FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. május 18., vasárnap 8:51

Hali. Valaki tud valami online bajnokságot PC-re? Nem profira gondolok, csak sima mezei szórakozásképpen. Természetesen FIFA 14.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2014. május 18., vasárnap 8:08

Upgradelt Boatenget kipróbáltam, nem jött be :S. Mullert még a játék legelején vettem meg, nagyon bírom. Kubát és a hozzá hasonló futókat nem szeretem, Muller meg nagyon faszàn lő. Aubameyangon is gondolkodtam, de annyira szeretem, mikor Reusszal lemegyek, beadom, és ha jó a labda, akkor Mandzukic befejeli :D. A statjai is jók, kb 300 meccsen 233 gól..

Kösz Zsombor a választ, akkor még gyűjtök. Egyébként is, nagyon sok kártyának, nem tudom, miért, de rohamosan csökken az ára..(legalábbis xboxon)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 18., vasárnap 0:36

LaMartin írta:Pár napja elhatároztam, hogy a bundesligas csapatom(neuer-alaba,dante,hummels,lahm-schweini,reus,gotze,muller-lewandowski,mamdzukic) mellett csinálok egy Realt is. El kezdtem gyűjteni Balere, már van 390k-. Szerintetek érdemes megvenni őt ennyiért(480k körül már lehet venni), esetleg gyűjtsek másra?
Előre is köszi
Hogyhogy Dante-Muller-Mandzukic harmassal tolod? :) Csak mert szerintem Boateng vedoben OP,jobboson Farfan es Kuba id jobb elol meg Auba :) (vagy ha van zsed utobbit jobbszelre InFormban :D )
De persze ha igy is lazan hozod a meccseket :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. május 17., szombat 23:26

Ha rám hallgatsz, akkor gyűjtöd még.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2014. május 17., szombat 23:23

Pár napja elhatároztam, hogy a bundesligas csapatom(neuer-alaba,dante,hummels,lahm-schweini,reus,gotze,muller-lewandowski,mamdzukic) mellett csinálok egy Realt is. El kezdtem gyűjteni Balere, már van 390k-. Szerintetek érdemes megvenni őt ennyiért(480k körül már lehet venni), esetleg gyűjtsek másra?
Előre is köszi

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 16., péntek 14:45

Nem tudlak felvenni. Nem tudom hogy miért,lehet h csak szarakodik az Originem. nem tölti be a barátlistám..
Marcee77 a nevem,vegyél fel te légyszíves,ha később se sikerülne nekem :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 16., péntek 13:43

deni írta:Szia!

Nem gond, előző kupában is egy teljesen kezdő volt az 5. 4-3-3/False9/, vagy 4-5-1 lesz a végleges felállás. Annyi még, hogy ha érdekel, akkor vegyél fel originre, és meló után segítek neked beregelni ESL-re, meg tolunk egy pár meccset. Persze ha ráérsz :)

Üdv,
deni
felveszlek. oké,akkor majd megbeszéljük :) Mondjuk nem vagyok valami pro,de próba szerencse :D Szerintem ma ráérek. Olyan retek az idő hogy nem megyek ki .
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
deni
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. november 8., péntek 13:43
Kedvenc játékosaid: Zidane, Weah, Desailly, Ronaldo, Beckham, Roberto Carlos, Dunga
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: deni » 2014. május 16., péntek 13:10

Szia!

Nem gond, előző kupában is egy teljesen kezdő volt az 5. 4-3-3/False9/, vagy 4-5-1 lesz a végleges felállás. Annyi még, hogy ha érdekel, akkor vegyél fel originre, és meló után segítek neked beregelni ESL-re, meg tolunk egy pár meccset. Persze ha ráérsz :)

Üdv,
deni
Az egyik másodpercben még minden szép és jó, ám az óramutató arrébb kettyen, és a jövő már nem a lehetőségek és a csodák gyönyörű parkja, mint korábban, hanem kínzókamra, amelyben csak az örökre letűnt múlt néhány emléke adhat erőt a túléléshez

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 16., péntek 13:00

deni írta:Üdv!

Embert/eket keresek Be a Pro csapatba. ESL magyar kupa lesz/előzőn negyedikek lettünk, most dobogó a cél :P/ és min. 5 ember kellene. Perpillanat négyen vagyunk. Támadóharmad már szinte tele. CM, CDM, hátvéd posztok, valamint a kapus hiányzik.
Ha valaki érint vegyen fel originen.

Origin ID: the_real_deni

Üdv,
deni
Az baj,ha online nem szoktam Be a Pro-t? :)
Mert ma akkor elkezdem. CM posztot sztem vallalnam. Milyen felallasu a csapat?
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
deni
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. november 8., péntek 13:43
Kedvenc játékosaid: Zidane, Weah, Desailly, Ronaldo, Beckham, Roberto Carlos, Dunga
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: deni » 2014. május 15., csütörtök 18:06

Üdv!

Embert/eket keresek Be a Pro csapatba. ESL magyar kupa lesz/előzőn negyedikek lettünk, most dobogó a cél :P/ és min. 5 ember kellene. Perpillanat négyen vagyunk. Támadóharmad már szinte tele. CM, CDM, hátvéd posztok, valamint a kapus hiányzik.
Ha valaki érint vegyen fel originen.

Origin ID: the_real_deni

Üdv,
deni
Az egyik másodpercben még minden szép és jó, ám az óramutató arrébb kettyen, és a jövő már nem a lehetőségek és a csodák gyönyörű parkja, mint korábban, hanem kínzókamra, amelyben csak az örökre letűnt múlt néhány emléke adhat erőt a túléléshez

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2014. május 5., hétfő 14:16

balakal írta:Nem sokat, de ki van írva futhead-en is konzoltól függően a Lowest BIN-nél. Na meg rákereshetsz FUT marketen is a Winnallokra.
Áhá, értem, akkor azért nem robbantottam bankot, de ráfizetés sem volt. Köszi a FUT marketes ötletet, ezt az oldalt nem ismertem.

Avatar
balakal
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 22:00
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Khedira, Arbeloa, Bajzát
Kedvenc csapatod: Szpari
Tartózkodási hely: BP

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: balakal » 2014. május 5., hétfő 13:41

wolf15 írta:Hali mindenki!

Ugye most vannak ezek a TOTS csomagok, és gondoltam poénból nyitok egy Bronzot, 1500, az semmi. Aztán volt benne egy TOTS Winnall. :D http://www.futhead.com/14/players/14193/sam-winnall/

Nem tudom mekkora az ilyenre a kereslet, meg hogy ténylegesen mennyit érhet, de szerintetek nagyjából mennyiért lehetne elpasszolni?
Nem sokat, de ki van írva futhead-en is konzoltól függően a Lowest BIN-nél. Na meg rákereshetsz FUT marketen is a Winnallokra.

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2014. május 5., hétfő 13:29

Hali mindenki!

Ugye most vannak ezek a TOTS csomagok, és gondoltam poénból nyitok egy Bronzot, 1500, az semmi. Aztán volt benne egy TOTS Winnall. :D http://www.futhead.com/14/players/14193/sam-winnall/

Nem tudom mekkora az ilyenre a kereslet, meg hogy ténylegesen mennyit érhet, de szerintetek nagyjából mennyiért lehetne elpasszolni?

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. április 21., hétfő 6:41

Nekem van pár gondom a játékkal.
1: PS3-on játszok, és gyakran (kb minden 4. meccsen) lefagy a játék, újra kell indítanom a gépet. Emellett a naptárt ha megnyitom egyből leáll (látom ezt már ti is írtátok)
2: Amikor Ultimate meccsen fagy le, kikapok. Kb csak ilyen vereségem van. Akkor is vereség ha vezettem 6-0-ra a 80. percben. Plusz sok kis köc××g kilép 2-0-nál a 10. percben, és nem kapom meg a győzelmet. Van amikor igen, de ha még negyed óra előtt kilép akkor nem.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 19., szombat 12:03

Mi az, hogy idényekben meccs végén kilépik a köcsög, majd kiírja, hogy hiba történt a statisztikáddal és nem kapom meg a jogos 3 pontomat? :vivo: :-@
Egymás után kétszer fordult elő ma velem, hihetetlen komolyan...
Amúgy tavaszi szünetben ha van kedve valakinek nyomhatnánk kooperációs meccseket, írjatok rám originen. :)
Love football, hate antifa.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 16., szerda 20:03

Haverom laptopja bemondta az unalmast, ezért eladná az eredeti PC-s fifa 14-ét, origin accostól, mindenestől.
Ára: 5000 forint.
Érdeklődni privátban.
Love football, hate antifa.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. április 12., szombat 12:25

Valaki játszott már új konzolon a Fifával? :D Kíváncsi vagyok milyen, de igazából minél később próbálom ki annál jobb, mert utána tuti furcsa lenne 360-on.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2014. április 12., szombat 8:21

Hello. Először nekem se ment mert magyarul tényleg naon értelmetlenül van leírva :) aztàn futhead-en néztem egy keretet és megértettem. Gondolom màr megvan a csapat, de akinek nincs annak:összesen 3 nemzet jàtèkosai lehetnek a kezdőben és a cserepadon. Nekem pl. csak német, angol és brazil van.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. április 12., szombat 8:05

Bocs a dupláért,de rájöttem,csak angolul kellett hozzá elolvasni,a magyar nem annyira egyértelmű :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. április 12., szombat 7:59

Üdv,
Valaki elmondaná,hogy FUT-ban,az online bajnokságokban a Nations cup-ban hogy kell összeállítani a csapatot,mert akárhogy keverem azt írja ki,hogy : "Csapatod az alábbi elveárásoknak nem felel meg: Egyazon nemzetiségű játékosok száma 3 a kezdő 11 és csere keretében" Már mindenhogy próbálkoztam,de csaknem akarja engedni :vivo: :cens:
Előre is köszi a segítséget! :'(
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég