FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
deni
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. november 8., péntek 13:43
Kedvenc játékosaid: Zidane, Weah, Desailly, Ronaldo, Beckham, Roberto Carlos, Dunga
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: deni » 2014. június 6., péntek 9:48

Sziasztok!

Fifa World controller settings:
https://www.youtube.com/watch?v=Ymn52DMp7SI

Elviekben működik :)
Az egyik másodpercben még minden szép és jó, ám az óramutató arrébb kettyen, és a jövő már nem a lehetőségek és a csodák gyönyörű parkja, mint korábban, hanem kínzókamra, amelyben csak az örökre letűnt múlt néhány emléke adhat erőt a túléléshez

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. június 6., péntek 8:58

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni,egy hozzá értőbb embertől.
Tegnap Originen keresztül letöltöttem a FIFA World-öt gondoltam kipróbálom,aztán pedig fel akartam telepíteni,de minden alkalommal megállt 20%-nál DirectX hibára hivatkozva. Ezzel tudok valamit kezdeni vagy felejtsem el,hogy játszani fogok vele? :D

Másik kérdés: Eddig minden évben megvolt a FIFA aktuális része,viszont nekem tavaly a 13 kicsit csalódás volt így idén átpártoltam PES-re most azt toljuk a haverokkal. Most gondolkodtam,hogy talán mégis érdemes lenne kipróbálni a FIFA 14-et,szerintetek megéri megvenni PC-re? 8 ezer forint körül mozog most az ára,ahogy láttam.

hunmiller
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:00
Kedvenc játékosaid: Raúl, Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros, Green Bay Packers
Tartózkodási hely: Kemence

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hunmiller » 2014. június 6., péntek 8:33

Tegnap végre eljutottam a döntőig, de sajnos sima 5-0-ás vereséget szenvedtem :(

Ráadásul mostanában nagyon említésre méltó játékos sem jött a pakkban (Varane kivétel :D ), de azért örülnék már valami nagyobb névnek. Nektek kb. mennyi nyitás után ad 80+-os játékost?

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: volt » 2014. június 6., péntek 1:58

LeagueofLesbians írta:Sziasztok, ha van valaki, aki játszik FIFA WORLD-t és esetleg rájött, hogyan lehetne controller irányításon változtatni az pls ossza meg velem :)

(olvastam olyat, hogy fifa 12 config segítségével létrehozott buttons settings filet átmásolva sikerülni fog, de sokaknak ez nem jött be, ahogy olvasgattam fórumokat )
Majd ha megoldod, dobhatnál egy pü-t. Érdekelne engem is :Đ

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. június 6., péntek 1:36

lordgabi írta:csak legyen idő-nap előtt egy jó tört verzió. :Đ
Ez most kivételesen megéri a pénzét, volt szerencsém kipróbálni a ps4-es verziót és az bizony odaszab rendesen.Nem szoktam játékokat vásárolni ( :shifty: ) de ez most egy köszönet nyilvánítás az EA felé, nem gondoltam volna ,hogy 2-3 éven belül kapunk next-gen verziót, lehet hogy még is van szívük? :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. június 6., péntek 0:31

wolf15 írta:
Marci77 írta:Kozben kijott a Fifa 15 varhato gepigenye.
Ja, tényleg, köszi, hogy belinkelted. :)

(:
A FIFA 14 maxon fut, tökéletesen, jobban, mint a 13.
A minimális alapján pedig simán menni fog a 15 is, csak legyen idő-nap előtt egy jó tört verzió. :Đ

Amúgy már október közepén járok a Millwall csapatával, nagyon jól sikerült az erősítés, több minőségi játékos is érkezett kölcsönbe, pénzt nem is költöttem, bevétel pedig másfél millió volt.
Profi szinten tolom, sokkal nehezebb, mint a korábbi verziók voltak, az elején nagyon nem ment a helyzetkihasználás, uraltam az összes meccset, minden labdát elszedtem az ellenfelektől, megjátszottam őket, de minden kapus élete meccsét játszotta ellenem.
Veretlenül vezetem a tabellát, a legutóbbi két meccsen rekordot döntöttem, nem egygólos sikert arattam, hanem 2-0, utána pedig 3-0-ra győztem idegenben. Előtte csupa 1-0, 2-1, 0-0, 1-1, igazi görög válogatottat irányítottam. :mrgreen:
A Ligakupában is lement 3 forduló, a Swansea csapata jön.

Félszezonkor írok bővebben, az érkezőkről is, jó kis csapat lesz ez, főleg, ha feljutok az első osztályba. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. június 5., csütörtök 22:30

Vééééééééégre Next-Gen verziót kapunk :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2014. június 5., csütörtök 22:27

Sziasztok, ha van valaki, aki játszik FIFA WORLD-t és esetleg rájött, hogyan lehetne controller irányításon változtatni az pls ossza meg velem :)

(olvastam olyat, hogy fifa 12 config segítségével létrehozott buttons settings filet átmásolva sikerülni fog, de sokaknak ez nem jött be, ahogy olvasgattam fórumokat )
[FIFA WORLD]

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. június 5., csütörtök 22:24

Bocs,de telorol nehezebb linkelni.Geprol linkeltem volna :) de kosz hogy belinkelted helyettem :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2014. június 5., csütörtök 22:20

Marci77 írta:Kozben kijott a Fifa 15 varhato gepigenye.
Ja, tényleg, köszi, hogy belinkelted. :)

(:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. június 5., csütörtök 21:27

ferni írta:ne a csapat chem-ét nézd, az semmit nem számít, az a lényeg, hogy minden játékosnak meg legyen az összhangja... és így nem igazán fog ez sikerülni....
nekem is van Hazardom és Neymarom és Neymar padozik, mert EU-s csapatom van.

az 5. online VB címemet velük hoztam össze :)
http://www.futhead.com/14/worldcup/squads/12878046/
Mi az ilyen csapatokra szoktuk azt a szot hasznalni,hogy fereg :mrgreen: (es ez dicseret :D )


Kozben kijott a Fifa 15 varhato gepigenye.
Azert kell majd vas ala. Nekem sztem meh menni fog rendesen. De olyanra akarjak mint One-on meg PS4en.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8465
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. június 5., csütörtök 21:17

ne a csapat chem-ét nézd, az semmit nem számít, az a lényeg, hogy minden játékosnak meg legyen az összhangja... és így nem igazán fog ez sikerülni....
nekem is van Hazardom és Neymarom és Neymar padozik, mert EU-s csapatom van.

az 5. online VB címemet velük hoztam össze :)
http://www.futhead.com/14/worldcup/squads/12878046/

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. június 5., csütörtök 21:12

balakal írta:
Caraway írta:Hát, annyira nem sok változott a múltkorihoz képest. Ha Ronaldo tegyük fel csatár lesz, akkor :

De Gea
Dani Alves - Vertonghen - Badstuber/Vermaelen - Coentrao
W. Carvalho - Strootman
Diamanti/Candreva
Moura/Feghouli - Ronaldo - Neymar

Igazából nagyon kéne valami jó KTK, KK meg KH, de egyszerűen nem kapom őket. Annak ellenére mondjuk, hogy Carvalho KK poszton játszik KVK-ként, egy igazi beast. Remélem elkezdem majd kapni most már a hiányposztokra a játékosokat, mert balhátvéd és balszélső annyi jön mint a fene.
Szerintem jobban járnál, ha inkább összeraknál külön egy európai meg egy dél-ameikai csapatot, még ha gyengébbek is úgy a játékosok. Így lehúzza a játékosokat az alacsony chemistry.
De mivel itt nem lehet két keretet csinálni, azt csak úgy lehetne megoldani, ha mindig kicserélgetném a játékosokat, nem?

Egyébként amíg ilyen felállásban Lukaku volt a csatárom, a chem mindig 75-85 között volt, az alá sosem ugrott.

Avatar
balakal
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 22:00
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Khedira, Arbeloa, Bajzát
Kedvenc csapatod: Szpari
Tartózkodási hely: BP

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: balakal » 2014. június 5., csütörtök 21:09

Caraway írta:Hát, annyira nem sok változott a múltkorihoz képest. Ha Ronaldo tegyük fel csatár lesz, akkor :

De Gea
Dani Alves - Vertonghen - Badstuber/Vermaelen - Coentrao
W. Carvalho - Strootman
Diamanti/Candreva
Moura/Feghouli - Ronaldo - Neymar

Igazából nagyon kéne valami jó KTK, KK meg KH, de egyszerűen nem kapom őket. Annak ellenére mondjuk, hogy Carvalho KK poszton játszik KVK-ként, egy igazi beast. Remélem elkezdem majd kapni most már a hiányposztokra a játékosokat, mert balhátvéd és balszélső annyi jön mint a fene.
Szerintem jobban járnál, ha inkább összeraknál külön egy európai meg egy dél-ameikai csapatot, még ha gyengébbek is úgy a játékosok. Így lehúzza a játékosokat az alacsony chemistry.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. június 5., csütörtök 21:04

Egyszeru. 3-4-3 aztan csapathatjak egy oldalon. :D
Vagy megoldod mint az egyik random ellenfelem akinel Neymar szelso volt,Hazard meg vedo :lol:

Amugy ez chem-re nemnagyon fog kijonni.
Max ha Fred a kozeocsatarod,meg van portugalod kpra/vedobe.pl.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. június 5., csütörtök 21:00

Hát, annyira nem sok változott a múltkorihoz képest. Ha Ronaldo tegyük fel csatár lesz, akkor :

De Gea
Dani Alves - Vertonghen - Badstuber/Vermaelen - Coentrao
W. Carvalho - Strootman
Diamanti/Candreva
Moura/Feghouli - Ronaldo - Neymar

Igazából nagyon kéne valami jó KTK, KK meg KH, de egyszerűen nem kapom őket. Annak ellenére mondjuk, hogy Carvalho KK poszton játszik KVK-ként, egy igazi beast. Remélem elkezdem majd kapni most már a hiányposztokra a játékosokat, mert balhátvéd és balszélső annyi jön mint a fene.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8465
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. június 5., csütörtök 20:53

Caraway írta:Ezt nem hiszem el, megkaptam a balszélre Neymar mellé Ronaldot. :lol: :lol: :lol:

Szerintetek most mi legyen? Valamelyiket kirakjam a jobb szélre, vagy mi? Nem akarom egyiket se a padon látni, de nem tudom mi tévő legyek..
tedd be CRt csatárnak. alakítsd át baltámadónak és még az összhangja se lesz gázos :mrgreen:

milyen csapatod van most? :)

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. június 5., csütörtök 20:51

Ezt nem hiszem el, megkaptam a balszélre Neymar mellé Ronaldot. :lol: :lol: :lol:

Szerintetek most mi legyen? Valamelyiket kirakjam a jobb szélre, vagy mi? Nem akarom egyiket se a padon látni, de nem tudom mi tévő legyek..

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. június 4., szerda 21:57

A k*rva életbe már a fifával :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ Van akinek van ilyen h konzolon nem indul a VB-s játék ?? Azt írja h karcod a dvd ... Ez már a második dvd-t amit kiírattam magamnak és mind kettőnél ezt írta. De most tudtam játszani 3 meccset , aztán meccs közbe jött az üzenet ... És azóta nem indul . Mondjuk most már tényleg karcos ,mert kicsit felbaszott :roll: :D De fasza,mert így nem fogják visszavenni se , ez meg már nem fog menni :D :D

Valakinek vmi ötlet ,mert a fasz kivan ,most tanulhatom a büntetőjogot ....
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. június 3., kedd 3:03

Köszi még egyszer Remy a játékot! :Đ

Tényleg nagyon furcsa ez az egész, főleg, hogy legutóbb egy éve játszottam kb. a 13-mal, túlbonyolították szerintem az átigazolási rendszert. A Millwall csapatával kezdtem egyet, miután helyreraktam a dolgokat a Real Madridnál a sima beállításoknál, meglátom még, hogy mennyi időt szánok majd rá. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég