Sami Khedira - 6

Archívum
Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. november 16., szombat 19:26

Buitre írta:személyesen sajnálom, mert végülis odaadásban egy szót sem szólhatunk rá sőt, de első a csapat és hosszútávon jobb ez így nekünk.

Télen igazolni fogunk, ráadásul jó drágán..
Mibe' , hogy nem? Télen - szezon közben - nagy csapatoktól még drágán sem lehet kulcsjátékosokat elhozni. Csodák persze vannak, és az esély is él (ha Pogba jönne nagyon örülnék), de szerintem nem lesz nagy igazolás a télen.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. november 16., szombat 18:58

személyesen sajnálom, mert végülis odaadásban egy szót sem szólhatunk rá sőt, de első a csapat és hosszútávon jobb ez így nekünk.

Télen igazolni fogunk, ráadásul jó drágán..

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. november 16., szombat 18:45

Hát nehéz mit mondani tény, hogy sokan akartuk, hogy ne legyen már végre fix helye kezdőben de ezt nem kívántam volna sem neki, sem senkinek arról nem is beszélve, hogy tegnap tényleg jól játszott válogatottban.
Sokkal jobban örültem volna ha tényleg megveszi manu szép summáért és jövőre jön helyére gündogan remélem nyáron majd megvalósul ez szenárió!!!
Neki most jobbulást kívánok a csapatnak pedig most megadódik az esély, hogy egy kreatívabb kp-val még jobb játékkal rukkoljunk elő. Khedira kiesésével ismét nagy teher fog Xabira hárulni de talán Casemiro is több lehetőséghez jut majd!

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. november 16., szombat 18:30

Én nem vagyok annyira szomorú hogy lesérült. Előbb vagy utóbb akartam látni egy Khedira nélküli középpályát és erre most itt az esély, nem lenne rossz ha összetudna állni egy normális kp nélküle.
Inkább csak az szomorú hogy lehet kihagyja a VB-t, azt pedig sérülés miatt kihagyni biztos nem kellemes :/

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. november 16., szombat 18:23

Baluba írta:Azoktól kérdeznék, akik szerint nem veszítünk semmit Khedira sérülésével, vagy éppen erősebbek leszünk: szerintetek ti innen, a fotelből jobban tudjátok, hogy ki milyen jó játékos, mint Carlo vagy Jose; vagy ők is tisztában voltak vele, hogy Khedirával gyengébbek vagyunk, de direkt ártanak a Madridnak?
Lehet azért ,mert egy tipikus védekezőközéppályásunk sincs . Mourinho imádja a robotokat , aki azt csinálja amit monddd végtelen ideig , Ancelottinak meg egyszerűen nincs más választása ... Illetve nem is nagyon próbálta a Khedira nélküli játékot , mert nem meri be vállalni szerintem , most már muszáj lesz :)

Amúgy meg nem véletlen téma Vidal leigazolása régóta . De más is biztos képben volt , max nem tudtuk megszerezni . És ezért van Khedira , ezért játszatják őt ...
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 16., szombat 17:30

Először is jobbulást neki. Ez a sérülés sok szempontból nem jött jókor, sem a csapatnak sem neki. Remélem hamar felépül és a VB-n már ott lesz.
Mégis a mi kutyánk kölyke.
Echte saját nevelés. :D
hát hogy majd a pótlása az milyen lesz azt majd meglátjuk. Lehet kiderül, hogy arra a szerepkörre ebben a keretben
Az a probléma, hogy az eddigi meccseken pont azt láttuk, hogy a szerepkörére ő a legjobb megoldás. Ez az oka annak, hogy sokat játszik. Nem az, hogy nagy játékos.
de szerintem 2 hónapon belül max Bull6-nak fog hiányozni.
Ha télen jön egy verőember a kp-ra, akkor elképzelhető. De ha nem jön ember, aki pótolja, akkor lesznek itt még gondok. A kp-nk nem lesz stabil. Egy kicsit azért titkon reménykedek Casemiroban, hogy lehoz egy konszolidált teljesítményt, de a tény, hogy még DM is elébb játszik kkp-t, mint Kázmér nem sok jót ígér.

Baluba
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. augusztus 5., hétfő 18:42
Kedvenc játékosaid: Casillas, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Baluba » 2013. november 16., szombat 16:16

Azoktól kérdeznék, akik szerint nem veszítünk semmit Khedira sérülésével, vagy éppen erősebbek leszünk: szerintetek ti innen, a fotelből jobban tudjátok, hogy ki milyen jó játékos, mint Carlo vagy Jose; vagy ők is tisztában voltak vele, hogy Khedirával gyengébbek vagyunk, de direkt ártanak a Madridnak?

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. november 16., szombat 15:54

Kezdetben biztos szar lesz nélküle, mert a társaknak is szokatlan lesz a hiánya, de szerintem 2 hónapon belül max Bull6-nak fog hiányozni.

Persze mihamarabbi felépülést kívánok neki.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. november 16., szombat 15:37

bármennyire is cseszegettem én is a herceget, ilyet még neki sem kívántam volna. :(
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. november 16., szombat 15:23

Anis írta:Akkor miért volt alapember Mourinhonál, most Carlonál és a válogatottban is és ha jól emlékszem miért volt ő az eladhatatlan játékosok közé sorolva Perezéknél?
Két oldallal előrébb (Dátum: 2013.11.12 14:02) pont erről írt schranzer meg én is. Ha érdekel a válasz, olvass vissza.
Anis írta:Granada (kiszenvedett 1-0) és a Rayo (3-2) ellen nem volt Khedira. Mind2 meccs szenvedős volt és utóbbin átrohantak a középpályán. Nagyon alá van becsülve Khedira, nem olyan rossz játékos ő.
És akkor is átjáróház volt nem egyszer, amikor Ő is játszott.
Anis írta:De szerintem neki Anglia lenne a tökéletes terep.
Ebben egyetértünk.

Azzal meg nem értek egyet, hogy ezt vártuk, mert ez nem igaz. Azt vártuk, hogy Khedira kikerül a kezdőből (eladják jó pénzért az már csak hab a tortán), de azt nem, hogy lesérüljön. A sérülés sem Neki, sem a csapatnak, sem az Ő lecserélését szorgalmazó szurkolóknak nem jó.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. november 16., szombat 14:09

azért, sajnálom szegényt.
Mégis a mi kutyánk kölyke. :D
Szóval jobbulást Khedira!
hát hogy majd a pótlása az milyen lesz azt majd meglátjuk. Lehet kiderül, hogy arra a szerepkörre ebben a keretben ő a legjobb, de lehet, hogy a kiesése jó tesz a középpályának.. Hát majd meglátjuk.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 16., szombat 13:27

dzsihad91 írta:Khedira nem Real Madrid szint, de nem is egy fogalmatlan Nb2es játékos, ahogy itt sokan beállítják.
Akkor miért volt alapember Mourinhonál, most Carlonál és a válogatottban is és ha jól emlékszem miért volt ő az eladhatatlan játékosok közé sorolva Perezéknél? Granada (kiszenvedett 1-0) és a Rayo (3-2) ellen nem volt Khedira. Mind2 meccs szenvedős volt és utóbbin átrohantak a középpályán. Nagyon alá van becsülve Khedira, nem olyan rossz játékos ő. De szerintem neki Anglia lenne a tökéletes terep. Casemiro pedig sztem marad a padon, mostmár legalább oda leülhet talán.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. november 16., szombat 12:56

miVida írta:
dzsihad91 írta:Na eljött a sokak által várva várt pillanat...hát nem tudom, szerintem is egy falábú de a világ egyik legjobb falábúja, majd most kiderül mit is tudott amiért kihagyhatatlan volt.
többet nem, mint casemiro :kacsint:
Jaj ezt a Casemiro gyereket hagyjuk már...Igen láttam én is ,tényleg ügyes gyerek, több "futball" van benne mint khedirában (ahogy bennem is :mrgreen: ),de szerintem egyáltalán nem véletlen,hogy szóhoz sem jutott nagyon eddig.De majd most bizonyíthat és elfogom ismerni ha tényleg beválik, de úgy olyanok vagytok mint akik Casillast követelik a kezdőbe, de ők legalább tudják, hogy milyen a csúcsrajáratott Iker...Casemiro-ból amit eddig láttunk, az pont arra volt elég ,hogy kiderüljön ,hogy nem egy falábú, de a foci sok minden másból is áll.Én örülnék legjobban neki ,ha beválna ,de sokan itt előre elkönyvelik, hogy na majd ő...Nyáron tuti jön valami nagyágyú mert szerintem khedira-nak ez az utolsó éve Madridban, addig van ideje Casemironak ,hogy valami olyat nyújtson amire azt mondják odafennt ,hogy ez igen ! nem kell Gündogan vagy Vidal vagy akárki.

Khedira nem Real Madrid szint, de nem is egy fogalmatlan Nb2es játékos, ahogy itt sokan beállítják.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. november 16., szombat 12:49

miVida írta:
dzsihad91 írta:Na eljött a sokak által várva várt pillanat...hát nem tudom, szerintem is egy falábú de a világ egyik legjobb falábúja, majd most kiderül mit is tudott amiért kihagyhatatlan volt.
többet nem, mint casemiro :kacsint:
Kicsit szerintem már túl van lihegve Casemiro is.. Tény, ügyes srácról van szó, de nehogy koppanás legyen a vége. :roll:
#happyshitting

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. november 16., szombat 12:45

dzsihad91 írta:Na eljött a sokak által várva várt pillanat...hát nem tudom, szerintem is egy falábú de a világ egyik legjobb falábúja, majd most kiderül mit is tudott amiért kihagyhatatlan volt.
többet nem, mint casemiro :kacsint:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. november 16., szombat 12:37

Na eljött a sokak által várva várt pillanat...hát nem tudom, szerintem is egy falábú de a világ egyik legjobb falábúja, majd most kiderül mit is tudott amiért kihagyhatatlan volt.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. november 16., szombat 12:34

Géci írta:Nem igazán ertem mitől féltek... A bajnokságba már olyan csapatok jönnek akiket 10 emberrel verni kéne kb... A BL-ben meg egy pont kell aztán annyi. Jöhetnek a fiatalok megmutatni, hogy kik is ők. A másik, hogy lehet nézni mit tudunk nélküle...
kedirával eddig is annyival vertük, nem? :mrgreen:

de amúgy ez most tényleg jó hír. :) őszintéknek kell lennünk magunkkal, erre vártunk, h kedira kikerüljön a kezdőből, nem? bár jobban örültem volna én is annak, ha inkább eladjuk és máshol bizonyíthat, vagy vmi, de ennek most így kellett lennie.

továbbá nem hiszem h BÁRMIT is vesztenénk azzal, h nincs kedira. Nulla perces kazemiroval UGYANOTT vagyunk. most be kell építeni!! És így, h Varan sérült, így a Ramos-Pepe védő páros adott, kedira helyére egy vkp kell, aki vagy casemiro VAGY Xabi (akit 70. perc tájékán Illaraval kell váltani) lesz.

ahhoz pedig, h Isco játszhasson, ahhoz vagy modricnak vagy a BBC-ből valakinek kell kidőlnie... (és akkor már becserélhető lesz)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 16., szombat 12:31

hát akkor ancelottinak fel van adva a lecke, kíváncsi vagyok, hogy mit fog húzni :kivagyhe:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 16., szombat 11:54

Clásicon meg Ramos, itt nagyon nagy sérüléshullámnak kell jönnie, hogy Casemiro folyamatos játékperceket kapjon. Amúgy meg a legrosszabb lenne most a mélyvizbe dobni őt 0 játékperccel. Nyár után folyamatosan kellett volna Khedirával rotálni, így viszont ez a hajó már elúszott szerintem, újabb kidobott pénz... :roll:
Kétlem, hogy egy 6 milliós játékos komoly gondokat jelentene a könyvelésnél. Amúgy messze nincs ő bukta szinten, mert a meccshiány elmúló dolog lehet, ha okosan kezelik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 16., szombat 11:50

Nem igazán ertem mitől féltek... A bajnokságba már olyan csapatok jönnek akiket 10 emberrel verni kéne kb... A BL-ben meg egy pont kell aztán annyi. Jöhetnek a fiatalok megmutatni, hogy kik is ők. A másik, hogy lehet nézni mit tudunk nélküle...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég