Sami Khedira - 6

Archívum
Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. november 17., vasárnap 13:12

2 millió euró
Teljesen mindegy, ki mennyire tartja Khedirát jó vagy Madridba illő játékosnak (én továbbra sem), ha egyszer a MU hajlandó lenne (most már csak lett volna) érte 40 millió euró körül adni a télen, akkor az ő alternatív költsége ennyi. Megtehettük volna, hogy eladjuk a télen, kapunk érte 40 millió eurót. Ehelyett lesz egy teljes idényen keresztül használhatatlan, utána pedig hónapokig formán kívüli, edzetlen, kiemelten sérülékeny, egy évvel idősebb és piaci értékében megfeleződött játékosunk. Akinek és aki után persze mi fizetjük a fizetését és járulékait nyárig is. Ez a kétmilió euró, amivel a szemünket kiszúrják...vérlázító.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 17., vasárnap 12:13

Szóval Alonso-Modric-Isco középpálya mehet, ha összeszoknak, akkor nem lesz gond a középpályás védekezéssel sem.
De lesz.Nem lesz erős a kp-n a védekezés hacsak az öreg meg nem döglik szokás szerint minden meccsen.Volt már hogy Modric játszott btb-t,de bizony nem volt ott jó.
Khedirat meg sajnálom mint sportembert,le is írtam már,de nélküle sztm annyival nem lesz roszabb a kp.És remélem hogy Casemiro kap lehetőséget.És szórakoztató látni,hogy néhányan akik eddig gúnyosan röhögtek a herceg egy-egy megnyilvánulásán,most megvannak ijedve hogy mi lesz a kp-vel Khedira nélkül.... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 17., vasárnap 10:32

én pedig azt mondom itt nem miatta nem stabil a csapat és nem ő a hibás, hogy a csapatjáték nem megy gördülékenyen.. itt más problémák vannak kezdve az egoval és a többivel... itt a mentalitáson kellene javítani és, ha mindenki tényleg oda tenné magát biztos vagyok benne, hogy khedira szerencsétlenkedéseit is elbírnánk, mert tény, hogy a kapu előtt a csapat egyik leggyengébb pontja.

elég a tavalyi bayernre gondolni... semmivel sincs gyengébb keretünk. sőőt..
Ugyanezeket írtam le már milliószor. Jó látni, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel. Elég csak visszaemlékezni a korábbi évek meccseire. Khedirával is képesek voltunk BM-t, Bayernt, Cityt verni, volt 3 BL elődöntőnk, volt támadójátékunk, ha nem is volt minden tökéletes, de Khedira nem akadályozta meg a játékunk sikerességét. Sőt a kp-nak még stabilitást is adott. Mert itt valaki tegnap leírta, hogy Lass minden képességben veri Khedirát, de mégis vele rosszabb volt a csapat, kevésbé volt stabil. A miértre nem nehéz választ találni.

Szóval lehet itt örömködni, de azért én félek attól, hogy mennyire lesz stabil a csapatunk. Mert a kp eddig is átjáróház volt, mi lesz itt, ha még 1-gyel kevesebb védekező típusú játékos lesz a kezdőben, és még Xabi sem lesz?
zalkrisz írta:Én is miVida-val értek egyet.. mindenki itt szidta velem együtt egész eddig, most meg a legtöbben nyomják az álszent dumákat itt... Én sem annak örülök, hogy lesérült, de annak igen, hogy végre nem kell látnom a pályán, ez van... Nem tudom miért baj, ha őszinte az ember.
Mások szidták Khedirát, nem azok, akik most sajnálják, és védik. A józanabbak tudják, hogy komoly probléma Khedira kiesése, és nem lesz jobb nélküle a csapat. Ha jobb lenne, arra már Mou/Ancelotti/Löw rájött volna...
Lesérült Khedira, vége a szezonnak!
Ez nyilvánvalóan nem így van, szerintem jönni fog télen valaki kölcsönbe tűzoltás gyanánt, ezen felül én még azt is kinézem a mesterből, hogy Pepe/Ramos egyike tolja majd vkp-ban, míg Varane standard kezdő lesz kh-ban. De akár Illara-Xabi-Modric kp sem elképzelhetetlen egy próba erejéig. És még ott van Casemiro is, egy próbát ő is megér ebben a szituban. De én 99%-ig biztos vagyok egy kölcsön vkp érkezésében télen.

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. november 17., vasárnap 10:17

zalkrisz írta:Én is miVida-val értek egyet.. mindenki itt szidta velem együtt egész eddig, most meg a legtöbben nyomják az álszent dumákat itt... Én sem annak örülök, hogy lesérült, de annak igen, hogy végre nem kell látnom a pályán, ez van... Nem tudom miért baj, ha őszinte az ember.
csak itt az a probléma, hogy nem mind1, h valami milyen áron történik...
én Real Madrid szurkoló vagyok és engem az érdekel, h a csapat mozduljon előre, és lássam, h STABIL a csapat, a csapatjáték pedig gördülékeny. kedirával NEM olyan "smooth" a játékunk, ő NEM ILLIK bele a csapatba (hiába játszatta ancelotti állandóan őt, attól függetlenül nem illeszkedett be, max. összeszokott a többiekkel...)
én pedig azt mondom itt nem miatta nem stabil a csapat és nem ő a hibás, hogy a csapatjáték nem megy gördülékenyen.. itt más problémák vannak kezdve az egoval és a többivel... itt a mentalitáson kellene javítani és, ha mindenki tényleg oda tenné magát biztos vagyok benne, hogy khedira szerencsétlenkedéseit is elbírnánk, mert tény, hogy a kapu előtt a csapat egyik leggyengébb pontja.

elég a tavalyi bayernre gondolni... semmivel sincs gyengébb keretünk. sőőt..

és könyörgöm KHEDIRA, KHE-DI-RA.. KHEDIRAAAA! KHedira...
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 17., vasárnap 9:34

Én is miVida-val értek egyet.. mindenki itt szidta velem együtt egész eddig, most meg a legtöbben nyomják az álszent dumákat itt... Én sem annak örülök, hogy lesérült, de annak igen, hogy végre nem kell látnom a pályán, ez van... Nem tudom miért baj, ha őszinte az ember.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. november 17., vasárnap 4:32

Durva sérülés, Ánimo Sami! :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. november 17., vasárnap 4:29

miVida írta:Jó.
én Real Madrid szurkoló vagyok és engem az érdekel, h a csapat mozduljon előre, és lássam, h STABIL a csapat, a csapatjáték pedig gördülékeny. kedirával NEM olyan "smooth" a játékunk, ő NEM ILLIK bele a csapatba (hiába játszatta ancelotti állandóan őt, attól függetlenül nem illeszkedett be, max. összeszokott a többiekkel...) ki kellett volna már eddigre próbálni Casemirót, ami nem történt meg, hát itt a ragyogó alkalom.
MINT MÁR AZT VAGY HÁROMSZOR LEÍRTAM (látszólag hatástalanul) NEM a SÉRÜLÉS az örvendezésemnek tárgya, hanem az, h végre nem kedira lesz a pályán - mint ahogy azt mindannyian óhajtjuk már régóta - végre eljött, most sírjunk mert mittomén... :vivo:
én meg vagyok elégedve a csapattal és TUDOM, h NEM fogja megviselni a Realt kedira kiesése, ennyi.
Pontosan,nyilvan senki sem orul Krambo serulesenek,de nagyon nem illik ebbe a csapatba,es remelhetoleg mire visszater mar regen nem lesz tema Sami baratunk errefele,jobbulast herceg.... :ike:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. november 17., vasárnap 1:47

Gyerekek!

Nehéz mit mondani, mikor elveszt a csapat egy kulcsjátékost!
Lehet itt húzni, nyújtani, de ki kell mondani kerek-perec: Lesérült Khedira, vége a szezonnak!

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. november 16., szombat 22:01

Jó.
én Real Madrid szurkoló vagyok és engem az érdekel, h a csapat mozduljon előre, és lássam, h STABIL a csapat, a csapatjáték pedig gördülékeny. kedirával NEM olyan "smooth" a játékunk, ő NEM ILLIK bele a csapatba (hiába játszatta ancelotti állandóan őt, attól függetlenül nem illeszkedett be, max. összeszokott a többiekkel...) ki kellett volna már eddigre próbálni Casemirót, ami nem történt meg, hát itt a ragyogó alkalom.
MINT MÁR AZT VAGY HÁROMSZOR LEÍRTAM (látszólag hatástalanul) NEM a SÉRÜLÉS az örvendezésemnek tárgya, hanem az, h végre nem kedira lesz a pályán - mint ahogy azt mindannyian óhajtjuk már régóta - végre eljött, most sírjunk mert mittomén... :vivo:
én meg vagyok elégedve a csapattal és TUDOM, h NEM fogja megviselni a Realt kedira kiesése, ennyi.
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 16., szombat 21:43

jansky írta:NA, sokak álma valóra válik ezzel, hogy Khedira nem fog játszani (kár, hogy sérülés miatt).
Kíváncsi vagyok mit hoz a csapat.

Biztos probléma lesz,mert khedira alapember volt,és itt nem csak az ő jelenléte fontos,hanem a taktika,a többi ember hozzáfűzhető viszonya.
Szeretnék valakit a helyére, olyant aki jobban illeszkedik a többiekhez,gyorsabb-mozgékonyabb,játékügyesebb.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

jansky
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. május 1., szerda 19:40
Kedvenc játékosaid: Ramos, Ronaldo, CR, Kroos

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: jansky » 2013. november 16., szombat 21:26

NA, sokak álma valóra válik ezzel, hogy Khedira nem fog játszani (kár, hogy sérülés miatt).
Kíváncsi vagyok mit hoz a csapat.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. november 16., szombat 21:16

Srácok!

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. november 16., szombat 21:04

azért miVida büszke lehetsz magadra :salute:
téged egyetlen egy dolog ami érdekelni tud az, hogy khedira eltakarodjon, téged az se tud érdekelni, hogy ha ez akár a csapat kárára lehet, csak hogy elmenjen.. én sose tudtam épp ésszel felfogni az ehhez hasonló utálatot..
ez az ember akár mit tehet úgyis egy szerencsétlen marad.
te már régóta vártál erre, hogy lesérüljön... és most tagadd le, hogy nem így van :vivo:

úgy eltud menni a kedvem a fórum olvasástól is mikor ilyen dolgokat lát az ember. hát még az írástól... :'(
és te az vallod, hogy madridista vagy? akkor legalább a játékosok nevét illene megtanulni leírni helyesen, mert khedira nem kedira,s varane nem varan, s zizou nem zizu.. más csapatok játékosait vagy edzőit inkább meg se említem..

remélem azért sikerül megfelelően pótolni és még jobb lesz a kp nélküle. :shifty:

és gyógyulást :agree:
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 16., szombat 20:50

miVida írta:és ok, tény, h kazmír nem biztos h jobb de közel egy szintet képviselnek, mindenesetre casemiroba TÖBB a potenciál és remélem meg is mutathatja :)
akkor igy ird :D

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. november 16., szombat 20:49

hát nem kell sajnálni, az biztos, napi 20.000 euro... én még napi 20.000forinttal is ellennék szerintem :D
amúgy igen, csere emberként hiányozni fog, de viszont amíg egészséges volt, addig nem lehetett kirobbantani a csapatból és ok, tény, h kazmír nem biztos h jobb de közel egy szintet képviselnek, mindenesetre casemiroba TÖBB a potenciál és remélem meg is mutathatja :)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 16., szombat 20:06

Donát írta:
Buitre írta: Télen igazolni fogunk, ráadásul jó drágán..
Mibe' , hogy nem? Télen - szezon közben - nagy csapatoktól még drágán sem lehet kulcsjátékosokat elhozni. Csodák persze vannak, és az esély is él (ha Pogba jönne nagyon örülnék), de szerintem nem lesz nagy igazolás a télen.
Nem fogunk olyan jatekost igazolni, aki nem jatszhat a BL-ben..
miVida írta:nem mondtam én se és senki se, h kázemiro a világ vége legjobbja, viszont TÉNY, h JOBB MINT kedira, és emiatt ha nem is a sérülés ténye az örvendetes, de az mindenképpen pozitív ha nincs kedira a pályán... sorry. :/ rossz leírni, de így van
Itt a gond: pont hogy nem teny az hogy Casemiro jobb mint Khedira. Ez csak talalgatas. Az eloszezonban volt par baratsagos meccs, amikor Casemiro jol jatszott. Viszont fogalmunk sincs hogy teljesitene egy komolyabb meccsen. Eleg csak Lass-ra gondolni. Kepessegekben oda-vissza veri Khedirat, megis minden meccsen benne volt az orbitalis hiba, nem veletlen az, hogy Khediraval jobban mukodott a kozeppalya. Fogalmunk sincs Casemiro hogy teljesitene. Persze lehet hogy bitang jo lesz az emberunk es par even belul a vilag legjobbja lesz a posztjan, de az is meglehet, hogy meg Khedira szintjet se eri el. Persze csak akkor tudhatjuk meg ha lehetoseget biztositunk neki a palyan is.
miVida írta:amúgy amíg nem volt lesérülve cifrábban is fogalmazott mindenki, szapulta a társaság egyfolytába (én is) de most h szegénykének szalagja szakadt, senki nem meri leírni, h nem való pályára, NEM BAJ HOGY LESÉRÜLT, legalább lehetőséghez jut más, és leszünk 11en a pályán, nem lesz hátráltató tényező. :) sory kedira :mrgreen: ez van
Ha leserult volna mondjuk 1 honapra, akkor mondhattuk volna, hogy vegre mas is kap lehetoseget, de igy minusz egy ember a keretbol egesz evre. Nem tudhatjuk mi fog tortenni. Ha tavaszra jon egy serules hullam, akkor meg b.szhatjuk mert nem lesz kit berakni a helyere. Vagy igazoljunk telen valakit? A gond, hogy telen minosegi embert nem lehet vagy csak nagyon nehez igazolni, mert nem jatszhatna a BL-ben.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. november 16., szombat 20:03

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Casemironak mennyivel fognak megnőni a játékpercei. Szerintem Ancellotti Máriát fogja a herceg helyére bevágni, és a brazil csak csereként beáll nagyritkán és a kupában meg kezd. Nem fog jelentősen megnőni Casemiro játékperceinek a száma. Ha meg nem az argentín, akkor Isco fog majd helyette játszani. Ez lenne a legjobb. DM-et el kéne felejteni ezen a poszton. Csak akkor játsszon ott, ha nagyon muszáj.

Szóval Alonso-Modric-Isco középpálya mehet, ha összeszoknak, akkor nem lesz gond a középpályás védekezéssel sem. Nálam mindenképp Casemiro lenne az első számú cseréjük, vele lennének rotálva, ezért a lehetséges játékpercek legalább 40-50%-át megkapná tőlem.

Ha nem működik sehogy a középpálya - amit kétlek -, akkor bepróbálkoznék valami Khediránál jobb btb-szal. De szerintem, ha akarunk, se fogunk tudni januárban igazolni.

Saminak meg jobbulást.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. november 16., szombat 19:42

sok az álszent, jobb lenne ha nem is írnáktok inkább ebbe a topicba most...:roll: :coffee:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. november 16., szombat 19:35

hiányozni fog, mert láthattuk már sokszor h a kp stabilitása nélküle eléggé ingatag.
Vele csak az a gond h bár labda nélkül hasznos, labdával inkább hátrány

azér ez ritka ezen a szinten :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Sami Khedira - 6

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. november 16., szombat 19:28

nem mondtam én se és senki se, h kázemiro a világ vége legjobbja, viszont TÉNY, h JOBB MINT kedira, és emiatt ha nem is a sérülés ténye az örvendetes, de az mindenképpen pozitív ha nincs kedira a pályán... sorry. :/ rossz leírni, de így van
amúgy amíg nem volt lesérülve cifrábban is fogalmazott mindenki, szapulta a társaság egyfolytába (én is) de most h szegénykének szalagja szakadt, senki nem meri leírni, h nem való pályára, NEM BAJ HOGY LESÉRÜLT, legalább lehetőséghez jut más, és leszünk 11en a pályán, nem lesz hátráltató tényező. :) sory kedira :mrgreen: ez van
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég