Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 26., csütörtök 16:08

ziro4vr írta: Azért azt nem mondtátok hogy a Warzone ingyenes, ha ezt korábban tudom.. :mrgreen:

Btw rohadt béna vagyok egyelőre, meg nekem az egész olyan kapkodós, bugyuta, már a játékmódok. De lehet öreg vagyok.
Pasziánsz vagy aknakereső. Azok a te játékaid, vagy esetleg keresztrejtvényezz. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 26., csütörtök 15:46

Azért azt nem mondtátok hogy a Warzone ingyenes, ha ezt korábban tudom.. :mrgreen:

Btw rohadt béna vagyok egyelőre, meg nekem az egész olyan kapkodós, bugyuta, már a játékmódok. De lehet öreg vagyok.
Nem illik.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. március 21., szombat 9:31

Szerintem nem jelent akkora ledolgozhatatlan elonyt, ha valaki egerrel jon szembe velem. A controllernek a learning curve-je eleinte laposabb, de egy ido utan mar fej-fej mellett haladnak. Sok pro is controllerrel jatszik meg PC-n is, azert, mert sokkal konnyebb kombinaciokat lenyomni es kozben mozogni.
Gyakran az is segit, ha kiosztast valtasz, en pl. a guggolast az L1-re szoktam tenni, hogy ne kelljen a jobb analogrol levenni az ujjamat.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. március 21., szombat 9:26

Szerintem ez játékfüggő is, Destiny pl faszán megy kontrollerrel is. Az ilyen plusz hardveres embereket amúgy utálom, óriási előny ez szegény mezei kontrollesekkel szemben, külön szervereken kéne játszaniuk. Nyilván a játék se ismeri fel szóval nem olyan egyszerű ez.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. március 21., szombat 7:44

ziro4vr írta: Amúgy aki konzolon tol fps-t, nektek anno mennyi idő volt emgszokni az irányítást? Vagy billel meg egérrel mentek? Csak beleszagoltam anno battlefieldbe, de úgy éreztem ez kurvára nem megy.

Pedig anno véresre toltam pc-n a codokat.
Én vettem egy FragFx Piranhát. Ez egy teljesen legális kiegészítő. Nem olyan pontos, mint a PC-s egér-bill kombó, de vénségemre én nem tudtam átszokni.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. március 21., szombat 7:38

ziro4vr írta: Amúgy aki konzolon tol fps-t, nektek anno mennyi idő volt emgszokni az irányítást? Vagy billel meg egérrel mentek? Csak beleszagoltam anno battlefieldbe, de úgy éreztem ez kurvára nem megy.

Pedig anno véresre toltam pc-n a codokat.
COD megy egér bill kombóval boxon, mi úgy nyomjuk. Karral nekem esélytelen. :lol: Nagyon jól behangolható.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2020. március 20., péntek 22:55

A Doom meg zseniális, nem nagyon jutok szóhoz.
Az a baj baszki, hogy 5 ujj kevés ehhez a játékhoz. :lol:
Wasd-e-f-r-q-c-space-bal shift gombokat szinte egyszerre kell használni. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. március 20., péntek 22:39

ziro4vr írta: Hát köszi, megnézem, de vhogy azt érzem ez nem lesz az a szerelem, mint a jó öreg egér meg bill kombó, ahol lélegzet visszafojtva toltam a csipát carentan-on. :lol:

Sportjátékokra mondjuk kurva jó, vagy tps, de az fps nekem most nagyon kínai így, de adok neki időt.
Idővel megszokod szerintem, először nagyon fura volt nekem is, anno az MW2 volt az első amivel játszottam de azóta meg már fura az egér billentyű kombó. Szólj ha belejöttél két meeting között agyonlőlek :kalapos:

A Doom meg zseniális, nem nagyon jutok szóhoz.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 20., péntek 22:25

Hát köszi, megnézem, de vhogy azt érzem ez nem lesz az a szerelem, mint a jó öreg egér meg bill kombó, ahol lélegzet visszafojtva toltam a csipát carentan-on. :lol:

Sportjátékokra mondjuk kurva jó, vagy tps, de az fps nekem most nagyon kínai így, de adok neki időt.
Nem illik.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. március 20., péntek 22:21

ziro4vr írta: Amúgy aki konzolon tol fps-t, nektek anno mennyi idő volt emgszokni az irányítást? Vagy billel meg egérrel mentek? Csak beleszagoltam anno battlefieldbe, de úgy éreztem ez kurvára nem megy.

Pedig anno véresre toltam pc-n a codokat.
Apex Legends-et toljuk napi szinten, elotte is jatszottam mar FPS-eket, de ez az, aminel azt merem mondani, hogy tudok is celozni.
Amit tudok tanacsolni, hogy allitsd be a jobb analog erzekenyseget. En kezdeskor elkovettem azt a hibat, hogy felvettem High fole, de ne tedd. Nagyon preciznek kell lenni, hogy magas sensitivityvel is jo legyel. Kezdesnek azt mondanam, hogy legyen cautious es egy ertekkel vedd lejjebb a normal es az ADS sensitivityt. Azutan szerezz be egy analog attachmentet es legalabb a jobb oldalira tedd fel. Ezzel sokkal finomabb mozdulatokat tudsz majd csinalni.
CoD-nal pont nem, de a tobbi jatekban vannak egyedi recoil patternek, gyakorlo modban ezt is szepen be lehet gyakorolni.
Ami meg fontos, hogy a bal analogot is hasznald a celzashoz, a ket kar egyuttes mozgasabol celozz es tuzelj es a gunfightok alatt se csak allj egy helyben, hanem a bal-jobb sasszezassal dodgeold a golyokat.


Sok evnyi CS16 utan ugy atszoktam a controllerre, hogy nem kenyelmes mar az eger 😃

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 20., péntek 22:07

TPS az oké, nincs vele gond, de pl tök codoznék, csak fosok, mert ultra béna vagyok. De most lesz időm gyakorolni, lemuteolom magam meetingeken aztán go. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. március 20., péntek 22:04

ziro4vr írta: Amúgy aki konzolon tol fps-t, nektek anno mennyi idő volt emgszokni az irányítást? Vagy billel meg egérrel mentek? Csak beleszagoltam anno battlefieldbe, de úgy éreztem ez kurvára nem megy.

Pedig anno véresre toltam pc-n a codokat.
Itt vagn konzol is.
Régebben letoltam a Halo szériát karral, meg volt Gears of War is .
Eleje copó, aztán is furcsa a kamerakezelés....de úgy ahogy beleszoktam.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 20., péntek 21:51

Amúgy aki konzolon tol fps-t, nektek anno mennyi idő volt emgszokni az irányítást? Vagy billel meg egérrel mentek? Csak beleszagoltam anno battlefieldbe, de úgy éreztem ez kurvára nem megy.

Pedig anno véresre toltam pc-n a codokat.
Nem illik.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. március 20., péntek 20:00

P. Krisz írta:
sebydani írta: Na az új Doomra beruházott valaki? :kalapos: Este próbálok majd rá, nagyon kiváncsi vagyok. Oda meg vissza vannak érte eddig az emberek.
Én megvettem.
Igaza van az embereknek. Röviden, tömören megbasz a játék. Mick Gordon meg egy zseni.
Nekem a 2016 os DOOM HUD meg kinézet tekintetében, jobban adta.
Mármint az art, színek használata.

De ez a rész is nagyon rendbe nvan az embereknél.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2020. március 20., péntek 19:56

sebydani írta: Na az új Doomra beruházott valaki? :kalapos: Este próbálok majd rá, nagyon kiváncsi vagyok. Oda meg vissza vannak érte eddig az emberek.
Én megvettem.
Igaza van az embereknek. Röviden, tömören megbasz a játék. Mick Gordon meg egy zseni.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3835
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. március 20., péntek 12:20

Tolja valaki a COD mobil verziót? :snipe: :shoot: :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. március 20., péntek 11:15

Na az új Doomra beruházott valaki? :kalapos: Este próbálok majd rá, nagyon kiváncsi vagyok. Oda meg vissza vannak érte eddig az emberek.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. február 10., hétfő 22:32

Süti írta:
sebydani írta: Srácok, Civilization VI valakinek megvolt Xboxon? Ha igen vélemény? PC-n imádtam, elképesztő mennyi időt toltam bele anno, most gondolkodok hogy megveszem konzolra is, gépen sajnos nem tudom már tolni.
Írj már pár sort róla ha megboltoltad, ugyanez a dilemmám. :kalapos: Cimbi esküszik rá, de én sose stratégiáztam még boxon, és félek tőle. :D
Figyu, irányítás meglepően könnyen szokható. Maga a játék továbbra is zseni, szép lett a grafika és One-on elég gyorsan is tölt majdnem full térképnél a játék vége felé közeledve is. Egyszóval, ugyanolyan addiktív mint anno PC-n mikor toltam. :kalapos: Dobj majd egy üzenetet majd ha konkrétan érdekel valami a játékkal kapcsolatban, szerintem egyébként nagyon jó vétel.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. február 10., hétfő 11:45

Ha esetleg még valaki vadászna ps4 pro-ra fifa20-val.

emagon 100ért dobálják.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. január 11., szombat 9:56

sebydani írta: Srácok, Civilization VI valakinek megvolt Xboxon? Ha igen vélemény? PC-n imádtam, elképesztő mennyi időt toltam bele anno, most gondolkodok hogy megveszem konzolra is, gépen sajnos nem tudom már tolni.
Írj már pár sort róla ha megboltoltad, ugyanez a dilemmám. :kalapos: Cimbi esküszik rá, de én sose stratégiáztam még boxon, és félek tőle. :D
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég