Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. február 9., hétfő 15:03

szépen feljött messi 4 gól különbségre
cének mostmár ideje lenne megint mutatni valamit
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 9., hétfő 14:57

ha majd jön egy csapat a BL-ben és kivasalja őket. 
Az sem ez a city lesz,attól tartok :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. február 9., hétfő 10:16

Most gyengébben megy a szekér az nem kérdés, de az utóbbi 6 meccsből 1-et vesztett el a Real-Barca-Atleti 3-as, szóval még nem történt semmi vész. Most át kell vészelni a kisebb csapatok elleni meccseket, és újra formába lendülni. Messi hiába van bepörögve a bajnokságban, ha majd jön egy csapat a BL-ben és kivasalja őket.

CR remélem a Depor és a Schalke ellen megszórja magát, és visszatér a formája.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 9., hétfő 10:03

Messi pedig sétálgatott, mert a barca rosszabb formába volt. Most, hogy megy nekik már az argentin sem sétálgat. Valamilyen szinten mindkettő mellé kell a csapat, különben semmit sem érnek. Nem az ő hibája a vereség. Csapatként buktunk el.
Mindettől függetlenül kettőjük közül Messi van meg jobban csapat nélkül. És az, hogy megy a barcának, az inkább függ az argentintól. Mondhatjuk úgy is, hogy amikor megy a csapatnak, CR-nek is nagyon megy, amikor megy Messinek, a barcának is nagyon megy. A jó ebben, hogy mi kevésbé függünk a sztárjátékosunktól szerintem. A rossz, hogy most messi éppen fel van pörögve..

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. február 9., hétfő 2:37

Felesleges elővenni CR-t. Nem csak ő mondott csődöt, hanem az egész csapat. Egytől egyig mindenki rossz volt. A kp meg a védelem nem állt stabil lábakon. CR meg Messi ugyanaz. Én emlékszem az őszre a csapatnak nagyon ment és CR nem csak a góljaival tűnt ki. Messi pedig sétálgatott, mert a barca rosszabb formába volt. Most, hogy megy nekik már az argentin sem sétálgat. Valamilyen szinten mindkettő mellé kell a csapat, különben semmit sem érnek. Nem az ő hibája a vereség. Csapatként buktunk el.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 8., vasárnap 22:49

Csak a góljai vannak, de ha a csapat nem képes kidolgozni a helyzeteket, ahogy nem vagyunk képesek erre az Atma ellen már fél éve, akkor bizony CR-nek sincs semmi haszna
Egyébként ezért sem bántam volna feltétlenül, ha 3 meccset kap, mert kíváncsi voltam, hogy nélküle mire mentünk volna az atletico ellen. :hmmm:
A csapat játékához teljesen alkalmatlan a CR-Bale kombó, ahhoz, hogy ez a páros működjön defenzív taktika és kontrafoci kell.


Ahhoz meg a középpályánk nem jó, illetve a védelmünk se feltétlenül. Ezért nem értettem el pillanatig se, hogy mi a tökömnek hozzuk bale-t, amikor a csapatot visszük egy labdabirtoklós, passzolgatós stílus felé, hozunk egy tök másra alkalmas figurát, ráadásul annyiért, hogy fixen mindig a pályán lesz.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 8., vasárnap 17:36

Dehogy adnám.150 millio ide,vagy oda,még is kit hoznánk helyette,a mai mezőnyben még a közelében sincs senki aki 50-60 gólt taszít szezononként...Messit persze vegyük ki.
Majd szépen visszavonul,mi meg hozzuk helyette Neymart 3-4 év múlva :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. február 8., vasárnap 17:21

hehe írta:
Bayernnél is meg volt szervezve egy összejövetel, miután hazai pályán elvesztették a BL döntőt a Chelsea ellen, de látszott rajtuk, hogy csak nyűg nekik, és mindenkin látszott a letörtség.
az egy béelldöntő, ez meg egy szaros bajnoki, ráadásul még vezetünk 1 ponttal.


unalmas már.
4 ponttal vezetünk , még azért le kell játszania a Meccset a Barcának is.. hiába esélyes 100 százalékra nincs meg még a 3 pont.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. február 8., vasárnap 16:51

Realista odaírtam,hogy nem tudok spanyolul utánna lefordította nekem valaki hogy mirôl is van szó azután írtam is hogy az más akkor ha születésnap volt.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. február 8., vasárnap 16:39

ARCA: Ronaldo's birthday party proved a welcome post-derby distraction & chance to blow off some steam.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. február 8., vasárnap 16:29

Realista24 írta:Reload:
Many Real Madrid players are angry with Cristiano for celebrating his birthday after the derby defeat yesterday. [Cadena SER]
A pofátlanja. És még tortája is volt??? :cens:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 8., vasárnap 15:50

Reload:
Many Real Madrid players are angry with Cristiano for celebrating his birthday after the derby defeat yesterday. [Cadena SER]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 8., vasárnap 13:20

Bayernnél is meg volt szervezve egy összejövetel, miután hazai pályán elvesztették a BL döntőt a Chelsea ellen, de látszott rajtuk, hogy csak nyűg nekik, és mindenkin látszott a letörtség.
az egy béelldöntő, ez meg egy szaros bajnoki, ráadásul még vezetünk 1 ponttal.


unalmas már.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 8., vasárnap 13:18

realistahuni írta:Meg volt tervezve, ok.
Bayernnél is meg volt szervezve egy összejövetel, miután hazai pályán elvesztették a BL döntőt a Chelsea ellen, de látszott rajtuk, hogy csak nyűg nekik, és mindenkin látszott a letörtség.
Persze a szülinap kicsit más, de akkor is "elvárnám", hogy jobban emésszék magukat a vereség miatt, még ha hülyén is hangzik.
Profi sportolók. Ha minden vereség után emésztenék magukat, akkor nagy gondok lennének. Munkahely, szarul végezték el a munkájukat, a következő munkanapon lehet javítani. így megy ez mindenhol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. február 8., vasárnap 13:17

realistahuni írta:Meg volt tervezve, ok.
Bayernnél is meg volt szervezve egy összejövetel, miután hazai pályán elvesztették a BL döntőt a Chelsea ellen, de látszott rajtuk, hogy csak nyűg nekik, és mindenkin látszott a letörtség.
Persze a szülinap kicsit más, de akkor is "elvárnám", hogy jobban emésszék magukat a vereség miatt, még ha hülyén is hangzik.
Mert attól jobb is lesz valami, ha magukba fordulnak?
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. február 8., vasárnap 13:10

Meg volt tervezve, ok.
Bayernnél is meg volt szervezve egy összejövetel, miután hazai pályán elvesztették a BL döntőt a Chelsea ellen, de látszott rajtuk, hogy csak nyűg nekik, és mindenkin látszott a letörtség.
Persze a szülinap kicsit más, de akkor is "elvárnám", hogy jobban emésszék magukat a vereség miatt, még ha hülyén is hangzik.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 8., vasárnap 12:56

nem lehetett lemondani.
De miért is kellett volna lemondani? Nem értem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. február 8., vasárnap 12:52

torjack írta:Annyi rutinjuk lehetett volna, hogy gondoskodnak róla, hogy a netre ne kerüljön fel semmi. Egyszer 30 éves az ember, de a tegnapi szégyenteljes "teljesítmény" után elég visszás az egész.
Én ezen pont, hogy nem tudok fennakadni. Gondolom hetek óta szervezi a bulit, oda volt csődítve egy rakat ember, nem lehetett lemondani. Azt meg a mai világban szinte lehetetlen megoldani, hogy ne kerüljön fel a netre. Az értelmezés kérdése, hogy ennyit mellégondol-e valaki a történtek mellé, vagy csak fikázza. Nyilván CR meg a Real utálói nem fognak mélyebben a dolgok mögé nézni.
A hozzállása miatt lehet egyedül bírálni,
CR-nél pont, hogy sosem a hozzáállással volt a baj. A tegnapi meccsen talán az sem volt megfelelő, de ez egyébként nagyon ritka. A probléma gyökerei ott vannak, hogy nem képes arra, amire egyébként a legnagyobb szükségünk lenne, és amiben Messi mindig is előtte járt, mégpedig a védelmek megbontására. A cselei, amikkel elboldogul a kisebb csapatok ellen, nem jönnek be az Atma ellen, de anno mikor szenvedtünk a Barca ellen, sem jöttek be. A kulcspasszok szintén nem jönnek, jó beadást évente 2-3-at lehet tőle látni. Csak a góljai vannak, de ha a csapat nem képes kidolgozni a helyzeteket, ahogy nem vagyunk képesek erre az Atma ellen már fél éve, akkor bizony CR-nek sincs semmi haszna. Tavaly DM megtette a védelmek megbontását, a cseleivel területet szerzett és az ellenfeleket a védekezésük elcsúszására késztette. Ezek azok az apró döntő tényezők, amik hiányoznak, és ebben nem jó sem Bale, sem CR, két a védelmek feltörésére alkalmatlan gólgép meg luxus, ha nincs mögöttük egy katalizátor elem.

Ez a fő oka annak, hogy én kevésbé értékelem CR irdatlan gólmennyiségét, mert nagyon sok csapatmunka van mögötte. Mindig is azt mondtam, hogy inkább rúgna 20 góllal kevesebbet évente, de képes lenne a védelmek megbontására. Meg lehet nézni, hogy a Messi-Neymar kombó hogyan szopatta körbe az Atmát. Hiába szerzett korán vezetést az Atma, szét lettek szedve egy olyan képesség által, amire edzőként nem lehet felkészülni, és amivel a mi csapatunk nem rendelkezik. Nem a tegnapi vereség a mérce, mert a fél alapcsapat hiányzott, de a kupameccseken, amikor még mindenki jelen volt, ugyanez történt. Nem a kp a probléma, nem Ancelotti a probléma, hanem az, hogy CR és Bale alkalmatlanok arra, amire ide lettek hozva, amire felépítettük az egész taktikánkat. Ez a Real Madrid a Ribery-Robben szélső párossal röhögve alázná szét a világot, Benzema meg lehet aranylabdát nyerne azzal az 50 góllal, amit egy szezonban rúgna első számú gólfelelősként.
A csapat játékához teljesen alkalmatlan a CR-Bale kombó, ahhoz, hogy ez a páros működjön defenzív taktika és kontrafoci kell. De azzal, hogy a nincs területük, használhatatlanok, a területet vagy a taktikának, vagy egy harmadik játékosnak!!! kell megcsinálnia. Úgy gondolom, hogy jelenleg olyan játékost, aki a területeket megnyitja, nagyon nehéz találni, ráadásul többnyire a két nagyágyúnkkal megegyező poszton játszanak. Nincs mese a taktikát kell a két futógéphez igazítani, és be kell újítani egy a verekedéshez és fejeléshez értő kp-st, hogy nyugodtan magunkra húzhassuk az ellenfeleket, és onnan indíthassuk a kontráinkat még egy Atma ellen is.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. február 8., vasárnap 12:44

nehogymár összekeverjük a kettőt, ha elmentek volna meccs után spontán diszkózni meg kurvázni én is fel lennék háborodva, de egy születésnapi eseményre voltak hivatalosak sok más vendéggel, amire előre mindenki meg volt hívva.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. február 8., vasárnap 12:43

ateeemadrid írta:én sem értem miért kell pózolni meg képeket megosztani, szerintem is faszság. nyilván nem várom el, hogy most legyen depressziósak, és sírjanak otthon CR szülinapján, de akkor is hülyén jön ki.

kicsit olyan, mint amikor szoptunk 1-1 komolyabb meccsen, másnap meg már jöttek a Karim selfiek. :lol:
Nem hiszem, hogy ránk tartozik, mikor mit osztanak meg. Ha nyertünk volna, akkor akkor megint máshogy állítják be a dolgot, megérdemelt ünneplés és stb. Nem értem a kettő közötti összefüggést, hogy attól, mert kikaptunk akkor már ne is éljen teljes életet az ember és ne ünnepeljen normálisan? Ahogyan kizárják a futballpályáról a magánügyet (jobb esetben) úgy a magánéletből is a focit. Így is elég nyomás van rajtuk, ennyit még megérdemelnek.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég