Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 15., csütörtök 16:08

h3x0r írta:
Kerlon írta:Érdekesen hangzott az biztos. A támaszkodás szerintem nem volt gáz... Nehezen találta a szavakat, látszott rajta, hogy örült. Az gázabb volt, mikor Messi zsebre tett kézzel kivánszorgott, hogy át vegye az elismerést, amit az év csapatába választása miatt kapott.
az nagy jelenet volt :Đ Na de az is nagy volt, amikor kicsivel kesobb megkerdeztek oket a legfontosabb goljukrol. CR es Robben valasza nagy volt :D
Ezen még mindig szakadok. Mekkora idióta :lol: Bejön zsebre tett kézzel, lefelé hajtott fejjel és rúgdossa a port :lol:

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. január 15., csütörtök 16:07

Szerintem teljesen rendben volt. Vicces volt a támaszkodás az elején, látszott rajta, hogy nagyon megkönnyebbült, volt benne feszültség, az tuti. Túl nagy volt a kampány Neuer mellett az utóbbi hetekben. Most már talán felszabadultabban fog játszani :)

A kiáltás meg... szerintem az a csapatnak szólt, hogy "megvan srácok, megnyertük"... Ancelotti is csak nevetett rajta egyet. Hiába játszik sokszor öncélúan CR, csapatember is, és nagyon nagy szerepe van abban szerintem, hogy a csapaton belül jó a morál. Ha már alá játszanak a többiek, jelezni is kell nekik, hogy a ti érdemetek is a bogyó :)

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 15., csütörtök 16:07

RMFC: Teljesen mindegy, a vége úgy is az hogy egy nagyképű műmájer k*csög.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tucsoki 2015. január 15., csütörtök 16:09-kor.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. január 15., csütörtök 16:06

szerintem gáz volt az üvöltés.
de az ebből készülő mémek miatt megérte, azok tetszenek nagyon. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 15., csütörtök 16:05

Kerlon írta:Az gázabb volt, mikor Messi zsebre tett kézzel kivánszorgott, hogy át vegye az elismerést, amit az év csapatába választása miatt kapott.
az nagy jelenet volt :Đ Na de az is tetszett, amikor kicsivel kesobb megkerdeztek oket a legfontosabb goljukrol. CR es Robben valasza nagy volt :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2015. január 15., csütörtök 16:07-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 15., csütörtök 16:02

jobb lett volna, ha a gólörömét csapja elő :/ Blatter és Platini elé beugorva B-) hogy kezet rázott az öreggel utána :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 15., csütörtök 15:59

Cikinek mondható, de mivel elmondta, hogy miért volt mindez, így érthető. A Realosok megértik, a többiek véleménye meg nem számít :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 15., csütörtök 15:58

Érdekesen hangzott az biztos. A támaszkodás szerintem nem volt gáz... Nehezen találta a szavakat, látszott rajta, hogy örült. Az gázabb volt, mikor Messi zsebre tett kézzel kivánszorgott, hogy át vegye az elismerést, amit az év csapatába választása miatt kapott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 15., csütörtök 15:58

R.M.C.F írta:Sajnos nem láttam a gálát, de azt mondta ma egy ismerősöm, hogy CR túl lőtt a célon,és ciki volt.....nem csak a kiabálás,hanem maga a viselkedés,támaszkodás stb....mivel nem láttam, így kérdeznélek titeket,mi a vélemény,érdekelne....
Itt van rola a video

Korabban ezt irtam:
h3x0r írta: Ennek az uvoltesnek van valami hattersztorija is?

Mert azert igy elsore.. hogy is mondjam.. nem eppen uriemberekhez illo. Ha ugyanezt Messi csinalja, szidnank azert rendesen.

Na de nem akarok en unnepronto lenni, ismet egy megerdemelt gyozelem. :agree: Iden be kell huzni a negyediket egy BL cimvedessel, melle pedig egy bajnoksaggal, jovore pedig johet Isco :Đ

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 15., csütörtök 15:52

Sajnos nem láttam a gálát, de azt mondta ma egy ismerősöm, hogy CR túl lőtt a célon,és ciki volt.....nem csak a kiabálás,hanem maga a viselkedés,támaszkodás stb....mivel nem láttam, így kérdeznélek titeket,mi a vélemény,érdekelne....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 15., csütörtök 15:12

Realista24 írta:https://www.youtube.com/watch?v=bYeM2FyqHBA
Kicsi Supermanus :mrgreen: :)
Aranyos a kölyök, aztán még pár év, és jön a dizsi meg csaj korszak..nehéz dolga nem lesz :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 15., csütörtök 14:28

Norbii írta:Én azért sajnálom ilyen téren.;d Ahogy látni nem igazán szeret szerepelni, mindig odabújik crhez. Nem lepödnék meg ha aszondja egyszer h get that fkin camera out of my face, puta.
dehogy, a legtöbb kis gyerek ilyen ismeretlenek között, kicsit feloldódik, aztán szarik a dolgokra és tovább folytatja a világ pusztító terveit :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. január 15., csütörtök 14:26

Én azért sajnálom ilyen téren.;d Ahogy látni nem igazán szeret szerepelni, mindig odabújik crhez. Nem lepödnék meg ha aszondja egyszer h get that fkin camera out of my face, puta.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 15., csütörtök 7:27

https://www.youtube.com/watch?v=bYeM2FyqHBA
Kicsi Supermanus :mrgreen: :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 14., szerda 19:25

realistahuni írta:
Shayk mitől lenne rászoroulva CR lóvéjára?
Ha a pénzére nem is, de CR mellett szerintem sokkal inkább reflektorfényben volt, sokkal jobban eladható volt az amit csinált, mert még pár millió focirajongó megismerte Ronaldo miatt.
Lehet kicsit naív ebben a helyzetben Cé, az anyja pedig sejthetett valamit, mert ha jól tudom soha nem csípte igazán a ruszkit.
Azért C-nek sem lehetett rossz a divat ágban miatt. Mondjuk azért tényleg kemény, hogy még egy Nike reklámba is berakták Irinát. Mindegy reméljük, hogy nem ezért szerepel gyengébben már egy ideje és hamar visszatalál C a jó útra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. január 14., szerda 18:31

Előbb-utóbb valószínűleg kijött volna, hogy nem illenek össze annyira. CR nekem elég családcentrikusnak tűnik, míg a csaj nem igazán. Remélem CR majd megtalálja élete párját, ami majd megdobja a teljesítményét :D

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. január 14., szerda 18:26

Shayk mitől lenne rászoroulva CR lóvéjára?
Ha a pénzére nem is, de CR mellett szerintem sokkal inkább reflektorfényben volt, sokkal jobban eladható volt az amit csinált, mert még pár millió focirajongó megismerte Ronaldo miatt.
Lehet kicsit naív ebben a helyzetben Cé, az anyja pedig sejthetett valamit, mert ha jól tudom soha nem csípte igazán a ruszkit.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 14., szerda 17:51

zalkrisz írta:Amiért Di Marianak nem lett volna elég az 5 milla, vagy Messinek a 17.. :)
Ott sokkal inkább az ügynökök ténykednek. Itt meg a szerelem dominál szerintem pár euró millió előtt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 14., szerda 17:49

Amiért Di Marianak nem lett volna elég az 5 milla, vagy Messinek a 17.. :)

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. január 14., szerda 17:37

a csajnak ez nem hiányzik annyira, csak h legyen pénz meg jól m.....
Hót nem izgat CR szerelmi élete, de ezt már nem egy helyen olvastam. Shayk mitől lenne rászoroulva CR lóvéjára? Nélküle is euromilliomos, éhen halni Ronaldo nélkül sem fog. Utóbbira szintén lesz jelentkező, gazdagon. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég