Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 24., szombat 19:12

Nekem tetszett. Amúgy rá is fért ez a pár meccs.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. január 24., szombat 19:11

hala real írta:mar elnezest is kert facebookon: "Pido disculpas a todos y especialmente a Edimar por mi acto irreflexivo en el partido de hoy."
késő. nem az első ilyenje volt már. minden évben van 1 vagy 2. gondolkodni kell nem twitteren üzengetni. ez még számomra is szánalmas. és nem érdekel a nője.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: mathers » 2015. január 24., szombat 19:08

hala real írta:mar elnezest is kert facebookon: "Pido disculpas a todos y especialmente a Edimar por mi acto irreflexivo en el partido de hoy."
Pontosan mit jelent? :D

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 24., szombat 19:05

Persze ezt értem, meg ez világos , régen is előfordult felrúgta a felső tribünre, csak valahogy ezeket a laposan lőtt labdákat úgy éreztem direkt próbálgatja, de sanszosabb neked van igazad és nem oda szánná. :hmmm: Egyébként kiváncsi vagyok kiderül-e mit mondtak neki, de szerintem nem fog pontosan napvilágot látni :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 24., szombat 19:01

Én csak az elképzelést nem értem a szabadrúgásaiban, hogy olyan mintha mindig ilyen laposan/félmagasan szeretné erőből eltenni, pedig amikor hetente verte be akkor kőkeményen zúdult be a felső sarokba a labda, valahogy azt kéne elővenni. Mintha egy fölé lőtt kísérlet után csak laposan próbálkozna :hmmm: Amíg nem lesz Bale vagy kettőt berúg, aztán majd elő kell jönnie mit tud :)
Már nagyon régen is írtam, hogy CR speciális technikával lövi legtöbbször a szabadokat. Nagyjából picsánrúgja a labdát hatalmas erővel úgy, hogy ideális esetben szépen lecsapódik időben, és a kapus csak néz, hogy mi történt, lehet elnevezni a lövését bazukának vagy minek. Viszont ezen kívül az történhet, hogy elszáll 20 méter magasan, vagy telibe kapja a védőket. Olyan nem nagyon van, hogy szépen kapura megy, de a kapus kiüti, vagy éppen fölé vagy mellé megy. Ramos vagy a legtöbb játékos rácsavarja, sokkal többször találják el a kaput vagy lőnek a kapu közelébe, viszont többször háríthat a kapus is. Csak mostanság sosem találja el úgy a labdát, ahogy kéne, ráadásul ettől csak idegesíti magát, mert a közelében sincs a kapunak, szurkolók röhögnek, stb.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 24., szombat 18:53

tucsoki írta:Akkor áll oda ha az ő "szöge", azaz jobb lábbal bombázható el. Amikor ballábas pozícióban van a szabadrúgás akkor rendre átengedi.

nekem az tetszett hogy az az antitálentum farkas benyögte amikor cr 28 ról odaállt,hogy ez rendkívül nagy egyenlítési lehetőség.
Hát ez a fallo* arcú nem látja a meccseinket? Cr 20 ból egyből talál gólt......jamest kellene odaengedni,.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. január 24., szombat 18:51

mar elnezest is kert facebookon: "Pido disculpas a todos y especialmente a Edimar por mi acto irreflexivo en el partido de hoy."
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2015. január 24., szombat 18:45

mocsok írta:hát nekem meg közel se a kedvencem cé. és úgy írom ezeket.
mondjuk ezt nem tudom honnan vetted:
Bullet T írta:nehogy mar ot hozzuk ki aldozatkent ebbol az esetbol

Igazad van kicsit rosszul fogalmaztam, a meccs felhuzott rendesen. Inkabb akkor helyesbitek. Sokan nem erzik a sulyat, hogy mit csinalt...

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. január 24., szombat 18:39

hát nekem meg közel se a kedvencem cé. és úgy írom ezeket.
mondjuk ezt nem tudom honnan vetted:
Bullet T írta:nehogy mar ot hozzuk ki aldozatkent ebbol az esetbol

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2015. január 24., szombat 18:37

Olvastam itt a hozzaszolasokat, azert erdekes, Ronaldo a kedvenc jatekosom, de nehogy mar ot hozzuk ki aldozatkent ebbol az esetbol. Egy dolog, hogy most szar idoszakon megy at, nem megy neki a jatek, felhuzzak a szurkolok illetve az ellenfel jatekosai, de meg ez se mentseg hogy ilyet csinaljon. Aranylabdas jatekos, milliok peldakepe, egy sportag arca es igen vannak hibai, o is ember,de ezeket a dolgokat felre kene tenni amikor kimegy a palyara. En anno mikor fociztam, kurvara eltudtam vonatkoztatni mas dolgoktol, sot neha volt mikor szarul altak a dolgok, akkor focitol jobb kedvem lett. Amugy meg az emberunknek nem az elso eset hogy elgurul a gyogyszere....Meg egyszer mondom, nagyon szeretem Ronaldot de azert turtoztesse mar magat a ku*va eletbe.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 24., szombat 18:33

Én csak az elképzelést nem értem a szabadrúgásaiban, hogy olyan mintha mindig ilyen laposan/félmagasan szeretné erőből eltenni, pedig amikor hetente verte be akkor kőkeményen zúdult be a felső sarokba a labda, valahogy azt kéne elővenni. Mintha egy fölé lőtt kísérlet után csak laposan próbálkozna :hmmm: Amíg nem lesz Bale vagy kettőt berúg, aztán majd elő kell jönnie mit tud :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. január 24., szombat 18:33

tucsoki írta:Akkor áll oda ha az ő "szöge", azaz jobb lábbal bombázható el. Amikor ballábas pozícióban van a szabadrúgás akkor rendre átengedi.
Ez oké, csak tökmind1, hogy milyen szögből lövi, mert úgyis vagy 46 méterrel fölé, vagy sorfal lesz belőle. Ramos meg pl. kevésszer állt oda, de akkor rendre jól rúgta, ideje lenne már átengednie valakinek. Bayern meccs óta nem lőtt szerintem szabadrúgás gólt, persze előtte sem sokat.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 24., szombat 18:29

Akkor áll oda ha az ő "szöge", azaz jobb lábbal bombázható el. Amikor ballábas pozícióban van a szabadrúgás akkor rendre átengedi.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 24., szombat 18:28

Én azt nem értem, hogy hogy még odaáll, viccen kívül. Mintha kihagyna x 11-est egymás után, de ettől függetlenül odamegy a következőhöz is. Nem tudom, hogy ez most tiszteletreméltó, vagy nagy hülyeség a részéről.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 24., szombat 18:22

mutatta a fukkot rendesen :mrgreen: Jesé meg a többiek rohangászhatnak a helyén kicsit, az eltiltás után meg visszajön és tavasszal végig bűnbocsánatért esedezve rúgdossa a triplákat majd, máshogy nem lehet B-)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 24., szombat 18:20

és a klubvilágbajnokicímer simogatása ? :mrgreen: :mrgreen: epic

https://vine.co/v/OIlXlAti0JF
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 24., szombat 18:17

Imádom CR-t, de nekem ne mondja senki hogy megesik az ilyen, egy nagy lósz@rt. Ha Ramos-nak elszáll az agya akkor megesik, de egy ilyen mentalitású, példaértékű sportolótól mint Ő nem ezt várná az ember. Soha, semmilyen körülmények között. Ami korábban Bilbao-ban történt az kb. semmi nem volt ehhez képest, össze sem lehet hasonlítani. Magánéleti gondok ide, nem túl ragyogó forma oda, ez a viselkedés nem méltó egy friss aranylabdáshoz. Remélem a pihenő alatt összeszedi magát fejben. Ez elfogadhatatlan.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. január 24., szombat 18:14

jó hát akkor amúgy mindenben egyetértünk.
pacsi. :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 24., szombat 18:13

lehet akármekkora profi, és hiába a foci az élete.. ő is ember.
tudom, azért nem is basztatom ilyenért, mint írtam. annak idején pepét is védtem, emberek.
csak a kihagyott meccsek miatt sopánkodok és az elszalasztott lehetőségek miatt.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. január 24., szombat 18:10

viszont igy tavaszra kaphatunk egy kipihent ronaldot....mert maskepp nem pihent volna.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég