Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. november 20., szerda 16:46

Caraway írta:
Dupla D írta: Én egy PS4 slim leárazást várok jóideje, mert a szeptemberi emagosról lecsúsztam. Xboxot persze brutál mód leárazták, de az nekem nem opció, baráti társaságban mindenkinek PS-e van.

Ha valaki lát a napokban egy szeptemberi emagoshoz hasonló akciót (80-ért a slim Fifával) a napokban, az ne tartsa magában.
Edigitalon penteken egy olyan akcio lesz, hogy 1 terras slim 2 kontival fifaval 100-ert, ha erdekelne.

Egyebkent most akkor a hivatalos black friday 29.-en lesz, csak nehany oldal mar 22.-ere is csinal itthon egy “elo black fridayt”?
Köszi.

Már múlt hét pénteken elkezdte egy-két oldal. MediaMarkt pl. Emagon elvileg a pénteki lesz a fő blackfriday, de nem lepne meg, ha 29-ére újra meghirdetnék.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. november 20., szerda 15:49

Köszi srácok :agree:

Igazából ha jobb játékkal lenne, akkor szerintem szó nélkül rácsapnék, de nem hinném hogy minecraftozni szeretnék. :D

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Caraway » 2019. november 20., szerda 11:48

Dupla D írta: Én egy PS4 slim leárazást várok jóideje, mert a szeptemberi emagosról lecsúsztam. Xboxot persze brutál mód leárazták, de az nekem nem opció, baráti társaságban mindenkinek PS-e van.

Ha valaki lát a napokban egy szeptemberi emagoshoz hasonló akciót (80-ért a slim Fifával) a napokban, az ne tartsa magában.
Edigitalon penteken egy olyan akcio lesz, hogy 1 terras slim 2 kontival fifaval 100-ert, ha erdekelne.

Egyebkent most akkor a hivatalos black friday 29.-en lesz, csak nehany oldal mar 22.-ere is csinal itthon egy “elo black fridayt”?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. november 19., kedd 21:07

Nekem S van, all digital, full hd tv mellé tökéletes és elég szerintem.
Nem illik.

Wecker
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 18:19
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric, Vinicius jr., Casemiro
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Wecker » 2019. november 19., kedd 17:36

TheBull6 írta: Valaki képbe hozna egy kicsit ezzel a sok féle xbox one-al?

Látok különböző fajtákat: x - s - s all digital és ez utóbbi 1terrás gépet elég jó áron (50ezer) a többihez képest.

Ár alapján gondolom az X a legjobb, csak ha nem nyújt annyival nagyobb élményt akkor nekem bőven elég akár az olcsóbb is.

Egy már lassan 10 éves ps3-at pörgetek még ma is és lassan érne a cseréje. Szívesen maradnék a PS-nél, viszont elég brutál áron van a 4 az Xbox One-hoz képest.

Köszi :)
Az all digital-ban nincs optikai meghajtó, így csak olyan játékokkal fogsz tudni játszani, amit megveszel a store-ból, és letöltesz. Nincs esély megunt játékot elcserélni mással, beszámíttatni, stb. Főleg olyanoknak éri meg, akik sokat nyomnak egy-két játékot online, és nem próbálgatnak újabb és újabb játékokat. Az X jelenleg a csúcs, ha minden igaz 4K felbontással (tudtommal csak pár játék van ilyen).
"A győzelem mindig jobb, mint a döntetlen.”
"Ha a csapat jól játszik, akkor nyer, ha nem játszik jól, akkor nem nyer.”
:mrgreen: Benitez
:mrgreen:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. november 19., kedd 16:25

Én egy PS4 slim leárazást várok jóideje, mert a szeptemberi emagosról lecsúsztam. Xboxot persze brutál mód leárazták, de az nekem nem opció, baráti társaságban mindenkinek PS-e van.

Ha valaki lát a napokban egy szeptemberi emagoshoz hasonló akciót (80-ért a slim Fifával) a napokban, az ne tartsa magában.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. november 19., kedd 16:03

Valaki képbe hozna egy kicsit ezzel a sok féle xbox one-al?

Látok különböző fajtákat: x - s - s all digital és ez utóbbi 1terrás gépet elég jó áron (50ezer) a többihez képest.

Ár alapján gondolom az X a legjobb, csak ha nem nyújt annyival nagyobb élményt akkor nekem bőven elég akár az olcsóbb is.

Egy már lassan 10 éves ps3-at pörgetek még ma is és lassan érne a cseréje. Szívesen maradnék a PS-nél, viszont elég brutál áron van a 4 az Xbox One-hoz képest.

Köszi :)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. október 17., csütörtök 12:50

Lotr shadow of mordor.

Bundle be megvettem, amikor akcioztak, erre a kiegeknel azt irja, hogy vedd meg a store ban.
Ha megnyitom a storet, azt irja, hogy mar megvettem.

Valakivel fordult mar elő hasonló?
ZIDANE

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. október 17., csütörtök 8:46

Knowledge-t mi is toltuk baráti társasággal, de szerintem borzalmasan van balanszolva.
Gyakorlatilag az első 12 kérdés szinte teljesen felesleges, mert a piramison könnyedén az elsőből utolsó lesz és fordítva.
Amúgy nem lenne rossz.
Love football, hate antifa.

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2019. október 17., csütörtök 7:12

András93 írta: Egy kis segítségre lenne szükségem, amatőr kérdés következik. :D
Van egy PS4-em, ami valójában nem is az enyém, csak nálam van, de nem is ez a lényeg. Megvan a That's You Playlinkes játék, ami nagyobb társaságban egész szórakoztató tud lenni, de én már kicsit kezdem unni. :mrgreen:

És láttam a Knowledge is Power és a Hidden Agenda játékokat, hogy azok is hasonlóak és szórakoztatóak. Szóval ezeket venném meg a PS Store-ból, most úgy is vmivel olcsóbbak. De az oldal nem írja, h tartalmazná a magyar nyelvet.
Viszont kis keresés után találtam ezt meg ezt, szóval ezek szerint attól függetlenül h nem írja egyik sem se a hangot, se a feliratot, magyar lesz miután megvettem?
A PS4 magyarra van beállítva és a That's You is magyar nyelvű, de az nem tudom honnan van, mert nem én vettem, de gondolom az is a Storeból lett és az sem írja, hogy lenne benne.

Illetve akkor már esetleg valami más jó party játékot tudtok ajánlani, az se baj, ha magyar nyelvű. :mrgreen:
A Hidden Agenda magyar SZINKRONOS. 2 szűkebb társasággal is kijátszottam és mindenki pozitív véleménnyel volt róla. Sajnos nem túl hosszú kb. 4 óra hossza, viszont a vége nagyon függ az egész játék alatt nyújtott teljesítményedtől..2 féle képpen ért véget, amikor én játszottam és még ismerősöm egy 3. módon vitte végig.
Én ajánlom, pláne ha még a 6ezer forintnál is kedvezményesebb áron juthatsz hozzá.
Playlinkből amiket én személyszerint ajánlok: Knowledge is Power, Knowledge is power decades(ez angol feliratos), Thats you, Frantics(magyar szinkron), Hidden Agenda, illetve ami jópofa még, nem playlinkes, viszont egy kicsit "kockább" társaságban nagyon jó: Man of medan.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. október 17., csütörtök 1:41

Knowledge is Power es Frantics tuti megy magyarul. Hidden Agendat angolul jatszottuk, nemtudom hogy at lehetett volna- allitani.

Amit keresel hogy teljes legyen az eleted, az a jackbox.tv :) Nem magyar, de sok nagyon jo jatekhoz valojaban nem kell az angol (quiplash pl).

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: András93 » 2019. október 14., hétfő 18:37

Egy kis segítségre lenne szükségem, amatőr kérdés következik. :D
Van egy PS4-em, ami valójában nem is az enyém, csak nálam van, de nem is ez a lényeg. Megvan a That's You Playlinkes játék, ami nagyobb társaságban egész szórakoztató tud lenni, de én már kicsit kezdem unni. :mrgreen:

És láttam a Knowledge is Power és a Hidden Agenda játékokat, hogy azok is hasonlóak és szórakoztatóak. Szóval ezeket venném meg a PS Store-ból, most úgy is vmivel olcsóbbak. De az oldal nem írja, h tartalmazná a magyar nyelvet.
Viszont kis keresés után találtam ezt meg ezt, szóval ezek szerint attól függetlenül h nem írja egyik sem se a hangot, se a feliratot, magyar lesz miután megvettem?
A PS4 magyarra van beállítva és a That's You is magyar nyelvű, de az nem tudom honnan van, mert nem én vettem, de gondolom az is a Storeból lett és az sem írja, hogy lenne benne.

Illetve akkor már esetleg valami más jó party játékot tudtok ajánlani, az se baj, ha magyar nyelvű. :mrgreen:

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: sanko. » 2019. szeptember 25., szerda 20:20

P. Krisz írta: Ha volt Ps Plus-od akkor a felhőbe is mentette az adatokat, folytathatod ahol abbahagytad.
köszönöm! :)

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. szeptember 25., szerda 20:19

Ha volt Ps Plus-od akkor a felhőbe is mentette az adatokat, folytathatod ahol abbahagytad.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: sanko. » 2019. szeptember 25., szerda 20:11

Srácok. Helyzet a következő. Volt egy ps4-em, amit én eladtam játékokkal együtt. Ha veszek egy másikat, és az accountommal bejelentkezem, újra elkezdek játszani az rdr2-vel, akkor a játékot ott folytatom ahol abbahagytam? vagy a mentések a gépen voltak? lehet irdatlan hülyeséget kérdeztem most. Haverom ugyanezt csinálta, és amint megvette a ps-t, a profilján látszott melyik játékban hány %-on áll, pedig azokat a régi ps-en játszotta. Köszi a válaszokat előre is. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. szeptember 18., szerda 19:13

PS4-en jatszik valaki az NBA2k20-vel? Tolhatnank par meccset.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Donát » 2019. június 6., csütörtök 12:55

Yazid írta: Szomszedomnak van Xbox liveja, nekem nincs, hallotta valakitől hogy tudunk online játszani egy liveal, ez igaz és hogy lehetséges?
Ha az Xbox Live elofizetesre, azaz a Goldra gondolsz, tehat az elofizetesre a multiplayerhez, akkor valoszinuleg a Home-olasrol hallott.
Ha Xbox One-otok van.


https://25digits.com/hirek/xbox-one-home-egyszeruen/

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. június 6., csütörtök 12:49

Szomszedomnak van Xbox liveja, nekem nincs, hallotta valakitől hogy tudunk online játszani egy liveal, ez igaz és hogy lehetséges?

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hala real » 2019. január 6., vasárnap 12:46

P. Krisz írta:Normál fokozaton 4. próbára meglett, 3. próbánál elvitt a greed, így elbasztam. :lol:
Platinához 3 acsi hiányzik, Odin hollói, az ereklyék, meg a kincses térképek.
en nagyon megszenvedtem vele, parszor majdnem tort a kontroller :lol:
odin holloihoz meg annyit, hogy meglett a platina, megtalaltam az osszes hollot, de megis azt jelzi, hogy midgardban 1 hianyzik, pedig az osszes terulet 100%.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. január 6., vasárnap 12:23

hala real írta:god of war nagyon epic. nalam siman all time top 10.
akinek van ra lehetosege, es meg nem tette, mindenkepp probalja ki.
nem sok jatekot platinazok, de ezt muszaj volt.
kivancsi leszek a folytatasra. valoszinunek tartom, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!freyaval meg kell harcolni, illetve atreusszal (lokival) is, de az lehet, csak a trilogia - mar ha az lesz - vegen.
ja es a kibaszott sigrunnal kb 4 orat szenvedtem. :cens: :lol:
Normál fokozaton 4. próbára meglett, 3. próbánál elvitt a greed, így elbasztam. :lol:
Platinához 3 acsi hiányzik, Odin hollói, az ereklyék, meg a kincses térképek.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég