Iker Casillas

A Real Madrid egykori nagyjai.

Eladnád vagy megtartanád?

A szavazás 2015. április 7., kedd 15:27-kor befejeződött.

Eladnám
66
80%
Megtartanám
16
20%
 
Szavazatok száma: 82

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: Rasta » 2020. augusztus 22., szombat 10:10

Raymar néhány napja töltött fel egy videót, ahol kivesézi, hogy valójában mennyire volt jó a mi El Santo-nk

https://youtu.be/zH-ql5Kg9uo

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: Rasta » 2020. augusztus 6., csütörtök 14:12

Nekem is az a bizonyos glasgow-i döntő jelentette a kapcsolatom kezdetét a Reallal és a focival alles zusammen is. Előtte inkább NBA meccseket néztem, haver hozta fifa2002-t (a la viaszbaba edition), elbaromkodtunk vele, de az első meccs, amit megnéztem úgy, hogy érdekelt is, az az a meccs volt (jó, 5-6 évesen láttam még valami meccset, ott Vieri tűnt fel, ha jól emlékszek még a Juvéban tolta, de az nem tett rám ekkora hatást).
Egyszerűen ledobta az agyam az ékszíjat, hogy ott van egy tőlem 2-3 évvel idősebb srác és 1 perc alatt háromszor húzta ki a realt a sz*rból. Aztán a vb-n is nagyot villantott, az utána következő pár évet meg ne is említsem. Van 1-2 védése, amit sosem felejtek el tőle, az fix. Gracias por todo, El Santo!

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. augusztus 5., szerda 11:38

Én 2002ben kezdtem el követni a focit, Iker és R9 voltak az abszolút kedvenceim.
Rám sajnos sok rossz hatást tett ez a csúnya végjáték Madridban, se teljesítményben se máshogy nem volt Ikerhez méltó a befejezés, nem szívesen emlékszek rá, de nekem ő volt az egyik R9 mellett, akikkel elkezdődött a foci iránti szenvedélyem.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. augusztus 5., szerda 11:29

Örülhetünk, hogy láttuk játszani :salute:
óriási kapus volt, a legnagyobb

kierkegaard
Hozzászólások: 1655
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. augusztus 5., szerda 11:22

Reggel öltözés közben néztem az m1-et és pont beszámoltak a visszavonulásról. Közben mutattak egy portos edzős jelenetet mikor pepével egymás mellett kocognak.

Nagyon jó volt látni őket újra.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: füst » 2020. augusztus 5., szerda 11:10

Hát, engem egyértelműen a Leverkusen elleni pár perce varázsolt el a legjobban. Irtókényelmes érzés volt belegondolni, hogy itt van ez az irtófiatal kapus godmode-ban, egy örökkévalóságig meg van oldva a kapuskérdés, a Barcában meg épp egy Bonano lepkézik jobbra-balra. Istenem, hányszor húzta ki a trágyából a csapatot... 06-07-ben annyi pontot mentett nekünk, hogy nyugodtan haza is vihetné bármikor azt a serleget a klub vitrinjéből.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. augusztus 5., szerda 11:01

Kerlon írta: Én semmit se tudok felróni neki, imádtam mindig is. :sziv: :goat: :goat: :goat:
+1

Vannak jatekosok akik annyit tettek mar le hogy nem 1-2 hibán ugrál az ember. Egyszeruen nem erzi helyesnek.

Fav Moment nincs igazabol, imadtam barmit csinalt, ahogy csinálta de talán a Sevilla elleni vedese( az elso, tudjuk melyik)
Na ott teljesen lesokkolt. :ozil:

Gracias Iker :sziv:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. augusztus 5., szerda 10:56

Megérdemelne egy szép búcsút, elképesztő pályafutást láthattuk, Gracias San Iker! :sziv: :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 5., szerda 8:00

Én semmit se tudok felróni neki, imádtam mindig is. :sziv: :goat: :goat: :goat:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. augusztus 4., kedd 21:15

füst írta: Na hát ő az a kapus akit soha nem küldtem volna el, Diego Lopez ide, Navas oda. Mindkettejüket kedveltem, Navasra ha megkínoznak se tudok rosszat mondani. De Casillas az Casillas, nekem ő a minden, 35 évesen, megkopottan, önbizalom-hiányosan is ő volt nálam a No.1.
Hát azért amikor a karszalaggal a kezén a dzsuventus elleni bl elődöntő visszavágjójának 92-3ik percében elrontotta a bedobást ott már vége volt a dalnak.

Volt pár nagy meccse a vége felé is de rengeteg gólt kaptunk a bizonytalansága miatt,Navas meg top kapus lett végül. Szerintem jó,hogy elengedtük,igazából egy szezonnal korábban kellett volna decimával szépen búcsúztatni. Túl sok volt már a feszkó körülötte,ha játszott ha nem.

Sztem is a legjobb szezonjai 2007-10 között voltak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: füst » 2020. augusztus 4., kedd 21:07

Na hát ő az a kapus akit soha nem küldtem volna el, Diego Lopez ide, Navas oda. Mindkettejüket kedveltem, Navasra ha megkínoznak se tudok rosszat mondani. De Casillas az Casillas, nekem ő a minden, 35 évesen, megkopottan, önbizalom-hiányosan is ő volt nálam a No.1.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. augusztus 4., kedd 20:52

Oriasi kapus es ember volt.. Annyi top pillanatot lehetne tole mondani.
Es ha csak fele annyira jo lett volna a vedekezese a csapatnak mint mondjuk most...
A 02es bl donto, aztan ahogy evekig hulladek vedelem mogott volt folyamatosan stabil, nekem nag emlekem tole a 08-10 kozotti clasicok ahol folyamatosan jottek a barca helyzetek es o allitom a felebol legalabb kirangatta a csapatot. 07-8 korul volt egy clasico a nou campba metzelder fele stabil vedelemmel, ott is tizit is kiszedte..
Aztan a 10es vb donton robben elleni is emlekezetes de a 12es bl vv a bayern ellen is ott is visszahozta a csapat, meg a 14es bl donton ahogy orult az egyenlito golnak..
Oriasi. B-) B-)

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: Rasta » 2020. augusztus 4., kedd 20:30

Mehetne egy Real vs Porto búcsúmeccs neki, megérdemelné szerintem

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. augusztus 4., kedd 19:39

Mondjuk én azt hittem már vissza van vonulva a szívbetegsége óta :D mindenesetre a Prime Iker elég brutál volt. 2002es bl döntő még mindig parádé amit a végén lenyomott,meg a robben elleni 1v1... ezeket nagyon érezte.+12ben a bayern elleni tizipárbajnak is a hőse lehetett volna ha Ramos nem rúgja ki a stadionból :D



A vége felett meg szemet hunyok.Nyomhatnánk valami búcsúmeccset neki is mint annó Raulnak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. augusztus 4., kedd 17:22

Minden idők legjobb peakjével rendelkező kapusa. Egyéb dolgokat figyelembe véve 1-2 emberen még mehetne vita talán. Mindezt úgy, hogy voltak ismert gyengeségei még akkor is. San Iker :sziv: :goat:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 4., kedd 14:30

:sziv: :sziv: :sziv: :'(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: Rasta » 2020. augusztus 4., kedd 14:22

https://twitter.com/IkerCasillas/status ... 8205073410

Eljött ez a nap is, Casillas ma hivatalosan is szögre akasztotta a kesztyűt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 12., péntek 8:02

Casillas won't be running for @rfef president.
He's pulled out of the upcoming elections,
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: flori » 2020. május 14., csütörtök 21:41

Felesleges volt már Casillas reakciója is. Ezek nélkül is a föld alatt vannak a négy bl után. Az esetek 60%-ban meg zsebre tették a csapatot az utóbbi tíz évben. Ez van, akkor sem cserélném el.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 14., csütörtök 21:34

BLaZE írta: Piké próbálkozik, de Iker #burn :lol: :lol: :lol:

Tweet
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... 3R-jRBNBq8
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég