Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. február 6., péntek 14:38

Amúgy nagyon remélem, hogy nem fog nagyon rágörcsölni a hétvégi meccsre...mert akkor nagy akarásnak megint nyögés lesz a vége...
Viszont jó lenne ha góllal térne vissza :)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 6., péntek 10:59

cr kurzus
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2015. február 5., csütörtök 8:49

http://www1.skysports.com/football/news ... o-strength

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. február 5., csütörtök 8:30

Isten eltessen koma. Most kicsit pipa vagyok rad, de semmi ketsegem h hamarosan visszatalalsz arra az utra amin csak te tudsz jarni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 2., hétfő 16:57

dannen írta:
ikarus93 írta:1,CR
2,Ronaldo
3,Messi
ezt viszont ne kezdjük, mert ilyenkor szokott robbanni a topik :lol:
El lehet kezdeni, csak ne ezt offoljátok szét. Aztán majd takarítok :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 2., hétfő 16:49

1,CR
2,Ronaldo
3,Messi
Hát,volt azért anno egy Zidane,egy Figo,vagy egy Maradona...Az öregebbeket nem mondom mert akkor nagyon más volt a foci.De mondjuk Maradonat irtották mint a szart,fénykorában nem emlékszem hogy szabályosan tudták volna szerelni,akkoriban gyilkossági kisérletért villant a sárgalap,nem úgy mint most :D
Ezért tartom minden idők legjobbjának őt.Aztán persze ott van Dinho,nyilván elbaszta az életét valamilyen szinten,ahogy Maradona is,de itt ugye nem erről van szó.Hanem a tudásról.
Minden tiszteletem Ronaldoe,(CR7),nagyszerű játékos,kiváló sportember,és főnyeremény hogy nálunk játszik,de nekem nem ő a valaha volt... :) Még ha a statok ezt is támasztják alá.
Nehéz megmondani,örökös vita melegágya,(ami teljesen természetes),hogy ki volt minden idők top hárma... :)
Ami szomorú,hogy nem látok mostanában ujabb C.Ronaldokat,Messiket,ebben a mai statikus,eredménycentrikus célfociban,szal gőzöm sincs ki vehetné át a stafétát.
Ezért vagyok Neymaral TALÁN elfogult,mert benne pislákol valami...ami vagy kiforrja magát,vagy eltűnik a süllyesztőben mint oly sok honfitársa.(De én ezt mondjuk nem hiszem :) )
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. február 2., hétfő 16:15

Sajnos emiatt a térd miatt sokszor fog még Cé zokogni, mert ő mindig nyerni akar és sajnos a teste őt is behatárolja, és nem fog tudni beletörődni abba, hogy az ő ideje lejárt.


Ekkora sportolót mint CR nem láttam még, talán MJ volt hasonlóan nagy. Szóval élvezzük minden percét amikor a pályán van, mert ilyet egy jó ideig biztos nem fogunk látni nemhogy a fociba, semilyen sportba se.


Nálam már most a legnagyobb futballista!

Rangsorom:

1,CR
2,Ronaldo
3,Messi
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. február 1., vasárnap 21:24

hehe írta:egy idő után semmit nem ér már a műtét, annyira elhasználódott az ízület az igénybevételtől.
nem mondom, hogy céronaldonak vége, de ha az nba-ben nincs gyógymód és csak a jégtömlő marad, aztán élete végéig a fájdalom, akkor itt sincs ez messze a valóságtól.
Nekem ezt a sztori jutott eszembe: Batistuta: Ágyba vizeltem, nem volt erőm kimenni

Ő is mesél arról, hogy mennyire tropára mentek a porca és hogy mitől... (nem lövöm le a poént).

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. február 1., vasárnap 21:05

Matt009 írta:akkor könnyen lehet, hogy nincs sok hátra CR-nek az ilyen magas szintű teljesítményekből.
Tudjuk sajnos, az őszi teljesítménye is csak egy pozitív kiugrás volt. :-(

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 1., vasárnap 20:21

Realista24 írta:A többség szerintem 33-34 éves koráig számol vele komolyabb szinten.
Igen,nem kell túlzásokba,hogy 40 éves koráig ideakarjuk láncolni, de amit adhat még 33-34 éves koráig, az sokkal többet ér mint ha nyáron kapnánk érte 100 millát... De sztem Cé fog lépni 2 max 3 év múlva.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 1., vasárnap 19:57

hehe írta:a gyereket meg nem kell vinni suliba, talán nem akkora retardált, hogy ne találjon el egyedül 16-17 évesen :D
:lol: :lol: :lol: :lol: sírok geci
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2015. február 1., vasárnap 19:23

Nincs értelme eladni, mert a Real nem küzd anyagi gondokkal. Ha már romlik a játéka, és nem kulcsjátékos, akkor esetleg. De ha innen vonul vissza az sem vet vissza minket. Lesz pénz venni 80-100-ért akárkit, ha nem adjuk el őt, akkor is. Lásd Béla, James...Itt az a kérdés, hogy szükség van-e rá. ha igen, akkor nem eladó. Az ajánlott összeg így nem is érdekes.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 1., vasárnap 19:12

A többség szerintem 33-34 éves koráig számol vele komolyabb szinten.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. február 1., vasárnap 19:11

sonic írta:
Matt009 írta:Én vagyok a legszkeptikusabb azokkal a véleményekkel szemben, hogy CR még 38 éves koráig ezen a szinten lesz, ez a sérülés sem azok mellett az érvek mellett szól.
Ezt szerintem egyedul Mendes hitte el eddig is. Vagy o sem. CR 29, ami a legjobb kor focistaknal (vagyis valahol 26-32 kozott, egyenenkent valtozo). Tavaly ert a csucsra, ez pedig altalaban nem tart tovabb 2 max 3 evnel, aztan megindul lefele. Ez teljesen normalis. Meg az idei evet lehet lehuzza ezen a szinten aztan lassan elkezd majd esni a teljesitmeny (ami nala azt jelenti kb hogy meg utana is eleg jo lesz 2-3 evig), de hogy 38 evesen is ugyan ezen a szinten fog jatszani az nagy hulyeseg.
Több fórumozó is írta itt, hogy még 38 éves koráig ilyen magas szinten fog játszani, és ne adjuk el, mert majd fogjuk a fejünket, hogy mekkora hülyeséget csináltunk. :)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 1., vasárnap 18:28

Matt009 írta:Én vagyok a legszkeptikusabb azokkal a véleményekkel szemben, hogy CR még 38 éves koráig ezen a szinten lesz, ez a sérülés sem azok mellett az érvek mellett szól.
Ezt szerintem egyedul Mendes hitte el eddig is. Vagy o sem. CR 29, ami a legjobb kor focistaknal (vagyis valahol 26-32 kozott, egyenenkent valtozo). Tavaly ert a csucsra, ez pedig altalaban nem tart tovabb 2 max 3 evnel, aztan megindul lefele. Ez teljesen normalis. Meg az idei evet lehet lehuzza ezen a szinten aztan lassan elkezd majd esni a teljesitmeny (ami nala azt jelenti kb hogy meg utana is eleg jo lesz 2-3 evig), de hogy 38 evesen is ugyan ezen a szinten fog jatszani az nagy hulyeseg.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. február 1., vasárnap 10:59

Nem vagyok meglepődve azon, hogy CR még nem épült fel a sérüléséből. Nagyon furcsa volt az, hogy fél évig nyög egy sérülést, majd hirtelen kihagy 2 meccset és minden rendben van... Ez így nagyon nem normális, de gondolom a műtét azt jelentené neki, amit anno Kakának is jelentett, hogy visszaesik a teljesítménye. Nem tudom meddig képes/akarja húzni ezt a dolgot, de ez így nem állapot. Én vagyok a legszkeptikusabb azokkal a véleményekkel szemben, hogy CR még 38 éves koráig ezen a szinten lesz, ez a sérülés sem azok mellett az érvek mellett szól.

Amit hehe is írt, hogy 17 éves kora óta szerda-szombat ritmusban tolja, az edző le sem meri cserélni, mert már megy a durca... Ezek megbosszulják magukat. Akármennyire is odafigyel, egészségtudatos az a terhelés, amit az élsport jelent, megviseli a szervezetet, és nem lehet ezt a végletekig bírni. Ha ezt a sérülést nem sikerül műtét nélkül rendbe hozni (már pedig ha eddig nem sikerült, ezután sem fog sikerülni), akkor könnyen lehet, hogy nincs sok hátra CR-nek az ilyen magas szintű teljesítményekből. Nagyon valószínű, hogy a műtét után, fél-1 év kihagyás után nem fog tudni visszatérni erre a magas szintre, akkor pedig el kell adni. Kérdés, hogy vállal még egy szezont beinjekciózva, vagy csak nyárig húzza így?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. február 1., vasárnap 10:51

dehogy mondtad képletesen, csak mosod itt magad. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 1., vasárnap 10:47

KÉPLETESEN ERTETTEM TE KUKI!!! Tudod te :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 1., vasárnap 10:45

egy idő után semmit nem ér már a műtét, annyira elhasználódott az ízület az igénybevételtől.
nem mondom, hogy céronaldonak vége, de ha az nba-ben nincs gyógymód és csak a jégtömlő marad, aztán élete végéig a fájdalom, akkor itt sincs ez messze a valóságtól.

a gyereket meg nem kell vinni suliba, talán nem akkora retardált, hogy ne találjon el egyedül 16-17 évesen :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. február 1., vasárnap 10:28

Realista24 írta:Szerintem meg durván kivan C lába, csak szúrják, bírja, tűri...kerdes ki viszi a gyereket 10 ev mulva suliba..
Hát nem tudom. Már egy jó éve megy ez a sztori, ugye volt mikor egyből jegelték is neki meccs után, meg összesen kihagyott vagy 3-4 hetet. De akárhogy injekciózzák, meg pihenteti minimálisan, ha már olyan rég óta fáj neki, akkor még mindig bírná műtét nélkül? Tényleg már csak azért is, mert az irányváltoztatásainál, kitámasztásainál azért nem kicsit erőlteti a térdét.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég