Aranylabda - 2013

Archívum

Ki kapja szerinted idén az Aranylabdát?

Cristiano Ronaldo
150
85%
Messi
16
9%
Ribéry
11
6%
 
Szavazatok száma: 177

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. december 8., vasárnap 12:52

Szerintem a világ legjobb játékosának kellene nyerni. Annak, aki gólokat szerez és címeket nyer. Ha valaki a legjobb akar lenni, annak a csapatával az élen kell végezni bizonyos sorozatokban. Cristianónak egy kicsit több meccset kellene eldönteni. Sok gólt lő, de vajon fontosakat is? Minden tiszteletem Svédországé, de azokat a gólokat nem lehet fontosnak nevezni. Mégiscsak pótselejtező volt, könyörgöm! Szerintem az a megsüvegelendő, ha valaki egyenes ágon jut ki a vb-re, nem rájátszás útján
Ez most... komoly?
:goat:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. december 8., vasárnap 12:44

Daniel Alves legfrissebb nyilatkozata az Aranylabdáról :lol:
Szerintem a világ legjobb játékosának kellene nyerni. Annak, aki gólokat szerez és címeket nyer. Ha valaki a legjobb akar lenni, annak a csapatával az élen kell végezni bizonyos sorozatokban. Cristianónak egy kicsit több meccset kellene eldönteni. Sok gólt lő, de vajon fontosakat is? Minden tiszteletem Svédországé, de azokat a gólokat nem lehet fontosnak nevezni. Mégiscsak pótselejtező volt, könyörgöm! Szerintem az a megsüvegelendő, ha valaki egyenes ágon jut ki a vb-re, nem rájátszás útján

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 7., szombat 13:52

R.M.C.F írta:Én messi párti voltam éveken át,de idén ronaldo mindenben jobb.
És az,hogy mindenben,az nem valami elcsépelt metafora...hanem szó szerint mindenben!
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 6., péntek 22:21

Én messi párti voltam éveken át,de idén ronaldo mindenben jobb.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. december 6., péntek 18:34

én egyébként úgy vagyok vele már hogy inkább messi kapja meg mint ribery.
a franciának még nagyobb lenne az arca, és ugyananyni aranylabdája lenne mint ronaldonak. tiszta vicc lenne, ha meg megkapja messi legalább lesz min csámcsogni. :)

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. december 4., szerda 14:25

Matt009 írta:Az én szememben az aranylabda rég leírta magát, nem Messinél, de már Owennél, Shevchenkonál, Cannavaronál
Shevchenko győzelme megérdemelt volt
dannen írta:
Gascoigne írta:Milyen szövegkörnyezetben, milyen felütéssel? Ő fogja kapni vagy neki kellene kapnia? Tudod linkelni?
sajnos szó szerint ennyit idéz a marca, hogy "úgy gondolom, hogy messi megint megnyeri." nem nagyon lehet tudni, hogy ezt most miért mondta, hogyan mondta, ezért írtam, hogy érdekes.

link
Nincs ebben semmi érdekes. Úgy gondolja Messi fogja kapni, mert valószínűleg tisztában van azzal, hogy milyen emberek kaptak szavazati jogot az elmúlt években

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. december 3., kedd 21:04

Nagyjából ezt mondta: "Messi évek óta meccsről meccsre kiemelekedően teljesít, a világ labdarúásának legnagyobb főszereplője évek óta. a sérülése miatt bár sok meccsről hiányzik, de legalább kipihenheti magát és 'feltöltheti az aksit'. Messihez hasonlóan Cristiano is évek óta lenyűgöző. A kupa egyéni, tehát akkor is megérdemenék, ha a csapatuk nem nyert volna semmi címet. Cristiano szerintem ugyanúgy megérdemli, mint Messi. Ők ketten a világ legjobb játékosai, toronymagasan a többiek felett állnak. Bármelyikük is nyeri, méltó győztese lesz a díjnak. Szerintem Messi fogja nyerni."

Ez az AS-ről van.

http://futbol.as.com/futbol/2013/12/03/ ... 20376.html

Ami azért érdekes, mert a márka verziójában konkrétan egy szót sem ejt Cristianóról...

http://www.marca.com/2013/12/03/futbol/ ... 78305.html

Azért én az AS szavaiban jobban bízok, egyrészt mert nyilván nem viccből sokkal hosszabb az egész cikk, másrészt meg a marcánál mocskosabb szarkeverő társaságot nehéz találni.
Harmadrészt meg mert nyilván az a verzió esik jobban a lelkemnek. :mrgreen:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. december 3., kedd 21:03

2 hónap múlva végérvényesen kiderül, hogy mekkora értéke maradt a futball legnagyobb egyéni díjának ......
Semmi értéke nem maradt ennek a díjnak akkor sem, ha CR nyeri. Vicc az egész, ami ott megy, hozzá nem értők szavaznak, meghosszabbított szavazás, kritériumok nincsenek... Az én szememben az aranylabda rég leírta magát, nem Messinél, de már Owennél, Shevchenkonál, Cannavaronál ... Az, hogy valaki megkaphatja ezt a címet 1 hónap jó teljesítményért, vagy csak szimplán azért, mert ő a legjobb játékos, de közben mégiscsak szar idényt hozott, vagy mert előző idényben volt jobb, de idén most ő a soros (Shevchenko)... Vicc ez az egész. Érdemtelen aranylabdák sorát ítélték oda, nem az idei lesz az első eset.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. december 3., kedd 20:44

dannen írta:nem tudom volt-e már, a brazil ronaldo szerint messi fogja idén is nyerni :roll: érdekes.
Milyen szövegkörnyezetben, milyen felütéssel? Ő fogja kapni vagy neki kellene kapnia? Tudod linkelni?

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. december 3., kedd 16:02

On the technical committee that choose the 25 footballers for the Ballon d’Or, of which you are President, there’s a mix of ex-footballers, like Albertini and Rummenigge, along with Royalty, like Al Hussein, Prince of Jordan and Club Presidents, like Florentino Pérez. How does that work?

Well, it’s a list of people who love football. Some have more or less technical knowledge, some have played and some haven’t. But the main thing is that everyone gives their opinion, which means the final selection will have taken all factors into account. FIFA’s Football Commission gives us a list of 50 names, and we whittle that down to 23. But then it’s the captains and coaches of FIFA’s 209 Federations who vote to choose the Ballon d’Or, and I think we can say that’s the best qualified jury for the job. by Platini
Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek! :sly: :lol: :ozil: Hát persze; az élen Juhásszal, anno Sanyi bácsival meg a többi noname súlytalan figurával ... :-* :coffee: Ugyanakkor pár kérdéssel feljebb meg azt mondja, hogy szerinte 2010-ben Messi helyett a 2 spanyolnak kellett volna nyerni, de jó ez így! :lol: :lol: :lol:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. december 3., kedd 15:21

Wertz írta:Simán benne van, hogy megnyeri Messi

Nem lehetetlen. Amikor Juhásznál CR a háromba nem fér be, Egervárinál tavaly az volt az érv Messi mellett, hogy szimpatikusabb, nem is kell már meglepődni. Ráadásul nem csak a mieink ilyenek...[/quote]

Sanyi bácsi az előre lépést sem vonta kétsége. :lol:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. december 3., kedd 15:15

na platini sem titkolja hogy mocskosul nem Ronaldo fan. sőt. támadják sorra Roncit csak azt nem tudom mire fel.
Ja, nagyon poénos kedvében volt a francia is... :sly: :rock:
"2010-ben csodálkoztam, hogy nem spanyol játékos kapta a díjat. Iniesta vagy Xavi érdemelte volna meg.”
Érzik ezt ott fent is, hogy valami nagyon el van szabva és hiányos, hibás, illetve sokkal támadhatóbb a rendszer 2010 óta; nem hiába hozták létre azonnal az UEFA Év Játékosa-díjat sem! :-* 2 hónap múlva végérvényesen kiderül, hogy mekkora értéke maradt a futball legnagyobb egyéni díjának ...... :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. december 3., kedd 15:12

Egyszer valakinek, már nem emlékszem kinek volt egy jó hsz-a.Vhogy igy irta:
Hogy elmegy a gálára, átadják neki a Lasztit, és akkor a nyilatkozat végén odafordul messihez, és ezt mondja:
"Nekem ez a bigyó nem kell, tessék itt az 5."
És amikor menne ki, még nyomna egy tisztelgést.
Az má milyen lenne :lol: :lol: :lol: :hmmm: B-) :coffee:
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 3., kedd 14:59

Ronaldo remélem meg fogja nyerni...és nem érdekel,(meg remélem őt se),hogy mit nyüszít Platini vagy Blatter,vagy mások akik nem szeretik,fotelkapitányok,vagy nevesincs válogatottak nevesincs csapatkapitányai...
Vitán felül ő teljesített a tavalyi évben legjobban mint egyén,még akkor is ha csak az ominózus állítólagos 2 hónapot nézzük,akkor is simán többremegy azzal a 2 hónappal,mint argentina gyöngyszeme,vagy a gall terminator...
De persze nem csak a 2 hónapról van itt szó,csak akik rühellik,mindig ebbe kapaszkodnak bele...
És mennyen,vegye át,aztán közölje az öregcsődörrel,hogy na kispajtás lehet tisztelegni.... :coffee:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. december 3., kedd 14:56

torjack írta:
Wertz írta:Simán benne van, hogy megnyeri Messi
Nem lehetetlen. Amikor Juhásznál CR a háromba nem fér be, Egervárinál tavaly az volt az érv Messi mellett, hogy szimpatikusabb, nem is kell már meglepődni. Ráadásul nem csak a mieink ilyenek...
Így van, de ők még a jobbak közé tartoznak. Vannak olyanok is akik bőven alul tudják múlni őket
BBeno írta:na platini sem titkolja hogy mocskosul nem Ronaldo fan. sőt. támadják sorra Roncit csak azt nem tudom mire fel.
mert ő is nagy Barcelona rajongó. Csak ő nem Messit nyalja, hanem Xavit és Iniestát. Még hogy nekik kellett volna adni a díjat 2010ben :lol: Nevetséges. Tőlük még Messi is jobban megérdemelte

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. december 3., kedd 14:28

BBeno írta:na platini sem titkolja hogy mocskosul nem Ronaldo fan. sőt. támadják sorra Roncit csak azt nem tudom mire fel.

Platini nyilván Ribéry-t favorizálja.

Wertz írta:Simán benne van, hogy megnyeri Messi

Nem lehetetlen. Amikor Juhásznál CR a háromba nem fér be, Egervárinál tavaly az volt az érv Messi mellett, hogy szimpatikusabb, nem is kell már meglepődni. Ráadásul nem csak a mieink ilyenek...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. december 3., kedd 14:10

na platini sem titkolja hogy mocskosul nem Ronaldo fan. sőt. támadják sorra Roncit csak azt nem tudom mire fel.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. december 3., kedd 14:08

Simán benne van, hogy megnyeri Messi

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. december 3., kedd 0:58

'News' adelanta que habrá injusticia en el Balón D'Or

La agencia de noticias asegura que el Balón de oro volverá a ser para Messi
Az Agencia News szerint 2013 nyertese megint csak Messi, majd mögötte éppen csak pár szavazattal elmaradva Cristiano és a végén jócskán leszakdva Ribéry jön a leadott voksok alapján! :lol: :lol: :lol:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Aranylabda - 2013

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. december 2., hétfő 17:18

Facebookon olvastam, hogy ez Darijo Srna sorrendje:

1. Cristiano Ronaldo
2. Messi
3. Ibrahimovic


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég