Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2023. január 3., kedd 18:23

Fia egyébként nem úgy volt, hogy csatlakozott ismét a Real utánpótlásához? Vagy az csak mese habbal volt? Az ő kialakuló karrierjével mi lesz vajon Szaudban?

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. január 3., kedd 18:23

Aztabüdös szakadok :lol: :lol:
Ishowspeed megtudja, hogy Ronaldo hova igazol...

https://youtu.be/61z45yclW4Y
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. január 3., kedd 18:03

Realista24 írta: Cristiano Ronaldo: “My work in Europe is done. I played for the biggest clubs.”

Na, ennyit erről.

“I rejected many offers. My work in Europe was done.”
Ezt már nehezen tudom elhinni.
Na és aztán melyik klubot utasította ugyan vissza?
Real nem kereste az fix. MU gyakorlatilag elkuldte. Juve sem akarta már, Bayern, PSG sem. Innentől kezdve
nehéz elhinni, hogy nagy klub kereste volna, aztan mondjuk lehet mi nem látunk csak bele. Kicsik meg nem igazán tudták volna őt megfizetni.
Mindenesetre ha nagy klub keresi, akkor szerintem betartotta volna amit az interjúban is mondott, hogy a csúcson akarja abbahagyni, dignityvel meg tököm tudja mivel. Ez így nem az, de jó hogy még mindig a saját tökéletes világában él.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: soadroli » 2023. január 3., kedd 17:57

“People don’t know about the level here. This contract is unique because I am a unique player. It's normal for me”.
:shutup: :mrgreen:
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 3., kedd 17:42

Cristiano Ronaldo: “My work in Europe is done. I played for the biggest clubs.”

Na, ennyit erről.

“I rejected many offers. My work in Europe was done.”
Ezt már nehezen tudom elhinni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2023. január 3., kedd 17:11

h3x0r írta:
maverick írta: ja, nem ugyanúgy vagyunk összedrótozva... én úgy gondolkodom, hogy most van x millió dollár vagyona, amit most majd növel hasamraütve 20%-kal 2 év alatt (eddig sem keresett szarul és nem csak a fociból van bevétele). de enélkül is növelné. de gyakorlatban, mennyivel lesz jobb az élete ha 20%-kal nagyobb a vagyona? több cipöt vesz a feleségének? melyik az az autó, amiböl most nem tud venni 10-et de a szaudi pénzzel majd igen?
Meg december elejen reszletesen leirtam (ebben a topikban, ha erdekel keresd vissza), hogy melyik evben nagyjabol mennyi volt a fizetese. 15 ev alatt 300 millio euro jott ki. A marketing beveteleibol is legalabb ennyit keresett, ha nem tobbet. A vagyonat 500 milliora becsulik (Messiet, ha jol emlekszem 630-ra). Ha ezek melle veszed a szaudi penzt, ami a jovoben meg ki tudja milyen uzleteket jelenthet, 20%-nal joval tobb jon ki.
Nikeal nagyon komoly szerződése van , nem emlékszem màr pontosan 2015-2016 ban de nagyon sok cikk lehozta , hogy életreszoló szerződést kötött a Nikeal ami 1 milliárd dollàrról szól és hogy ő lesz az első milliàrdos labdarúgó..Nem érdekli őt a pénz , az csak egy bónusz jó ha jön , meg presztizs inkàbb , hogy ő lesz a legjobban fizetett jàtékos a vilàgon.

Béla
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Béla » 2023. január 3., kedd 17:09

https://youtu.be/_sW_OQyV760
Most mutatják be.
2013.05.28
11.45

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 3., kedd 16:36

Steve írta:
Faust írta: Annyit, hogy a fanatikusok mentegethessek meg fel evig. :mrgreen:
Általában hasonlóan látunk mindent és szeretlek, imádlak Faust barátom :mrgreen: ..de.. nem lehet, hogy túlzottan haragszol az öreg Cristianora? :kalapos:

A magam részéről onnan, hogy nem Real játékos, mint érdekesség követem a sztoriját. Se nem zavar, se nem hiányzik kimondottan.

Nem szimpatizálok ezekkel az összegekkel és ahova a “foci”..már ha ez a valami még az..lett terelve. De az igazság az, hogy tonna számra van mindenféle fazon akik szintén egy rakat pénzt keresnek közel sem hasonló teljeseítmény után. Sajnálni nem sajnálom cétől semmit.

Az egy más kérdés, hogy mi a véleményem az egész mai fociról és az azt körül övező bizniszekről.. :|
Nem haragszom en ra (max azert ahogy es ahova lelepett innen, az teny), csak nem feddhetetlen es aldozat abban a helyzetben, amibe kerult (legalabbis nem teljes mertekben), es nem probalok az utolso szalmaszalba is belekapaszkodni hogy ne seruljon a fejemben letezo Ce idol, hanem elfogadom annak, ami, egy ujabb penzehes milliardos akinek soha semmi nem eleg, es ezt nem ezzel az igazolassal bizonyitotta, hanem mar Torinoban. Ezzel az igazolassal most az o szempontjabol szerintem semmi baj nincs, sportszakmailag nem nagyobb “blama” mint egy mls szerintem, hiaba a korites, jol megszedi magat aztan remeljuk nem kattan be, ahogy hehe mondta. Boven lerakott annyit az asztalra hogy azt csinalhasson, amit akar. Magaval a kozeggel van bajom es tuzes vassal uznem ki oket a bolygorol, de ez mas kerdes. Csak vicces hogy pl itt is a tobbseg az elso hirnel mar mondta hogy fu biztos kamu, o sosem menne ilyen helyre, mert Messi meg BL meg a faszom, aztan ahogy kiderult ami tok egyertelmu volt, mar jon ez a Newcastle-s baromsag. Cenek game over, el kell fogadni, es sajna remenykedni hogy valahogy a kiskocsog megis idejut egyszer, mert lassan visszavonul Kroos es Modric, es nem lesz kiert bekapcsolnunk a tevet, akkora szar a futball manapsag.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. január 3., kedd 16:19

maverick írta: ja, nem ugyanúgy vagyunk összedrótozva... én úgy gondolkodom, hogy most van x millió dollár vagyona, amit most majd növel hasamraütve 20%-kal 2 év alatt (eddig sem keresett szarul és nem csak a fociból van bevétele). de enélkül is növelné. de gyakorlatban, mennyivel lesz jobb az élete ha 20%-kal nagyobb a vagyona? több cipöt vesz a feleségének? melyik az az autó, amiböl most nem tud venni 10-et de a szaudi pénzzel majd igen?
Meg december elejen reszletesen leirtam (ebben a topikban, ha erdekel keresd vissza), hogy melyik evben nagyjabol mennyi volt a fizetese. 15 ev alatt 300 millio euro jott ki. A marketing beveteleibol is legalabb ennyit keresett, ha nem tobbet. A vagyonat 500 milliora becsulik (Messiet, ha jol emlekszem 630-ra). Ha ezek melle veszed a szaudi penzt, ami a jovoben meg ki tudja milyen uzleteket jelenthet, 20%-nal joval tobb jon ki.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 3., kedd 16:04

Realista24 írta:
dzsi91 írta:

Beckham is mennyire cink volt, hogy elment az usába haknizni nagy pénzért. Most meg kb az egyik legbefolyásosabb klubtulaj a világon.
Hogy mi? :mrgreen:
Hat nyilvan nincs egy sejk vagy perez szintjén de a a top 30ba tuti benne van :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 3., kedd 15:51

dzsi91 írta:

Beckham is mennyire cink volt, hogy elment az usába haknizni nagy pénzért. Most meg kb az egyik legbefolyásosabb klubtulaj a világon.
Hogy mi? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 3., kedd 15:47

maverick írta:
zsuninnyo írta:

Honnan tudod? Most egy ev alatt megkeresi sokevi gazsijat. Ki tudja neki mennyi kell, vagy mire gondol. 30 folott az ember (magambol kiindulva) kezdi el igazan szamolgatni ezeket. Nem tudhatod, o mit akar a jovoben, ha egyaltalan o maga tudja.
Nyilvan nem egy szint vagyunk, de meg mindig mindenki a sajat szintjen nyomorog.
Szerintem ertheto huzas, irdatlan penz. Melle dontott 1-2 rekordot a multban, nyugodtan abba is hayhatna. A koritessel en sem ertek egyet btw.
ja, nem ugyanúgy vagyunk összedrótozva... én úgy gondolkodom, hogy most van x millió dollár vagyona, amit most majd növel hasamraütve 20%-kal 2 év alatt (eddig sem keresett szarul és nem csak a fociból van bevétele). de enélkül is növelné. de gyakorlatban, mennyivel lesz jobb az élete ha 20%-kal nagyobb a vagyona? több cipöt vesz a feleségének? melyik az az autó, amiböl most nem tud venni 10-et de a szaudi pénzzel majd igen?

szóval ennyi idösen, ennyi pénzzel a zsebemben nekem az utolsó dolog lenne a döntésemben, hogy mennyit fogok keresni a következö 2 évben. és most lényegében csak a pénz szól amellett, hogy odament, semmi más. de nem is lettem világklasszis focista, ahhoz is kell egy olyan mentalitás ami nekem pont nincs, úgyhogy igazad van, ki tudja hogy öt mi miért mozgatja.
Ilyen esetekben nem csak a pénzről vanszó mint egy mezei dolgozónál hanem kapcsolatokról üzletről, hatalomról.


Beckham is mennyire cink volt, hogy elment az usába haknizni nagy pénzért. Most meg kb az egyik legbefolyásosabb klubtulaj a világon.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 3., kedd 15:45

h3x0r írta: Én azt élvezem, ahogy ősszel a sok szakértő végig csak azt fújta tv-ben, videókban, podcastekben, hogy már kevés ehhez a szinthez, csak hátráltatja a csapatait, vissza kéne vonulnia. Most meg, hogy lényegében ezt teszi, hirtelen jobb játékos lett, akinek még mindig lenne helye Európában :lol:
Igen :lol: ha van sapka azabaj ha nincs akkor az
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. január 3., kedd 15:33

biztos nem kenyerre kell neki, de azert ha belegondolunk, akkor (ha jol tudom) 20 milla korul keresett a unitednel.
tegyuk fel, hogy egy meg eppen bl csapat csak bevallalta volna a vegen mondjuk ennek a feleert, 10 millerert.

itt meg kap 200-at, ami 20x-szor annyi es ha rug 14 golt meg csinal par szep cselt, akkor is ollezni fog a kozonseg.

Avatar
maverick
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2022. augusztus 10., szerda 13:41
Kedvenc játékosaid: Puskás, Raúl, Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: maverick » 2023. január 3., kedd 15:10

zsuninnyo írta:
maverick írta:

semmivel sem lesz jobb az élete attöl a pénztöl, amit ott keresni fog, már most is annyi pénze van hogy nem tudja elkölteni.
Honnan tudod? Most egy ev alatt megkeresi sokevi gazsijat. Ki tudja neki mennyi kell, vagy mire gondol. 30 folott az ember (magambol kiindulva) kezdi el igazan szamolgatni ezeket. Nem tudhatod, o mit akar a jovoben, ha egyaltalan o maga tudja.
Nyilvan nem egy szint vagyunk, de meg mindig mindenki a sajat szintjen nyomorog.
Szerintem ertheto huzas, irdatlan penz. Melle dontott 1-2 rekordot a multban, nyugodtan abba is hayhatna. A koritessel en sem ertek egyet btw.
ja, nem ugyanúgy vagyunk összedrótozva... én úgy gondolkodom, hogy most van x millió dollár vagyona, amit most majd növel hasamraütve 20%-kal 2 év alatt (eddig sem keresett szarul és nem csak a fociból van bevétele). de enélkül is növelné. de gyakorlatban, mennyivel lesz jobb az élete ha 20%-kal nagyobb a vagyona? több cipöt vesz a feleségének? melyik az az autó, amiböl most nem tud venni 10-et de a szaudi pénzzel majd igen?

szóval ennyi idösen, ennyi pénzzel a zsebemben nekem az utolsó dolog lenne a döntésemben, hogy mennyit fogok keresni a következö 2 évben. és most lényegében csak a pénz szól amellett, hogy odament, semmi más. de nem is lettem világklasszis focista, ahhoz is kell egy olyan mentalitás ami nekem pont nincs, úgyhogy igazad van, ki tudja hogy öt mi miért mozgatja.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. január 3., kedd 14:48

Én azt élvezem, ahogy ősszel a sok szakértő végig csak azt fújta tv-ben, videókban, podcastekben, hogy már kevés ehhez a szinthez, csak hátráltatja a csapatait, vissza kéne vonulnia. Most meg, hogy lényegében ezt teszi, hirtelen jobb játékos lett, akinek még mindig lenne helye Európában :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 3., kedd 14:46

M1Ö írta:
dzsi91 írta: Én nemhiszem,hogy ott majd ontja a gólokat. Ezt egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy majd 20 év laliga, serie a meg premierleague után feltud erre pörögni. Ha van newcastle deal akkor talán még odateszi magát erre a fél évre de ha ottmarad végig szerintem nem fog jó számokat hozni.
Az lenne a legnagyobb hülyeség tőle, ha 39 évesen vissza menne a PLbe. Én a helyébe rámennék az 1000 gólra és megmutatnám, hogy én vagyok minden idők legjobb góllövője. Ha majd váltani akar, menjem Amerikába. Ipyen arab-amerikai szinten elfocizhat akár 45 éves koráig is amilyen állat. Akkor meg "simán" össze jöhet az 1000.
Én is hulyeségnek tartom, teljesen mindegy mit csinálna ha visszamegy a faszzopo angolok ugyis szétszednék. De szerintem neki a bl mindennél fontosabb és akár ilyen körbetekert cigány módot is képes bevállalni csakhogy messi ne érje utól.

Legalábbis nyár óta a bl miatt ment a cirkusz nemhiszem,hogy ez megváltozott csak mert messi vbt nyert vagymert csúnyán beszéltek róla carregherék.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. január 3., kedd 14:41

181-et akartam, valamiért 121-et írtam.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 3., kedd 14:05

Fuss neki a mateknak újra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. január 3., kedd 14:02

M1Ö írta: Én a helyébe rámennék az 1000 gólra és megmutatnám, hogy én vagyok minden idők legjobb góllövője.
Egyébként igen, én is ezt csinálnám a helyében, de az még 121 gól, ha tényleg 819 gólos most. Kicsit sok, bár egy ilyen balfasz ligában meg lehet neki 3 év alatt, ha nem sérül le vagy ilyesmi. Na meg persze ha kitölti a szerződését.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég