Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 4., kedd 16:07

Csak idézni tudom magam:
Tökmind1 mit csinál, ha a nyilvánosság előtt meg a testvére, barátai, ügynöke által meg a szöges ellentettjét kommunikáltatja.
Ezt olyan magabiztossággal állítod, mintha ott ülnél mellette. No offense.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. december 4., kedd 16:00

De most komolyan azon áll a bál, hogy nem a nyilvánosság előtt gratulált neki?
Nem.
Azért az komoly, hogy ahelyett, hogy örülnétek Lukita bogyójának, ontjátok itt a fost az egyetlen aktív legendánkra.
Mindenki örül Modricnak. Nem önti senki a fost, hacsak a normálisan megfogalmazott véleményünket nem tartod annak. És nem az egyetlen aktív legendánk...

Csak idézni tudom magam:
Tökmind1 mit csinál, ha a nyilvánosság előtt meg a testvére, barátai, ügynöke által meg a szöges ellentettjét kommunikáltatja.

De egy puszta gondolaton kívül többet, senki nem eszi ezen magát, higgyétek el azért...

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. december 4., kedd 15:25

Azért az komoly, hogy ahelyett, hogy örülnétek Lukita bogyójának, ontjátok itt a fost az egyetlen aktív legendánkra. Nem ment el, mert nem szeret/tud veszíteni (mondjuk ezért tart ott, ahol). Ezen kívül nem csinált semmi rosszat. Magánemberként valószínűleg gratulál Modricnak, egy volt munkatársnak és kész.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. december 4., kedd 15:17

Az egy dolog, hogy nem ment el a ceremoniara. Ebbe bele lehet kötni, vagy el lehet nézni, tokmindegy.

De most komolyan azon áll a bál, hogy nem a nyilvánosság előtt gratulált neki? Elég szomorú, hogy manapság kifelé el nagyon sok ember, ez is ezt mutatja. Akinek meg van egy kis privát része, az meg el van ítélve.
Ha privátban köszönte meg, az is ugyanolyan szép gesztus, mintha mindenki előtt, instan egy közös képpel, vagy tököm tudja mivel tette volna ezt meg. A lényegi résztvevők tudnak erről, ez a lényeg.

Az, hogy mi mit látunk egy ilyenből, az a kutyát nem érdekli. Őket meg pláne nem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. december 4., kedd 15:15

Én sem mondtam, hogy meglepő :) Csak már nem nézi el az ember, mert nem itt lő 50 gólt :)
És ezek az ő szavai nyugodtak lehetünk, különben már a Best után bekussoltatta volna őket.
Attól még bírom, és nincs elfelejtve 9 év...nekünk nincs. De mi csak szurkolók vagyunk, ő a Pro.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 4., kedd 15:07

Babinho írta:Tökmind1 mit csinál, ha a nyilvánosság előtt meg a testvére, barátai, ügynöke által meg a szöges ellentettjét kommunikáltatja. Ezt minek hívjuk, mondjuk kétszínűségnek, gerinctelenségnek?
A tesója már akkor sem volt normális, amikor itt focizott, ahogy Mendes és a haverok sem. Ahogy írtam, semmi meglepő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. december 4., kedd 15:01

Tökmind1 mit csinál, ha a nyilvánosság előtt meg a testvére, barátai, ügynöke által meg a szöges ellentettjét kommunikáltatja. Ezt minek hívjuk, mondjuk kétszínűségnek, gerinctelenségnek?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 4., kedd 14:58

Babinho írta:Barátság kell egy gratulációhoz? Illetve aranylabdához csak csapattársak gratulálnak...? Ez nem profizmus. Ahogy mondod, arrogáns, kicsinyes. A madridisták mindegyike örült volna akkor is ha ő nyer, de ez most nem róla szól. Modric nyert és a környezete által ontja a fost. Ezt nem kell már a Madridistáknak lenyelni mint régen,már nem a mi kutyánk kölyke. Levizsgázott.
Ahogy írtam, a múltkor is gratulált. Vagy erről tegyen ki egy bejegyzést?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. december 4., kedd 14:56

Barátság kell egy gratulációhoz? Illetve aranylabdához csak csapattársak gratulálnak...? Ez nem profizmus. Ahogy mondod, arrogáns, kicsinyes. A madridisták mindegyike örült volna akkor is ha ő nyer, de ez most nem róla szól. Modric nyert és a környezete által ontja a fost. Ezt nem kell már a Madridistáknak lenyelni mint régen,már nem a mi kutyánk kölyke. Levizsgázott.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 4., kedd 14:23

RealAsensio írta:
Realista24 írta:Múltkor is gratulált privátban, nem tudom mit pattogtok már megint.
Majd jovore, amikor o nyeri az Aranylabdat (legyen ugy), remelem, senki nem megy el az atadora, mindenki privatban gratulal majd. Ez lesz a jovo. Barki barmit nyer, privat uzenetben kapja majd a gratulaciot.
Egyrészt. Ahhoz egy Realosnak top3ba kell jutni.
Másrészt én továbbra sem látok ebben semmi meglepőt. Mindig is így viselkedett, ez a fajta arrogancia jellemezte. Nem kötöttek életre szóló barátságot, jóban voltak, együtt csapatták, profiként dolgoztak együtt. That's it.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. december 4., kedd 13:57

Kerlon írta:CR már a távozása óta folyamatosan sértődött kis gyerekként viselkedik, miközben orrba-szája tolja a Juves lófasz posztokat, amit még el is fogadok, reklámozza az új haverjait, de Madridban nem Ramossal, nem Modriccal vagy akárkivel rúgta össze a port, hogy a legsikeresebb éveihez hozzá segítőkkel ezt megtegye.

És értek itt arra, hogy a picsa növérére vagy, ügynökére még nem szólt rá, hogy ácsi, Luka a haverom, ezt azért ne csináljátok.

Ráadásul a klub sem hunyt szemet felette, rendre gratulál és elismeri. Akármilyen kemény lehetett Florentino, de a tiszteletet és az elismerést mindig megfogja neki adni.

Ronaldo viszont... csak magával törődik.

Real Madrid >>> Cristiano Ronaldo.
Ez mindig is igy volt, nem ertem mi ezen a meglepo. A masik, hogy ez madridban kb senkit sem erdekel.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11243
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 4., kedd 13:10

Realista24 írta:Ez már meredekebb :lol: :lol: :lol:
https://pbs.twimg.com/media/DthnGrUWoAE21U7.jpg:large
Adom ahogy divatba jött ez az “akik értenek a fotballhoz” szöveg.Már minden nso-s bot így érvel. Gyakorlatilag ez helyettesíti manapság az érveket :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. december 4., kedd 12:59

Realista24 írta:Múltkor is gratulált privátban, nem tudom mit pattogtok már megint.
Majd jovore, amikor o nyeri az Aranylabdat (legyen ugy), remelem, senki nem megy el az atadora, mindenki privatban gratulal majd. Ez lesz a jovo. Barki barmit nyer, privat uzenetben kapja majd a gratulaciot.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 4., kedd 12:38

CR már a távozása óta folyamatosan sértődött kis gyerekként viselkedik, miközben orrba-szája tolja a Juves lófasz posztokat, amit még el is fogadok, reklámozza az új haverjait, de Madridban nem Ramossal, nem Modriccal vagy akárkivel rúgta össze a port, hogy a legsikeresebb éveihez hozzá segítőkkel ezt megtegye.

És értek itt arra, hogy a picsa növérére vagy, ügynökére még nem szólt rá, hogy ácsi, Luka a haverom, ezt azért ne csináljátok.

Ráadásul a klub sem hunyt szemet felette, rendre gratulál és elismeri. Akármilyen kemény lehetett Florentino, de a tiszteletet és az elismerést mindig megfogja neki adni.

Ronaldo viszont... csak magával törődik.

Real Madrid >>> Cristiano Ronaldo.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. december 4., kedd 12:26

Realista24 írta:Ez már meredekebb :lol: :lol: :lol:
https://pbs.twimg.com/media/DthnGrUWoAE21U7.jpg:large

:lol: kar ezekert.

Mondjuk valahol ertheto mert ő még megerdemelte volna.

Grizes probalkozasai viccesebbek szamomra.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 4., kedd 12:25

...for those who understand football... :lol: :lol: :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 4., kedd 12:22

Ez már meredekebb :lol: :lol: :lol:
https://pbs.twimg.com/media/DthnGrUWoAE21U7.jpg:large
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 4., kedd 12:21

Múltkor is gratulált privátban, nem tudom mit pattogtok már megint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: flori » 2018. december 4., kedd 12:14

Szerintem is szánalmas viselkedés. Messivel karöltve. Amikor az ő seggükből fújt a szél, akkor bezzeg mindig el tudtak menni. :)
Ha nem is ert egyet vele, a jelenlete elvarhato lett volna, hiszen Modricnak is koszonheti, hogy a Reallal olyan sikeres volt, egyenileg is.
Ez is teljesen igaz. Legalább egy poszt, komment jöhetett volna tőle. Meg van sértődve, "elvettek" tőle egy aranylabdát.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. december 4., kedd 12:05

Amikor meg Real jatekos volt es nem jelent meg egy-egy dijatadon ahol pl Messi volt az elso, megertem, habar akkor is illik megjelenni, de azert meg csak-csak megertettem.

Ez viszont mar egyenesen unszimpatikus es sportszerutlen huzas. Egykori csapattarsat, jo baratjat nem tiszteli meg a jelenletevel. Ha nem is ert egyet vele, a jelenlete elvarhato lett volna, hiszen Modricnak is koszonheti, hogy a Reallal olyan sikeres volt, egyenileg is. Most elismertek a kis horvatot, es nem kap olyan tiszteletet, amit megerdemelne.
Imadom szeretem a portugalt, de eleg egyertelmu az, hogy ha o az elso, akkor elmegy, ha nem o az elso, akkor “mas dolga van”. Kapd be CR.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég