FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 24., hétfő 18:55

Siman lehet. Sokat kell jatszani,jol tradeelni. Meg told be a coin boostert,az is rasegit :D
En nek szerencsere(? keveset jatszolk :/ ) contractokat joideje nem kellett vennem, mert elvoltam azzal amiket a karacsony koruli myitogatassal kaptam kb,most meg a ugye nyitottam ingyen meg 5ks szulinapi packokat,amikbol gyujtottem megint eleget egy idore.
Most ezt a csapatot akarom kiprobalni:
Sirigu-Mariano,T.Silva,Kaboul,Clichy-Pogba(idolegesen Cabaye),Matuidi-Lucas,Nasri,Griezmann-Remy. :D (igazabol 4 uj jatekos van benne csak,de erdekel.)
Meg meg majd csinalok parat,hogy minel tobb csapatot varialhassak.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 24., hétfő 18:38

Na kipróbáltam Songot és Guardadot a spanyol csapatomban...és tényleg jók...ahogy mondtátok :D
Amúgy azt nem értem, hogy hogyan lehet valakinek több százezer zsetonja...mikor is költeni kell ugye szerződésekre, stb., miközben nekem a max. zseton kb 17-18 ezer volt :hmmm:
Értem én, hogy játszani kell minél több meccset, de azért na...nemhiszem, hogy nekem valaha is lenne ennyi zsetonom a játékban :/

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2014. március 23., vasárnap 18:54

kaboul meg van de csak cserének használom ha luiz fáradt
navas nekem bejött , gyors jól vezeti a labdát és nagyon jól is rúg
cazorla meg nálam érinthetetlen :) csapatomból szó szerint akárkit elöbb eladnék mint őt
4* skill 5* gyengébb láb többször van olyan hogy 4-5 játékost cselezek ki vele és úgy szerzek gólt, szabadból meg 10 ből 9 et belövök
young-ot csak tavaly próbáltam ki de nem tetszett most schürrle cseréje willian de vele még csak pár meccset játszottam

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 23., vasárnap 18:46

hunmadridista írta:Szerintetek FUT-ban Valdes vagy D.Lopez a jobb? Az első számú kapusom ugye Courtois, mögé pedig el kéne döntenem, hogy melyiküket tartom meg...jelenleg Valdes az, mert jobbak az értékei, mint Lopeznek, viszont ahogy látom szinte mindenkinél a spanyol csapatba Lopez véd :hmmm:
a kapusoknál aztán nem a statokat kell nézni, őket ki kell próbálni, nálam Casillas hatalmas flop és meg lehet nézni a statjait...Buffonnál is jobb egy Marchetti vagy Sirigu.
vagy bejön 1 kapus vagy nem, ki kell őket próbálni.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 23., vasárnap 18:33

Szerintetek FUT-ban Valdes vagy D.Lopez a jobb? Az első számú kapusom ugye Courtois, mögé pedig el kéne döntenem, hogy melyiküket tartom meg...jelenleg Valdes az, mert jobbak az értékei, mint Lopeznek, viszont ahogy látom szinte mindenkinél a spanyol csapatba Lopez véd :hmmm:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 23., vasárnap 18:32

Cazorla helyett Nasrit tudom ajanlani :)
Hat,Nanival jobba lehet cselezgetni,mig Navas gyorsabb. De amugy nekem meg egyik se volt.
Miert A.Cole a balhatveded? Miert nem Clichy? Es hogyhogy nem Walker a jobbos? :) (mondjuk legalabb nem sablon :D )
Affelay a CAM a spanyolodban,vagy ki? vagy ez milyen felallas? (442?)
Mert Diegot neked is tudom ajanlani :D Eliseut latom megtalaltad mar.
Esetleg Courtoist a kapuba :)
Aduriz amugy jo? Mert latom jol fejel,de a workrateje minden csak nem idealis egy csatarnal. Ugyanez a bajom Llorentevel. (Azon kivul hogy lassuak :D )
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. március 23., vasárnap 18:15

nekem cazorla sehogy se akart bejönni, úgyhogy megváltam tőle. navas mennyire éri meg? jobb, mint nani? nekem naninéninünükéje is bevált, de azért érdekel, mert szinte mindenkinél navas van.

nekem az angol csapatom így néz ki:
cech-richards-luiz-kaboul-a.cole-sissoko-nani-young-özil-sturridge és suarez

a spanyol pedig:
lopez-carvajal-varane-pepe-eliseu-illaramendi-modric--a.sanchez-affelay-benzema-aduriz

a spanyolt még elég gyengének találom, az angolba azért nagyobb nevek összegyűltek és jobbak is. spanyolba valaki beszerezhető áron, aki jó? fabregas volt, nem vált be, villa és torres sem, costa csere... :roll:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 23., vasárnap 18:05

Jo csapat. Max annyit mondanek,hogy probald ki Kaboult Luiz helyett. (meg ha Luiz OP is)
Meg Youngot Schurrle helyett. Nekem legalabbis jobban bejott :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2014. március 23., vasárnap 17:56

http://www.futhead.com/14/squads/8698771/ csapatomról vélemény?

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 23., vasárnap 17:01

az összpontszámból nem szabad kiindulni... nagyon nem adja vissza a játékos valódi használhatóságát és azt, hogy mennyire jó... pl: http://www.futhead.com/14/players/2610/mark-gonzalez/
Orosz/BPL Hybrid csapatomban ő a balszélső, hiába 75ös és rohadt jó az emberünk... gyors, 4es skill és ha az a bal láb elsül... egyszerűen tökéletes a balszélre, minden statja hibátlan hozzá és mégis 75ös... azt olyan gólokat lövök vele néha, hogy csak na.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 23., vasárnap 16:54

Reus 50k ? :O ket honapja meg 80-90 kozott volt.
Es azert mert Reus sokkal jobb mint Muller. Ne az ossz erteket nezd,hanem a statokat. Meg hogy milyen a jatekban.
Busquets is 85os,kozben meg penzt nem adnek erte :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2014. március 23., vasárnap 15:35

Ha màr így az àrakról beszélünk, akkor megkérdezem , h mitől 50k Reus és T.Muller miért csak 2k. Pedig mind2 85-ös, és a posztjuk is ugyanaz, csak mâsik oldal

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 23., vasárnap 15:06

Egyaltalan nem. Sot,25-30k-bol mar eleg jo,OP csapatokat lehet osszerakni.
1-2k-ert is vannak jo jatekosok. Ibarbo,Benteke,Remy,F.Santana,Boateng(a nem upgradeelt verzio),L.Gustavo,Draxler.... :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 23., vasárnap 14:05

Marci77 írta:Songot mindenkepp ajanlom Busquets helyett,mert jobb. Balosra probald ki Guardadot.(Nekem most o van a Bundesligas csapatomba baloson,semmi extra mondjuk,de elegedett vagyok vele,Husztival rotalom)
Isco helyen meg probald ki Diegot. Lehet hogy neked mondjuk annyira nem fog tetszeni,mert lassabb mint Isco,viszont mas dolgokban meg jobb.(jobb passzolo,jobban lo,es 4* weakfoot es skill)
Köszönöm a segítséget,sokat segítettetek :) Igazából eddig nem nagyon mertem megvenni ezeket a játékosokat, mert az összpontszámuk miatt nem gondoltam őket jobbnak, vagy hasonlók...de akkor ezek szerint nem kell egy játékosnak 35-40 ezer zsetonba kerülnie, hogy jó legyen.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 23., vasárnap 13:43

Hat taktikatol es stilustol fugg h kinek mi a jo :) En nem nagyon jatszatnam a csataraimat kpn.

Jo,hat gondoltam hogy okkal a legdragabb,(ellentetben Casillassal,aki sztem a neve miatt annyival dragabb) de mig Sirigu 1,5-2k vagy nemtudom vagy Cech 7-8k korul addig Neuer 6-7x annyi :) Es nem tudom h megeri e ra kolteni,ha annyit mar mezonyjatekosba is olhetnek.
Persze ha az embernek van sok penze akk megveszi :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 23., vasárnap 10:51

mégis látod, hogy működnek a Csatárok CMben :)
Neuer meg sztem a legjobb kapus az UTben :)
mögötte jelenleg Sirigu áll.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 23., vasárnap 10:25

Songot mindenkepp ajanlom Busquets helyett,mert jobb. Balosra probald ki Guardadot.(Nekem most o van a Bundesligas csapatomba baloson,semmi extra mondjuk,de elegedett vagyok vele,Husztival rotalom)
Isco helyen meg probald ki Diegot. Lehet hogy neked mondjuk annyira nem fog tetszeni,mert lassabb mint Isco,viszont mas dolgokban meg jobb.(jobb passzolo,jobban lo,es 4* weakfoot es skill)


ferni,ezeket a csatar CMeket meg mindig nem tudom megszokni,foleg hogy nem is Rooneyk :D
Neuer amugy milyen volt? Mert gomdolkodtam rajta,de aztan arra jutottam hogy annyival dragabb mint mas,hogy felesleges megvenni. Glove Adler jol szuperal,50k-val vagy mennyivel meg tobbet sztem nem erdemes kifizetni erte.

Ez az upgradeelt Boateng,Anchor chem styleban nagyon adja. :D Egyik kiskedvenc.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 23., vasárnap 2:09

ferni írta:
hunmadridista írta:Nekem egy ilyen csapatom van: http://www.futhead.com/14/squads/8659561/
Lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek kit lenne érdemes megvenni a spanyol ligából még? kik a "faszentosabb" játékosok a spanyol ligából akikre érdem lenne befektetni?
én Busquets helyett biztos vennék 1 Songot és Arda helyett is mást...
pl Amrabat nagyon jó, vagy Jesé, van arany balközéppályás belőle, de még kicsit drága, Guardado, Dos Santos stb.
bár én nagyon nem szeretem a BBVAt az UTban... nagyon nem...
http://www.futhead.com/14/squads/6908425/
Songot eddig nem mertem megvenni, mert nem tudtam, hogy megéri-e, de akkor lehet bepróbálom, de Jesé nekem nagyon drága, arra sajnos nincs pénzem :-(

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 23., vasárnap 2:04

hunmadridista írta:Nekem egy ilyen csapatom van: http://www.futhead.com/14/squads/8659561/
Lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek kit lenne érdemes megvenni a spanyol ligából még? kik a "faszentosabb" játékosok a spanyol ligából akikre érdem lenne befektetni?
én Busquets helyett biztos vennék 1 Songot és Arda helyett is mást...
pl Amrabat nagyon jó, vagy Jesé, van arany balközéppályás belőle, de még kicsit drága, Guardado, Dos Santos stb.
bár én nagyon nem szeretem a BBVAt az UTban... nagyon nem...
nekem meg rengeteg csapatom van, nagyon sok,de minden jobb csapatomban benne vannak a Bundes játékosok, ők a legjobbak.
én idáig az UT Online Idények első osztályát kétszer nyertem meg, akkor egymás után.
először ezzel:
http://www.futhead.com/14/squads/6765508/

aztán ezzel a csodacsapattal is.... :lol: :lol: :lol:
azóta se értem hogy sikerült
http://www.futhead.com/14/squads/6908425/

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 23., vasárnap 1:54

Nekem egy ilyen csapatom van: http://www.futhead.com/14/squads/8659561/
Lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek kit lenne érdemes megvenni a spanyol ligából még? kik a "faszentosabb" játékosok a spanyol ligából akikre érdem lenne befektetni?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég