Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 11., péntek 22:20

Marky írta: Nem neztem :lol: Szamomra az a ket ceg a jatekipar rakfeneje, az evente kiadott, futoszalagon gyartott copy-paste hulladekaikkal :D Az Activision lenne a harmadik, de naluk azert neha kijon 1-2 ertekes cim is, mint iden a Tony Hawk Remaster vagy a Crash remaster.
EA-vel egyetértek, de amilyen mennyiségű anyag van ebben az AC Valhallában bakker egyszerűen félelmetes, nem hiszem el mennyi tartalom van benne. Más játékoknál ha ennek a negyede benne van már soknak számít.
Nem kell védeni az Ubisoftot, de ebbe a Valhallába rengeteg időt öltek és elképesztő, amit csináltak vele.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. december 11., péntek 22:03

ferni írta:

Nézted a TheVR Happy Hourt??? :lol: Szóról szóra ugyanezt mondták el, ugyanezzel a 2 céggel példálózva :lol:
Nem neztem :lol: Szamomra az a ket ceg a jatekipar rakfeneje, az evente kiadott, futoszalagon gyartott copy-paste hulladekaikkal :D Az Activision lenne a harmadik, de naluk azert neha kijon 1-2 ertekes cim is, mint iden a Tony Hawk Remaster vagy a Crash remaster.

Avatar
Kera
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Kera » 2020. december 11., péntek 21:36

Köszi skacok! :D

Kicsit lehangoló számomra ez a kezdet, mert azért az ígéretek nem ezt a lécet állították fel (itt szabták el szerintem) , így meg egy nagy pofáraesés jelenlegi állapotában. Szerencsére engem nem érint, mert kb., ha öt év múlva játszok majd vele, de azért mégis kíváncsi voltam, hogy az általam idén először játszott Witcher 3 után mit alkotnak, ami egy igazi mestermű számomra. De ami a legbosszantóbb lehet, hogy 20k-ért néhol csúnyább a játék, mint az én mezei low-end pc-men a Witcher 3 B&W... :ozil:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. december 11., péntek 20:38

Kera írta:
ferni írta:

Nézted a TheVR Happy Hourt??? :lol: Szóról szóra ugyanezt mondták el, ugyanezzel a 2 céggel példálózva :lol:


Huh az is jó volt, azt a sztorit mindenféleképpen pörgesd ki :D
Melyik videóban beszélnek erről Víárék? És, ha tudod kb. hányadik perctől van ez a konkrét összehasonlítás?
Ma reggeli Happy Hour, kb. fél órát beszéltek róla az adás második felében.

szerk.: ferni, nem tudtál volna pár percet várni? :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 11., péntek 20:37

Kera írta: Melyik videóban beszélnek erről Víárék? És, ha tudod kb. hányadik perctől van ez a konkrét összehasonlítás?
https://www.youtube.com/watch?v=em4k_pbTS8w
Reggeli talkshowban, amit csinálnak.
Game Awardsról beszélgettek, kb a 30. perctől kerül szóba igazán a Cyberpunk.
Elég sokat beszéltek róla, érdemes végighallgatni.

De jön ki pár napon belül videó, hogy hogy fut a konzolokon a Cyberpunk, erről is beszéltek és olyan eredményei vannak, hogy el se hitték. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2020. december 11., péntek 20:39-kor.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. december 11., péntek 20:33

TheBull6 írta: Jah és úgy néz ki hogy Sógor igazi jófej és Last of us 2-vel érkezik karácsonykor a fa alá. :D Csak mondanom kellett neki, hogy mennyire jó az ára a konzolvilágban. :D
Na ha kijátszottad egy vèlemènyt mindenkèpp dobj hogy mennyire tetszett :D
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Kera
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Kera » 2020. december 11., péntek 19:34

ferni írta:
Marky írta:

Kivancsi vagyok mi lenne, ha nem a kozkedvelt CDPR, hanem az EA/Ubisoft adna ki igy egy jatekot :lol: A regi konzolok jatekosait konkretan megloptak, nem volt semmi informacio arrol, hogy mire lehet ezeken a gepeken szamitani, meg nextgen konzol gameplayt is a release elott par hettel mutattak. Valoszinu ez a jatek beveri a szoget a ceg koporsojaba.
Nézted a TheVR Happy Hourt??? :lol: Szóról szóra ugyanezt mondták el, ugyanezzel a 2 céggel példálózva :lol:
az menni fog, sajna elég rövidke a sztorija...nyilván lehet vele szöszölni, mindent 100%ra kivenni, de maga a sztori sajnos rövid, pedig mai napig tudnám játszani, baromira bejött.
Huh az is jó volt, azt a sztorit mindenféleképpen pörgesd ki :D
Melyik videóban beszélnek erről Víárék? És, ha tudod kb. hányadik perctől van ez a konkrét összehasonlítás?

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. december 11., péntek 18:55

kiserik írta: Ezt a játékot jövőre kellett volna kiadni és pont magasról letoljni a ps4/xo tulajdonosokat. Nekik a fő platform a PC. Ehhez a játékhoz baromi sokat kell egy gépnek tudnia. Nem egy egyszerű csőjáték, vagy kihalt prérin játszódó kaland.
Itt van a lenyeg. A CDPR kiadott teljes aron egy jatekot, ami jatszhatatlan, ha nem a legujabb konfiggal rendelkezel. Konzolra. Nagyon nem kene, hogy ebbol trend legyen es a tobbi fejleszto is hasonlo minosegu munkat adjon ki a kezebol.
A jatekokat csak azert soroltam fel, mert van pelda arra, hogy a gyenge hardver megfelelo munkaval kepes jatszhato formaban megjeleniteni egy modern jatekot es korabban a GTA5 is megfeleloen ment a PS3-X360 gepeken. Az alapveto QA folyamatokkal van problema, mert az, hogy az egyik elso kuldetesben atsetal a karakter az auton, nagyon egyszeruen kideritheto lenne es ez meg nem is game breaking bug.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. december 11., péntek 18:33

Marky írta:
kiserik írta: Nem lopott meg senki senkit. Köztudott volt hogy a régi konzolok nem fogják bírni. 7 éves ratyi gépek. A legutóbbi halasztás is azok miatt volt.
Ezt a jatekot 2012-ben jelentettek be es nagyjabol 2015 ota gozerovel fejlesztik, raadasul az elso kiadasi idopontban meg be se voltak jelentve az uj konzolok. Volt, aki mar 2 eve elorendelte ezt a jatekot, mert bizott a minosegben.
Ezido alatt megjelent egy God of War, The Last of Us 2, Red Dead Redemption 2, szoval van boven pelda jatekra, ami szepen fut a prevgen gepeken is.
kiserik írta: Alapból nem normális, hogy valaki elvárja 2020ban egy OW multiplatform címtől, hogy a 6-7 éves konzolján tűéles 4k felbontással fusson.
Senki se varja el, de 2020-ban a 720p rendering melletti 15-20fps eleg nevetseges. 2013-ban a GTA5 jobb teljesitmennyel futott a PS3-on!
Pont sikerült felsorolnod OW multiplatform rpg játékokat. Ja, nem. Igen, hibázott a CDPR, hogy számolt a konzolosokkal. Sajnos ők is pénzből élnek. Sajnos pont rosszkor jött ki nekik a konzolváltás. Ezt a játékot jövőre kellett volna kiadni és pont magasról letoljni a ps4/xo tulajdonosokat. Nekik a fő platform a PC. Ehhez a játékhoz baromi sokat kell egy gépnek tudnia. Nem egy egyszerű csőjáték, vagy kihalt prérin játszódó kaland. Nekem is ps4 slimem van meg egy gyenge gépem, de én meg tudom érteni a CDPR-et. Megvártam, míg megjelenik, megnéztem e teszteket majd megvettem Stadia-ra és élvezem.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. december 11., péntek 18:00

Nincs refund qmugy ps store nal?
Vicc ez a játék...
GtA v szebb es jobb az iranyitasa meg az egesz jatek mechanikaja
ZIDANE

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 11., péntek 17:51

Marky írta:

Kivancsi vagyok mi lenne, ha nem a kozkedvelt CDPR, hanem az EA/Ubisoft adna ki igy egy jatekot :lol: A regi konzolok jatekosait konkretan megloptak, nem volt semmi informacio arrol, hogy mire lehet ezeken a gepeken szamitani, meg nextgen konzol gameplayt is a release elott par hettel mutattak. Valoszinu ez a jatek beveri a szoget a ceg koporsojaba.
Nézted a TheVR Happy Hourt??? :lol: Szóról szóra ugyanezt mondták el, ugyanezzel a 2 céggel példálózva :lol:
az menni fog, sajna elég rövidke a sztorija...nyilván lehet vele szöszölni, mindent 100%ra kivenni, de maga a sztori sajnos rövid, pedig mai napig tudnám játszani, baromira bejött.
Huh az is jó volt, azt a sztorit mindenféleképpen pörgesd ki :D

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. december 11., péntek 17:15

De utállak titeket :mrgreen: :mrgreen:

Srácok addig pörgessétek amíg lehet, a ps4-em 3 hónapja csak porfogónak van, a második gyerekkel elúszott minden remény. :lol: :lol:

Nem voltam/vagyok nagy gamer, de kikapcsolódásnak tökéletesen megfelelt néha-néha. Mai napig az Uncharted sorozat a kedvencem, azzal még az asszony is játszott :mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. december 11., péntek 15:42

TheBull6 írta:
Bár karácsony előtt még a Jedi Fallen-t is ki kell pörgetnem, mert lejár az 1 hónapos EA play,
az menni fog, sajna elég rövidke a sztorija...nyilván lehet vele szöszölni, mindent 100%ra kivenni, de maga a sztori sajnos rövid, pedig mai napig tudnám játszani, baromira bejött.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. december 11., péntek 15:39

ferni írta: Hát figyu, sztem 10/10es a sztorija, az nagyon ott van és elviszi a játékot a hátán.

Ha szeretsz barangolni a játékokban, akkor a te világod lesz :D
realbeckham írta: Mai napig nem tudom eldonteni, hogy szerettem e, vagy sem. Anno volt hypja, vartuk, kiprobaltuk es oke. Lepjunk tovabb, kösz. A táj, mellé ahogy belépnek a zenék...az zseni. Mintha egy natgeos termeszetfilmet néznek. Relax. A face animation beteg. Az apróságok. Story? Hat...Kojima. ezek ellenére valamiert eszem agaban sem lenne ujra jatszani vele. Nem szippantott be annyira az egész. Idő kell hozzá. Ez nem az a játék, hogy benyomom egy 20 percre a ps t death strandingezni.

Amúgy, picit más, de elnéztem volna ezt a norman reedust Days Gone ban is.
Köszi srácok, lehet kipróbálom. :salute: Maximum eladom használtan, aztán bukok rajta 1-2 ezret.
Bár karácsony előtt még a Jedi Fallen-t is ki kell pörgetnem, mert lejár az 1 hónapos EA play, valamint ha karácsony utánra jön a Last of Us 2, akkor nem tudom mikor lesz időm Death Strandingezni :D

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. december 11., péntek 14:51

kiserik írta: Nem lopott meg senki senkit. Köztudott volt hogy a régi konzolok nem fogják bírni. 7 éves ratyi gépek. A legutóbbi halasztás is azok miatt volt.
Ezt a jatekot 2012-ben jelentettek be es nagyjabol 2015 ota gozerovel fejlesztik, raadasul az elso kiadasi idopontban meg be se voltak jelentve az uj konzolok. Volt, aki mar 2 eve elorendelte ezt a jatekot, mert bizott a minosegben.
Ezido alatt megjelent egy God of War, The Last of Us 2, Red Dead Redemption 2, szoval van boven pelda jatekra, ami szepen fut a prevgen gepeken is.
kiserik írta: Alapból nem normális, hogy valaki elvárja 2020ban egy OW multiplatform címtől, hogy a 6-7 éves konzolján tűéles 4k felbontással fusson.
Senki se varja el, de 2020-ban a 720p rendering melletti 15-20fps eleg nevetseges. 2013-ban a GTA5 jobb teljesitmennyel futott a PS3-on!

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. december 11., péntek 14:35

Marky írta:
chronic írta: Srácok ps4 pro-n valaki próbálta a cyberpunk-ot?
Nagyon vállalhatatlan a graf meg úgy unblock a játék?
Azt látom,hogy sima ps4 és xbox one elég csicska.
Ugyanugy szar, csak az fps jatszhato tartomanyban marad.

Kivancsi vagyok mi lenne, ha nem a kozkedvelt CDPR, hanem az EA/Ubisoft adna ki igy egy jatekot :lol: A regi konzolok jatekosait konkretan megloptak, nem volt semmi informacio arrol, hogy mire lehet ezeken a gepeken szamitani, meg nextgen konzol gameplayt is a release elott par hettel mutattak. Valoszinu ez a jatek beveri a szoget a ceg koporsojaba.
Nem lopott meg senki senkit. Köztudott volt hogy a régi konzolok nem fogják bírni. 7 éves ratyi gépek. A legutóbbi halasztás is azok miatt volt. Az is ismeretes, hogy next gen patch majd jövőre valamikor. Aki ezek után elő rendelte egy alap konzolra, az ne panaszkodjon. A játék játszható minden platformon. PC-n (ez a fő platform) ráadásul nagyon szép is. Alapból nem normális, hogy valaki elvárja 2020ban egy OW multiplatform címtől, hogy a 6-7 éves konzolján tűéles 4k felbontással fusson.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2020. december 11., péntek 14:13

TheBull6 írta:
Más kérdés: Death Stranding milyen? Veszélyesen lement annak az ára annak is (euronicsben csak egy 5-ös). De anno azt olvastam róla, hogy elég unalmas és felb*szós a játék. :D
Mai napig nem tudom eldonteni, hogy szerettem e, vagy sem. Anno volt hypja, vartuk, kiprobaltuk es oke. Lepjunk tovabb, kösz. A táj, mellé ahogy belépnek a zenék...az zseni. Mintha egy natgeos termeszetfilmet néznek. Relax. A face animation beteg. Az apróságok. Story? Hat...Kojima. ezek ellenére valamiert eszem agaban sem lenne ujra jatszani vele. Nem szippantott be annyira az egész. Idő kell hozzá. Ez nem az a játék, hogy benyomom egy 20 percre a ps t death strandingezni.

Amúgy, picit más, de elnéztem volna ezt a norman reedust Days Gone ban is.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 11., péntek 13:23

TheBull6 írta:
Más kérdés: Death Stranding milyen? Veszélyesen lement annak az ára annak is (euronicsben csak egy 5-ös). De anno azt olvastam róla, hogy elég unalmas és felb*szós a játék. :D
Hát figyu, sztem 10/10es a sztorija, az nagyon ott van és elviszi a játékot a hátán.

Ha szeretsz barangolni a játékokban, akkor a te világod lesz :D

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. december 11., péntek 13:16

Néztem pár videót a cyberpunk-ról... Háááát.... Sógor megakarta venni előrendelve, mutattam neki a videókat. Örült hogy nem tette meg.

Más kérdés: Death Stranding milyen? Veszélyesen lement annak az ára annak is (euronicsben csak egy 5-ös). De anno azt olvastam róla, hogy elég unalmas és felb*szós a játék. :D

Jah és úgy néz ki hogy Sógor igazi jófej és Last of us 2-vel érkezik karácsonykor a fa alá. :D Csak mondanom kellett neki, hogy mennyire jó az ára a konzolvilágban. :D

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. december 11., péntek 13:13

Marky írta:
chronic írta: Srácok ps4 pro-n valaki próbálta a cyberpunk-ot?
Nagyon vállalhatatlan a graf meg úgy unblock a játék?
Azt látom,hogy sima ps4 és xbox one elég csicska.
Ugyanugy szar, csak az fps jatszhato tartomanyban marad.

Kivancsi vagyok mi lenne, ha nem a kozkedvelt CDPR, hanem az EA/Ubisoft adna ki igy egy jatekot :lol: A regi konzolok jatekosait konkretan megloptak, nem volt semmi informacio arrol, hogy mire lehet ezeken a gepeken szamitani, meg nextgen konzol gameplayt is a release elott par hettel mutattak. Valoszinu ez a jatek beveri a szoget a ceg koporsojaba.
Nem hiszem. Akkora a hype és annyian rendelték elö, hogy túl fogják simán élni. Illetve jönnek ki a reviewk az újágokból, hogy mekkora játék, 2020 legjobbja stb. Szóval böven venni fogják. Aztán lehet, hogy egy pár frissítés múlva tényleg jó játék lesz.

Én nem vettem meg 3 okból sem:
1. no preorders
2. nem vonz a világa
3. inkább várok mindig 6 hónapot és megveszem negyedáron - amúgy sincs annyi idöm, hogy mindig minden újjal játszak.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég