Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nagyi » 2015. január 25., vasárnap 21:12

Azért a pénz nem minden,mindig is volt pénz a csapatnál de csapatunk az nem mindig volt.

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ewr » 2015. január 25., vasárnap 20:58

miro írta:Szerinted ez nekünk semmi lenne?
Miért kéne megvárni azt hogy gyengüljön?Kevés ideje van,ha még lenne 1-2 jó éve és azt máshol töltené mondjuk 130 millió euró ellenében én benne lennék.
Ha egy jó vb miatt fizettünk Jamesért 80-at akkor nehogymár eladjuk a legjobbunkat 130ért. Aztán meg hozunk egy ígéretes játékost megint 70-80 körül a helyére és vagy beválik vagy nem. Arról nem is beszélve, ha CR tényleg jelentősen visszaesne, akkor is el lehetne adni kb. 90-ért. A csapat aki leigazolná nem csak egy játékost, hanem egy brandet is venne.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 25., vasárnap 20:40

L.Miki írta:Realista te hogy jutottál hozzá a cikkhez? :D
Stikkes a gyerek,én átgondolnám az elbocsájtását..Mindennek van egy határa. :/


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Félreértés ne essék,én nem a hétvégi miatt adnám el Ronaldot.
Egyszerűen szerintem már nincs annyi jó év benne,hogy egy 100 fölötti ajánlatot vissza lehessen utasítani.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 25., vasárnap 20:38

ziro4vr írta:Amúgy én akkor adnám el, ha James és Bale is megy. És teljes koncepcióváltás. Védelem megvan, kp nagyjából megvan, Modricot váltja majd Gündogan, jöhet a sok zséből Pogba, Reus, félve írom le de nem lenne ellenemre Neymar, aztán csókolom. Kumma nagy előny a mai fociban Cé, de ha utánaszámolnak, a jövőt is figyelembe veszik és egy koncepció mentén haladnak, akkor meg lehetne oldani a dolgot.
Akartam is irni, az egy dolog hogy Ronaldot eladjuk, de a ket legtobbet szidott ember attol meg itt maradna :lol:
Sot, meg a mostaninal is nagyobb szerepuk lenne :lol:
Raadasul aki a helyere erkezne, mert Perezt ismerve erkezni fog egy sztar, folyamatosan Ronaldoval lenne osszehasonlitva, es nem a portugal jonne ki rosszul az osszehasonlitasbol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 25., vasárnap 20:37

L.Miki írta:Realista te hogy jutottál hozzá a cikkhez? :D
Az én oldalam... vendégszerkesztőnk gondolt egyet és írt, én bólintottam, hogy oké, törlésre került, mert megszavazták a többiek.
De nagy volt a felháborodottság a poszt alatt, a facebookon és a cikk alatt. Viszont nagyon sokan kattintottak. Fura írás volt és merész is így kijelenteni. Dislike is jött jó sok, ilyen a szembe széllel való hugyozás.
Megvannak a forrásaim :Đ :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. január 25., vasárnap 20:35

Realista te hogy jutottál hozzá a cikkhez? :D
Az én oldalam... vendégszerkesztőnk gondolt egyet és írt, én bólintottam, hogy oké, törlésre került, mert megszavazták a többiek.
De nagy volt a felháborodottság a poszt alatt, a facebookon és a cikk alatt. Viszont nagyon sokan kattintottak. Fura írás volt és merész is így kijelenteni. Dislike is jött jó sok, ilyen a szembe széllel való hugyozás.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 25., vasárnap 20:32

Majd eladnánk nyáron 150ért valakinek, azt kiderülne,hogy kb 35-6-7 éves koráig ilyen szinten tolná... gondolom kevesen dőlnének a saját kardjukba :lol: ja és akkor Bale lenne az ügyletes sztár. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. január 25., vasárnap 20:29

Senki nem tudja mit hoz a jovo,amikor kifizettunk erte 94 millio eurot,nem tudhattuk,hogy ennyire jo lesz,lehetett volna az mint Kakaval,megvesszuk,es nem valtja be a remenyeket,esetleg sulyos serulest szenved az elso honapjaban... Epp ezert csak a jelen szamit. Lehet,hogy tenyleg van meg benne 5-6 jo ev,jelen pillanatban meg mindig sikerehes,meg mindig fejlodik,meg mindig akar,o a legjobb a vilagon,nem adnam el...!
:goat:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 25., vasárnap 20:25

ez a post, ez a jovokep amit vizional, ez igy szvsz hulyeseg, de nyilvan elfogadom a mas nezopontokat is.

egyebkent meg tenyleg fel van mar ez fujva. mennyi ilyen volt es lesz is..? nagyon sok.
erre jon a kontra, h hat de ő cr, marka, vilag legjobbja, emberek peldakepe stb.. ééés? (zidane? maradona? stb.. mas vilagsztar is borult el, de tovabbra is mondom, h nem főbűnről beszelunk!) szval és? ember ő is. ezt kellene felfogni, mit jelent es mivel jár embernek lenni. bizony erzesekkel.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 25., vasárnap 20:20

Realista24 írta:
múgy én akkor adnám el, ha James és Bale is megy.
És kinek az alsógatyáit áruljuk akkor? :mrgreen:
Reus, plusz egy magyar címről viszonylag sok gündoganost rendelnének.. :hmmm: :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 25., vasárnap 20:19

múgy én akkor adnám el, ha James és Bale is megy.
És kinek az alsógatyáit áruljuk akkor? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 25., vasárnap 20:17

Realista24 írta:
Előtte is nyertünk azért 9 BL-t.Utána is fogunk.
Ez igaz, de meg kell nézni, hogy amikor BL-t nyertünk, szinte kivétel nélkül nálunk volt a világ legjobbja.
Ezért nem kéne eladni Khedirát, ha még akarunk nyerni. :mrgreen:

Amúgy én akkor adnám el, ha James és Bale is megy. És teljes koncepcióváltás. Védelem megvan, kp nagyjából megvan, Modricot váltja majd Gündogan, jöhet a sok zséből Pogba, Reus, félve írom le de nem lenne ellenemre Neymar, aztán csókolom. Kumma nagy előny a mai fociban Cé, de ha utánaszámolnak, a jövőt is figyelembe veszik és egy koncepció mentén haladnak, akkor meg lehetne oldani a dolgot.
Nem illik.

MorataMartin
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. január 25., vasárnap 20:16

Komolyan megdöbbent egyes emberek véleménye és hogy így Ronaldo ellen fordultak. Én is mérges voltam, amiért ilyen marhaságot csinált. Mégis azért csak Cristiano Ronaldóról beszélünk! Nyilván senki nem állhat a csapat felett, de hogy mindenki eladná már és azt mondjátok hogy lassan kiég... Messivel is mindenki ezt csinálta aztán most meg cáfol rá a kritikákra. Minden játékosnak vannak hullámvölgyei, ahogyan Cristiano Ronaldónak is. Nem egyszer fordult ez elő vele Madridban is (pl. 2012 december El Clasicco, 2012-13-as szezon vége stb...). Most is fel fog állni és meg fogja mutatni a kritikusoknak, ahogyan eddig is tette.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 25., vasárnap 20:12

Előtte is nyertünk azért 9 BL-t.Utána is fogunk.
Ez igaz, de meg kell nézni, hogy amikor BL-t nyertünk, szinte kivétel nélkül nálunk volt a világ legjobbja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 25., vasárnap 20:08

reeed_ati írta:
Kíváncsi vagyok, ti hogy látjátok, szerintetek Ronaldo távozása után jobb teljesítményre lennének képesek a csapattársak?
Vagy visszaesne az egész csapat teljesítménye, mivel hogy távozott az a személy, aki be szokta rúgni, ha bajban a csapat...? :hmmm:

Előtte is nyertünk azért 9 BL-t.Utána is fogunk.
Mondj már kérlek 2-3, de akár egy olyan játékost is aki hozható (és akkor ne vegyünk szezononként 50gólt) de rúg 40 gól környékén...?!
Ati írta le jól.Csapat lennénk,nem olyan játékost kell keresni aki rúg 50 gólt,mert ez ritkább mint a fehér holló,hanem olyat akivel az erőssége miatt jók leszünk.
Ez nem ilyen egyszerű hogy ha ez meg ez nincs,akkor -87 gólunk lesz.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. január 25., vasárnap 20:06

Nagyon jól játszott tényleg tavasszal.
Teljesen szabad kezet kapott Carlotol és sokszor a KP-n volt hátrébb és ott kavargatott.
Amúgy azóta nincs benne kb semmi váratlan amióta eligazolt a MU-ból hozzánk és a góllövés a mindene.
ZIDANE

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. január 25., vasárnap 20:05

Én egyébként nagyrészt egyetértek a cikk írójával.
Most úgy állunk, hogy van a csapat, ahol nagyjából mindenki egyenrangúnak mondható és van felettük egy C.R.
Ezt a portugál is próbálja minden alkalommal demonstrálni, viszont ha épp nem sikerül neki, akkor bizony görcsössé válik a játéka és ez kihatással van a csapatra is.
Kis túlzással, de ez is rengetegszer megfigyelhető:
A mérkőzéseken senki nem néz a kapu felé sem (most már pláne Bale nem), míg Őzselésége legalább egyszer be nem talált. Isten irgalmazzon annak, aki ilyenkor elvállal egy lövést és nem ér el belőle gólt, mert azonnal következik a CR-magánszám: hiszti, grimaszok és csapkodás.
Én, akárcsak a cikkíró, elismerem Ronaldót, hogy nagyon sokat tett a Realért és hogy sokat köszönhetünk neki, ennek ellenére annyira ellenszenves az egoizmusa, hogy nem tudok szimpatizálni vele.
Kíváncsi lennék már egy olyan Madridra, ahol mindenki egyenlő, ahol ugyan tele vagyunk a világ legjobbjaival, de senki nem képzeli és helyezi magát a másik fölé. Ebből kifolyólag nem kéne a csapattársaknak azon görcsölnie, hogy a fölöttük álló kiskirály alá kell melózni, mert nincs még meg a gólja, hanem mindenki játszhatna felszabadultan a tudása legjavát hozva.
Illetve a fent idézett probléma sem állna fenn, így azt gondolom a többiek is bátrabbak és vállalkozóbb kedvűek lennének.

Kíváncsi vagyok, ti hogy látjátok, szerintetek Ronaldo távozása után jobb teljesítményre lennének képesek a csapattársak?
Vagy visszaesne az egész csapat teljesítménye, mivel hogy távozott az a személy, aki be szokta rúgni, ha bajban a csapat...? :hmmm:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reeed_ati 2015. január 25., vasárnap 20:06-kor.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 25., vasárnap 20:00

Realista24 írta:Na nesztek, flame on.
zarjuk le :mrgreen:

A cikkben van par igazsag, viszont az a gond a szurkoloval, hogy hamar felejt.
Szinte tudtam hogy ez lesz, jon par gyengebb meccs, es sokan azonnal adnak el, elfelejtik hogy eveken keresztul mit is tett a csapatert, hanyszor huzott ki minket a szarbol. De ne is menjunk olyan messzire, eleg megnezni az oszi teljesitmenyet, es itt nem csak a golokra gondolok, hanem a jatekara is.
Lehet hogy mar szelsokent nincs benne olyan szinten a varatlan, mint azt elvarnank tole, viszont 1-2 ev es egy brutal kozepcsatar es golvago lesz belole.

En egyetlen egy esetben valnek meg tole, ha BIZTOSAN tudnam hogy Neymar nalunk fog jatszani. (BIZTOSAN alatt azt ertem, hogy minden papir ala van irva). Biztos hogy eleinte nem hozna azt a teljesitmenyt amit Ronaldo, viszont par ev es o lesz a legjobb, en legalabbis benne latom a jovot. Minden mas esetben nem latok olyan embert, akivel egyertelmuen elorebb lennenk.

miro írta:Holmi középcsapat? 100-150 milláról beszélünk háló. :lol:
Szerinted ez nekünk semmi lenne?
Miért kéne megvárni azt hogy gyengüljön?Kevés ideje van,ha még lenne 1-2 jó éve és azt máshol töltené mondjuk 130 millió euró ellenében én benne lennék.
En hulyesegnek tartom hogy eladjuk a legjobbunkat es veszunk az arabol 2-3 jatekost. Kerdezd meg GT-t, hogy naluk ez mennyire valt be. Vagy akar a Pool szurkolokat. A masik meg az, hogy mindenki aron felul adna nekunk a jatekosait, mert tudnak, hogy most kulonoskepp van penzunk.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. január 25., vasárnap 19:58

miro írta:Holmi középcsapat? 100-150 milláról beszélünk háló. :lol:
Szerinted ez nekünk semmi lenne?
Miért kéne megvárni azt hogy gyengüljön?Kevés ideje van,ha még lenne 1-2 jó éve és azt máshol töltené mondjuk 130 millió euró ellenében én benne lennék.

Oké, legyen... a következő szezontól gyengébben fog játszani.
Mondj már kérlek 2-3, de akár egy olyan játékost is aki hozható (és akkor ne vegyünk szezononként 50gólt) de rúg 40 gól környékén...?!
ZIDANE

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 25., vasárnap 19:57

Ewr írta:
miro írta:Olyan nincs hogy valakit nem lehet pótolni.Ronaldot is lehet,sőt kell is lassan,öregedik,ha ekkora pénzt ajánlanának érte,értelmetlen lenne itt tartani.
Nem látok bele a klub pénzügyeibe, de szerintem nem holmi középcsapat vagyunk, hogy eladjuk a legjobbunkat, mert jó pénzt fizetnének érte. Ha elkezd látványosan visszaesni akkor lehet az eladásról beszélni. Kisebb-nagyobb veszteséggel járna, de amíg ontja a gólokat, aranylabdákat nyer meg aranycipőket addig semmi pénzért nem engedném el.

Holmi középcsapat? 100-150 milláról beszélünk háló. :lol:
Szerinted ez nekünk semmi lenne?
Miért kéne megvárni azt hogy gyengüljön?Kevés ideje van,ha még lenne 1-2 jó éve és azt máshol töltené mondjuk 130 millió euró ellenében én benne lennék.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 41 regisztrált és 0 vendég