Javaslataitok

www.madridom.hu

Moderátor: Multimédiások

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 28., péntek 1:17

ferni írta:
VanillaSky írta:Valamiféle számlaszám perselypénznek, hogy ne omoljon össze a szerver bármely nézettebb meccs alatt?
ez engem is érdekelne, hogy ez min múlik, vagy csak az a megoldás, ha komolyabb szerver lenne.
Ha tenyleg ez lenne a megoldas, en is szivesen beszallnek havi pár korsó sör árával :D
madridom.hu írta:Az AS spanyol sportnapilap tavaly augusztus 20-án tette fel először a kérdést, hogy ki legyen a csapat első számú hálóőre. Akkor a szavazók 59%-a preferálta Ikert Lopezzel szemben ám most, az Ateltico elleni és az elmúlt két mérkőzés képe alapján 28 ezer szavazó 85%-a szeretné ismét Casillast látni a kapuban. Ha Iker továbbra is csak a Kupadöntőn és a fennmaradó BL mérkőzéseken szerepel úgy azonban legjobb esetben is csupán mindössze 6 mérkőzésen láthatják őt a szurkolók. Forrás: Madridom.hu
Forumon is lehetne szavazas errol :)
lordgabi írta:Hozzászólás küldése--->Postreply
Idézet--->Quote
Szerkesztés--->Edit

Miért lettek ezek angol nyelvűek a topikokban? Csak nálam van így? :hmmm:
Ezeket nem lehetne visszairni magyarra? Ha mar a forum tobbi resze magyar, ez is jol nezne ki ugy.

(bocsi ha egy kicsit sok mindent irok, de azert otleteim vannak :mrgreen: )

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 24., hétfő 23:56

nálam is ilyen.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 24., hétfő 23:27

Hozzászólás küldése--->Postreply
Idézet--->Quote
Szerkesztés--->Edit

Miért lettek ezek angol nyelvűek a topikokban? Csak nálam van így? :hmmm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 23., vasárnap 23:16

VanillaSky írta:Valamiféle számlaszám perselypénznek, hogy ne omoljon össze a szerver bármely nézettebb meccs alatt?
ez engem is érdekelne, hogy ez min múlik, vagy csak az a megoldás, ha komolyabb szerver lenne.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. március 23., vasárnap 23:08

Valamiféle számlaszám perselypénznek, hogy ne omoljon össze a szerver bármely nézettebb meccs alatt?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 16., vasárnap 16:01

h3x0r írta:A heten nem lesz meccs legjobbja szavazas az Ertekeld a legutobbi meccset topikban?
Most nem írtam ki, 20 percet fociztak a srácok kb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 16., vasárnap 12:01

A heten nem lesz meccs legjobbja szavazas az Ertekeld a legutobbi meccset topikban?

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 10., hétfő 11:56

Ugyanez, de mintha már írta volna valaki korábban. Tabról én is jobban szeretném teljes nézetben használni, így a belógós avataros verzió szokott menni általában, mobilon pedig alap, hogy a sima.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 10., hétfő 11:38

Telefonon ill. tableten a fórumon belecsúsznak az avatarok a hozzászólásokba kicsit, ha nem váltok mobil nézetre. Ez mitől van? Wifiről jobban szeretem a teljes nézetet használni, a mobil nézetet pedig 3G-ről.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 5., szerda 16:17

Realista24 írta:Ha nem írtad volna azt valakinek, hogy nyalogasd a kedvenced bal heréjét, akkor nem lettél volna kirakva. Ezt írtad, kaptál két hetet, erre újraregelsz, ami tilos.
Cristiano Ronaldo, egyszer irtam neked p.u.-t hogy erdekes dolgokrol is irsz, de vigyazz a stilusra, mert elobb vagy utobb kiraknak. Ez pedig, amirol R24 ir, egyertelmu 2 het pihi, nincs is mit magyarazni rajta. Kitiltas alatt meg ostobasag ujraregisztralni, szerintem nem er meg annyit. hehe-t meg fel lehet hozni peldanak, de ha megnezed, 'distan a maganzarka topik szinte csak rola meg R.M.C.F-rol szol :D

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2014. március 5., szerda 15:49

basszus.
rájzent letaszították a trónról. már csak a második helyen áll a legtöbbször "véglegesen" bannolt fórumozók listáján. :-(

gyerünk anis, húzz bele. ne hagyd magad. lécci. :mrgreen:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 5., szerda 13:32

1. Te vagy egyedül felháborodva ennyire 2 hét miatt, hogy 3-4 újraregelés csinálsz, de az adminokat tartod gyerekesnek. Te csináltál kb ennyire nagy cirkuszt két hétből....Egyedül te, akkor nem biztos, hogy a többi ember az érthetetlen és hülye. Megvártad volna csöndben a két hetet és visszajöttél volna, ennyi.

2. Minél többet regisztrálsz, annál jobb lesz az oldalnak, hogy még több regisztrált felhasználó van.

3. A saját dolgodba ne keverj másokat.

Ennyi véleményem volt az egészről, kiszálltam. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 5., szerda 12:39

, ha egy értelmes választ leírnak vesszek meg ha írok itt én két hétig vagy akár örökre (az előző 10 évet is fórumozás nélkül követtem végig) ezen ne múljon... de legalább ha ennyire telne nekik azt megköszönném
Ha nem írtad volna azt valakinek, hogy nyalogasd a kedvenced bal heréjét, akkor nem lettél volna kirakva. Ezt írtad, kaptál két hetet, erre újraregelsz, ami tilos.

Karimot belekeverni pedig még nagyobb hiba volt. Ezt személyeskedésnek veszem.

Ujjal mutogatni másra, pedig gyerekes. Nem kötelező olvasni a fórumot, hozzászólni pedig még annyira sem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

IP bann
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. március 5., szerda 11:55
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: IP bann » 2014. március 5., szerda 12:26

hehe írta:tudtam, hogy előkerülök pöcsömöccse :lol: :mrgreen:

debezzegődebezzegamaz :lol:

én azért lehetek itt 2 végleges ban után is :mrgreen: , mert az adminok egyrészét sakkban tartom fenyegetésekkel, a másik részét simán csak lefizetem kurvákkal és sörrel, maradék részük meg jó arc és ezért engednek itt henyélni.

öreg hiba volt visszajönnöd újrareggel, ha engem kérdezel, csak felpiszkáltad, amit nem kellett volna, viseld a következményeit. hidd el, mindenki érezte már úgy, hogy jogtalanul tiltották ki, pl én is tudnék mesélni sokat, de idővel rájössz, hogy nem ebből áll az élet, nagy ivben szarj rá és menj csinálj más értelmes dolgot. de ez csak tanács, természetesen azt csinálsz, amit akarsz, i dont give a fuck :mrgreen:

(gondoltam beleszólok, ha már megdörzsölte vki az aranylámpást :mrgreen: )
nem kívánok ezzel hosszabban foglalkozni, nem vagyok akkor info guru mint mondtam, szal éppen lehet megoldják ne tudjak visszajönni...
gép mellett dolgozom napi 8 órát és nekem belefér az időmbe munka mellett is ide felnézni mit alkotnak az urak majd...

nem is ez az érdekes... hanem mondom az ha kicsit is jogos lett volna a kitiltás 1 trágár szó vagy mondjuk tényleg bármi konkrét amit írtam... de nem... "gondold át a stílusod" a nagy indok... pazar...

talán ahogy mondod nem kellett volna újrareggel visszajönni, de mint mondtam ha minimálisan is láttam volna okot a tiltásra akkor nem is jöttem volna... 2 hetet csak kibírtam volna...) a madridista indulása óta követtem a honlapot és olvasgattam a fórumot és itt is(madridom) a kezdetektől itt voltam bárfórumozásra nem régen szántam rá magam (úgy fest az volt a hiba) ezt csak azért írtam le, hogy aztán tényleg belefért volna az a 2 hét...

mindegy... meglátjuk majd milyen választ kapok, ha egy értelmes választ leírnak vesszek meg ha írok itt én két hétig vagy akár örökre (az előző 10 évet is fórumozás nélkül követtem végig) ezen ne múljon... de legalább ha ennyire telne nekik azt megköszönném

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 5., szerda 12:16

tudtam, hogy előkerülök pöcsömöccse :lol: :mrgreen:

debezzegődebezzegamaz :lol:

én azért lehetek itt 2 végleges ban után is :mrgreen: , mert az adminok egyrészét sakkban tartom fenyegetésekkel, a másik részét simán csak lefizetem kurvákkal és sörrel, maradék részük meg jó arc és ezért engednek itt henyélni.

öreg hiba volt visszajönnöd újrareggel, ha engem kérdezel, csak felpiszkáltad, amit nem kellett volna, viseld a következményeit. hidd el, mindenki érezte már úgy, hogy jogtalanul tiltották ki, pl én is tudnék mesélni sokat, de idővel rájössz, hogy nem ebből áll az élet, nagy ivben szarj rá és menj csinálj más értelmes dolgot. de ez csak tanács, természetesen azt csinálsz, amit akarsz, i dont give a fuck :mrgreen:

(gondoltam beleszólok, ha már megdörzsölte vki az aranylámpást :mrgreen: )
Kép
Kép
Kép

IP bann
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. március 5., szerda 11:55
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: IP bann » 2014. március 5., szerda 12:09

Üdv ismét

Én csak egy kis panaszt szeretnék emelni ha megengeditek
Cristiano Ronaldo

idő: Végleges
Kitiltás oka: Gondold át a stílusodat.

Szerk: Kitiltás alatti újrareg miatt véglegesre módosítottuk az időtartamot. R24

Gareth Bale, alias Cristiano Ronaldo
Időtartam: végleges
Ok: újrareg kitiltás alatt

Eperlekvarosbukta

Ok: Újrareg ismét (hogy ennek mi ertelme van?)
Időtartam: végleg

Nos nem gondolom, hogy ennek értelme lenne.
Ha az első kitiltás jogos lett volna (ugyanis semmi baj nem volt a stílusommal) akkor nem regeltem volna újra.
De , hogy mi is volt a baj azzal a stílussal azt persze nem voltatok hajlandóak megírni. Lehet csak éppen a kedvenc játékosotok teljesitményét kritizáltam volna? Mert látom itt elég kettős a mérce. Talán ha őrült DL és Benzin fan lennék nem lett volna baj a stílusommal? gyerekes? Igen csak nem tőlem hanem tőletek...

Azzal, hogy a 3. reg után IP-ről bannoltatok az elég röhejes... bár fix IP szolgáltatós netkapcsolatom van, de azért egy Proxyt belőni még az én tehetségtelen informatikai tudásommal is sikerül...(éppen feljöhetek orosz ukrán vagy szerb szerverről is) szóval maximum akkor tudtok végleg eltávolítani hiszen ez volt a cél az IP bannal nyilván, ha a regisztrációt lezárjátok... (azt meg nyílván ti sem szeretnétek bár gondolom végső megoldásként azt is megtennétek)

Szomorú, hogy ilyen módon viselkedtek ti is az elvileg általatok hőn szeretett klub szurkolóival... de a szomorúbb az, hogy azokkal akik normális hangnemben írtak. Valahogy "hehe" minden 2-3. hozzászólásában lévő trágár szavak nem zavarják a szemeteket érdekes módon.

Kérdésem ez miért van?

Talán korrekt választ is tudtok adni erre az egészre vagy csak ismét bannoltok? (úgyis ezerszer is visszajöhetek mondom amíg a regisztrációt le nem zárjátok, de nyílván azt sem teszitek meg végleg...)

Hát várom a választ, talán sikerül a "bann gomb" megnyomása nélkül is értelmes szavakkal vagy csak addig értek fel?

Előre is köszi a választ

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2014. február 23., vasárnap 18:19

tubatibi írta:A madridom youtube csatornájával valaki nem akar majd foglalkozni? :)
ahogy látom pár hónapja videó se volt fent meg semmi, én örülnék neki, ha ott is lennének friss videók meg miegymás. :)
Kiegészült a csatorna egy lejátszási listával, ahol Nzedge kolléga legújabb alkotásait találjátok :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 23., vasárnap 14:16

Még valami? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 23., vasárnap 14:12

EB - 2016 topikba ki lehetne rakni egy kerdest, hogy ki mit var a magyar valogatottol

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Javaslataitok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. február 23., vasárnap 13:24

A madridom youtube csatornájával valaki nem akar majd foglalkozni? :)
ahogy látom pár hónapja videó se volt fent meg semmi, én örülnék neki, ha ott is lennének friss videók meg miegymás. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég