Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. január 3., kedd 14:00

dzsi91 írta: Én nemhiszem,hogy ott majd ontja a gólokat. Ezt egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy majd 20 év laliga, serie a meg premierleague után feltud erre pörögni. Ha van newcastle deal akkor talán még odateszi magát erre a fél évre de ha ottmarad végig szerintem nem fog jó számokat hozni.
Az lenne a legnagyobb hülyeség tőle, ha 39 évesen vissza menne a PLbe. Én a helyébe rámennék az 1000 gólra és megmutatnám, hogy én vagyok minden idők legjobb góllövője. Ha majd váltani akar, menjem Amerikába. Ipyen arab-amerikai szinten elfocizhat akár 45 éves koráig is amilyen állat. Akkor meg "simán" össze jöhet az 1000.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2023. január 3., kedd 13:57

Nekem ez a NU hír nagyon tetszik... így vállalható az arab kaland... hiszen nyilván minél több pénzt is akar ahogy akart mindig is. Tőlünk is emiatt ment el....
Mondjuk kicsi esélyt látok erre. Ha igaz lenne akkor szerintem ezt felvállalná a klub és CR7 is , hogy ez majd így lesz.
Mondjuk most, hogy aludtam rá párat eleve elnézőbb vagyok ezzel az egész sztorival szemben. A pénz mindennél nagyobb úr ezt tudjuk. Én is elmennék kukásembernek is havi 1 milláért 😅 :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 3., kedd 13:45

DinhoL írta: Állítólag a dealben szerepel az is, hogy a szaúdi futball nagyköveteként majd a görög-egyiptomi-szaúdi vb pályázatot kell tolnia. Ugyanerre a vb-re közben Portugália is pályázik(!).
Nem tudom mennyire valid, de mindenesetre fura.. :kivagyhe:
Ez olyan hir, mint a NU-es. Van aki megerositi, ugyanannyian cafoljak.

OFF, de ha ez a görög-egyiptomi-szaudi VB ha revbe er, nagyobb gusztustalansag lesz, mint a katari.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zsuninnyo
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. január 3., kedd 13:37

maverick írta:

semmivel sem lesz jobb az élete attöl a pénztöl, amit ott keresni fog, már most is annyi pénze van hogy nem tudja elkölteni.
Honnan tudod? Most egy ev alatt megkeresi sokevi gazsijat. Ki tudja neki mennyi kell, vagy mire gondol. 30 folott az ember (magambol kiindulva) kezdi el igazan szamolgatni ezeket. Nem tudhatod, o mit akar a jovoben, ha egyaltalan o maga tudja.
Nyilvan nem egy szint vagyunk, de meg mindig mindenki a sajat szintjen nyomorog.
Szerintem ertheto huzas, irdatlan penz. Melle dontott 1-2 rekordot a multban, nyugodtan abba is hayhatna. A koritessel en sem ertek egyet btw.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2023. január 3., kedd 13:16

Állítólag a dealben szerepel az is, hogy a szaúdi futball nagyköveteként majd a görög-egyiptomi-szaúdi vb pályázatot kell tolnia. Ugyanerre a vb-re közben Portugália is pályázik(!).
Nem tudom mennyire valid, de mindenesetre fura.. :kivagyhe:
Som i Serem!
6oat

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 3., kedd 13:01

M1Ö írta: Annyi jó van ebben az igazolásban, hogy így hátha meg lesz neki az 1000 gól. Még ha egy arab csapatban is jönne össze, az azért nem kis dolog lenne.
Én nemhiszem,hogy ott majd ontja a gólokat. Ezt egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy majd 20 év laliga, serie a meg premierleague után feltud erre pörögni. Ha van newcastle deal akkor talán még odateszi magát erre a fél évre de ha ottmarad végig szerintem nem fog jó számokat hozni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. január 3., kedd 12:37

Annyi jó van ebben az igazolásban, hogy így hátha meg lesz neki az 1000 gól. Még ha egy arab csapatban is jönne össze, az azért nem kis dolog lenne.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 3., kedd 10:22

ziro4vr írta: Azért ja, belenéznék majd a fejébe ahogy áll ott a 20 ezres stadionban körülötte random arcokkal, mit fog érezni, lassan 20 évnyi legmagasabb szint után. Sportingnál meglett volna az érzelmi faktor, usában a körítés, itt meg csak a számla telik meg. Nem hinném hogy ez az egójának elég, jönnek majd szerintem is a fura pótcselekvések.
Foleg ha edzoba meg benyom egy ket ilyen remek poent :lol: de kozben tudja, hogy megvettek kilora es azt csinalnak, amit akarnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 3., kedd 10:05

Azért ja, belenéznék majd a fejébe ahogy áll ott a 20 ezres stadionban körülötte random arcokkal, mit fog érezni, lassan 20 évnyi legmagasabb szint után. Sportingnál meglett volna az érzelmi faktor, usában a körítés, itt meg csak a számla telik meg. Nem hinném hogy ez az egójának elég, jönnek majd szerintem is a fura pótcselekvések.
Nem illik.

Avatar
maverick
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2022. augusztus 10., szerda 13:41
Kedvenc játékosaid: Puskás, Raúl, Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: maverick » 2023. január 3., kedd 9:44

sosem fogom megérteni a játékosok részéröl az ilyen igazolásokat...

semmivel sem lesz jobb az élete attöl a pénztöl, amit ott keresni fog, már most is annyi pénze van hogy nem tudja elkölteni.
sport szempontból semmi kihívás, 50 évig önthetik az arabok az olajdollárokat a fociba, akkor sem lesznek sehol, max néha rendezhetnek egy vébét ahol becsúszik egy-egy meglepetés eredmény. szóval még azt sem mondhatja, hogy ö indította el a szaudi foci felemelkedését.
nem jó hely ott élni a családdal.
rombolja az imidzsét.

ha mindegy már a top karrier, menjen vissza a sportingba (ott még az sem ciki ha 40 évesen padozik és néha beáll egy szabadrúgásgólra, hiszen ott csináltak belöle focistát), az usa-ba vagy madeirára.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 3., kedd 7:47

Mas: most mar relevansabb forassok hozzak le, hogy semmifele NU zaradek nincs.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 3., kedd 7:40

gutihaz14 írta:
hehetheoriginal írta: Az mar valami :lol:
hat jobb mint az altalad vizionalt mtk stadion....
Szemleltetes volt a lenyeg gondolom. Bernabeu meg Old Trafford utan abban a stadionban jatszani, aminek a nevet itt a forumon egy ember nem tudna fejbol megmondani...

Amugy nagyjabol 3,75 euroert lehet belepot venni a bemutatasara, tegnap este raneztem, 160ezren voltak elottem a sorban, mar ha jol gondolom, hogy a szamok azt jelentettek, mert a tobbi full arab volt.
Az osszes bevetel jotekony celra megy majd.

Az event neve meg "Hala Ronaldo"...en azt hittem ez valami arab szo is egyben, de nem, azt irjak, hogy a Realos multjara utalnak ezzel. Imadom :lol: Mondjuk, ha mar a logo is hasonlo...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5351
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 3., kedd 7:04

hehetheoriginal írta: Az mar valami :lol:
hat jobb mint az altalad vizionalt mtk stadion....
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 3., kedd 7:02

Az mar valami :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5351
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 3., kedd 7:00


latom az 500 fős mtk stadiont, ahol jatszani fog,
25000 fos az al nassr stadion es iden az atlag nezoszam 15000 felett van.

szinte garantalt a telthaz iden amint jatszani fog szerintem
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 3., kedd 6:32

Sztem ez game over, latom az 500 fős mtk stadiont, ahol jatszani fog, hamar elege lesz sztem.
Senkinek se kell, sehova se kell, mert csapatrombolonak van beállítva, es az ego miatt van is benne realitas.
Szedje meg magat, legyen egeszseg neki meg a csaladnak, aztan szepen csendben vonuljon vissza. Valahogy magaban rendezze a dolgokat, talaljon uj kihivast, hogy ne bolonduljon meg 40 fölött, ez a legfontosabb.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 3., kedd 6:25

Lehet kitudja magat pihenni aztán fut még egy nagyot. A lelkének biztos jót tesz ahogy látom kecskekúróék nem aprózzák el a fogadtatást.

Én úgy gondolom visszajön valahogy de a helyében nem tenném főleg nem vissza a premierleaguebe carregheréket hallgatni megint…

Ennek a storynak max akkor lehetett volna jó vége ha valahogy madridban köt ki minden más szerintem bukó lesz.

Abban a percben,hogy megérkezik a newcastlehez kezdődik minden előrlől elveszi a gólokat a fiatal aranylabdásoktol blablabla.

Nem ér meg ennyit az a 2-3 bl gól csak,hogy messi ne érje utól.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. január 3., kedd 5:59

van benne racio, de azert eleg sok a ha.

a newcastle bl indulasa annak ellenere is meglepo lenne, hogy most jol allnak egyelore, meg feltavnal sem vagyunk, hiaba van januar.

a masik meg az, hogy ez a fel ev a szaudiaknal elsulhet ugy is, hogy felporog es formaba lendul, meg ugy is, hogy a kozeg miatt o is elengedi magat.
utobbi nem ra vall, de nem focizott meg topligakon kivul, nem tudni milyen hatassal van ra.


Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 3., kedd 5:26

Steve írta: Sorry a dupla miatt..
De ebbe a Marcas hírbe mennyire lehet bízni?

Az nem elképzelhetetlen, hogy a Newcastle beessen egy BL helyre, a pénz meg ömlik oda is.. nem teljesen földtől elrugaszkodott sztori..

Ami számomra nem stimmel, hogy akkor miért nem ment kapásból oda?Ott is kicsikarhatott volna egy rakat pénzt.A Newcastlenek egy induló pénzpumpálós projektnél aranyat ért volna egy CR brand. :hmmm:

Mennyire lehetne ebbe bármit is belegondolni?
Newcastlenek nincs szüksége rá viszont az araboknak nagyon, akár fél évre is utána meg majd nagykövetként.

Szerintem arabék simán belemennek egy ilyenbe júniusig verhetik magukat, eladhatnak csilliárd mezt stb…

Céronaldo részéről nekem csak így logikus ez a váltás. Bár ezmár csak ilyen erőlködés, hogy bevállal egy arab turnét csak azért, hogy legyen 6 csoportmeccse még a blben.

Majd nyáron kiderül de akkora kontraszt van az egész ember az interjú a unitedes szerződés bontás és e között, hogy valami kell legyen a háttérben ami értelmet ad az egésznek :lol:

Aztán lehet tényleg elengedte a dolgot fasztudja :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. január 3., kedd 0:46

Faust írta: Annyit, hogy a fanatikusok mentegethessek meg fel evig. :mrgreen:
Általában hasonlóan látunk mindent és szeretlek, imádlak Faust barátom :mrgreen: ..de.. nem lehet, hogy túlzottan haragszol az öreg Cristianora? :kalapos:

A magam részéről onnan, hogy nem Real játékos, mint érdekesség követem a sztoriját. Se nem zavar, se nem hiányzik kimondottan.

Nem szimpatizálok ezekkel az összegekkel és ahova a “foci”..már ha ez a valami még az..lett terelve. De az igazság az, hogy tonna számra van mindenféle fazon akik szintén egy rakat pénzt keresnek közel sem hasonló teljeseítmény után. Sajnálni nem sajnálom cétől semmit.

Az egy más kérdés, hogy mi a véleményem az egész mai fociról és az azt körül övező bizniszekről.. :|


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég