Football Manager

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 22., szerda 9:20

realfan91 írta:hogy NÉZDD meg a meccset..Full match és kész. A match speedet vedd le annyira, hogy átlásd a mozgásokat, helyezkedéseket, hibákat
Ehhez időmilliomosnak kell lenni :kivagyhe: De így kellene csinálni tényleg :hmmm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 22., szerda 0:25

Eintracht Braunschweig. :agree:

Ott van Kumbela, legjobb játékos a világon, nóta is szól róla :mrgreen:

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. május 22., szerda 0:20

Borussia Dortmund - 2012/2013

Lejátszottam egy évet bemelegítésképpen az FM 13-ban, a Dortmundot választottam.
A Szuperkupával kezdődött a szezon, makkoltunk egyet.
Ezek voltak az igazolások
Sok sót nem ettek meg, Di Natale folyamatosan sérült volt, Eduardo félévkor vissza is ment 2 vagy 3 meccsel a háta mögött, Villarra 3 hétig volt szükségem Weidenfeller sérülése miatt. Albiol és Kolarov kapott több lehetőséget, meg aztán James Rodriguez került a kezdőbe egyből érkezése után.
Megmutattuk, hogy hogyan kell elbaszni a kupát, de aztán azt is, hogy a bajnokságot hogy kell behúzni. Ráadásul a 32. fordulóban dőlt el minden azzal, hogy megvertük a Bayernt és matematikailag is bebiztosítottuk a címet.
Egyénileg is jók voltunk, a keret többsége kiemelkedően teljesített.
BL-ben a Chelsea, Valencia, Juventus trió mellé kerültünk. 11 pontot gyűjtöttünk, és csoportelsőként jutottunk tovább. Megkaptuk a Red Bull Salzburgot, idegenben 2-0-ra is vezettünk, majd sikerült 3-2-re kikapni. Hazai pályán aztán megmutattuk, hogy ki az úr, sima 5-0. Negyeddöntő, megint egy könnyű(nek hitt) ellenfél, a Celtic. Idegenben kezdtünk ezúttal is, unalmas 4-4 lett a vége. Hazai pályán pedig 2-0-ás vezetés után a végén feljöttek a skótok, és alig bírtuk kihúzni 2-2-vel.
Az elődöntő stílusos volt, a Real ellen játszottunk. Idegenben 1-0 nekünk, de statok alapján (23/7 lövés ott, 5/3 itt) nem igazán volt ez jogos. Weidenfeller 8,5-öt, Subotic 9,0-t kapott, pedig nem is lőtt gólt. Sokat elmond ez a meccs képéről. :lol:
A visszavágó egyszerűbb volt, 2-0-ra nyertünk, így 3-0-val jutottunk be a City elleni döntőbe.
Ritka gyenge meccs volt, 120 perc szenvedés sem volt elég.
Lewandowski egész szezonban 12 tizenegyest rúgott addig (meg a Cottbus ellen kettőt), és egyszer sem hibázott, úgyhogy 100% volt, hogy most kihagyja. Tudtam, de azért odaállítottam elsőnek, mert csak nem rúgathatom Hummelsszel. Na, hát ki is hagyta, de Weidenfeller megmentette a haza becsületét.
Ha már szóba hoztam akkor megmutatom ezt a lengyel vadbarmot.

Na, hát ennyit a tanulóévről. 4-2-3-1-et játszattam többnyire, be is jött. Most keresek valami kisebb csapatot, csak fogalmam sincs mennyire legyen kicsi és melyik országból legyen. :mrgreen:
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2013. május 21., kedd 19:59

a 12-höz van valami új adatbázis frissítés? :mrgreen: hálás lennék érte :Đ
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. május 20., hétfő 23:08

Khedira 42,5 millió Euro. Hát ezen sírtam. :mrgreen:

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. május 20., hétfő 23:04

sonic írta:
RaúlRealMadrid írta:Hogy a szarba tudtok ennyire jól játszani ezzel??? Én nekem kurva nehéz a játék, bármilyen taktikát próbálok, tuti, hogy valamikor ki fogok kapni, olyan nincs, hogy folyamatosan jó legyek. Van amikor a Barcát győzöm le 7-0-ra, de egy Rayo Vallecanotol kikapok ugyanazzal a taktikával és ugyanazzal a csapattal 3-1-re... ez miii????
Mondjátok már meg mit csináljak, hogy kiscsapattal is sikeres legyek. Mondjátok már meg ennek a fránya játéknak a trükkjét.

Azt meg hozzatennem, hogy barmit csinalsz, barmilyen jo vagy, mindig lesznek peches meccsek, ahol kb kiteped a hajad, mert az ellenfel jatekosa az elso kapufele tarto lovesukbol golt szerez a kilencvenedikben es azzal egyenlitenek... :mrgreen: Welcome to FM! :-)
Amit leírtál az mind igaz, annyit még hozzátennék RaúlRealMadridnak, hogy NÉZDD meg a meccset..Full match és kész. A match speedet vedd le annyira, hogy átlásd a mozgásokat, helyezkedéseket, hibákat. Gyakran le is lehet pauzálni a meccset, hogy jobban lásd min lehet változtatni, akár védekezésben akár támadásban. Aztán ha megy a játék és elégedett vagy akkor tedd fel comprehensivere, ha meg vezetsz akkor akár extendedre, stb. Sztem sokkal sikeresebb így az ember. Persze lassabb így a játék, nem tolsz le 1 szezont 1 nap alatt, de sztem így jó. Én van hogy belenézek egy kicsit és rengeteg hülyeséget csinálnak a játékosaim, azokat szépen meccs közbe javítgatom.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 20., hétfő 10:12

RaúlRealMadrid írta:Hogy a szarba tudtok ennyire jól játszani ezzel??? Én nekem kurva nehéz a játék, bármilyen taktikát próbálok, tuti, hogy valamikor ki fogok kapni, olyan nincs, hogy folyamatosan jó legyek. Van amikor a Barcát győzöm le 7-0-ra, de egy Rayo Vallecanotol kikapok ugyanazzal a taktikával és ugyanazzal a csapattal 3-1-re... ez miii????
Mondjátok már meg mit csináljak, hogy kiscsapattal is sikeres legyek. Mondjátok már meg ennek a fránya játéknak a trükkjét.
Nincsen trukk, sajnos. Nyilvan a valo eletben is, ami mukodik egy nagy csapat ellen egy derbin, az nem biztos hogy egy betomorulo Rayo ellen is nyero lesz. Rengeteg faktor kozrejatszik a dologban, szoval ha ezt egy hetig irnank itt vagy 10-en akkor se nagyon jutnank a vegere. Talan a ket sarkalatosabb pont az emlitett peldanal az hogy alapvetoen mashogy kell motivalni a ket meccsre (team talk), illetve az hogy a barca ellen lehetett fluke is a 7-0. Sokszor belefutnak a kemenyebb ellenfelek az ilyen pofonokba, mert nem azt varjak toled hogy izombol rajuk tamadsz, ami mondjuk 50%-ban bejon de 50%-ban te szopod be. A nagyon tamado felallasnak pont az a hatranya hogy a kissebb csapatok kontrajateka konnyen megviccelheti. A problema elsosorban a magasra feltolt vedelmi vonalba keresendo, de persze sok mas szempont is kozrejatszik, peldaul a tul sok tamado felfogasu jatekos a kozeppalyan.

Alapvetoen az a gond valoszinuleg hogy nem eleg kiegyensulyozott a taktikad. Tul tamado, nem eleg stabil. Ez szokta azt eredmenyezni hogy nem eleg konzisztens az eredmeny hosszutavon. Neha beadja a gep a nagyon folenyes gyozelmeket, de sok meccsen visszaut a dolog.

Nekem ez a tippem. Amit tudok javasolni az az hogy probalj meg arra torekedni hogy te urald a meccset, tehat nalad legyen tobbet a labda es az ellenfelnek minel kevesebb lovese, lehetosege legyen. Alakitsd at egy kicsit visszafogottabra a taktikat, peldaul tobb jatekos legyen support role-on, tobb jatekos vegyen reszt a kozeppalya biztositasaban, stb... Ez egy jo kiindulo pont. Ha mar stabil a vedelmed, keves golt kapsz, es a kiscsapatok ellen kb csak szotyizik a kapusod egesz meccsen, akkor szep ovatosan elkezdhetsz kiserletezni a batrabb, es nyiltabb jatekkal.



Azt meg hozzatennem, hogy barmit csinalsz, barmilyen jo vagy, mindig lesznek peches meccsek, ahol kb kiteped a hajad, mert az ellenfel jatekosa az elso kapufele tarto lovesukbol golt szerez a kilencvenedikben es azzal egyenlitenek... :mrgreen: Welcome to FM! :-)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 19., vasárnap 22:22

ja igen a BL-ről nem is beszéltem. oltári mákom volt igazából mert barca ellen undorító taktikával idegenben lőtt góllal mentem tovább. összességében megérdemelten tovább a city ellen és döntőben egy olyan lillet kaptam aki meglephetett volna de nem tette. fossá lőttük őket még is csak 1 gólt vertünk.

BL fa
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 19., vasárnap 22:14

BBeno írta:befejeztem első szezonomat a Real kispadján FM13-ban. n
A bajnokok ligájával mi volt a helyzet?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 19., vasárnap 22:05

Hogy a szarba tudtok ennyire jól játszani ezzel??? Én nekem kurva nehéz a játék, bármilyen taktikát próbálok, tuti, hogy valamikor ki fogok kapni, olyan nincs, hogy folyamatosan jó legyek. Van amikor a Barcát győzöm le 7-0-ra, de egy Rayo Vallecanotol kikapok ugyanazzal a taktikával és ugyanazzal a csapattal 3-1-re... ez miii????
Mondjátok már meg mit csináljak, hogy kiscsapattal is sikeres legyek. Mondjátok már meg ennek a fránya játéknak a trükkjét.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 19., vasárnap 21:55

befejeztem első szezonomat a Real kispadján FM13-ban. nem sikerült olyan rosszra én azt mondom :mrgreen: első évben még hagytam a keretet amennyire tudtam aztán jött a nagytakarítás. kiszórtam a felesleget.

ami nagyon idegesít hogy mocskos kapzsik a játékosok. van hogy a jelenlegi fizujuknál háromszor többet akarnak és nem hajlandóak engedni belőle. Roncival sem tudtam még megállapodni mert a jelenlegi heti 230.000 euróról ő heti 320.000-re akar emelni.

képek:

bajnoki táblázat

transfers 2012_13

transfers 13_14

Jesé volt a kicsik közül akit mindenképp beépítem és szerintem nem is sikerült szarul az első éve. Nacho is fent volt a nagyoknál de epizódhős sem volt. idénre kölcsön listára kérte magát.


jesé.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 18., szombat 23:26

BBarni írta:Mekkora balf@sz vagyok! :lol: :lol:

Szervezem a felkészülési meccseket már vagy 12-13 meccset lejátszottunk még mindig sehol a bajnokság kezdete mondom mi a szar!Azt nézem,hogy még csak március van és kb 170 nap a bajnokságig! :lol:
Picit hamarabb kezdtük! :mrgreen:
Legalább formában maradnak a srácok. :shifty:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 18., szombat 23:20

Mekkora balf@sz vagyok! :lol: :lol:

Szervezem a felkészülési meccseket már vagy 12-13 meccset lejátszottunk még mindig sehol a bajnokság kezdete mondom mi a szar!Azt nézem,hogy még csak március van és kb 170 nap a bajnokságig! :lol:
Picit hamarabb kezdtük! :mrgreen:

Avatar
Volcanor
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:07
Kedvenc játékosaid: Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Volcanor » 2013. május 18., szombat 20:26

Sierra írta:Amúgy ti milyen sűrűn változtatjátok a taktikát szezon közben?

vagy csak az alapbeállításokat állítjátok át?

Én most 2 taktikát váltogatok, ellenféltől és meccs helyszínétől függően. Egy rövidpasszos, feltolt védekezésű Control, illetve egy teljes Attacking. Otthon az elsőt alkalmazva eddig nincs ellenfelünk, MU, Arsenal 2-3 lövést eresztett el kapunk felé, és 60+%-os labdabirtoklásunk van. :shifty:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 18., szombat 19:59

Sierra írta:
Sierra írta:Amúgy ti milyen sűrűn változtatjátok a taktikát szezon közben?

vagy csak az alapbeállításokat állítjátok át?
Erre továbbra is várom a válaszokat. :D
Én, ha nem is más taktikával, de mindig más felállással játszok, kisebb változtatásokkal.
pl. középpályásom egyel feljebb tolom, vagy védekező középpályára, vagy a csatárom visszahúzom, és csatár nélkül játszok. De általában countert játszok, rövid passzokkal, és egyelőre bejön.

Nyomtam 3-4 meccset a Tottenhammal, taktikapróbálgatás gyanánt-megvertem a Realt, West Bromwichot, x a Chelseával-majd nekilendültem komolyabban a Fradinak. Azt kell, hogy mondjam, teljesen megérte.

Egyetlen edzőmeccsre jutott időm, ott 3-2re kikaptam Orosházától, de ami azóta történik álomszerű. :mrgreen:

Először is kezdtem az igazolásokkal. Elég bosszantó a játékba, hogy nevesebb játékosok szerződését nem lehet meghosszabbítani. Sem Otten, sem Klein, sem Hakola nem akarta. Még nem jár le, de megpróbáltam Besicét és Martinusét, egyik sem akarta. ez eléggé elkeserítő, gyakorlatilag két év múlva építhetem újra a csapatot :roll:

Sok játékot próbáltam megmozdítani, leginkább fiatalokat, szeretnék 2-3 szezon múlva BL-be indulni, nagyrészt fiatal játékosokkal. Emiatt hoztam fel a második csapatból, a következő játékosokat:
-Simita
-Kunsági
-Holman
-Nehéz
-Vass
-Birtalan
-Peszmeg

Mint mondtam, sok fiatalt próbáltam leigazolni, kevés sikerrel. Kovács István, Bobál Gergely, Radó András, Tajthy, Tischler, Vass Patrik..egyik sem akart jönni, vagy csapatuk túl sokat kért.
Az már-már felháborított, hogy Mohl Dávid a Pápát választotta helyettem..
Szűcs Lajos volt az első igazolásom, elsőszámú kapusnak terveztem, de amiket Jova Levi csinál a meccseken..hihetetlen, egyértelmű kezdő.
Paksról sikerült elhoznom Tökölit, Nehéz Máté még túl fiatal lenne, Pericet meg hagyjuk...
Első meccsen Klein megsérült, tehát még gyorsan kellett egy viszonylag magas hátvéd, mert a Gyömbér-Besic párost mindenki lefejelte a levegőbe. Így jött szóba Marko Dinjar a Győrből, aki szerencsére el is jött, bár miután elég gyengén muzsikálnak, én meg szárnyalok, nem csodálom :mrgreen:
Két külföldi játékost is igazoltam a 17 éves Azizi, illetve egy 18 éves szerb középpályás, Djaric (?). nem emlékszem a nevére :kivagyhe:
Próbáltam az edzői stábot is bővíteni-sikerült edzőnek elhoznom Michael Ballackot, Nistelrooy nemet mondott :mrgreen: -és a megfigyelők segítségével hoztam el középpályára, a 27 éves Dancs Rolandot.

És hát elkezdődött a bajnokság.
1. forduló, Kecskemét-Ferencváros 1-2
Szerettem volna első fordulóba egy Eger-Pécs féle csapatot, hiszen nem volt idejük összeszokni a srácoknak, Kecsó meg elég erős, ezt a következő fordulók is mutatják. nekem viszont sikerült megvernem.Először Jenner, aztán Gyömbér Gabi talált be, a lilák már csak a 92. percben tudtak szépíteni.
2. forduló, Ferencváros-Videoton 1-0
Na igen, ismét egy erős csapat, első fordulóba 3-0ra verték a Diósgyőrt, mondom meg kéne úszni zakó nélkül. Első félidőbe csatár nélkül kezdtem, csak Martinus volt előre tolva a középpályán. hát Jova Levi tartott minket életbe. Gondoltam, ez nem mehet így tovább, kontrára van állítva, de Martinusnál elvész a labda, gyengén is játszott, és senki nem segített neki. Hát bejött félidőbe Tököli Attila, aki a 48. percben egy kiugratással eldöntötte a meccset. Vicces, hogy utána már inkább nekem voltak még helyzeteim.
3. forduló, Győr-Ferencváros 0-0
Szimpatikus sorsolás. :mrgreen: unalmas mérkőzés, 2-3 nagyobb helyzet nálam, náluk szinte semmi, pedig szokásos védekező taktikára álltam be, és csak kontráztam. 72. percben Tököli villanhatott volna, de sajnos Sztevanovics helyén volt.
4. forduló, Ferencváros-Paks 1-0
Nagy szerencsém volt, hogy Lázok nem játszott, ugyanis sérült, bár nálam is kiesett ugye Klein, és a Győr ellen Bönig is, ezért a szokatlan Sváb-Gyömbér-Besic-Alempijevic hátsó alakzattal kezdtem. Nem sikerült sok támadást kidolgoznom, próbáltam egy furcsát húzni, Böde csak kispados volt. Aztán a félidőben beküldtem Danit, sőt, a 70. percben Dancs Roland is debütált a csapatba..de még hogy. 85. perc, szabadrúgást beíveli, Böde megcsúsztatja, 3 pont. :sly:

Tehát itt járok, a kupába Sárospatakkal sorsoltak össze-igen, itt lakok :lol:
B csapattal magunknak rontok :D

Remélem a dobogó sikerül, és akkor talán itt tudom tartani a fontosabb játékosokat, de egyébként is már kinéztem magamnak egy-két lejáró szerződésű játékost. Remélem sikerül majd erősítenem nyáron.
Egyébként aki a Fradival már letolt egy szezont, annak sikerült meghosszabbítani Besiccsel a szerződést?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. május 18., szombat 18:16

Sajnos megszakadt a 24 meccses veretlenségi szériám Dortmunddal, a Leverkusen a Signal Idunában oktatott minap, 0-4-re szoptam ki. :|
Sierra írta:Amúgy ti milyen sűrűn változtatjátok a taktikát szezon közben?

vagy csak az alapbeállításokat állítjátok át?
Erre továbbra is várom a válaszokat. :D

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 18., szombat 17:40

Ez az új FM nagyon fura egyenlőre.
Furán mozognak az emberek, meccsenként van vagy 3 kapufa, a noname kapusok eddig minden meccsen 9es értékeléseket kapnak ellenem mert mindent kifognak, Cr kb minden meccsen egy nagy 0 és a Team Talkokra teljesen random reagálnak az emberek és eddig a Khedira-Carvalho duó több gólt vágott mint a keret összes tagja együttvéve. :he:

+Megdícsértem Khedirát a jó formája miatt ezért lement a morálja, mert szerinte nem volt elég jó. Nem az hogy csak megköszönné a dícséretet azt lépne tovább. :/

Avatar
Volcanor
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:07
Kedvenc játékosaid: Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Volcanor » 2013. május 18., szombat 17:35

Rooney. :salute:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 18., szombat 9:25

Huni írta:így kell kiesni a kupából. :lol:
meg így kell makkolni egy győzelmet. :mrgreen:

nálam nincsenek sérülések, úgyhogy nemtom mit problémáztok. :) jó edzők kellenek, komoly felkészülés meg egy kicsi szerencse.
az a globális eltiltás meg nem random, annak oka van :)
1. mennyire motivált csapatod lehetett a kupában hogy kemény két kaput talált lövésed volt :lol: :lol:

2. ha szigorú a bíró akkor befújja lesnek a gólt mert lewandowski egyértelműen a labdáért futott és annak irányába. ráadásul lehet még a kilátásban is ezzel zavarta a kapust :mrgreen: :ike: :ike:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. május 18., szombat 0:18

Most megyek majd a reallal és kirúgom az összes világtalan szerencsétlent a csapatból. khedira xabi arbeloa alaphangon repülnek. menni fog higuain benzema is. Jön majd fellaini, falcao, agüero, bale, ésetleg vidal vagy valami értelmes kp. nainggolan talán. Meg jobb hátvéd. Nem tudom ki lehetne értelmes jobbhátvéd. :vivo: Mindenesetre elegem van ebből a csapatból.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég