Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 7., csütörtök 21:36

Csak mbappet kejruk ne Neymart alku alapnak
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 7., csütörtök 21:27

A klub egyébként 30 millió nettót adna és 2 milla egyéb bónuszt a jelenlegi 21 helyett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. június 7., csütörtök 20:46

Csabi írta:
én amúgy cserélném neymar+100-ra őt.
na ja, kb ezt mondom én is, hogy mai piacon ez lenne a reális ár érte. Bár ebbe meg a psg asszem nem ért egyet :D

túl van ez parázva szerintem, max nyaralni lép le idén.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 7., csütörtök 20:31

amúgy szerintem pontosan lehet tudni, hogy most mi megy. perez vagy két éve örömében megigérte cének a bl után, hogy megemeli a fizetését mint a szar. cé ezt tök komolyan vette, de perez baszott rá. lehet hogy nem úgy gondolta, hogy azonnal vagy más tényező jött szóba, amit cé már nem akart elfogadni. aztán jött az adóügy az rátett egy lapáttal. se emelés se járulék a klubtól. most meg már olyan szinten vannak hogy egyik se akarja a másikat, de persze perez nem hülyes, szerződése van.

én amúgy cserélném neymar+100-ra őt. béla maradhat. marianót vissza. megvesszük még salaht és meg is vagyunk elől. középen amúgy is megvagyunk kb, hátra kell még szélre egy kis zsé.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 7., csütörtök 20:27

Dzsi, mondtam már, hogy nem Pérez a döntéshozó. De persze lehet rá mutogatni, csak nem érdemes. Senki nem gondolhatja komolyan, hogy egy olyan klubot, amit nem valaki tulajdonol, úgy igazgat, ahogy csak akar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. június 7., csütörtök 20:25

Úgynézki azért az öreg florentino jóval magyobb mint a klub.
nem mintha tudhatnánk, hogy mi megy a háttérben. nyilván nekünk szurkolóknak úgyis Cé lesz az áldozat, de közel sem biztos, hogy ő egy szent ebben a sztoriban.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 7., csütörtök 20:23

Donát írta:
H.E.H.E. írta:Nincs jatekos aki nagyobb mint a klub.

Krisztian, hagyd el a villat, szamodra a jatek veget ert.
Ez a lenyeg, ez a legfontosabb. Aki nem igy gondolja, az mehet szurkolni CR kovetkezo csapatanak.
Úgynézki azért az öreg florentino jóval magyobb mint a klub.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 7., csütörtök 20:05

Már nem naptári évet néznek. A Bestnél meg alapból nem is azt nézték szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 7., csütörtök 19:30

Szerintem az idei Aranylabdara gondolt; '18 BL + 18 osze a liegue1ben.
én úgyemlékszem hogy már ősz-tavaszt néznek idéntől vagy tavalytól az aranylabdánál nem naptári évet. de lehet keverem az év játékosával.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2018. június 7., csütörtök 19:32-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. június 7., csütörtök 19:29

dannen írta:
Berti írta:A PSG jó választás lenne neki szerintem, ha Neymar helyére menne.
Gyenge liga, biztos elrak év végéig 15 20 gólt, a BL-ben is biztos jót fognak megint menni a csoportban. Aranylabda szinte boritékolva lenne.
L

eselytelen, hogy megkapja az aranylabdat egy francia golkiralyi cimre meg bajnoksag elso helyre. ha elmegy akkor lottek az aranylabdanak nala.
Szerintem az idei Aranylabdara gondolt; '18 BL + '18 osze a liegue1ben ---> 2019 januarban megkapja 2018ra.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. június 7., csütörtök 19:27

dannen írta:
Berti írta:A PSG jó választás lenne neki szerintem, ha Neymar helyére menne.
Gyenge liga, biztos elrak év végéig 15 20 gólt, a BL-ben is biztos jót fognak megint menni a csoportban. Aranylabda szinte boritékolva lenne.
eselytelen, hogy megkapja az aranylabdat egy francia golkiralyi cimre meg bajnoksag elso helyre. ha elmegy akkor lottek az aranylabdanak nala.
Szerintem az idei Aranylabdara gondolt; '18 BL + 18 osze a liegue1ben.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. június 7., csütörtök 19:24

Ahhoz hogy maradjon kompromisszumos megoldas kellene de ettol tavol alunk mint Mako Jeruzsalemtol. Ha igaz hogy a brutal fizuemelesen kivul a jelenlegi szerzodeset is meg akarja hosszabbitani 2024-ig akkor nekem egy rossz szavam se lesz ha Perezre elengedi. Ez azert mar vicckaregoria. Van benne 1-2 (fel) szezon max utanna meg csere lesz es o ezt turne zokszo nelkul? Kotve hiszem... az meg hogy 36 evesen alapkezdo legyen en szemelyszerint nem szeretnem mert abbol jol biztos nem jonne ki a csapat. O is ember es oregszik...ebben a korban azert a serules kockazata is magasabb (plane ha erolteti a dolgokat). Megerdemel kulonleges banasmodot felolem mehet a kulon reszleg a muzeumba, szobor a stadion bucsumeccs stb. de senki se allhat a csapat felett. Sem penzugyi sem sportszakmai szempontbol se latom indokoltnak a szerzodes hosszabitas+fizu emeles kombot. Raul, Casillias sem merte fel hogy lefott a kave es ezert lett csunya vege. Begzeg Zizu igen... Na es ha jovore Messi megint fizu emelest kap akkor CR ismet hisztizni fog? Dontse el mi a fontos neki penz vagy presztizs ez ilyen egyszeru. Ha az elobbi akkor koszonok mindent de mehet felolem. Nem latom hogyan tudnank kigazdalkodni az o horror fizujat plusz meg par uj sztarigazolas gazsijat. Arrol meg nem is beszelve hogy a tobbi alapkezdo is joggal verheti az asztalt a hatalmas berkulonbseg miatt. Ha most lenne 28-30 akkor mas lenne a leanyzo fekvese...
Akarhogy is de jo lenne ha vegre hivatalos infok is jonnenek a statuszarol mert addig csak media lufik durrannak.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. június 7., csütörtök 19:18

A PSG jó választás lenne neki szerintem, ha Neymar helyére menne.
Gyenge liga, biztos elrak év végéig 15 20 gólt, a BL-ben is biztos jót fognak megint menni a csoportban. Aranylabda szinte boritékolva lenne.
A 170 millió pedig szerintem korrekt a korához képest. Bale árával kiegészítva meg is van Neymar kb.

Az egyetlen amiért ragaszkodnék hozzá, az az, amit a klubbért tett. A sikereinkben hatalmas részt vállalt. DE jó időzítés lenne neki a váltásra.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. június 7., csütörtök 19:15

H.E.H.E. írta:Nincs jatekos aki nagyobb mint a klub.

Krisztian, hagyd el a villat, szamodra a jatek veget ert.
Ez a lenyeg, ez a legfontosabb. Aki nem igy gondolja, az mehet szurkolni CR kovetkezo csapatanak.

Minden tiszteletem az ove, es nem lehet elegge kalapot lengetni a teljesitmenye elott. De azert unalmas mar ez a folyamatos nyari hiszti evek ota. Ezt a mezt buszkeseggel, meltosaggal kell viselni. Hiaba akar a klub fole noni, ilyen nincs.

Amugy meg fogja banni a valtast, abbanbis biztos vagyok. Parizsban utobb, minden mashol elobb.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. június 7., csütörtök 19:08

DinhoL írta:főleg h a kivásárlási ára meg 1mrd.
És ez mit számít?

A 170 és a 200 között nincs óriási különbség. Neymar pedig 25 évesen ment el, a világ harmadik legjobb játékosaként. Van köztük 7 év. Mindkettőnek egekben a marketing értéke, Neymar pedig túl is szárnyalhatja idővel ebből a szempontból.

Egyébként szerintem sokáig fog húzódni az ügy, mint tavaly. Ellenben addig nem lesz nagy igazolás, amíg ő vagy Bale nem lép, úgyhogy borúlátó vagyok ilyen szempontból, mert egy jó támadóra szükség van. Szerintem idén még maradni fog, mert nem fogják tudni tető alá hozni a dolgot. A következő szezont letolja durcásan, és ha nem tud közeledni egymáshoz Perez és az ő álláspontja, akkor jövőre megy, de aztán lehet megenyhülnek, és kitölti a szerződését.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. június 7., csütörtök 18:47

Dupla D írta:
DinhoL írta:Ha igaz h 170 milkáér mehet..az marha kevés érte..nem létezik, h Pérez ebbe belemenjen. :|
Kevés egy 33 éves játékosért? Szerintem ez elfogadható ár érte. Más kérdés, hogy sajnálnám.
Jó legyen szimplán csak kevés és nem nagyon kevés. :D De igen, tekintve hogy 2-3 jó év (főleg tavasz) van még benne de még inkább a marketing értéke miatt. Idén - ha vb-n nem lesz kiemelkedő teljesítmény- aranylabdát behúzza ami még jobban megdobja az amúgy se kicsi reklámértékét. Na meg ha Neymar 222 volt és 200 alatt nem adnám el..főleg h a kivásárlási ára meg 1mrd.
Som i Serem!
6oat

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. június 7., csütörtök 18:43

szar lenne ha elmenne de most nyertünk egy rakat blt most meglehet nyomni a reset gombot. 34 éves lesz szürreális pénz lenne az emelése emellett ha tényleg ilyen áron el lehet adni akkor azt most kell. abszolút vezér, sokat tett de ha megkapja az emelést akkor is max 1 év van benne az is megfelezve a tavaszra. ha ilyen profittal ki lehet szállni belőle úgy hogy újraépítjük a csapatot akkor meg kell lépni a nehéz döntést.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. június 7., csütörtök 18:33

DinhoL írta:Ha igaz h 170 milkáér mehet..az marha kevés érte..nem létezik, h Pérez ebbe belemenjen. :|
Kevés egy 33 éves játékosért? Szerintem ez elfogadható ár érte. Más kérdés, hogy sajnálnám.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. június 7., csütörtök 18:31

kodo írta:Ja, igen. Azt még megjegyezném, ha úgy távozik, hogy se Neymar, se Mbappe akkor hatalmas kóklerek vagyunk. Főleg ha a Psg lesz az uticél.
Lewandowski fog végül jönni helyette, Gareth Bale pedig maradni fog...Őt szánja az új vezérbikának Perez.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. június 7., csütörtök 18:29

Ja, igen. Azt még megjegyezném, ha úgy távozik, hogy se Neymar, se Mbappe akkor hatalmas kóklerek vagyunk. Főleg ha a Psg lesz az uticél.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég