Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 5., csütörtök 21:26

Cé havi egyszer fodrászt küld a viaszmúzeumba, hogy igazítsa a bábuja haját :lol: :lol: :lol: :lol:
Takaroggggy :lol:
Meg ez a cipőreklám, te jó ég :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=4EdRt1Zfm50
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. március 4., szerda 12:00

Viszont Bale játékában már az sincs, hogy a lófasz teljesítmény mellé legalább beszenved egy gólt,
ámbár Bale szerintem mostanában többet van játékban, mint a portugál. meccsek óta javulgat a walesi, bár a helyzetkihasználása még most is csapnivaló, de legalább egyre többet tűnik fel, egyre több csele válik be. :roll:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. március 4., szerda 11:04

Nincs jó formában, de így is meglövi majdnem mindig a maga gólját. Viszont Bale játékában már az sincs, hogy a lófasz teljesítmény mellé legalább beszenved egy gólt, már a gólpasszok is ritkábban jönnek. 2 hete van a csapatnak, hogy összeszedje magát. Egy vereség a Camp Nouban nagy törés lenne a szezon további részére, akár a BL-re is kihathat.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. március 4., szerda 10:14

CR fos formában van az új évben, konkrétan hátráltatja a csapatot, ez tény. Viszont tett már annyit a csapatért, hogy türelmesen várjuk, mikor lendül újra formába. Hiába ültetnénk a padra, úgy sem lenne jobb. Nem lendülne hamarább vissza, és a helyettesektől sem nyüzsög az öltöző. Szar ügy, mert pont a bajnokságot kéne újra megnyerni, ahova nem jönne rosszul a minőségi pad.
Amúgyis szerintem az idény végén egyből műtik, és a nyáron, az új idény elejére, első felére majd felépül.
Merci Zizou!

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 4., szerda 9:49

Kerlon írta: szerintem teljesen mindegy, hogy nem rúgták be... CR-nek is volt két tiszta helyzete, Bale meg 16ról kilőtte a stadionból. Ráadásul CR-nek kb. annyit kellett volna csinálnia az egyiknél, hogy megemeli a hosszúfelé, ehelyett szokásához híven belebaszott egyet és elakadt a kapusban. Raúl kb. 10/9szer megcsinálta volna okosba az ilyet...
Pontosan,ne hogy mar CR-nek gondot okozzon ezt berugni,hagyjuk mar ezeket a kifogasokat.
A fejest bravurral haritotta,de az tiszta ziccer volt csak csukott szemmel belebaszott,ha kicsit megemeli akkor 2:0 mivel a kapus mar reg eldolt.
De nyilvan,akivel szimpatizalunk annal a kapus vedett akivel nem az kihagyta..

Vagy akkor nem CR hozta ossze a tizit,hanem a vedo volt olyan rendes es amator mint megye3ba hogy mar akkor letepte rola a mezt amikor Bale be se adta..... Minden nezopont kerdese.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 4., szerda 9:06

Csabi írta:
Csak akkor ne felejtsük el ezt/ezeket sem ami Ronaldoval volt tegnap.
mert mi volt vele? összehozta a 11-est, amivel megtörhette volna a csapat a villarrealt, aztán nagy helyzetbe hozta bale-t meg a kapus nagy bravúrral fogta a lövését.
szerintem teljesen mindegy, hogy nem rúgták be... CR-nek is volt két tiszta helyzete, Bale meg 16ról kilőtte a stadionból. Ráadásul CR-nek kb. annyit kellett volna csinálnia az egyiknél, hogy megemeli a hosszúfelé, ehelyett szokásához híven belebaszott egyet és elakadt a kapusban. Raúl kb. 10/9szer megcsinálta volna okosba az ilyet...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 4., szerda 8:55

Ezért van elővéve a walesi és ezért nem vették elő CR-t, legalábbis én így gondolom.
Meg még a beadásai miatt. :D 20-ból szerintem én is beadok úgy egy labdát, hogy CR valahogy megfejeli az egyiket.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. március 4., szerda 8:30

Csabi írta:
Csak akkor ne felejtsük el ezt/ezeket sem ami Ronaldoval volt tegnap.
mert mi volt vele? összehozta a 11-est, amivel megtörhette volna a csapat a villarrealt, aztán nagy helyzetbe hozta bale-t meg a kapus nagy bravúrral fogta a lövését.
Na igen. Nem teljesen egyenértékű, ha ziccerben valaki fölé/mellé rúgja 10 méterrel, vagy a kapus bravúrral hárít...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. március 3., kedd 20:23

Csak akkor ne felejtsük el ezt/ezeket sem ami Ronaldoval volt tegnap.
mert mi volt vele? összehozta a 11-est, amivel megtörhette volna a csapat a villarrealt, aztán nagy helyzetbe hozta bale-t meg a kapus nagy bravúrral fogta a lövését.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. március 3., kedd 18:16

miro írta:Csak akkor ne felejtsük el ezt/ezeket sem ami Ronaldoval volt tegnap.
Csak akkor te meg azt ne felejtsd el, hogy Bale helyzetei milyenek voltak, mikor fikázva volt és a tegnapi CR helyzet, amiről beszélsz, az milyen volt. Szép passzt adott neki Bale, ez tény, de Asenjo nagyon jól jött ki, nem volt már helye CR-nek, hogy eltegye mellette, már nagyon közel volt. Annyira, hogy ütköztek is. Bale meg szimplán bele vezette a kapusba 2x, mert szarul vezette a labdát, meg csak bal lába van, meg "üres" kapura mellé gurít.
Ezért van elővéve a walesi és ezért nem vették elő CR-t, legalábbis én így gondolom.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. március 3., kedd 12:11

Van ilyen persze csak a fejeket kell nézni.Itt azt sem tudták,hogy ki mit mutogat. :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. március 3., kedd 12:05

Nagyon nagy! :lol:
Hogy így szétcsússzon ez a csapat ezt nem hittem volna el,ha valaki ezt mondja nekem. :lol: :agree:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. március 3., kedd 1:20

dannen írta:
lordgabi írta:Ha csupán a számokat nézzük, akkor is eredményesebbek Bale szabadrúgásai, komolyan el kellene dönteni a stábnak, hogy legalább a jobb oldalról a walesi rúgja állandóan... :sly:
azért jobbról már bale rúgja általában, feltűnően veszélyesebben.

nem értem ezt az egészet, már ez is felkúrja az agyamat. egy real madridnál hogy lehet hagyni, hogy a szabadrúgásaink gyakorlatilag veszélytelenek legyenek. érthetetlen és szánalmas egyben.
Tegnap nem sokkal lőtte felé CR jobbról, közelről (amikor Marcelót felrúgták 20 méterre a kaputól kb.)...ha jól emlékszem 1-0 volt még akkor... :smile:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 2., hétfő 16:06

Nincs formába viszont véleményem szerint egyre jobb. Remélem hamarosan belejön. Jó lett volna, ha egyet sikerül elraknia még tegnap, de azért a villareal kapusa is élete meccsét játszotta. Azt a fejest is szépen kiszedte.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 2., hétfő 15:50

pheco írta:
miro írta:Azért írom csak,mert Bale ekézve volt utána rengeteget,hogy rajta ment el a meccs,tegnap ez is óriási helyzet volt,főleg neki.
Mondjuk Cé is nagy helyzetbe hozta Balet, aki 16-ról kirúgta a stadionból a labdát. Szóval megint nincs miért védeni a walesit. Felesleges Cére fogni a vereséget. Kroos, Bale, Benzema akik nagyon gyengék voltak, de egyébként az egész csapat. Magához képest Isco is gyenge volt, Marcelo is nagyon pontatlan volt.
Nem a walesit védem,mert jogos volt akkor is rá,sőt most is amit leírtál a visszagurított labdánál. :agree:
Csak akkor ne felejtsük el ezt/ezeket sem ami Ronaldoval volt tegnap. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. március 2., hétfő 15:47

miro írta:Azért írom csak,mert Bale ekézve volt utána rengeteget,hogy rajta ment el a meccs,tegnap ez is óriási helyzet volt,főleg neki.
Mondjuk Cé is nagy helyzetbe hozta Balet, aki 16-ról kirúgta a stadionból a labdát. Szóval megint nincs miért védeni a walesit. Felesleges Cére fogni a vereséget. Kroos, Bale, Benzema akik nagyon gyengék voltak, de egyébként az egész csapat. Magához képest Isco is gyenge volt, Marcelo is nagyon pontatlan volt.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 2., hétfő 15:45

Ronaldótól nem lehet elvenni a szabadokat, mert besértődne...és nyilván ezért sem merik elkérni a többiek sem tőle a labdát, meg Carlo sem szól ezért, mert abból, csak a hiszi lenne...
Nagyon sajnálom Cét, mert 2-3 hónapja csak árnyéka önmagának...

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 2., hétfő 15:39

Bale adott egy ziccer passzt,Ő elfutott a védők mögött és beleverte a kapusba.

Meg ő harcolta ki a tizit... Az ilyenkor nem számít? :hmmm:
De,mint Valenciába,aztán ott is utána üres kapura mellé rúgta.
Pont ugyan olyan volt mint tegnap,Bale bepassz,csak ott elhúzta a kapus mellett,de az oldalhálóba rúgott,szintén 1:0-nál.

Azért írom csak,mert Bale ekézve volt utána rengeteget,hogy rajta ment el a meccs,tegnap ez is óriási helyzet volt,főleg neki.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 2., hétfő 15:37

miro írta:Leírtam már,de ez a tegnapi meccs 70%-ba rajta ment el.
1:0-nál beleverte a kapusba a 100-as ziccert.Nem megy neki,egyáltalán nem.
Nem akarom védeni mert tényleg szar idén, de ha egyre gondolunk, ott bebőrözte a kapust ahogy azt a nagy könyvben irják, de végül elakadt valahogy. Most pontosan nem emlékszeka sziturra de sztem azt jól csinálta.

De amúgy tényleg köze nincs a tavalyi Cé-hez amit eddig nyomat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 2., hétfő 15:35

h3x0r írta:
Géci írta:Szerintem meg ezt Cé-nek kéne magától felfogni, hogy bassza meg, ha valami nem megy akkor nem erőltetem...
Ilyen hozzaallassal valoszinuleg nem tartana itt. Cé olyan tipus, hogy adiig probalja, amig egyszer nem sikerul.

Amugy valoban Ancelotti feladata megmondani.
Akkor gyakorolja edzésen, vagy amit akar, de ez már nem a vicces kategória, hogy a Real Madrdinál olyan rúgja a szabikat aki lassan egy éve nem talált be szabadrúgásból... :coffee:
miro írta:Leírtam már,de ez a tegnapi meccs 70%-ba rajta ment el.
1:0-nál beleverte a kapusba a 100-as ziccert.Nem megy neki,egyáltalán nem.
Meg ő harcolta ki a tizit... Az ilyenkor nem számít? :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég