Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 8., vasárnap 16:24

ziro4vr írta:Leírni nem bűn, csak megfogalmazhatnád némileg összeszedettebben. Most arról nem beszélnék, hogy mennyire hitelesek a kommentjeid úgy, hogy egyszer már rebootoltad magad és ezzel gyak. megtagadtad a korábbi véleményeidet, nézeteidet
rebootnak más okai vannak. :)
Majd megpróbálom akkor kicsit összeszedetebben írni csak mindig rohanok. :D
De szerintem ha a csapat újra jó formába lesz akkor CR is ontani fogja a gólokat. De amíg szét van csúszva a csapat + még sétálgatnak is páran beleértve CR-t is addig még a helyzetekért is szenvedni kell.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 8., vasárnap 16:21

Leírni nem bűn, csak megfogalmazhatnád némileg összeszedettebben. Most arról nem beszélnék, hogy mennyire hitelesek a kommentjeid úgy, hogy egyszer már rebootoltad magad és ezzel gyak. megtagadtad a korábbi véleményeidet, nézeteidet
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 8., vasárnap 16:20

"kicsit" másként. kicsit nagyon. :D peace CR szar, szar a csapat is, de egy 3szoros aranylabdás akkor se legyen ennyire szar, ha szar mindenki mellette.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 8., vasárnap 16:18

csabi* írta:nagy troll vagy te mathers, meg az is tuti, hogy a decima szült téged ide :lol:
Csak kicsit másként látom a dolgokat, mint a többség. Nekem is van egy véleményem meg másnak is. Ezzel nincs baj. Majd a végén elválik, hogy kinek volt igaza. Leírni szerintem nem bűn. :) Amúgy elég régóta madridista vagyok. :)

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. március 8., vasárnap 16:14

nagy troll vagy te mathers, meg az is tuti, hogy a decima szült téged ide :lol:
Kép

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 8., vasárnap 16:13

oké hogy nincs CR olyan jó formában, de nem az ő hibája, hogy krízisben vagyunk. Lassan már helyzetünk se lesz nagyon. Csak a beívelt labdák... Oké, hogy ha elrakna most is egy gólt meccsenként akkor valamennyivel jobb lenne, de mindig nem tudja kihúzni a csapatot a szarból. Még mindig a csapat muzsikál nagyon gyengén és ezáltal mindenki. Legalábbis én így látom. De tudom ő a világ legjobbja ha nem megy csapatnak akkor ő az oka. Valószínűleg annak is, hogy Kroos visszaesett, lucas, illara, khedira nem tényező a középpályán. Jesé nem tud passzolni sem üres kapura eltenni egy labdát, Balenek szintén nincs egy értelmes labdája. Az atma ellen azért kaptunk négyet, mert CR volt a szar. :lol: Majd még azt várom mikor lesz azért is ő a hibás, mert Modricék lesérültek. :mrgreen: Mindenki gyenge a csapatból és semmi játék nincs és látszik is hogy azt se tudják mit akarnak játszani. Totális tanácstalanság. Én ezen a véleményen vagyok.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 8., vasárnap 15:56

dzsi91 írta: Én jelenleg nem fizikális gondokat látok nála,okés térde szarakszik,de én egy tök más hozzáállású játékost látok idén mint eddig.Régen is rinyált ha nem ment a játék de akkor is megakart halni a győzelemért,ez mostanában hiányzik.

De én türelmes vagyok,neki egy tripla kell a Schalke vagy a levante ellen és akkor visszarázódik szerintem,de jelenleg jogos a kritika sztem.
Vannak vele mentális gondok ez egyértelmű. Megkapta az aranylasztit, szakított a nőjével, a rekordok után kicsit visszavett, aztán egyre inkább előjött az az énje, hogy ő CR, ő a király, nem kell neki melóznia, mindenki játsszon alá, ha már van egy rossz passz, akkor mutogat, kiabál. Mindenről mások tehetnek. Meg lehet érteni egy kicsit, mikor pl Messi (akin rajta tartja a szemét ez tuti, kell a versengés) bármikor simán megkapja a lasztit Suareztől vagy Neymartól, neki meg csak egy emberbe lőtt laszti jut Jesétől mondjuk de legfőképp a walesitől. Csak ez mondjuk szül egyéb problémákat is, Bale nézi a mestert, eszébe jut h ő is annyiba került, ő is "nyert kupát a csapatnak" aztán elkezd ő is sétálgatni, mert ő is megteheti...stb.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 8., vasárnap 15:56

hamesz írta:hagyjuk már a térdét... Egyszerűen szar formában van, azért mert a csapat is szar formában van. Ősszel ment az egész csapatnak és ezáltal neki is. Kész, ennyi. :) Legalábbis szerintem. Vagy most akkor a csapatból mindenkinek van valami baja és azért nem teljesítenek?
Sztem a csapat az ő gyenge formája miatt van most hivatalosan is krízisben nem fordítva,eddig az ilyen nyögve nyelős meccseken ő hozta a pluszt ami kellett, ha meglennének a góljai amiket megszoktunk tőle teljesen más lenne a leányzó fekvése.

Most nem fikázni akarom,csak szerintem az ő gyenge játéka ami az amúgy is swbzett csapatot taccsra vágta.De mondom összeszedi magát,csak idő kérdése.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 8., vasárnap 15:50

ziro4vr írta:
hamesz írta:hagyjuk már a térdét... Egyszerűen szar formában van, azért mert a csapat is szar formában van. Ősszel ment az egész csapatnak és ezáltal neki is. Kész, ennyi. :)
Jaaa, hogy ennyi. Ezt jól megfejtetted. :lol:
majd a következő meccsen beindulunk, mint a gotham
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 8., vasárnap 15:50

hehe írta:nem tudom mit vártok tőle, csoda, hogy futni tud egyáltalán, amilyen állapotú a térde...

ja hogy ez le van szarva, mert a fifában is a pixelpetik megállás nélkül tudnak sprintelni. :lol:
Én jelenleg nem fizikális gondokat látok nála,okés térde szarakszik,de én egy tök más hozzáállású játékost látok idén mint eddig.Régen is rinyált ha nem ment a játék de akkor is megakart halni a győzelemért,ez mostanában hiányzik.

De én türelmes vagyok,neki egy tripla kell a Schalke vagy a levante ellen és akkor visszarázódik szerintem,de jelenleg jogos a kritika sztem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 8., vasárnap 15:49

hamesz írta:hagyjuk már a térdét... Egyszerűen szar formában van, azért mert a csapat is szar formában van. Ősszel ment az egész csapatnak és ezáltal neki is. Kész, ennyi. :)
Jaaa, hogy ennyi. Ezt jól megfejtetted. :lol:
Nem illik.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 8., vasárnap 15:46

hagyjuk már a térdét... Egyszerűen szar formában van, azért mert a csapat is szar formában van. Ősszel ment az egész csapatnak és ezáltal neki is. Kész, ennyi. :) Legalábbis szerintem. Vagy most akkor a csapatból mindenkinek van valami baja és azért nem teljesítenek?

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. március 8., vasárnap 15:38

nem tudom mit vártok tőle, csoda, hogy futni tud egyáltalán, amilyen állapotú a térde...

ja hogy ez le van szarva, mert a fifában is a pixelpetik megállás nélkül tudnak sprintelni. :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. március 8., vasárnap 15:23

Épkézláb támadás nélkül nehéz... pláne, hogy szabadból se képes betalálni, és még szerencséje sincs, amikor éppen kapura tud lőni. Hihetetlen nagyot fordult a kocka.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. március 8., vasárnap 15:20

Pedig tényleg annyira jól kezdte ezt a szezont, főleg bajnokságban. Hát féltáv előtt már bőven 20 gól fölött volt. Január óta meg szinte semmi. Szerintem mióta itt van ennyire még nem volt gólképtelen, pláne ennyi ideig.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 8., vasárnap 15:04

ziro4vr írta:Nyugi, csak bevárta Messit. Így a fair. :lol:

(Amúgy azért jah, toltuk itt hogy az argentínnak annyi, Cé meg majd 50 körül is lehet a bajnokságban...csak aztán most kontrollert cseréltek és Cé kapta meg a töröttet amin csak sétálgatás meg mutogatás opció van. Tegnap is, amilyen hisztiket levágott. Mondjuk Bélát seggberúghatná már, az igaz.)
CR: 12 meccs, 7 gol, 3 assist
Bale: 14 meccs, 3 gol, 3 assist
Benzema: 14 meccs, 5 gol, 1 assist

Messi: 16 meccs, 18 gol, 9 assist

A masik ket barcast meg se mertem nezni :/

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 8., vasárnap 14:48

Nyugi, csak bevárta Messit. Így a fair. :lol:

(Amúgy azért jah, toltuk itt hogy az argentínnak annyi, Cé meg majd 50 körül is lehet a bajnokságban...csak aztán most kontrollert cseréltek és Cé kapta meg a töröttet amin csak sétálgatás meg mutogatás opció van. Tegnap is, amilyen hisztiket levágott. Mondjuk Bélát seggberúghatná már, az igaz.)
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. március 8., vasárnap 13:54

Ahhoz képest, hogy itt rengetegen REKORDDÖNTÉSRŐL beszéltek még decemberben, emberünk úgy leolvadt, hogy az valami elképesztően botrányos. Az Aranylabda óta mintha kicserélték volna, pedig azt nem gondolnám, hogy a jóllakottság állna a háttérben, ez a forma sosem fogja azt a szintet elérni. :lol: Ha a szakítás, akkor igazán tököt növeszthetne, mert nagyon nagy szarban a csapat, és az ilyen-olyan hiányzók ellenére, neki kellene ebből az állapotból kirángatnia a többieket.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 8., vasárnap 11:08

Meglep,hogy ez a topic csendes.Szerintem csak álltatjuk magunkat h mi jobban elbírjuk Cé hiányát mint a Barca Messiét.A csapatok teljesítménye arányosan javul és romlik a 2 szupersztár aktuális fromájával.Messi szerepe a pályán látványosabb,de Cr is ugyanolyan meghatározó.

Nem azt mondom h nélküle neg áll majd a világ,pótolni tudjuk majd ha elmegy,de amig a kerett tagja függűnk tőle,az egész taámadójátékunk függ tőle.

Schalke ellen remélem megszórja magát,még türelmes vagyok de ideje lesz lassan összeszedni magát.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. március 6., péntek 1:56

Realista24 írta: Meg ez a cipőreklám, te jó ég :lol:
:lol: Ezen kiégtem, nagyon szaar. :lol:
Egyébként elképzeltem Messit ugyanebben a reklámban, szerintem az még jobban ütne :Đ .


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 41 regisztrált és 0 vendég