Aranylabda - 2013

Archívum

Ki kapja szerinted idén az Aranylabdát?

Cristiano Ronaldo
150
85%
Messi
16
9%
Ribéry
11
6%
 
Szavazatok száma: 177

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 26., kedd 18:13

El Unico írta:Találtam egy fórumot,na mondom,itt komoly hozzászólások vannak,lehet szemezgetni... Az első komment így nézett ki:
"Nálam a sorrend: 1. ribery/messi, mert hiába jobb játékos messi, idén a sérülései miatt csak árnyéka volt önmagának. döntsék el a szavazók, hogy látják
3. ibra. ha már számít a pótselejtező, ibra csak belőtt kettőt a 4 helyzetéből, míg cr 4-et a 19-ből.
4. neymar. gólerősebbnek kell lennie, mert benne vannak a gólok. kiszolgálásban viszont jeles."

:lol: :lol: :lol:

Tovább már nem olvastam... inkább bezártam a lapot :mrgreen: :mrgreen:

Még annyit,hogy sokak szerint a Real Madrid lefizette a FIFA-t,hogy adják CR-nek az Aranylabdát. Sőt,van olyan is,aki szerint a Real Madrid intézte el,hogy hosszabbítsák meg a szavazási időt... :lol:
ez milyen fórum? teljesen hülyék gyülekezete?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6621
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. november 26., kedd 18:02

Találtam egy fórumot,na mondom,itt komoly hozzászólások vannak,lehet szemezgetni... Az első komment így nézett ki:
"Nálam a sorrend: 1. ribery/messi, mert hiába jobb játékos messi, idén a sérülései miatt csak árnyéka volt önmagának. döntsék el a szavazók, hogy látják
3. ibra. ha már számít a pótselejtező, ibra csak belőtt kettőt a 4 helyzetéből, míg cr 4-et a 19-ből.
4. neymar. gólerősebbnek kell lennie, mert benne vannak a gólok. kiszolgálásban viszont jeles."

:lol: :lol: :lol:

Tovább már nem olvastam... inkább bezártam a lapot :mrgreen: :mrgreen:

Még annyit,hogy sokak szerint a Real Madrid lefizette a FIFA-t,hogy adják CR-nek az Aranylabdát. Sőt,van olyan is,aki szerint a Real Madrid intézte el,hogy hosszabbítsák meg a szavazási időt... :lol:
:goat:

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. november 26., kedd 15:54

Elvileg nov. 29.
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Tibi09
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Tibi09 » 2013. november 26., kedd 15:13

Mikor derül ki, hogy ki nyerte meg? hivatalosan januárban, de gondolom már előtte lehet tudni...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. november 26., kedd 9:21

a múltkori kép szerint meg messi nyerte. ez egyet jelenthet...cr all the way baby. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 26., kedd 9:01

Állítólag (ki más, mint a PP szerint :lol: ) már le volt szervezve egy titkos fotózás Riberyvel az Aranylabda győzelem miatt, de ezt törölték, amiért meg lett hosszabbítva a szavazás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 25., hétfő 20:10

DavieS írta:
Géci írta:Nálam ez a fő ok amiért nem adnám Riberynek...
szerintem kisorsolták egymást között, ennél komolyabb indokot én se tudnék felhozni.

ennyi erővel kaphatná Lahm is, sőt inkább ő akkormár. :roll:
Na én pont rá gondoltam... Elvégre ő a csk. Meg azért meghatározó tagja évek óta a bajoroknak...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 25., hétfő 19:55

azt elfelejtitek hogy a bayern ellen is ő volt a legjobb, és a bl döntőben is.
plusz az ott szerzett gólok.

több ötletem nincs.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. november 25., hétfő 19:50

Géci írta:Nálam ez a fő ok amiért nem adnám Riberynek...
szerintem kisorsolták egymást között, ennél komolyabb indokot én se tudnék felhozni.

ennyi erővel kaphatná Lahm is, sőt inkább ő akkormár. :roll:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 25., hétfő 19:42

Galacticos írta:
BlancoMark írta:Egyébként én már azt sem értem hogy Ribéry miért is lett ennyire kiemelve a Bayernből. Pl. mitől volt jobb Robbennél aki sorban lőtte tavasszal a gólokat a BL-ben (egy rekordot is felállított) és a döntőt is eldöntötte?
ezt az ég világon senki nem tudja.
nem csak te. :)
ilyen alapon müller is kaphatná, vagy schweinsteiger.
Nálam ez a fő ok amiért nem adnám Riberynek...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 25., hétfő 19:21

BlancoMark írta:Egyébként én már azt sem értem hogy Ribéry miért is lett ennyire kiemelve a Bayernből. Pl. mitől volt jobb Robbennél aki sorban lőtte tavasszal a gólokat a BL-ben (egy rekordot is felállított) és a döntőt is eldöntötte?
ezt az ég világon senki nem tudja.
nem csak te. :)
ilyen alapon müller is kaphatná, vagy schweinsteiger.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. november 25., hétfő 18:42

ateeemadrid írta:Sneijder vs. Messi
Iniesta vs. Messi

Mindkét esetben az egyéni dolgok számítottak. Idén miért lenne jogos, ha másképp lenne?
Egyáltalán nem az egyéni szempontok számítottak 2010től. Azóta nincsenek is szempontok. De felesleges is lenne, mert a szavazók nagy része össze-vissza szavaz a haverra, kedvencre, pofára

CR vagy Ribery? Akármelyikük is kapja, megérdemli. Felesleges ezen vitatkozni. Kinek ki a jobb

Amúgy is simán benne van, hogy megint Messi kapja. Szerintem az eredeti szavazatok szerint így is történt

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4894
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2013. november 25., hétfő 18:38

Egyébként én már azt sem értem hogy Ribéry miért is lett ennyire kiemelve a Bayernből. Pl. mitől volt jobb Robbennél aki sorban lőtte tavasszal a gólokat a BL-ben (egy rekordot is felállított) és a döntőt is eldöntötte?

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4462
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. november 25., hétfő 18:29

Higgadjak le? :ozil: Mire fel? :ozil: Mi alapján állapítottad meg, hogy le kellene higgadnom?
Szerintem a stílusból.
Mi a baj az önfényezéssel? Én pl. ezerszer többek nézek egy ilyen nyilatkozatot, mintha álszent módon lehordta volna magát és agyonszopkodta volna CR vagy más teljesítményét
Az szomorú, ha szerinted semmi probléma nincs az önfényezéssel. Egyébként nem csak magadat fényezve, vagy álszenteskedve lehet nyilatkozni. Tudod van egy bizonyos aranyközépút. :)
Amúgy, ha megkapja senki nem szólhat egy rossz szót sem, mert teljesen jogos lesz.
Sneijder vs. Messi
Iniesta vs. Messi

Mindkét esetben az egyéni dolgok számítottak. Idén miért lenne jogos, ha másképp lenne?

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. november 25., hétfő 18:16

Gascoigne írta:Higgadj le. Felnőtt (többnyire), értelmes emberek vagyunk, el tudjuk dönteni, hogy nekünk mi fontos.
Higgadjak le? :ozil: Mire fel? :ozil: Mi alapján állapítottad meg, hogy le kellene higgadnom?
Gascoigne írta:A franciát és a teljesítményét meg lehet védeni, attól még az önfényezés, főleg ebben a stílusban nem elegáns.
Mi a baj az önfényezéssel? Én pl. ezerszer többek nézek egy ilyen nyilatkozatot, mintha álszent módon lehordta volna magát és agyonszopkodta volna CR vagy más teljesítményét

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. november 25., hétfő 18:07

Csabi írta:francia, mást nem is lehet tőle várni.
Vigyázz,mert néhány szerkesztőtársad megkeres :D

Ribery is inkabb vegezne a dolgat,mint hogy hulyesegeket nyilatkozzon. O megkeseriti. Mert CR aztan nem a leheto legveszelyesebb tamado. Oke :D

Kapja Messi :) Ugy nem lenne az hogy miert nem CR vagy Ribery kapta. :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. november 25., hétfő 18:06

Wertz írta:Most megindulhat Ribery szidása :lol: Arra viszont kíváncsi lennék hányan szidnák, ha a Realban hozta volna ezt a teljesítményt, sikereket és ha CR nem itt játszana
Amúgy, ha megkapja senki nem szólhat egy rossz szót sem, mert teljesen jogos lesz. Ugyanez igaz Ronaldora is.

Viszont ezen a nagy Aranylabda mániáján én is csak röhögni tudok. Ezt a díjat 2010ben megölték, semmi rangja nincs már. Fel nem tudom fogni minek van ennyire ráizgulva
Higgadj le. Felnőtt (többnyire), értelmes emberek vagyunk, el tudjuk dönteni, hogy nekünk mi fontos. Akár röhögsz rajta, akár nem. A franciát és a teljesítményét meg lehet védeni, attól még az önfényezés, főleg ebben a stílusban nem elegáns.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. november 25., hétfő 18:00

Hajdúról felesleges beszélni. Neki a Real szurkolás csak egy szerep

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. november 25., hétfő 17:57

ribery hogy el van szállva azt az élet.
ő pokollá teszi a védők életét? amikor az ukránok is leszedik?
és ez érv mellette cr ellen?
Van 1 másik kedvencem is, még pedig, hogy az Aranylabdát egy évre adják és nem pár hónapra! :lol: :lol: :lol: A vicc, hogy nem csak Ribéry, de pl. madridista fannak elkönyvelt Hajdú Attilák és társaik is úgy vélik, hogy Cristianonak csak 2 jó hónapja van azt csókolom; kérdezném ezeket a "szakértőkét", hogy ők mégis hol voltak és miként, hogyan követték a sportot, illetve szeretett csapatukat a múlt félévben + a tavasszal (quasi egyedül vitte a hátán a csapatot :kivagyhe: :sly: ), ha így gondolják? :hmmm: :ozil: A napnál világosabb, hogy egész évben hozott egy konstans, nagyon jó teljesítményt, amire aztán októbertől kezdve még durván rápakolt pár fokozattal és jelenleg kiválóra vizsgázik az emberünk! B-) :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. november 25., hétfő 17:54

Riberyt főleg azért szidják, mert CR elé helyezte magát, CR-t lekicsinyítve. nem mindenki azt mondta, hogy ribery milyen sz.r :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég