvölgyön ment keresztül, ám az olasznak nem volt meg a hozzá szükséges töke, de főként az ilyen kardinális váltáshoz szükséges pozíciója és támogatottsága, hogy megejtsen egy ilyen lépést.
én ezt is mourinhonak pontozom, nem hinném, hogy ancelotti olyan tökös lenne magától, hogy az első két éles meccséből egyiken sem kezdeti ikert
szerintem a múlt félév miatt az olasz meg merte lépni, hogy lopezt berakja a kapuba, mert ez már nem akkora tabu, mint tavaly vagy azelőtt volt

egyébként egyetértek, főleg az előszezonos részével
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. augusztus 27., kedd 20:45

Nos, mivel a nyári Casillas témával foglalkozó bejegyzések java részét én írtam, mint olyan személy aki valamilyen szinten végigkövette az események alakulását, jómagam is kifejtem a véleményem.

Kedves felhasználók, 2013-at írunk. Ez a végletekig kiélezett küzdelmek és az apró nüanszokon múló sikerek korszaka. Ebbe a környezetbe Casillas jelen állapotában nem fér bele. Na nem azért, mert egy csapásra elfelejtett védeni, a gyengeségei már 14 éve a mostaniakkal egyeznek meg, véleményem szerint Iker Casillas egyszerűen fejben elfáradt és ezen a tényen jó másfél éve nem tud releváns módon változtatni. Ez komoly probléma, hiszen ezen a szinten a fizikai állapot mellett leginkább a mentális felkészültség dönt szinte mindenről.

Casillas utolsó nagy meccse még a Mourinho-éra első évében lejátszott Copa Del Rey döntő volt. Ott megvolt minden. 100 százalékos koncentrálság, 100 százalékos fizikai állapot, odafigyelés és természetesen a megfelelő mértékű Fortuna. Aki látta Iker arckifejezését, könnyen össze tudja hasonlítani a mostani szarokbele, engem mindenki bánt testbeszédével. A 2011/2012-es szezonban már besüppedt a teljes középszerbe, és a múlt bajnoki idény kezdetén már láthatóan önmaga paródiájává züllött. Rossz megmozdulások egész sorozatát tudhatta maga mögött, több mérkőzésen csak és kizárólag miatta vesztettünk pontokat. Mintha egy szellem állt volna a kapufák között. Erre rátettek egy lapáttal José egomán lépései és a tavaszi sérülése is.

Itt álljunk meg egy pillanatra. Nagyon sok Casillas szemellenzős szurkoló Arbeloát hibáztatja Iker sérüléséért. Nem tisztem védeni a Spártait, de ott és akkor felszabadított egy kapu előtt pattogó labdát, amit Iker Casillas sokadig gyatra kifutása után kellett eltakarítani. Iker még késve odakapott a labda felé, de már láthattuk mi lett belőle..

Diego López. Nem kérdés, Adán elsősorban fejben volt kevés egy átmeneti időszak átvészeléséhez. Nem tartom kifejezetten rossz kapusnak, de ezt a nyomást nem rá szabdák, látszott is a teljesítményén. Sörmeccseken, utolsó csoportkörös BL találkozókon tudott magabiztosan védeni, de Casillas sérülése egyszerűen sok volt számára. Ezért jött vissza López, Casillas után a legjobb Real Madrid nevelésű kapus az utóbbi évtizedben. Nem véletlen favorizálta Capello is, amikor Iker szintén kisebb hullámvölgyön ment keresztül, ám az olasznak nem volt meg a hozzá szükséges töke, de főként az ilyen kardinális váltáshoz szükséges pozíciója és támogatottsága, hogy megejtsen egy ilyen lépést.

López jól védett, ez szerintem egyértelmű. Az első néhány mérkőzésen még rozsdásan mozgott, de utána olyat mutatott, amire a csapat többi csapatrészében is szükségünk lett volna, és akkor csont nélkül döntőzünk a Bajnokok Ligájában. Spanyol kapushoz mérten jó kijövetelek, kiváló lábjáték és az egy az egyben szituációkban sem vallott szégyent. Ehhez párosult, hogy Ikert a szezon egy olyan szakaszában nyilvánítottak egészségessé, amikor soha és sehol nem változtatnak a kapusposzton, fő a biztonság elven, már ugye Mourinho keményfejűsége mellett. A csapat körüli botrányokkal és az elvileg mi pártunkon álló média gusztustalan húzásaival személy szerint nem kívánok foglalkozni, kizárólag a sportszakmai vonalon maradok.

Eljött a nyári felkészülés időszaka. Egy ilyen hosszú karrierű embernek, mint Iker, nálam belefér egy másfélszezonos hullámvölgy. Sokat vártam tőle a felkészülés során és csalódnom kellett. Neki is tisztában kellett lennie azzal, hogy López magas színvonaló teljesítménye után csak úgy nem fog visszakerülni a kapuba. DL nem Adán és nem is egy levezető Jerzy Dudek. Egyszerűen más szint. Én itt látom a fő problémát, Ikert focistához mérten alapvetően egy értelmes embernek tartom, de szerintem ő is elhitte a körülötte kialakult ostoba médiamaszlagot, hogy csak a nevének köszönhetően ő lesz az egyértelmű kezdőjátékos, pedig ezen a nyáron főként neki kellett volna bizonyítani. Nem a válogatottban, hanem a klubcsapatában, aki fizeti, aki pódiumra emelte. Szerintem totális hiba volt a részéről a Konföderációs Kupán való részvétel, annyi és olyan minőségű edzésmunkát és mérkőzést nem adott neki, mint amire szüksége volt, ellenben értékes heteket veszített el az alapozásból.

Itt jön képbe egy másik dolog. Ha már önmaga felépítése helyett elutazott a KK-ra, az átlagosan sikerült utolsó két idénye után, a konkurencia megjelenésével és a hosszú mecshiányos időszak után én teljesen úgy gondoltam, hogy lerövidíti a szabadságát és nem csak az utolsó pillanatokban csatlakozik a kerethez. Pont neki lett volna szükséges az alapos edzőmunkára, amit bő két hét alatt egyszerűen nem lehet megoldani. 135 percet játszott a felkészülés során, ez gyászosan alacsony szám, lényegében fizikai képtelenség, hogy az ember formába kerüljön, miközben López szinte tökéletes állapotban várta a szezonkezdetet. Vecchi veterán kapusedző, nem véletlen Lópezt ajánlotta Ancelottinak. Az a fájdalmas igazság, hogy jelen pillanatban a tradíción és a szép emlékeken kívül nincs releváns sportszakmai ok Iker kezdőbe jelölésére. Nem a múlt évi gyenge teljesítménye, nem is López tavasza, hanem leginkább az miatt, ahogy elfecsérelte a rendelkezésére álló nyári időszakot. Nem volt meg benne az a tűz, ami észhez térítette volna, hát ez most a cserepadon fog megtörténni. Nem temeten, természetesen még képes lehet jó teljesítményre, de nagyot kell változtatnia. Csak rajta áll.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2013. augusztus 27., kedd 16:12

Nekem is abszolút ő a nagy kedvenc,de helyesnek tartom,hogy a kispadon ül.Jelenleg semmi okát nem látom annak,hogy ne López védjen.Nálam mindkét meccsen jelesre vizsgázott,Iker törődjön bele abba,hogy jelenleg 2. számú kapus.Ha ezt nem tudja elfogadni,bármennyire is tisztelem,bármekkora madridista,mehet isten hírével.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. augusztus 27., kedd 15:56

imádom, imádtam casillast, de 120%-ban egyetértek hehével. :roll:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. augusztus 27., kedd 15:55

nekem casillas kb az all-time kedvencem, 10 éve 1 poszter van a szobámban és azon casillas van. de bármekkora legenda is, nem áll a csapat felett, már a sérülése előtt is gyenge volt, megérdemelte, hogy mourinho leültesse pár meccsre. lopez meg olyan formában védett tavasszal (és még most is), hogy szerintem aki objektív és a madrid érdekeit tekinti elsődlegesnek, az lopezt akarja jelenleg a kapuban látni. akik meg azt hajtogatják, hogy lopez gyenge mert mindig megkapja a kötelező gólját, arra nem is reagálnék, közük nincs a labdarúgáshoz.
casillas is 1x volt mindössze zamora díjas annak ellenére, hogy 7-8 évig top/top3as kapus volt.

ez az egész helyzet legjobban az ő hibája, a gyenge forma, az átlag alatti beadások/pontrúgások levédekezése, a médiaszivárogtatás... nincs ellene összeesküdve senki, ha jobban kapuskodna mint lopez, szerintem ancelotti szemrebbenés nélkül tenné vissza a kezdőbe.

ő ilyen stílusú kapus, aki így harminc egykét évesen elindulhat egy lefelé ívelő pályán, mert ő reflexkapus, nem a böhöm testével takarta ki a kaput és nem a jó helyezkedésével ért oda minden kapufa mellé tartó lövéshez, hanem a rugói és a reflexei miatt. ami ilyen idősen elkezd(het) kopni. csak casillason múlik, hogy szorgalommal és tanulással meddig tudja magát tartani/visszaküzdeni a legmagasabb szint-en/-re.
lopez teljesen másféle, olyan mint van der sar, ő még 38-40 évesen is állhat majd 1 topcsapat kapujában, casillasról ezt nem nagyon tudom elképzelni.

szerintem az is butaság, hogy kell 1 vezér a kapuba, hogy a csapatot irányítsa. minden tiszteletem ikeré, és nagyon örülök, hogy ő a madrid és a válogatott csékája, de kapusként nem tudja meccs közben a csapat érdekeit képviselni. nem akkora nyomorék, mint valdes, hogy a félpályáig kifusson és a bíró arcába mászva reklamáljon 1 fault miatt. és amúgy sincs meg az a tekintélye, mint raúlnak, gutinak volt, vagy most ramosnak vagy ronaldonak van (szvsz).
Csabi írta:a marca szavazása után a szvazók 75%-a szerint meg kellene fontolnia a távozást. betűzöm a véleményem: N.E.V.E.T.S.É.G.E.S.

kezd minden tököm kilenni vele is meg a szemellenzős követőivel. nem a sajtószobában kell gran capitanónak lenni
ez tényleg szánalmas. remélem azért nem gondolkodik ilyenen, vagy ha igen és neadjisten el is megy, külföldre megy.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 27., kedd 15:52

Csabi írta:a marca szavazása után a szvazók 75%-a szerint meg kellene fontolnia a távozást. betűzöm a véleményem: N.E.V.E.T.S.É.G.E.S.
Tehat nyaron meg a szavazok 70%-a Ikert tamogatta (15% Lopezt, 15% dontetlen), az elso fordulo utan mar 50%-os volt Iker tamogatottsaga, a masodik fordulo utan pedig a szavazok 75%-a mar elkuldene...

Nem Casillassal van a legnagyobb problemank, hanem hogy a sz.rhazi madridi media SEMMIBEN sem tamogatja a csapatot. Naprol napra jonnek az ujabbnal ujabb pletykak, hogy Casillas igy nem erzi jol magat, ezzel van problemaja, azzal van problemaja, stb. Az atlag szurkolo meg csak olvassa a sok kitalaciot, mindent elhisz, latja hogy Ikernek nem tetszik a dolog, akkor zavarjuk el. Vagy ott van a masik eset, hogy nem o van kezdoben, akkor kezdjuk el kifutyulni a masik kapust. (mintha az a "szerencsetlen" Lopez tehetne arrol, hogy jo formaban van es amikor kellett, kisegitette a csapatot)

A katalan sport legalabb annyival jobb, hogy uton ufelen a madridot szidjak..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég