Iker Casillas

A Real Madrid egykori nagyjai.

Eladnád vagy megtartanád?

A szavazás 2015. április 7., kedd 15:27-kor befejeződött.

Eladnám
66
80%
Megtartanám
16
20%
 
Szavazatok száma: 82

besteve7
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. augusztus 20., kedd 16:39

ateeemadrid írta:"Legalább a Bernabeu kupán a kezdő tagja leszek" vagy valami ilyesmit mondott az AS-nek. Számomra cseppet sem volt ez egy szimpatikus megnyilvánulás.
Nem interjúban közölte

ateeemadrid írta:Ez mi? Erre reagálni is felesleges, nem csak ez a 2 véglet van. Maradjunk annyiban, hogy viselkedhetne kissé kapitányhoz méltóbban, főleg, hogy egész Spanyolországban szentnek van elkönyvelve.
Amúgy nem tudom, hogy kellene viselkednie, valószínüleg, egész nap mosolyognia DLopez cuccait hordva, hogy látszódjon rajta a segíteni akarás, mert ha csak egy pillanatra is abbhagyja a mosolygást máris készül egy kép, amit a média kiforgat, itt meg sokan kézpénznek vesztek, hogy Iker haragszik Ancelottira, és már is a buktatására készül. Komolyan vicc ez az egész mizzéria.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. augusztus 20., kedd 16:25

?? :)
"Legalább a Bernabeu kupán a kezdő tagja leszek" vagy valami ilyesmit mondott az AS-nek. Számomra cseppet sem volt ez egy szimpatikus megnyilvánulás.
Egyébként mi ez a "hagyja abba a durcizást" dolog? Nem is értem, hogy volt mersze ahhoz, hogy ne dobálja tele konfettivel a kispadot és ne papírdudázza szanaszét Zizuék dobhártyáját, amikor padozni kell, ráadásul a 85. percig úgy néz ki, hogy cidázunk hazai pályán a bajnoki nyitányon (megint)...
Ez mi? Erre reagálni is felesleges, nem csak ez a 2 véglet van. Maradjunk annyiban, hogy viselkedhetne kissé kapitányhoz méltóbban, főleg, hogy egész Spanyolországban szentnek van elkönyvelve.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 20., kedd 16:19

lesz még lehetősége Ikernek a bizonyításra, addig is dolgozzon keményen az edzésen, ne az AS-hez menjen sírni és gúnyolódni a bajnoki meccs másnapján.
?? :)
Egyébként mi ez a "hagyja abba a durcizást" dolog? Nem is értem, hogy volt mersze ahhoz, hogy ne dobálja tele konfettivel a kispadot és ne papírdudázza szanaszét Zizuék dobhártyáját, amikor padozni kell, ráadásul a 85. percig úgy néz ki, hogy cidázunk hazai pályán a bajnoki nyitányon (megint)...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. augusztus 20., kedd 16:11

hát szerintem szenved tényleg a padon, mert játszani akar. És ez így is van rendjén nem tudom miért kell mindenbe belelátni valamit.
talán szimplán nem kéne pont a csapat kapitányának bedurcizni, főleg úgy, hogy teljesen jogosan van a padon. példát vehetne Lopezről, az egész ország Ikert akarta a kapuban látni, majd mindenki ellene volt, még néhány társa is felszólalt az ügyben ellene, és mégis profihoz méltóan, magabiztosan védett hétről hétre.

lesz még lehetősége Ikernek a bizonyításra, addig is dolgozzon keményen az edzésen, ne az AS-hez menjen sírni és gúnyolódni a bajnoki meccs másnapján.
Hogy nem örül, hogy padozni kell? Hadd kérdezzem meg, Te örülnél?
tegyen ellene, nyavalygás helyett, elvégre ő a világ legjobb kapusa... vagy nem?
Már bocs, de Mourinho saját magát buktatta meg. Nem Casillas és Ramos.
Maradjunk annyiban, hogy a szent kapitányaink sem teljesen ártatlanok a dologban.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 20., kedd 16:08

Buitre írta:- a médiának nem panaszkodik, mert az rosszul nézne ki, sértené az imidzsét, még a végén kiderülne, hogy nem is szent..
Mert az ugye nem lehet, hogy mivel korábban sem nyilatkozott a médiának, ezért nem teszi ezt most sem. Ugye a Realnak volt régen egy olyan szokása, hogy nem áll le a sajtóval vitázni, meg folyton cáfolni, mert úgysem menne. :roll:
Buitre írta:- lehet, hogy nem igaz, amit a sajtó ír (azaz segédkeznie kellett volna DL bemelegítésénél, de nem tette), de a body language-e eléggé sokatmondó...
Hogy nem örül, hogy padozni kell? Hadd kérdezzem meg, Te örülnél?
Buitre írta:- nem kellene felvenni ezt a sértődött "szentiker vagyok mégsem én védek, hanem ez a szerencsétlen" arcot, szenved a padon mint valami vértanú
És volt rajta sapka?
SZERK: Higuaín előttem politikailag korrektebben megfogalmazta, amit nekem nem sikerült. :)
csabi87 írta:A csapatban amit tudunk valószínűleg 2 hangadó van.
Casillas az egyik,a másik meg Ramos barátunk.Na most ha azt nézzük,hogy ők buktatták meg Mourinhot is,...
Már bocs, de Mourinho saját magát buktatta meg. Nem Casillas és Ramos.
csabi87 írta:Ha továbbra is folytatódni fog a balhé...
Milyen balhé? Amit a média kavar és nem a játékosok? :coffee:
csabi87 írta:Ha meg beállnak a sorba ez idén mindenképpen ki fog derülni,akkor meg nyugalom lesz a csapat körül.
Továbbra sem a játékosok parancsolnak a médiának. A sajtó továbbra is kavarni fogja a szart a csapat körül.
csabi87 írta:Ha valakinek kétsége van afelől,hogy Casillas miért került a padra tavaly,az nézze meg a Dortmund elleni hazai meccsét a csapatnak.Ott 2 gólban simán benne volt,de mondhatnám a bajnoki meccseket is.
Egy meccset kiemelni, ahol az egész csapat szar volt? Pontosítok, olyan idényt kiemelni. És ez tavaly volt. Nem idén.
És közben Benzemának, Özilnek, di Maríának, Kakának adjunk még egy évet, hogy bizonyíthassanak.
csabi87 írta:Egyszerűen nagy az arc a teljesítmény meg a béka segge alatt van.
És ezt mire alapozod? Miben mutatkozik meg a nagy arc? És milyen teljesítmény? A Chelsea ellen játszott eddig teljes meccset, és szerintem kimondottan jó volt.

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. augusztus 20., kedd 16:00

Buitre írta:- nem kellene felvenni ezt a sértődött "szentiker vagyok mégsem én védek, hanem ez a szerencsétlen" arcot, szenved a padon mint valami vértanú
hát szerintem szenved tényleg a padon, mert játszani akar. És ez így is van rendjén nem tudom miért kell mindenbe belelátni valamit.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 20., kedd 15:22

Ha továbbra is folytatódni fog a balhé
Milyen balhé? Ne vegyük már be instant a média firkálmányait könyörgöm! Ennyi erővel Bale már az orvosi vizsgálatokon is túl van, miközben Ronaldo a madridi reptér 2-es pultja előtt ácsorog a sorban és azon gondolkozik, hogy Párizsba, Monacoba, vagy éppen Machesterbe váltson jegyet egy fapados járatra...

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. augusztus 20., kedd 15:11

A csapatban amit tudunk valószínűleg 2 hangadó van.
Casillas az egyik,a másik meg Ramos barátunk.Na most ha azt nézzük,hogy ők buktatták meg Mourinhot is,akkor kíváncsian várom hogy mi lesz Ancelottival is.Ha továbbra is folytatódni fog a balhé,akkor egyértelmű hogy Perezéknek az egyik jómadarat el kell küldeni,vagy egy nagy bizniszbe bevonni majd valamelyiket.
Ha meg beállnak a sorba ez idén mindenképpen ki fog derülni,akkor meg nyugalom lesz a csapat körül.
Ha valakinek kétsége van afelől,hogy Casillas miért került a padra tavaly,az nézze meg a Dortmund elleni hazai meccsét a csapatnak.Ott 2 gólban simán benne volt,de mondhatnám a bajnoki meccseket is.Egyszerűen nagy az arc a teljesítmény meg a béka segge alatt van.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

besteve7
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. augusztus 20., kedd 15:09

Toky írta:Mindenkinek szíve joga azt hinni, amit akar (Casillas a patás ördög, a keresztapa Don Galáb), csak ne kezeljük már tényként.
Az érdekes mód senkit nem hat meg, hogy Mou azóta a keret 95% val haragban van, sőt ez inkább már utálat... de Casillas mindenért a hibás.
Toky írta:Miért, mit mondott? Panaszkodott bármit is a médiának? És mégis hogyan támogassa akkor Lópezt? Főzzön rá, vigye a cipőjét?! Mi mást tudna tenni mint mondjuk meccs előtt odaszól Lópeznek egy hajrát vagy valamit?! :kivagyhe:
Ott van egy kiszedett mondatrész, h szarkasztikusan odavágja, hogy majd legalább a Bernabeu kupán védhet...Ami az NSO szerint nem nyilatkozat volt, hanem a szakmai stáb egyik tagjának mondta, lehet viccből lehet nem.
Am most tehet bármit ő jelenleg ő az ördög, ha sapka van rajta, ha nem.... Am ha ő betlizett volna olyat, mint Lopez a hétvégén, most biztos menne a Casillast a padra, ő már nem a régi stb szöveg....

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 20., kedd 15:07

Buitre írta:Panaszkodott bármit is a médiának? És mégis hogyan támogassa akkor Lópezt? Főzzön rá, vigye a cipőjét?! Mi mást tudna tenni mint mondjuk meccs előtt odaszól Lópeznek egy hajrát vagy valamit?!
- a médiának nem panaszkodik, mert az rosszul nézne ki, sértené az imidzsét, még a végén kiderülne, hogy nem is szent..
- lehet, hogy nem igaz, amit a sajtó ír (azaz segédkeznie kellett volna DL bemelegítésénél, de nem tette), de a body language-e eléggé sokatmondó...
- nem kellene felvenni ezt a sértődött "szentiker vagyok mégsem én védek, hanem ez a szerencsétlen" arcot, szenved a padon mint valami vértanú

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 20., kedd 14:48

Mythos90 írta:Ronaldo is bőven gerjesztette a feszültséget a csapat háza táján (gondolok itt többek között az őszi szomorúságára), és még az is lehet, hogy a gyenge rajtot (és ezáltal a bajnokság elvesztését) is ennek köszönhetjük.
A gyenge rajt a rosszul tervezett és végrehajtott előszezon miatt volt. Ezt a játékosok is szóvá tették, és később a nagy Mourinho is egy félmondatban kiböfögte, hogy "tényleg nem volt az igazi". :roll:
Baluba írta:Az ellenszenvet meg nem értem, hiszen 10 évig mindenki kedvence volt, és szerintem ő maga nem nagyon adott okot az utálatra, még akkor sem,ha valaki szerint nagyon gyengén védett.
Sokan azért mérgelődnek, mert az asszony szivárogtatott a médiának, és ezért máris Casillas a hibás, hogy miért beszél a lelki dolgairól a barátnőjének, ahelyett, hogy elmenne szerzetesnek. És hiába derül ki egyre több minden Mourinho korszakról, még mindig inkább úgy tartják, hogy igenis Casillas fúrta a csapatot.
Mindenkinek szíve joga azt hinni, amit akar (Casillas a patás ördög, a keresztapa Don Galáb), csak ne kezeljük már tényként.
Buitre írta:Szóval Ikernek kuss van, feljödjön ha képes rá, és ne csak szövegben támogassa DL-t.
Miért, mit mondott? Panaszkodott bármit is a médiának? És mégis hogyan támogassa akkor Lópezt? Főzzön rá, vigye a cipőjét?! Mi mást tudna tenni mint mondjuk meccs előtt odaszól Lópeznek egy hajrát vagy valamit?! :kivagyhe:

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 20., kedd 14:44

Baluba írta:10 évig mindenki kedvence volt
én személy szerint sok éve kritizálom amiatt, hogy nem képes megtanulni kirúgni/passzolni. Ideggörcsöt kapok, amikor nem vállalja be a passzt, húzza az időt míg az ellenfél letámadja, és már nem tudja kipasszolni a védőknek, hanem kirúgja a pitsába (és ezeket rendszerint az ellenfél kaparintja meg, és megint futkoshatunk, hogy visszaszerezzük). A másik a beívelésekre való ki(nem)jövetel. Alacsony emiatt szerintem eleve nem erölteti, bár vele egymagasságú kapusok is megoldják, elvégre egy karnyi előnyük van a mezőnyjátékosokhoz képest. Az ilyen szituációk után (áll a kapuban, mint egy pók, és a védőket lefejelik az ötösön belül) többször láttam, ahogy a védőket szapulja. Na ilyenkor csapnám pofán.

A lepcsesz szájú oldarbordája már csak hab a tortán.

Én nem utálom, de mint kapus nem tartom igazán nagyra, az meg, hogy világlegjobbja, végképp erős túlzás. Egy remek reflexkapus, egy az egyben top 3 vagy akár legjobb, de több mindent tekintve kifejezetten gyenge.

A sajtó vergődése meg egyenesen szánalmas. Már odáig mennek, hogy Florentino kifejezett tanácsára nem teszik kezdőbe az edzők. Hát ez már abszolút nevetséges, amikor fel sem merül annak a lehetősége, hogy esetleg valóban DL-t preferálja valaki az edzésen mutatott teljesítmények alapján. Én egyébként meg vagyok győződve, hogy egy edző kikéri a kapusedző véleményét is. És az öreg digó kapusedzőnk látott már pár kapust életében.

Szóval Ikernek kuss van, feljödjön ha képes rá, és ne csak szövegben támogassa DL-t.

Baluba
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. augusztus 5., hétfő 18:42
Kedvenc játékosaid: Casillas, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Baluba » 2013. augusztus 20., kedd 14:26

Mythos90 írta:Itt a többség szerintem nem arra gondol, hogy sok gólt kaptunk volna róla, hanem inkább arra, hogy jó néhány veszélyes helyzet alakult ki a bizonytalanságai miatt
Erre azt tudom mondani, hogy azzal védik López Betis elleni teljesítményét, hogy nem kaptunk gólt a hibáiból, illetve javította az egyiket egy bravúrral.

Az ellenszenvet meg nem értem, hiszen 10 évig mindenki kedvence volt, és szerintem ő maga nem nagyon adott okot az utálatra, még akkor sem,ha valaki szerint nagyon gyengén védett.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 20., kedd 14:02

Itt a többség szerintem nem arra gondol, hogy sok gólt kaptunk volna róla, hanem inkább arra, hogy jó néhány veszélyes helyzet alakult ki a bizonytalanságai miatt, amiket csak az ellenfeleknek köszönhetünk, hogy nem használták ki könyörtelenül.
A tegnapi nyilatkozatán viszont nem tudom miért akadnak ki ennyien, mert bár lehet úgy is értelmezni ahogy, viszont nem ismerjük sem a szövegkörnyezetet, se semmit. Az is lehet, hogy utána röhögött egy :cens: nagyot, vagy éppen Raúlról áradozott előtte percekig. Ebben az esetben máris más értelmet nyer az egész. De mostanában nagy divat lett az utálata, holott Ronaldo is bőven gerjesztette a feszültséget a csapat háza táján (gondolok itt többek között az őszi szomorúságára), és még az is lehet, hogy a gyenge rajtot (és ezáltal a bajnokság elvesztését) is ennek köszönhetjük. Persze ő ezt ellensúlyozta az utána a kiugró egyéni teljesítményével, viszont Ikernek erre nem sok lehetősége volt, mivel törött kézzel nem nagyon lehet a csapat rendelkezésére állni. De azért utáljuk csak, meg gyártsuk az összeesküvés elméleteteket innen MAGYARORSZÁGRÓL(!). :/

Baluba
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. augusztus 5., hétfő 18:42
Kedvenc játékosaid: Casillas, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Baluba » 2013. augusztus 20., kedd 13:20

Baluba írta:Aki szerint Iker sokat potyázott, az linkelhetne nekem néhány példát, mert valószínűleg szelektív az emlékezetem, és csak a bravúrok maradtak meg bennem.
Bocs a dupláért, de válaszolok magamnak. Kigyűjtöttem az össze gólt, amit kapott, és ezek közül 1 egyértelműen az ő hibája: La Liga 1. forduló, 2012.08.19. , RM-Valencia 1-1, http://www.youtube.com/watch?v=OaQIuPur8iI
3 gólban pedig része volt:
- Bl csoportkör 1. meccs, 2012.09.18, RM-Man.City 3-2, 2. gól: http://www.youtube.com/watch?v=HhJ84p9KLKY
- Bl csoportkör 4. meccs, 2012.11.06, RM-Dortmund 2-2, 1. gól: http://www.youtube.com/watch?v=YLydxmVM4u0
- La Liga 15. forduló, 2012.12.08, Valladolid-RM 2-3, 2. gól: http://www.youtube.com/watch?v=kwb1ld7ke3

Baluba
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. augusztus 5., hétfő 18:42
Kedvenc játékosaid: Casillas, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Baluba » 2013. augusztus 20., kedd 11:59

Aki szerint Iker sokat potyázott, az linkelhetne nekem néhány példát, mert valószínűleg szelektív az emlékezetem, és csak a bravúrok maradtak meg bennem.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 19., hétfő 23:52

D.Lopez egyik tegnapi kijövetelére emlékszem, amikor a támadó pont belelőtte a kijövő kapusba. Valahol a 16-os sarka körül lehetett a szituáció. De én úgy gondolom, hogy amíg a merész mutatványokból nincsen baj, addig nem venném elő. Viszont Iker 2011 és 2012-es naptári évben is akkorákat bakizott és futott ki amikor abszolút nem kellett volna, és maradt ott amikor más kifutott volna... ahogy már leírták páran, Iker legnagyobb fegyvere a nagyon jó reflexek egy idő után megkopnak. Viszont mivel nem magas ezért egy idő után bajban lesz (vagyis már abban van). Van der Sar simán elvédett 39-40 éves koráig a PL-ben, Cech is 196 cm neki sem lesznek problémái jó pár évig. És szerintem Lopez is megoldaná a Real kapujában ha úgy hozná a sors.

Itt csak egy óriási nagy baj van, az hogy Iker a szent tehén. Ő a 08-10-12es EB-VB-EB győzelem egyik jelképe (plusz a Raúl-Guti tengely távoztával már csak ő van itt nagyon régóta) és ezáltal elég sokan istenítik. Nép haragja meg tudjuk, hogy milyen erős! :/

Amíg Iker aktív addig nem lesz nyugalom a Realban kapus fronton.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. augusztus 19., hétfő 23:22

Nekem elegem van már belőle. Ha megint megcsinálja a balhét, akkor a szememben örökre elássa magát. Mondjuk már így is elég mélyen van.

Casillas, Ramos, Khedira, Özil tudja legjobban felhúzni az agyamat egyébként. :angry: :roll:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 19., hétfő 22:41

Amúgy nekem tök mindegy kivéd, de tegnap Lópeznek is volt pár hajmeresztő kimozdulása és kijövetele. Szerencsére megúsztuk őket. Amúgy teljesen úgy vagyok vele, hogy játsszon a jobb, de szerintem Ancelotti hamarosan játszatja Ikert is. Nem pont a Bernabeu kupára gondolok ez alatt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. augusztus 19., hétfő 22:32

öröm és boldogság, egyre többen gondolják úgy hogy lópeznek kell védenie.

http://www.marca.com/debate/2013/08/382 ... s3824.html


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 regisztrált és 0 vendég