Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. február 8., vasárnap 13:17

realistahuni írta:Meg volt tervezve, ok.
Bayernnél is meg volt szervezve egy összejövetel, miután hazai pályán elvesztették a BL döntőt a Chelsea ellen, de látszott rajtuk, hogy csak nyűg nekik, és mindenkin látszott a letörtség.
Persze a szülinap kicsit más, de akkor is "elvárnám", hogy jobban emésszék magukat a vereség miatt, még ha hülyén is hangzik.
Mert attól jobb is lesz valami, ha magukba fordulnak?
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. február 8., vasárnap 13:10

Meg volt tervezve, ok.
Bayernnél is meg volt szervezve egy összejövetel, miután hazai pályán elvesztették a BL döntőt a Chelsea ellen, de látszott rajtuk, hogy csak nyűg nekik, és mindenkin látszott a letörtség.
Persze a szülinap kicsit más, de akkor is "elvárnám", hogy jobban emésszék magukat a vereség miatt, még ha hülyén is hangzik.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 8., vasárnap 12:56

nem lehetett lemondani.
De miért is kellett volna lemondani? Nem értem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. február 8., vasárnap 12:52

torjack írta:Annyi rutinjuk lehetett volna, hogy gondoskodnak róla, hogy a netre ne kerüljön fel semmi. Egyszer 30 éves az ember, de a tegnapi szégyenteljes "teljesítmény" után elég visszás az egész.
Én ezen pont, hogy nem tudok fennakadni. Gondolom hetek óta szervezi a bulit, oda volt csődítve egy rakat ember, nem lehetett lemondani. Azt meg a mai világban szinte lehetetlen megoldani, hogy ne kerüljön fel a netre. Az értelmezés kérdése, hogy ennyit mellégondol-e valaki a történtek mellé, vagy csak fikázza. Nyilván CR meg a Real utálói nem fognak mélyebben a dolgok mögé nézni.
A hozzállása miatt lehet egyedül bírálni,
CR-nél pont, hogy sosem a hozzáállással volt a baj. A tegnapi meccsen talán az sem volt megfelelő, de ez egyébként nagyon ritka. A probléma gyökerei ott vannak, hogy nem képes arra, amire egyébként a legnagyobb szükségünk lenne, és amiben Messi mindig is előtte járt, mégpedig a védelmek megbontására. A cselei, amikkel elboldogul a kisebb csapatok ellen, nem jönnek be az Atma ellen, de anno mikor szenvedtünk a Barca ellen, sem jöttek be. A kulcspasszok szintén nem jönnek, jó beadást évente 2-3-at lehet tőle látni. Csak a góljai vannak, de ha a csapat nem képes kidolgozni a helyzeteket, ahogy nem vagyunk képesek erre az Atma ellen már fél éve, akkor bizony CR-nek sincs semmi haszna. Tavaly DM megtette a védelmek megbontását, a cseleivel területet szerzett és az ellenfeleket a védekezésük elcsúszására késztette. Ezek azok az apró döntő tényezők, amik hiányoznak, és ebben nem jó sem Bale, sem CR, két a védelmek feltörésére alkalmatlan gólgép meg luxus, ha nincs mögöttük egy katalizátor elem.

Ez a fő oka annak, hogy én kevésbé értékelem CR irdatlan gólmennyiségét, mert nagyon sok csapatmunka van mögötte. Mindig is azt mondtam, hogy inkább rúgna 20 góllal kevesebbet évente, de képes lenne a védelmek megbontására. Meg lehet nézni, hogy a Messi-Neymar kombó hogyan szopatta körbe az Atmát. Hiába szerzett korán vezetést az Atma, szét lettek szedve egy olyan képesség által, amire edzőként nem lehet felkészülni, és amivel a mi csapatunk nem rendelkezik. Nem a tegnapi vereség a mérce, mert a fél alapcsapat hiányzott, de a kupameccseken, amikor még mindenki jelen volt, ugyanez történt. Nem a kp a probléma, nem Ancelotti a probléma, hanem az, hogy CR és Bale alkalmatlanok arra, amire ide lettek hozva, amire felépítettük az egész taktikánkat. Ez a Real Madrid a Ribery-Robben szélső párossal röhögve alázná szét a világot, Benzema meg lehet aranylabdát nyerne azzal az 50 góllal, amit egy szezonban rúgna első számú gólfelelősként.
A csapat játékához teljesen alkalmatlan a CR-Bale kombó, ahhoz, hogy ez a páros működjön defenzív taktika és kontrafoci kell. De azzal, hogy a nincs területük, használhatatlanok, a területet vagy a taktikának, vagy egy harmadik játékosnak!!! kell megcsinálnia. Úgy gondolom, hogy jelenleg olyan játékost, aki a területeket megnyitja, nagyon nehéz találni, ráadásul többnyire a két nagyágyúnkkal megegyező poszton játszanak. Nincs mese a taktikát kell a két futógéphez igazítani, és be kell újítani egy a verekedéshez és fejeléshez értő kp-st, hogy nyugodtan magunkra húzhassuk az ellenfeleket, és onnan indíthassuk a kontráinkat még egy Atma ellen is.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. február 8., vasárnap 12:44

nehogymár összekeverjük a kettőt, ha elmentek volna meccs után spontán diszkózni meg kurvázni én is fel lennék háborodva, de egy születésnapi eseményre voltak hivatalosak sok más vendéggel, amire előre mindenki meg volt hívva.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. február 8., vasárnap 12:43

ateeemadrid írta:én sem értem miért kell pózolni meg képeket megosztani, szerintem is faszság. nyilván nem várom el, hogy most legyen depressziósak, és sírjanak otthon CR szülinapján, de akkor is hülyén jön ki.

kicsit olyan, mint amikor szoptunk 1-1 komolyabb meccsen, másnap meg már jöttek a Karim selfiek. :lol:
Nem hiszem, hogy ránk tartozik, mikor mit osztanak meg. Ha nyertünk volna, akkor akkor megint máshogy állítják be a dolgot, megérdemelt ünneplés és stb. Nem értem a kettő közötti összefüggést, hogy attól, mert kikaptunk akkor már ne is éljen teljes életet az ember és ne ünnepeljen normálisan? Ahogyan kizárják a futballpályáról a magánügyet (jobb esetben) úgy a magánéletből is a focit. Így is elég nyomás van rajtuk, ennyit még megérdemelnek.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. február 8., vasárnap 12:42

Szerintem azzal nincs baj, hogy elmentek megünnepelni a születésnapját, a mai fociban játékosok nagy részének kb semmit sem jelent a klub, nem túl jó, de ez van!Az már inkább szarul jön ki, hogy képek meg videók kerülnek föl a netre,érthető, hogy a szurkolók egy részének ez szarul esik!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 8., vasárnap 12:38

Te atya ég, mit csináljanak, kössék fel magukat? :lol:
nem hiszem h pont CR ne tudná áttetetni, vagy legalább privátban megoldani, szerintem ez elég rosszul jön ki így, lehetett volna ennyi eszük legalább
Ha karácsony előtt kapunk ki, akkor halasszuk el az ünnepeket és újév se legyen? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. február 8., vasárnap 12:36

én sem értem miért kell pózolni meg képeket megosztani, szerintem is faszság. nyilván nem várom el, hogy most legyen depressziósak, és sírjanak otthon CR szülinapján, de akkor is hülyén jön ki.

kicsit olyan, mint amikor szoptunk 1-1 komolyabb meccsen, másnap meg már jöttek a Karim selfiek. :lol:

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. február 8., vasárnap 12:26

Csabi írta:meg gondolom nem tegnap tervezték el, már hetekkel ezelőtt le lehetett fixálva.
nem hiszem h pont CR ne tudná áttetetni, vagy legalább privátban megoldani, szerintem ez elég rosszul jön ki így, lehetett volna ennyi eszük legalább

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. február 8., vasárnap 12:26

Csabi írta:meg gondolom nem tegnap tervezték el, már hetekkel ezelőtt le lehetett fixálva.
pontosan ezt akartam írni

hehének meg igaza van
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. február 8., vasárnap 12:24

hehe írta:hagyjuk már ezt, most magukba roskadva üljön otthon egy meccs miatt? :lol:
csak megint a nyomorék sajtó miatt van mit rágcsálni, nevetséges.

a tegnapi eredményen úgyse tud már változtatni, most akkor legyen öngyilkos? :lol:
El kell különíteni a magánéletet és a munkát, vagy ha jobban tetszik a karriert. Én nem bántom őket azért, mert most megünnepelték a 30. szülinapját Ronaldonak, ez természetes, még ilyen mérkőzés után is. Mert egyszer lesz 30 éves az ember. A kettőnek nem sok köze van egymáshoz, hogyha most kikaptunk akkor mindenki vonuljon be egy sötét gumiszobába és kussoljon. Kikaptunk, nagyon csúnyán kész. Utána már a magánélet következik. Ettől függetlenül még tudni kell észrevenni a hibákat és azokat kijavítani, dolgozni rajta.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. február 8., vasárnap 12:22

meg gondolom nem tegnap tervezték el, már hetekkel ezelőtt le lehetett fixálva.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 8., vasárnap 12:20

hagyjuk már ezt, most magukba roskadva üljön otthon egy meccs miatt? :lol:
csak megint a nyomorék sajtó miatt van mit rágcsálni, nevetséges.

a tegnapi eredményen úgyse tud már változtatni, most akkor legyen öngyilkos? :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. február 8., vasárnap 12:12

Annyi rutinjuk lehetett volna, hogy gondoskodnak róla, hogy a netre ne kerüljön fel semmi. Egyszer 30 éves az ember, de a tegnapi szégyenteljes "teljesítmény" után elég visszás az egész.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 8., vasárnap 12:11

Galacticos írta:
és az hogy cr van basztatva megint az úristen de szánalmas.
Miért? Akkor ezentúl megteheti, hogy csak álldogál, nézeget és anyázza a másikat, ha nem passzol? Mert kb másfél hónapja ezen kívül semmit nem tud felmutatni. Támadásban 3 dolgot látok tőle.

1. csinál egy biciklit, eltolja kifelé teljesen ütemtelenül, majd az alapvonaltól jön egy teljesen erőtlen beadás féle.
2. 30ról lő egyet, de az olyan lapos és erőtlen, hogy Casillas az ellentétes kapuból is elérné..
3. megkapja a labdát, nézeget, csinál egy alibi biciklit, noszogatja a labdát, ahelyett, hogy passzolna, majd mikor rajta van 3 védő, akkor alibiből spiccel valamerre passzolja, ahol persze az égvilágon nincs senki.


Jah és van egy negyedik, amikor hozzáérnek és megáll mutogatni, közben meg jöhet az ellenfél. Az a baj, hogy ezek már nemcsak az elmúlt másfél hónapokban jelentkeztek, de eddig jöttek ezek mellé a gólok, de ahogy Matt is leírta jópárszor, ha ezek nem jönnek, akkor kb emberhátrány, tetszik, nem tetszik. Erőtlen, sablonos, görcsös a játéka, semmi könnyedség nincs benne, így nem lehet focizni...

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. február 8., vasárnap 12:06

szar napom volt tegnap, hála nekik, ezek meg buliztak, eléggé fel asznak

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. február 8., vasárnap 11:23

Redondo is ott volt, az AS videója alapján, összesen 150 ember, így gondolom meghívott volt mindenki. Keylor, James, és Marcelo főszerepet játszottak a buliban, (ki más?!). :Đ
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. február 8., vasárnap 10:02

Ja,az más.
:mrgreen:
Köszi!
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: volt » 2015. február 8., vasárnap 10:00

csabi87 írta:Nem értek spanyolul a translate meg ír mindent,de szerintem este bulizott egyett.Ott volt még Navas,Marcelo meg James is
Az egész csapat ott volt. Születésnapi buli volt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég