Aranylabda - 2013

Archívum

Ki kapja szerinted idén az Aranylabdát?

Cristiano Ronaldo
150
85%
Messi
16
9%
Ribéry
11
6%
 
Szavazatok száma: 177

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 30., szombat 14:47

Gascoigne írta:Én jobban örülnék, ha részt venne az átadón, mosolyogva átvenné, aztán kész. Nem kell a támadási felület. Meg azért a két aranylabda már nagyon szép.
Egyetértek, nem kell már a feszültségkeltés. Blatter hibázott, a portugál stílusosan vagy nem stílusosan, de válaszolt, el van intézve, le van zárva a dolog.

Na mindegy, úgyis lesznek majd olyanok, akik azt fogják hangoztatni, hogy csak azért kapta meg CR, mert Blatter ezzel akarja kiengesztelni. :lol:
És igazuk is lesz :mrgreen:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. november 30., szombat 14:41

Én jobban örülnék, ha részt venne az átadón, mosolyogva átvenné, aztán kész. Nem kell a támadási felület. Meg azért a két aranylabda már nagyon szép.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 30., szombat 14:31

Epic win lesz :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. november 30., szombat 14:28

paddy poweren 5-ös szorzó van arra, hogy cé nyeri de NEM MEGY EL. :lol: :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 30., szombat 14:23

Szavazás lezárva. December kilencedikén hozzák nyilvánosságra a döntősök nevét, és január 13-án adják át a díjat.
Mondjuk a végeredmény már ismert :)
http://madridom.hu/blog/2013/11/29/az-a ... eredmenye/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. november 29., péntek 21:25

Még szerencse, hogy tettem rá egy 5-öst, amikor még 5 feletti szorzója volt. Aztán jött Blatter, aki szintén Ronaldora fogadott a videója előtt, így bebiztosítva a győzelmét. Rafkós az öreg. Pár milliót biztos rátett valamelyik szerencsebarlangban. :lol:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. november 29., péntek 20:48

Minden fogadóirodánál egyértelműen Cristiano Ronaldo az Aranylabda legnagyobb esélyese. A portugál fenomén szorzói 1.22 és 1.33 között mozognak, ami csaknem tizede az egy hónapinak, amikor 10-13 körüli volt! A második a bukiknál Ribéry, akire 3.45-5.46-szoros pénzt fizetnek. Messi a harmadik, és az ő győzelme 7.5-11-szeres pénzt hozhat a rá fogadónak.
A fogadóirodák az oddsok meghatározásánál nem a saját véleményüket, hanem a fogadóközönség feltételezett véleményét árazzák be. Abban viszont tipikusan nagyon jók, hiszen ebből élnek.

Miért fontos ez nekünk?
1. Nagyon jó értékmérője ez a futballt szerető és ahhoz valamelyest értő tömegek véleményének. Lényegesen megbízhatóbb, mint egy-egy honlap által rögtönzött szavazás, hiszen az utóbbit erősen torzítják a demográfiai jellemzők (ugye tipikusan tinik adják le a szavazatok oroszlánrészét).
2. Viszont keveset mond nekünk a szavazás végkimenetelének tényleges esélyeiről. A pocsék lebonyolítási rendszer miatt az eredmények nem feltétlenül fogják tükrözni az általános közvéleményt. Ameddig egy párezer fős óceániai országnak pontosan annyit ér a szavazata, mint másfélmilliárd kínainak vagy százmillió brazil futballfanatikusnak, addig a kettő sajnos élesen elválik egymástól.

Összefoglalva: A fenti oddsok ellenére simán lehet, hogy nem Cé fogja kapni az aranylabdát, viszont pont a fenti oddsok jelzik, hogy valószínűleg nagyon is megérdemelné. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 29., péntek 13:27

Tenyleg vicc az egesz. Ha nem akart Messinek es Ribery-nek pontokat adni, akkor miert nem szavazott Ibrara meg Schweinsteigerre? Esetleg Lahm vagy Robben, hogy legyen valaki a Bayern-bol is..
Az edzo kerdesrol nem is beszelve.
Megindokolta.
Ők ketten a profizmus megtestesítői, és a spanyol futball jelenlegi korszakának meghatározó játékosai, akik rendkívüli technikai képzettséggel rendelkeznek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 29., péntek 13:26

GT37 írta:Zlatan :lol:
„Nincs szükségem az Aranylabdára ahhoz, hogy tudjam, én vagyok a legjobb. Ez, úgy látszik, más játékosokat sokkal jobban érdekel. Nem gondolok a díjra, egyáltalán nem fontos nekem."
Persze...sokakat nem érdekel mert nem nyerhetik meg. Ez teljesen normális. Zlatan meg a "legjobb" ezt mindenki tudja :mrgreen: a Svéd-Portugálon is láthattuk, hogy ő a jobb...a másik úriember meg vágott nekik 3-at :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 29., péntek 13:25

Wertz írta:
“Az Aranylabda egyértelmű nálam. Cristiano kapott öt pontot, Iniesta hármat, és Xavi egyet. Mind a háromnak öt pontot adtam volna legszívesebben. A legjobb edző Del Bosque lett nálam, akit Benítez és Heynckes követ a sorban” – nyilatkozta Benito Floro, Kanada szövetségi kapitánya.
Vicc az egész :lol: Iniesta és Xavi mit keres a TOP3ban? Del Bosqueról és Benítezről meg ne is beszéljünk
Tenyleg vicc az egesz. Ha nem akart Messinek es Ribery-nek pontokat adni, akkor miert nem szavazott Ibrara meg Schweinsteigerre? Esetleg Lahm vagy Robben, hogy legyen valaki a Bayern-bol is..
Az edzo kerdesrol nem is beszelve.
Del Bosque? Mire kapna dijat? Arra a 10 vagy 15 meccsre amit iden jatszottak? Meg ha EB vagy VB lett volna a nyaron, de igy... Benitez meg :lol: Biztos vagyok benne, hogy Guardiolara is fognak szavazatok erkezni :D (vagy nincs ott a szuk listaban?) Iden viszont egyertelmu, hogy Heynckes, Klopp es Ferguson kell ott legyen a top3-ban.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. november 29., péntek 13:15

“Az Aranylabda egyértelmű nálam. Cristiano kapott öt pontot, Iniesta hármat, és Xavi egyet. Mind a háromnak öt pontot adtam volna legszívesebben. A legjobb edző Del Bosque lett nálam, akit Benítez és Heynckes követ a sorban” – nyilatkozta Benito Floro, Kanada szövetségi kapitánya.
Vicc az egész :lol: Iniesta és Xavi mit keres a TOP3ban? Del Bosqueról és Benítezről meg ne is beszéljünk

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 29., péntek 13:05

Ja hogy a Punto Pelota már a százalékokat is tizedre pontosan tudja. :lol: :lol: :lol:

Hihetetlen, miket képesek lehozni.

(Egyébként Bale-nek is a top10-ben kellene lennie szerintem, de nem tartom valószínűnek, hogy bekerül oda.)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 28., csütörtök 18:36

Benito Floro: "He votado a Cristiano, Iniesta y Xavi"
Újabb 5 pont, Messi pedig ...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 28., csütörtök 17:09

Zlatan :lol:
„Nincs szükségem az Aranylabdára ahhoz, hogy tudjam, én vagyok a legjobb. Ez, úgy látszik, más játékosokat sokkal jobban érdekel. Nem gondolok a díjra, egyáltalán nem fontos nekem."

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. november 27., szerda 22:52

A Digi Sportos kommentátor is megemlítette a bogyót, teljesen megérdemelt lenne, ha az egyéni teljesítményt nézzük, hogy CR nyeri, ám megemlítette a csapattal elért sikereket is, ebben az esetben Ribéry... Messi tehát egyértelmûen kihúzva, nehogy már a francia kapja, ebben az esetben nem csak neki kellene a Topban lenni a Münchenbõl.

Hajrá CR, hazahozzák neked! :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. november 27., szerda 22:46

Matt009 írta:Arbeloa benyújtotta az igényt az aranylabdára... :mrgreen:
szerintem ebben a pillanatban vette át a vezetést. :smile:
But he is a good boy...

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. november 27., szerda 22:42

Matt009 írta:Arbeloa benyújtotta az igényt az aranylabdára... :mrgreen:
Beállhat Khedira mögé. :lol:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 27., szerda 22:39

Arbeloa benyújtotta az igényt az aranylabdára... :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 27., szerda 22:22

Többször is mondtam már,a foci drukker,ha tetszik ha nem....egy eléggé buta,ostoba vonal.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. november 26., kedd 18:16

El Unico írta:Még annyit,hogy sokak szerint a Real Madrid lefizette a FIFA-t,hogy adják CR-nek az Aranylabdát. Sőt,van olyan is,aki szerint a Real Madrid intézte el,hogy hosszabbítsák meg a szavazási időt... :lol:
Ha CR nyeri a díjat akkor a "lefizettük a fifát" duma fog menni szinte mindenütt.
El Unico írta:Találtam egy fórumot,na mondom,itt komoly hozzászólások vannak,lehet szemezgetni... Az első komment így nézett ki:
"Nálam a sorrend: 1. ribery/messi, mert hiába jobb játékos messi, idén a sérülései miatt csak árnyéka volt önmagának. döntsék el a szavazók, hogy látják
3. ibra. ha már számít a pótselejtező, ibra csak belőtt kettőt a 4 helyzetéből, míg cr 4-et a 19-ből.
4. neymar. gólerősebbnek kell lennie, mert benne vannak a gólok. kiszolgálásban viszont jeles."
Ha nyilvánosságra hozzák a szavazásokat a díjátadó után, akkor azokat meg se nézd. Ott sokkal rosszabbak is lesznek :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég