Zinedine Zidane

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. szeptember 20., kedd 10:15

Mondjuk Mendy nem tudom hogy lenne rossz igazolás. A piac egyik legstabilabb balhátvéde, attól, hogy el voltunk kényeztetve és Marcelokhoz szoktunk, messze megérte az árát.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 20., kedd 10:08

Mendyt egy lapon emlegeted Joviccal, és akkor nem érted. :lol:
Nem csodálom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 20., kedd 9:59

Szerintem ez eleve nem jó megközelítés, mert akit házon belül talál és alakít, az legalább akkora érték. De felejtsük ezt el egy pillanatra, fókuszáljunk arra amire szeretnél.

Zidane itt léte alatt igazoltunk legalább 20 játékost. EZ tény. Az hogy a firkászok mit írnak ki kihez ragaszkodott, az nem tény, az bulvár.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. szeptember 20., kedd 9:50

Halfkey írta:
Akit egyértelműen ZZ-nek köszönhetünk jelenleg, az Jovic, Hazard és Mendy, ha jól rémlik.
Én meg áthozom ezt ide, mert ez valami gyönyörű.

Igen, pont ennyit köszönhetünk Zidanenak :mrgreen:

Én azt nem értem hogy akkor most az igazolás pillanata számít, vagy az alkalmazásé és beépítésé? Mert ha az utóbbi, akkor Caset meg Fedet egyértelműen neki köszönhetjük. Ha az igazolásé, akkor meg ne hagyjuk ki pl Viniciust se. De ne válogassunk aszerint hogy mikor melyik kényelmes, hogyan lehet nagyobbat rúgni ZZ-be :)
Akit és nem amit. Ez a 3 ember volt ZZ igazolása a híreknek szerint. Hazardot ő kérte, Mendyt ő kérte, Jovicot jóváhagyta. Ez tény. Ahogy az is tény, hogy ZZ volt az edzője a modern történelem legsikeresebb csapatának. Az is tény, hogy olyat adott az akkori keretnek, amit senki nem tudott hosszú távon és folyamatosan kihozta belőlük a maximumot. És az is tény, hogy utána nem tudott megújulni.

Nem kellene mindig minden körülmények között a végletekben élni. Ez egy nagyon rossz magyar szokás.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: géza » 2022. szeptember 20., kedd 9:40

Halfkey írta: De ne válogassunk aszerint hogy mikor melyik kényelmes, hogyan lehet nagyobbat rúgni ZZ-be
Neha olyan erzesem van, hogy az euromadridomon vagyok. :lol:

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 20., kedd 9:23

Akit egyértelműen ZZ-nek köszönhetünk jelenleg, az Jovic, Hazard és Mendy, ha jól rémlik.
Én meg áthozom ezt ide, mert ez valami gyönyörű.

Igen, pont ennyit köszönhetünk Zidanenak :mrgreen:

Én azt nem értem hogy akkor most az igazolás pillanata számít, vagy az alkalmazásé és beépítésé? Mert ha az utóbbi, akkor Caset meg Fedet egyértelműen neki köszönhetjük. Ha az igazolásé, akkor meg ne hagyjuk ki pl Viniciust se. De ne válogassunk aszerint hogy mikor melyik kényelmes, hogyan lehet nagyobbat rúgni ZZ-be :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. június 24., péntek 15:29

Berti írta:
Realista24 írta: ZZ elmondta, hogy nagyjából 2-3 klub van, ahol el tudja magát képzelni edzőként, szóval soha nem mondd, hogy soha (PSG edzőségről kérdezték). Illetve azt is elmondta, hogy az edzősködés után feljebb is szeretne lépni adott esetbe, mint pl. egy klub elnöke vagy cégvezető.


HBD GOAT :salute:
Kylian barátunk mire 25 lesz, begyűjti az összeset :lol:

Amúgy tökre várom már ZZ-t hogy újra lássam aktívan. A válogatott számomra nyugdíjas meló, Flicket sem értem meg igazán. Mind a kettő nagy koponya, aki BL-bajnoki cím esélyes csapatokat tud összerakni, így pocsékolás.
Szerintem Zizu nem tekint magàra edzőként így nem is fog bármit elvállalni csak,hogy foglalkoztatva legyen mint pl ancelotti. Ő egy focista aki azért edzősködik mert hiányzik neki a futball. Így szerintem a francia meló után is csak olyan csapatokat fog elvállalni amihez kötődik. (Persze nyilván lehet van az a pénz) Nálunk is fog még edzősködni de ő láthatóan a klubfociban jelenlévő stresszt nem tűri olyan jól ezért ha megunja elmegy pihenni.

Kár érte mert ledominálhatná az elkövetkező évtizedeket. Kb az egyetlen fiatal edző aki tényleg érti a futballt és nem egy adott játékfilozófiához ragaszkodik hanem a győzelemhez.

De ez az elnökös téma felcsigázott.Lehet tényleg kiakarja akasztani a futballt minden szinten. Én nagyon adnám ha ő lenne perez utódja. Nyilván nincsenek még olyan üzleti kapcsolatai de nincs ember a földön aki jobban azonosítható a klubbal mint ő.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 23., csütörtök 11:35

Már R24 betette egyszer. Amúgy meg franciaként nem mondhat mást, szöv kap akar lenni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5170
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. június 23., csütörtök 11:13

Zidane on PSG job as coach : "Never say never. As a manager, there aren’t 50 clubs where I can go. There are two or three possibilities.”

boldog szulinapot :kalapos:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 23., csütörtök 9:24

A rendkívül magasan kvalifikált riporterek tovább idegelik az értelmes kérdéseikkel. Lassan a helyében nyomnék egy Kroost nekik, amikor vmelyik agyhalott a szerencsével jön

🎙| Zidane: “Winning the UCL is never luck. It's hard work. Especially 3 times in a row. I worked like crazy. Even at home, my brain stayed at the stadium, thinking about training the next day.” @lequipe
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. június 23., csütörtök 9:15

Realista24 írta: ZZ elmondta, hogy nagyjából 2-3 klub van, ahol el tudja magát képzelni edzőként, szóval soha nem mondd, hogy soha (PSG edzőségről kérdezték). Illetve azt is elmondta, hogy az edzősködés után feljebb is szeretne lépni adott esetbe, mint pl. egy klub elnöke vagy cégvezető.


HBD GOAT :salute:
Kylian barátunk mire 25 lesz, begyűjti az összeset :lol:

Amúgy tökre várom már ZZ-t hogy újra lássam aktívan. A válogatott számomra nyugdíjas meló, Flicket sem értem meg igazán. Mind a kettő nagy koponya, aki BL-bajnoki cím esélyes csapatokat tud összerakni, így pocsékolás.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 23., csütörtök 8:46

ZZ elmondta, hogy nagyjából 2-3 klub van, ahol el tudja magát képzelni edzőként, szóval soha nem mondd, hogy soha (PSG edzőségről kérdezték). Illetve azt is elmondta, hogy az edzősködés után feljebb is szeretne lépni adott esetbe, mint pl. egy klub elnöke vagy cégvezető.


HBD GOAT :salute:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. június 23., csütörtök 8:12

Na ilyen egy goat...

Olyan szépen tette amit csinált, olyan könnyedséggel, eleganciával.. Fuhh... :salute: :salute:

ZZ50
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. június 23., csütörtök 0:13

Szegénynek ilyen korán elbaszni a napját :(

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. június 23., csütörtök 0:05

Boldog 50et MESTER!!!! :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: füst » 2022. június 18., szombat 14:53

https://youtu.be/DUcMqx6JbpM

Nyugtatja a szemet. :D

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. június 2., csütörtök 18:45

Ahogy látom Zizou 16 éves fia u17-es Európa-bajnok lett a franciákkal. Nálunk játszik és balhátvéd. Transfermarkt szerint 194 centi :smile:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. május 8., vasárnap 11:17

Most látom, hogy tegnap volt 16 éve, hogy visszavonult. Rendesen megsirattam annó. Sanszos, hogy Modric papánál is ez lesz. :'( Csak jöjjön össze neki is egy ilyen :agree:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. január 31., hétfő 22:01

Zinedine Zidane Ballon d'Or Level Moments :goat:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. január 29., szombat 23:25

Mesterünk nagypapa lesz :D

Enzo fiának kedvese gyermeket vár.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég