Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. március 17., kedd 20:38

hamesz írta:
Vasárnap meg jöhet egy ilyen még ha a labdalevétel nem is volt pontos. Lehet Messi jobban megbontja a védelmet, de ilyet ő is csak youtubeon lát. Meg pique is. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=sVoqESsXFgU
Azért ilyenkor jut az ember eszébe mennyire is hiányzik Vitya...
rá mindig lehetett számítani... :mrgreen:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 17., kedd 20:26

Talán CS0ki írta, hogy CR-nek inkább szüksége van a csapat, mint Messinek. Nézz meccseket, Messi jó formájában fekteti a védőket, lényegtelen ki az ellen, mellette gólokat is rúg. CR sokkal kevésbé hatékonyabb a védelmek ellen. Amúgy meg kurva unalmas már, hogy bármit írok, azonnal kifordítod, és lehurrogod.
Szerintem Messinek is szüksége van ugyanúgy a csapatra. De lehet ősszel csak azért nem fektette a védőket és nem lőtte a gólokat, mert nem volt kedve. :mrgreen:

Vasárnap meg jöhet egy ilyen még ha a labdalevétel nem is volt pontos. Lehet Messi jobban megbontja a védelmet, de ilyet ő is csak youtubeon lát. Meg pique is. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=sVoqESsXFgU

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. március 17., kedd 20:21

PEEtör írta:
Kellene egy új Robbent találni, és megvagyunk.
Érdekes, nekem meggyőződésem, hogy amikor itt volt a holland, a fórum 97%-a a falat kaparta tőle (most perpill rád nem emlékszem egyik táborban sem), mert egylábas, buta nagyfejű, aki mindig védelmek által unalomig ismerve befelé húz. Pedig nem volt karrierje kezdetén akkoriban sem.
Szóval:lehet, hogy nem az emberrel, emberekkel, hanem a közeggel van a gond? És ezt általánosságban is értelmezem, de ez már kicsit OFF topik.

A Cét savazó részre ki se térek inkább, unalmas.
Én sosem savaztam Robbent. Nálam nem az a mérce, hogy egylábas. DM meg Özil is azok voltak, de az előnyeiket, hasznukat felismertem. Én kifejezetten Robben eladása ellen voltam. De nem ez az érdekes. Nem azért írtam, mert itt játszott, hanem mert jelenleg ő legjobb ebben a világon, és nagyon kevés védelem tartóztatja fel.
Én is erről dumálok, hogy Modricon, Isco-n kívül nincs aki megtudná húzni a váratlant, aki elmozgatná a védelmet. Utóbbi meg még eléggé kiforratlan játékos, ügyes, de sokszor túlvállalja magát, így marad a horvát.
Így van. Ebben nagyon egyetértünk, én ezt érzem a legfőbb bajnak a csapatnál.
Messi se képes rá, mögé is kell egy olyan csapat, amelyik kisegíti őt
Talán CS0ki írta, hogy CR-nek inkább szüksége van a csapat, mint Messinek. Nézz meccseket, Messi jó formájában fekteti a védőket, lényegtelen ki az ellen, mellette gólokat is rúg. CR sokkal kevésbé hatékonyabb a védelmek ellen. Amúgy meg kurva unalmas már, hogy bármit írok, azonnal kifordítod, és lehurrogod.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 17., kedd 20:07

most megint csesztette valaki hogy őt nem hasonlítják Maradonához mint Messit meg nem ünnepelte Bale gólját. Nagyon érik már, hogy vasárnap a pályán válaszol. :mrgreen:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. március 17., kedd 17:41

Kellene egy új Robbent találni, és megvagyunk.
Érdekes, nekem meggyőződésem, hogy amikor itt volt a holland, a fórum 97%-a a falat kaparta tőle (most perpill rád nem emlékszem egyik táborban sem), mert egylábas, buta nagyfejű, aki mindig védelmek által unalomig ismerve befelé húz. Pedig nem volt karrierje kezdetén akkoriban sem.
Szóval:lehet, hogy nem az emberrel, emberekkel, hanem a közeggel van a gond? És ezt általánosságban is értelmezem, de ez már kicsit OFF topik.

A Cét savazó részre ki se térek inkább, unalmas.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. március 17., kedd 17:29

Remy írta: A kis senkiházi szerintem is gáz, hogy csak kontrából képes gólokat elrakni... tavaly is az a 17 gólja igazából semmi nem volt a BL-ben. Az összes gólját igazából Robben is meglőné, ha a helyén játszana, sőt még talán többet is, mert ő képes megbontani a védelmeket. CR igazából gyenge, adjuk el...
Mondjuk totál nem ezt írta, sőt még azt is hozzátette, hogy kell CR... de azért röhögsz.... röhöghetsz, de ha objektíven nézed a meccseket, akkor beláthatnád, hogy igaza van. Én is erről dumálok, hogy Modricon, Isco-n kívül nincs aki megtudná húzni a váratlant, aki elmozgatná a védelmet. Utóbbi meg még eléggé kiforratlan játékos, ügyes, de sokszor túlvállalja magát, így marad a horvát. Teljesen igaza van, hogy az első hármasból senki nem képes egy az egybe nekimenni a védelemnek..

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. március 17., kedd 17:20

Matt009 írta: És ez nem csak az Atma ellen nem megy neki, de Barca, BM, Bilbao, Villareal, Valencia... lehetne sorolni az ellenfeleket (most azt, hogy kontrából gólt rúgott/kialakított helyzetet, azt ne vegyük ide, mert ott eleve a megbontott védelemre kell rárontani, az könnyebb feladat jóval).
A kis senkiházi szerintem is gáz, hogy csak kontrából képes gólokat elrakni... tavaly is az a 17 gólja igazából semmi nem volt a BL-ben. Az összes gólját igazából Robben is meglőné, ha a helyén játszana, sőt még talán többet is, mert ő képes megbontani a védelmeket. CR igazából gyenge, adjuk el... :lol: :roll:

Visszaesett a teljesítménye ez tény, de az egész csapat teljesítménye visszaesett. Nincs olyan játékos, aki egy gyenge csapatban is 2-3 gólokat rakna el meccseként. Messi se képes rá, mögé is kell egy olyan csapat, amelyik kisegíti őt. Javulni fog a csapat, javulni fog CR is. Persze lehet, hogy csak kontrából lesz eredményes... :/
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 17., kedd 17:11

Matt,ez annyira szánalmas,hogy egy átlag 40 gölos játékost baszogatsz,mert nem megy a csapatnak...Hát még is,mennyi lenne nálad az elfogadható?60?80?100?
És akkor,miért savazzuk Silvat,Illarrat vagy Khedirat?
Mert gyengék mint a harmat.
Nem Ronaldo a Real Madrid,van ott még 10 ember akiknek a maxot kellene hozni,nem 1 embernek megnyerni minden meccset...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. március 17., kedd 16:58

Kizárt, hogy menne szerintem. A Real Madrid all-time legtöbb gólt rúgó játékosának lenni talán az abszolút csúcs, amit egy játékos elérhet. Van annyira maximalista, hogy ezt megdöntse, ahhoz pedig még minimum 1 szezon kell. De amúgyis, innen bárhova menne egyértelmű visszalépés lenne, kivéve ha a Barcába vagy a Bayernbe menne. Na most erre azért nem látok túl sok esélyt.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. március 17., kedd 16:38

CR nem fog sehova se menni, ő neki a Madrid a legtökéletesebb. Most komolyan hova menne? a PL-be a MU-t hagyjuk kell nekik egy 2-3 év mire visszatalálnak a csúcsra, ha visszatalálnak.(bár a pénz ott nem lesz akadály)

Talán a PSG az amit számitásba jöhet majd CR-nél egy pár év múlva, mert azok képesek lesznek egy 34 éves CR-ért is 120 milliókat fizetni.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. március 17., kedd 16:36

hunmadridista írta:Valahogy most nekem is az a megérzésem, hogy szezon végén távozik...szerintem most lett tele a töke a médiával és a szurkolókkal, nem is beszélve a csapat gyenge formájáról...ha szezon végéig nem lesz nagyobb változás év végén megy vissza szerintem Manchesterbe...
A csapat gyenge formája, meg relatív kevés nyert trófeája az itt tartózkodása alatt valamilyen szinten az ő hibája is. Ő az, aki legkevésbé érdemli meg a góljai száma alapján a savazást, de azért az nagyon durva, hogy valamire való ellenfél ellen nem tud 1-2 csellel tempóelőnyt/a pálya adott részén emberelőnyt szerezni, amivel egy veszélyes szituációt ki tud alakítani. Ebben ő korábban nagyon jó volt, de teljesen átalakította a játékát, és elveszett belőle. És ez nem csak az Atma ellen nem megy neki, de Barca, BM, Bilbao, Villareal, Valencia... lehetne sorolni az ellenfeleket (most azt, hogy kontrából gólt rúgott/kialakított helyzetet, azt ne vegyük ide, mert ott eleve a megbontott védelemre kell rárontani, az könnyebb feladat jóval). Nem képes megbontani védelmeket, márpedig ide olyan ember kellene elsősorban. Véleményem szerint ezen skill hiánya az, leginkább az elmúlt 5 év relatív trófaszegénységének az oka. Éppen ez az amiért nem szeretem, ha vereség után Khedira, vagy Lucas van szidva, mert ők ugyan gyenge futballisták, de ez nem azon poszton játékos feladata, amit ezek a vakegerek játszanak (a védelmünkkel sosem volt probléma a komoly meccseken, azt nem lehet senkinek a szemére vetni, ha egy Messi/Neymar/Robben kicselezi, mert ők kicseleznek bármilyen szituban, bárkit -CR nem, és kurva látványos volt, hogy egy időben a nem kifejezetten erős védekező skillel rendelkező Alves levette a pályáról-, illetve 1-1 eltolódás védekezésben minden csapat esetében benne van, de sokkal látványosabb, és gyűrűzőbb, ha 1-1 ilyen hiba miatt kap ki a csapat 1-0-ra/2-0-ra, és közben elfelejtjük, hogy tök impotens a támadósorunk). Pogbnál ez egy plusz skill, de ettől ő kuriózum a saját posztján, abszolút nem elvárt képesség.

Félreértés ne essék nem egyedül CR hibája ez, volt ott más ludas is a sikertelenségekben, de feltűnő volt, hogy adott csapatok (Barca, BM) a felállt védelmünk ellen is tudtak támadást építeni, míg mi az ő felállt védelmük ellen abszolút nem. Manapság a jól szervezett védelmeket csak passzjátékkal nem lehet feltörni, kell 1-1 jó csel, amivel területet, időt, "embert" nyer az adott csapat. Az, hogy Modric erre képes az erősíti a csapatot, de még egyszer leírom, én ezt elsősorban a szélsőktől, tkp-któl, támadóktól várnám el, de a BBC látványosan gyenge ebben. A Barca és a BM ellen ugye ez kisebb probléma volt, mert ők bután beszorítottak minket, a kontráknál volt terület, az Atma ezt már nem csinálja, nem véletlen, hogy nem is sokszor nyertünk ellenük (a kupában mákos megpattanó lövésekkel meg vitatható tizikkel, a BL-ben meg ugye szögletből egyenlítettünk. Csak akkor tudtuk támadásból feltörni őket, amikor már fejben szétestek és fizikálisan elfogytak.)

Ronaldo kell, Ronaldora szükségünk van, de ő is ludas. Ha meg ez nem megy neki, akkor rakjunk ki köréje olyan játékosokat, akik képesek erre. Meg vagyok győződve róla, hogy ezért jött Bale is (Perez fejében talán James esetében is ez járt), de nem jött be az igazolásuk. Két opció van előttünk, az egyik, hogy megpróbálunk új játékosokat igazolni (Reus, Hazard, Lucas, új brazil zabigyerek, stb...), vagy okosan, taktikusan a kontrákat vesszük elő. A Barca ellen ugye várhatóan ez lesz, ezért vagyok bizakodó a meccsel kapcsolatban. Azt játszhatjuk ellenük, amiben a legjobbak vagyunk, és nem érzem annyira fegyelmezettnek egy gyakorlatilag kisebbségben lévő edző által szervezett csapatot, hogy tudjanak tökéletesen játszani 90 percen keresztül. De hosszútávon ez ide kevés, hiányzik az a plusz faktor, a váratlan faktor. Kérdés, hogy Modric visszatérésével mennyire javulunk ebben (fogunk, nem is keveset, de még több kell). De hosszú távon kell valami megoldás, és nem a CR-Bale páros a megoldás. Bale helyett kellene valaki, aki spontán, aki nehezen levédekezhető. Kellene egy új Robbent találni, és megvagyunk. Ödegaardot a nyári túrán ki lehet próbálni, könnyen lehet, hogy ő lassan a nagybetűs MEGOLDÁS lehet.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 17., kedd 16:17

Ja, Cé el, Bale vissza a balosra, megkapja a hetes mezt, kap hajbeültetést, átigazol a nike-hoz, átszabják az arcát, és majdnem megvagyunk... :lol: :lol: Dehogy fog elmenni Ronaldo.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 17., kedd 16:13

hunmadridista írta:Valahogy most nekem is az a megérzésem, hogy szezon végén távozik...szerintem most lett tele a töke a médiával és a szurkolókkal, nem is beszélve a csapat gyenge formájáról...ha szezon végéig nem lesz nagyobb változás év végén megy vissza szerintem Manchesterbe...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DM meg majd vissza :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 17., kedd 15:59

Nem fog sehova menni CR. Most van egy gyengébb időszaka de majd lassan elkezdi megint termelni a gólokat és megint ő lesz az isten a közönségnek. Meg amúgy is hova menne? A MU-ba? Csoda ha tud nyerni a csapat 5 meccset egymás után :lol: Ha akarna is menni nincs hova. Ezt ő is tudja. A Real Madrid neki a legjobb hiába hogy gyengébb időszak van most, de mindig nem lesz így. :)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. március 17., kedd 15:24

hunmadridista írta:Valahogy most nekem is az a megérzésem, hogy szezon végén távozik...szerintem most lett tele a töke a médiával és a szurkolókkal, nem is beszélve a csapat gyenge formájáról...ha szezon végéig nem lesz nagyobb változás év végén megy vissza szerintem Manchesterbe...

Majd szépen elkezdi ontani újra a gólokat, aztán fütty helyett jön a taps. Továbbra is élő szerződése van 1 milliárd eurós kivásárlási árral tudtommal. Nem megy az olyan könnyen, hogy bedurcizik és csak úgy lelép. Nyilván ha mindenképpen menni akarna és hajlanánk az elengedésére mehetne "olcsóbban" is, de még az is kőkemény lóvé lenne. 30 évesen innen max. levezetni megy majd el valahová pár év múlva.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 17., kedd 15:19

hunmadridista írta:Valahogy most nekem is az a megérzésem, hogy szezon végén távozik...szerintem most lett tele a töke a médiával és a szurkolókkal, nem is beszélve a csapat gyenge formájáról...ha szezon végéig nem lesz nagyobb változás év végén megy vissza szerintem Manchesterbe...
Nemfog menni sehová, hülye lenne lelépni akkor amikor majd 10-15 gólra lesz Raúl-tól meg nincs is hova menjen... Majd talán jövőnyáron,de szerintem még sokáig lesz itt, lehet tovább is mint ahogy azt mi akarnánk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. március 17., kedd 15:15

hunmadridista írta:Valahogy most nekem is az a megérzésem, hogy szezon végén távozik...szerintem most lett tele a töke a médiával és a szurkolókkal, nem is beszélve a csapat gyenge formájáról...ha szezon végéig nem lesz nagyobb változás év végén megy vissza szerintem Manchesterbe...
Mert nyilván az EL-ben akar focizni. :lol: Nem lesz a MU az első 4-ben. Pool nagyon megy, Arsenal már most jobb, a MU-nak még kurva sok rangadója lesz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 17., kedd 15:10

Valahogy most nekem is az a megérzésem, hogy szezon végén távozik...szerintem most lett tele a töke a médiával és a szurkolókkal, nem is beszélve a csapat gyenge formájáról...ha szezon végéig nem lesz nagyobb változás év végén megy vissza szerintem Manchesterbe...

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: eReMA » 2015. március 17., kedd 10:59

Nem tudom, valahogy én is mindig azt láttam, hogy a madridi közönség eléggé khm... visszafogott. Nagyon ritkán sikerül a Bernabéut katlanná varázsolni az elsöprő hangulattal. Szerintem ez pont a rengeteg turistának köszönhető, akik azért mennek ki a meccsre a Nikonnal a nyakukban, mert épp Madridban vannak...
Azzal pedig soha sem szimpatizáltam, amikor egy CR-hez mérhető kaliberű játékost fütyülnek ki olyanok, akik a saját cipőjüket nem tudják bekötni az elhízástól, szex közben pedig alul fulladnak, felül szédülnek. Hát b.szák meg, lehet az emberünk után csinálni és bemutatni azt az elvárást, amit látni szeretnének.
CR-nek az egész élete ekörül a sport körül forog, ez tisztán látszik. Hihetetlen az az elszántság, amivel dolgozik, és amivel elérte azt, ahol tart. Aki ezt a mennyiségű befektetett munkát megkérdőjelezi, vagy nem ismeri el, az szimplán retardált. (Ne maradjon le a "szerintem").
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 17., kedd 10:54

Az ilyen dolgok miatt is fogják mindig is sokan utálni, illetve nem különösebben szeretni, pl nekem sem lesz soha a kedvencem. Ettől függetlenül kifügyűlni egyszerűen nevetséges...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég