FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 31., szombat 8:05

Sokratis es Kos statjait leirnad? :) Mert emlekeim szerint simaban a gorog High/Med mig Kosnak a tamadoja nem High. Azaz nem lenne jobb Sokratis szelre ? :)
Benteket meg le ne csereld ha olyan mint simaban :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

ferni
Hozzászólások: 8254
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. május 31., szombat 0:44

Marci77 írta:Benteke a simaban is az. En balkpt nem tudok szerezni. Ezert jatszik ott Hermann 5os chemmel jobbhijan.(Lavezzivel rosszabb a chem)
Kapusnak en szerencsere vmilyen szinten ertelmeset kifogtam.
Haverom masodik pakkjaban Neuer. A masiknak meg a 4.jeben ugyano. mondom oke. :D

Akkor ment el a kedvem mara a Fifatol mikor a nyolcafdontoben a Khedira-Gago-Mboyo harmassal 6-0(!)-ra alaztak mrg :lol: :lol: Nem tudtam mit kezdeni a nemettel :D

Latom azert te se vagy penzhianyban es nyitottal eleget ilyen csapathoz.
Azokban a pakkokban amit sima UTban kaptal volt vmi nagyobb jatekos? :)
nyitottam párat, de semmi nem jött, amikor először nyitogattam... semmi...
aztán letoltam az első meccset, és ott kaptam 1 játékosos pakkból Hazardot, majd nyitottam utána egyből 3 pakkot, ha már ennyire jó jött ki előbb és ott lett meg Benteke és Chiellini :agree:
előtte komoly játékosom nem volt ,csak Silva, de ő is jobbszélső és nem annyira a jó ,mintha középen lenne...
aztán a sima UTs pakkokból, amiket kaptam a VP pakk után eladogattam a játékosokat, abból is tudtam még venni VB-s pakkot, meg a 30ezerből is, meg ott kaptam ugye 3 pakkot még :D van Mandzukicom is (Döntő utáni 3 pakkban volt), de tuti nem cserélem le Bentekére :p

Gündogan és Nani voltak az 5ks sima UTsba a legjobbak :)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 31., szombat 0:31

Benteke a simaban is az. En balkpt nem tudok szerezni. Ezert jatszik ott Hermann 5os chemmel jobbhijan.(Lavezzivel rosszabb a chem)
Kapusnak en szerencsere vmilyen szinten ertelmeset kifogtam.
Haverom masodik pakkjaban Neuer. A masiknak meg a 4.jeben ugyano. mondom oke. :D

Akkor ment el a kedvem mara a Fifatol mikor a nyolcafdontoben a Khedira-Gago-Mboyo harmassal 6-0(!)-ra alaztak mrg :lol: :lol: Nem tudtam mit kezdeni a nemettel :D

Latom azert te se vagy penzhianyban es nyitottal eleget ilyen csapathoz.
Azokban a pakkokban amit sima UTban kaptal volt vmi nagyobb jatekos? :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

ferni
Hozzászólások: 8254
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. május 31., szombat 0:20

balakal írta:http://www.kepfeltoltes.hu/view/140530/ ... es.hu_.jpg

Na eddig tetszik ez a új játékmód :) Negyedik pack-em volt :lol:
takarodjjjjj :lol: :lol: :lol:
Na eddig kinek milyen a csapata?
Nekem: Weidenfeller-Srna,Mangala,Cahill,Aogo-Gundogan-Sterling,Hermann-Cazorla-Osvaldo/Caroll,Emerghana(vagy mi a neve,de beast :D svajci neger 73as)
MEg meg vannak akiket nyitittam de nem raktam be,meg pl Kalout vagy Lavezzit nem tudom beepiteni.
Elejen gondolkodtam h kit valasszak,mert elvileg kapok ket olyan nemzetisegu jatekost. Brazilokat valssztottam,de elore megmondtam h igy biztos belehuzok Fredbe. Hat persze hogy ott viritott a feje a kezdomben alapbol :lol:
Haverjaimnak akik mar sokat nyitottak fullos csapatuk van. En eleg szar pakkokat szedtem ossze :(
Hazard-Benteke- David Silva (Lucas Moura)
Giovinco
Defour-Matuidi
Criscito-Chiellni.-Sokratis- Koscielny
Muslera a csapatom :)

Velük megnyertem az Online VB-t :D 30ezer zseton és 3 rendes VBs csomag :)

amúgy hiába packozok bakker nem tudok szerezni egy értelmes jobbhátvédet az EUsok közül és Koscielny tolja ott.... ugyanez a kapusoknál... Forster (74) volt al egjobb, de most nyitottam egy Fostert, de ő se a legjobb... 78as...
se EUs kapust, se jobbhátvédet nem bírok nyitni... idegbajt kapok lassan...

ja és Hazard az első meccsem utáni 1 játékost tartalmazó csomagba volt :mrgreen:
Benteke meg egy állat :agree:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 31., szombat 0:14

Na eddig kinek milyen a csapata?
Nekem: Weidenfeller-Srna,Mangala,Cahill,Aogo-Gundogan-Sterling,Hermann-Cazorla-Osvaldo/Caroll,Emerghana(vagy mi a neve,de beast :D svajci neger 73as)
MEg meg vannak akiket nyitittam de nem raktam be,meg pl Kalout vagy Lavezzit nem tudom beepiteni.
Elejen gondolkodtam h kit valasszak,mert elvileg kapok ket olyan nemzetisegu jatekost. Brazilokat valssztottam,de elore megmondtam h igy biztos belehuzok Fredbe. Hat persze hogy ott viritott a feje a kezdomben alapbol :lol:
Haverjaimnak akik mar sokat nyitottak fullos csapatuk van. En eleg szar pakkokat szedtem ossze :(
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
balakal
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 22:00
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Khedira, Arbeloa, Bajzát
Kedvenc csapatod: Szpari
Tartózkodási hely: BP

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: balakal » 2014. május 30., péntek 23:33

http://www.kepfeltoltes.hu/view/140530/ ... es.hu_.jpg

Na eddig tetszik ez a új játékmód :) Negyedik pack-em volt :lol:

Avatar
balakal
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 22:00
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Khedira, Arbeloa, Bajzát
Kedvenc csapatod: Szpari
Tartózkodási hely: BP

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: balakal » 2014. május 30., péntek 23:02

Casso írta:Szoktam látni a külföldi videósoknál, hogy Fifán a világos téma helyett náluk sötét van. Ezt meg lehet változtatni valahol?
Szerintem ez a nextgenesek kiváltsága.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Casso » 2014. május 30., péntek 22:21

Szoktam látni a külföldi videósoknál, hogy Fifán a világos téma helyett náluk sötét van. Ezt meg lehet változtatni valahol?

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 29., csütörtök 21:44

Vszeg ez az ok igen,meg az hogy minden VBs pkk után kapunk simában is egy pakkot,és ugye így mindneki nyitogatna sokat.Gondolom ezen is próbálnak valamit változtatni. De majd meglátjuk.


Ezt meg linkeltem zene topikban is,de az előadók miatt itt is legalább annyira elfér :
World Cup Song: Brazil 2014
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

ferni
Hozzászólások: 8254
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. május 29., csütörtök 14:21

Marci77 írta:
kelemen.istvan írta:Valaki megtalálta a world cup módot ut-nél? Elvileg mától van.. :hmmm:
Elhalasztotta az EA. De vszeg pár napon belül meglesz.
Mibe, hogy az EASFC TOTS miatt halasztották el? :) senki nem foglalkozott volna vele, mert mindenki a VBs játékot próbálta volna...
mert annyira csak nem amatőrök az EAnél, hogy bejelentenek frissítést, ami 6 nap múlva már start, de még nincs kész.... ennyire ők sem bénák....
biztos vagyok benne, hogy nem mentek eléggé az EASFC TOTS csomagok, mert mindenki spórolt a VBre és jött ez a mondva csinált indok...
31-éig van ez a TOTS, addig ne is várjunk sztem VB-s UT-t....
de cáfoljanak rám, de más értelmes magyarázatot, amit el is hiszek idáig ezen kívül nem találtam...
biztos nem bírnák egy lebutított UT-t összerakni, mert ez a VBs az lesz ha technikailag nézzük, mert közel sem annyira komplex, mint a sima UT..... és jöttek a technikai problémák..... hogyne, persze... ki hiszi ezt el?
nincs piac, 1 kereted lehet, nem 24, kevesebb játékos/mez lesz benne, kevesebb játékmód....nem lehet baráttal játszani és még sorolhatnám....
biztos összeraknak egy sokkal komplexebb UT-t, de egy ilyen lebutított verziónál komoly problémák lépnek fel, ami miatt halasztani kell a megjelenést.... nagyon valósan hangzik.... ennyire még ők sem bénák bakker...

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 29., csütörtök 13:58

kelemen.istvan írta:Valaki megtalálta a world cup módot ut-nél? Elvileg mától van.. :hmmm:
Elhalasztotta az EA. De vszeg pár napon belül meglesz.
Casso írta:Haverom ma dicsekedett, hogy egy bizonyos programmal akármennyi pénzt rá tud tolni a ultimate teambe. Létezik ilyen vagy csak kamuzik a hülyegyerek?
Asszem van ilyen,de általában gyorsan észreveszik az ilyen csalást és bannolnak. legalábbis tudtommal.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. május 29., csütörtök 13:53

Valaki megtalálta a world cup módot ut-nél? Elvileg mától van.. :hmmm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Casso » 2014. május 29., csütörtök 13:43

Haverom ma dicsekedett, hogy egy bizonyos programmal akármennyi pénzt rá tud tolni a ultimate teambe. Létezik ilyen vagy csak kamuzik a hülyegyerek?

hunmiller
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:00
Kedvenc játékosaid: Raúl, Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros, Green Bay Packers
Tartózkodási hely: Kemence

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hunmiller » 2014. május 26., hétfő 12:08

Legalább nem vagyok egyedül, aki tapasztalta az AI butaságát.

A rating nekem is "csak" 82-83 (mikor ki van középen). Próbáltam már a stílusokat is módosítani, sok változást nem tapasztaltam. A másik kedvencem, az öngólok, amikor egy hátra passz után, megpattan vagy akármi, öngól, illetve a kapott tizenegyesek 80%-a poén...

Milyen csapatod van egyébként? :)

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. május 23., péntek 15:38

hunmiller írta:A kondivesztést FUT-ot tapasztalod?
igen, fut-ban.
ezeket a dolgokat, amiket te írtál én is tapasztalom. kicsit szerényebb a keretem, 81-es csak a ratingem, igazi fut beast playerek nincsenek, csak ilyen good to buy arcokkal toltam eddig, mint lukaku és benteke, de őket lecseréltem most, mert váltok laliga keretre.
a fő problémák az AI-val vannak, a szélsők és a csatárok nem futnak be a területekre, amikor lendületesen támadok, nem mozognak megfelelően. olvastam, hogy talán a stíluskártyákkal kéne babrálni, mert sokat adnak hozzá a mozgásokhoz. egyelőre se időm nem volt kipróbálni, se zsetonom, de ha valaki esetleg hasonló cipőben jár, egy próbát megér. :)

ferni
Hozzászólások: 8254
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. május 23., péntek 15:16

nézzétek mi jön 29-én :D
https://www.youtube.com/watch?v=UG7x0rcC8kc

á de várom már :D

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. május 21., szerda 15:12

Fifa

Akit érdekel és szereti a Fifat, Fifa World, multis, freetoplay.
:)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2014. május 20., kedd 1:23

Aki már nagyobb mester a játékban, mint én tudna nekem ajánlani valami módszert, hogy hogyan lehet zsetont szerezni? Nagyon nincs most időm meccseket játszani, de jó lenne egy kicsit gyűjtögetni a tallérokat addig is. Gondolom vannak valami kialakult piaci mechanizmusok, amikkel adott esetben lehet nyerészkedni. Akinek esetleg van tapasztalata ez ügyben, az megoszthatná velem :D

hunmiller
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:00
Kedvenc játékosaid: Raúl, Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros, Green Bay Packers
Tartózkodási hely: Kemence

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hunmiller » 2014. május 19., hétfő 11:33

A kondivesztést FUT-ot tapasztalod?

Különben a motor baromságait én is tapasztalom. 100%-os összhanggal állok fel, majdnem teljes kondival, de egy kb. egy normális indítást nem tudnak adni (se Lamprad, se Gerrard). Ha kiegyensúlyozott taktikával megyek, akkor nem indulnak el, ha támadóra viszem, akkor össze vissza rohangálnak a labdával, rég elengedem a sprintet, és kifut szegény Callejón a pályáról...máskor viszont minden passz lábra megy, minden indítás betalál, stb. stb. nem tudom mi szerint adja. 3. ligából csak úgy zúgok ki ez miatt, a 4-et pedig simán hozom. Megfogadtam, hogy na jó, elég volt ebből a :cens: játékból, aztán munka után mégis nekiállok, és idegesítem fel magam estére :D

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. május 19., hétfő 9:49

miért van az, hogy rohadt gyorsan elfáradnak a játékosaim? berakom pl. wilsheret a félidőben, még maxos, a meccs végére pedig marad 65% körül és húzhatom cserének. én futok túl sokat? vagy ez ilyen játék lett idén?

a matchmaking pedig bekaphatja, elindulok egy fut tournamenten, a döntőig teljesen sima az utam, 4-5 gólokkal is nyerek, aztán a döntőben bedob ellenem egy teamet, 5-6 if játékossal, labdát se lehet szerezni mert a tag úgy tolja....


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég