FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. február 28., kedd 16:17

asszem' megvan a valaha volt leglassabb jatekosom offline carrier mode-ban. :lol:

fabregas 37 evesen, 2 honappal a visszavonulas elott :
acceleration 14
sprint speed 12
+ egy laza 19-es stamina. :mrgreen:

megtartottam, hatha nalam kot ki a regenje es nem kell vadaszni ra.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2023. február 12., vasárnap 19:21

Iden jon majd az UFL, az valami ingyenesen jatszhato focis jatek lesz, van meg az eFootball, azzal se jatszik senki. Nem sok ertelme van mas jatekot kiadni az EA-val szemben.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 12., vasárnap 18:58

Azért a fifa is nemtudom mit gondolt :lol: semmilyen licensz bemtartozik a fifa név alá max a vb ami 4 évente van. Konkrétan azért kértek egy milliárdot,hogy az ea Fifa név alatt vigye tovább a játékot ők meg mondták, hogy ok csá.

Ugyanaz a játék lesz jövőre is mint mindig csak más néven fut. Mondjuk ennél bénább nevet ki se találhattak volna.

Ea sports football adta volna magát de ez az fc- minek kellett. Na mindegy.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

zsuninnyo
Hozzászólások: 1214
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. február 12., vasárnap 18:54

realistahuni írta:
Realista24 írta:

Jajaja, de olyat olvastam, hogy a FIFA megpróbált újra játékba kerülni.
A szétválás már hivatalos, szeptembertől ea fc 24 lesz
A 2k-t mondják esélyesnek collabra a fifával, de semmi konkrétum egyelőre, szerintem idenre nem is lesz, a nulláról elég sok idő fejleszteni egy játékot.
Nincs 0-rol fejlesztett jatek (program), azt lehetetlen kivitelezni. Mindenesetre ha nincs bejelentes, akkor sanszos, hogy az valoban nem iden lesz.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. február 12., vasárnap 18:45

Realista24 írta:
RealMadridFanatic írta: Ez mar korabban eldolt, ha jol remlik. Szeptemberben mar EA Sports FC lesz vagy mi.

De az osszeg az korrekt azert.
Vajon mennyi zset kellett szetosztani annak idejen, hogy Qatar rendezhessen vbt...
Jajaja, de olyat olvastam, hogy a FIFA megpróbált újra játékba kerülni.
A szétválás már hivatalos, szeptembertől ea fc 24 lesz
A 2k-t mondják esélyesnek collabra a fifával, de semmi konkrétum egyelőre, szerintem idenre nem is lesz, a nulláról elég sok idő fejleszteni egy játékot.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 12., vasárnap 18:36

RealMadridFanatic írta: Ez mar korabban eldolt, ha jol remlik. Szeptemberben mar EA Sports FC lesz vagy mi.

De az osszeg az korrekt azert.
Vajon mennyi zset kellett szetosztani annak idejen, hogy Qatar rendezhessen vbt...
Jajaja, de olyat olvastam, hogy a FIFA megpróbált újra játékba kerülni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. február 12., vasárnap 18:35

Ez mar korabban eldolt, ha jol remlik. Szeptemberben mar EA Sports FC lesz vagy mi.

De az osszeg az korrekt azert.
Vajon mennyi zset kellett szetosztani annak idejen, hogy Qatar rendezhessen vbt...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 12., vasárnap 18:27

FIFA 1mrd-ot kert az EAtol a licencekert cserébe.

Nemet mondta az ajánlatra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: istimester » 2022. december 20., kedd 22:56

Hamachin lehet még multizni? :mrgreen:

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. december 20., kedd 20:01

Oké a carrier mód, meg szépek a licenszelt mezek stb, de nekem nem sokat jelent ha maga a játék baszott unalmas és arcade.
3 meccs után nem tud újat mutatni. Sőt 18 óta nekem copy paste az összes. :)

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2022. december 20., kedd 18:32

filatáska írta:
ferni írta: Nekem egy barátom játssza el minden évben, hogy majd ez a Fifa, de jó lesz stb.
Ajánlom neked és többieknek Efootball23-t. :) Játékmenet sokkal jobb mint fifa, igaz kicsit nehéz. Jobban hasonlít ott egy meccs a valóságra, mint a konkurensnél, reálisabb.
Továbbá ingyenes, karrier mód még nincs benne, de aki napi 3-4 meccset szeretne lejátszani csak hogy focizzon kicsit, annak egy próbát megér.
Grafika nem csilli villi, de abból már kinőttem, játékmenet volt mindig is elsődleges nekem. :)

Én hatalmas PES rajongó voltam a 06-tól kezdve egészen a 17-18-ig kb. Amióta eFootball, azóta hanyagolom. A PES-t is a career mode miatt nyomtam rengeteg órát. Most szerintem a FIFA-ban nagyon jó lett a career mode. A 22-ben is sokat toltam, de a 23 nagyon király lett. Főleg a játékmenet miatt, igaz én mindig nextgen-en toltam, most is Series X-en. Ez a rész most tényleg jól sikerült sztem az EA-nek, az előző 10 év az hanyagolható volt. :D

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. december 20., kedd 15:53

ferni írta: Nekem egy barátom játssza el minden évben, hogy majd ez a Fifa, de jó lesz stb.
Ajánlom neked és többieknek Efootball23-t. :) Játékmenet sokkal jobb mint fifa, igaz kicsit nehéz. Jobban hasonlít ott egy meccs a valóságra, mint a konkurensnél, reálisabb.
Továbbá ingyenes, karrier mód még nincs benne, de aki napi 3-4 meccset szeretne lejátszani csak hogy focizzon kicsit, annak egy próbát megér.
Grafika nem csilli villi, de abból már kinőttem, játékmenet volt mindig is elsődleges nekem. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. december 20., kedd 14:07

Én 60% leárazással megvettem kb 2 hete, ugyanaz a szélen elfutok bepasszolom és ziccer mint eddig. :lol:

Haverokkal elhülyülni jó, single season elmegy, fut kuka.
Nem illik.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. december 20., kedd 13:58

Az elejen nagyon rendben volt, nem pace meta, mint mindig. Kicsit tenyleg hasonlitott egy valodi meccs utemehez es nem volt eleg annyi, hogy esz nelkul leragasztod a sprint gombot Mbappen es kesz a gol. Aztan gondolom addig sirtak a hulyegyerekek, hogy patch-el ugyanaz a szar, mint szokott.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2022. december 20., kedd 13:41

ferni írta: Nekem egy barátom játssza el minden évben, hogy majd ez a Fifa, de jó lesz stb.

Hosszú évek óta ez megy hogy kijönnek egy jó játékkal, novemberre-decemberre, meg minden évben szétbasszák az egészet :lol: Mondom neki mindig, hogy megint ez lesz, áh nem, most nem.... :lol:

Most is állítólag az elején full jó volt, most meg már megint egy kalap szar a sok patch miatt :lol: És minden évben baszki megcsinálják ezt.

Nyitottam neki web appon egy Fodent, 370k-ért lett eladva, még ez se hozta meg a kedvét játszani újra :lol: :lol: :lol:
En lenyomtam a 10 ora trialt, tetszett. Viszont megse vettem meg, mert mondom kinem adok erte 35 ezret. Aztan novemberbe leakcioztak 20 ra, na mondom ennyiert mar duzzogva oke megveszem, meg ugyis itt a szar ido. Jatszottam vele 1 napot, aztan refundoltam az egeszet. Total mas gameplay, konkretan mint valami extragyors szimulator a fejemet kapkodtam folyamat, 1 perc alatt a masik csapat kapuja elott voltal, teljesen mas jatek volt mint amikor kiadtak. Szoval ez volt az en kis kalandom az idei jatekkal. :mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. december 20., kedd 12:36

Nekem egy barátom játssza el minden évben, hogy majd ez a Fifa, de jó lesz stb.

Hosszú évek óta ez megy hogy kijönnek egy jó játékkal, novemberre-decemberre, meg minden évben szétbasszák az egészet :lol: Mondom neki mindig, hogy megint ez lesz, áh nem, most nem.... :lol:

Most is állítólag az elején full jó volt, most meg már megint egy kalap szar a sok patch miatt :lol: És minden évben baszki megcsinálják ezt.

Nyitottam neki web appon egy Fodent, 370k-ért lett eladva, még ez se hozta meg a kedvét játszani újra :lol: :lol: :lol:

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2022. december 20., kedd 12:24

Caraway írta: Valaki volt olyan bator es megvette az ujat? :mrgreen:

Én minden évben. :lol:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2022. október 3., hétfő 16:50

Valaki volt olyan bator es megvette az ujat? :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. szeptember 21., szerda 19:11

Mondanám , hogy jópofa. Dua lipa meg hamilton is hű de jópofa volt. Aztán nemtudom elgyepálni a müntyent az arroganz arénában mert arra nincs pénz. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. szeptember 21., szerda 18:58

Ted Lasso a FIFA-ban. :D :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég