Mesut Özil - 10

Archívum
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 15:33

Örülök, hogy sikerült felfognod, hogy szerintem sem játszott jól. :agree:
Kár tovább vitázni.

Istenem...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 25., csütörtök 15:27

Persze, forgasd ki a szavaimat. Azért bírom a hozzád hasonló embereket, mert tök mindegy mit írnék csak az számítana, hogy Özil a számomra kedvenc és ettől kezdve bármit írok baromság. Megint annyit sikerült leszűrnöd az egészből, hogy szerintem Özil jól játszott és azért védem. Őszintén szólva Ronaldon, Ramoson, Özilen és a beálló Benzemán láttam valami akarást a meccsen és ez nem jelenti azt, hogy jól játszottak, mert mindegyik gyenge volt. Az meg, hogy Mourinho kitette a szélre és nem vette észre, hogy ezzel ki is veszi Özilt a játékból az ne a játékos hibája legyen...
Nem,nem...sose az ő hibája...mindig van valami nevetséges mentség,hogy most ezért vagy most azért nem volt olyan amilyennek lennie kell.Így bizony,most Mou volt a hunyó mert kitette szélre.Vagy a játékosok mert nem keresték labdával.Csakhogy ugye ha a hegy nem megy mohamaedhez...hányszor volt hogy Modric ott sürgölődött a labdával,a zseni meg az úristennek meg nem mozdult,csak ácsorgott a jobb oldalon....80 percig egyszer láttam,akkor is közelibe mutatták,krisztusi szenvedéssel az arcán,abból is látszott mennyire együtt él a meccsel.
Amúgy kiváncsi vagyok,hogy mi az amiből leszűrted hogy ő annyira akart volna,hozzátenni a meccshez.Mert őszintén szólva,egyedül Ronaldoba láttam hogy tényleg fontos neki ez a mecxs,meg Varane-ba,amennyire egy belsővédő támadásba hozzátehet.
Az a helyzet hogy ilyen mondvacsinált mentségeket Di Mariara is ki lehetne találni,de az van hogy mind a kettő úgy gyenge ahogy van.
Simán megértem én hogy valaki kedvel valakit,xy dolgokért,de ha egy teljesítmény szar,akkor kategorikusan ki kell jelenteni hogy szar,nem mentegetni,ha törik,ha szakad...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 15:19

Szerintem küzdött.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 15:18

Kerlon írta: Őszintén szólva Ronaldon, Ramoson, Özilen és a beálló Benzemán láttam valami akarást a meccsen és ez nem jelenti azt, hogy jól játszottak, mert mindegyik gyenge volt.
Ozil mint akaras? :lol:
Nem egy meccset neztunk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 25., csütörtök 15:08

Őszintén szólva Ronaldon, Ramoson, Özilen és a beálló Benzemán láttam valami akarást a meccsen é
Hát szerintem Özil hamar megunta..többször volt olyan,hogy elvesztette a lasztit és megállt..sz*rt bele a dologba.

De én is jó játékosnak tartom,ezért én is így gondolom.-->
El Unico írta:
Tegnap is Diego López konkrétan úgy ugratta ki, h szembe lehetett volna a kapussal, ha nem a mögötte álló védőnek veszi le a labdát, labda kezeléshez meg nem kellenek társak....sajna ilyeneken mennek el meccsek.
Pont ez a baj. Miért kell ívelgetett labdákkal játszani? Miért nem lehet földön? Őt is érinti ugyanaz,ami Modricot is,ha átíveljük a középpálya felett a labdákat,akkor egy támadással kevesebb,ami átmegy Özilen,egy eséllyel kevesebb,hogy ad egy jó indítást.

A rendszerrel van a baj. Özil is tud sokkal jobban játszani,ha megfelelő a taktika,és ha megfelelő társakkal van körülvéve. Nem igaz,hogy nem látjátok. Ez a srác jól tud focizni,összetehetjük a kezünket,hogy nálunk van.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: volt » 2013. április 25., csütörtök 15:03

Nekem az tűnt fel ,h amikor mi támadunk 4 ember van fent a támadásnál(cr,csatár,irányító és a szélsőnk) + khedira(inkább maradna hátul, legjobb lenne ha nem is játszana) meg coentrao(de ő is csak a vonalon elfut aztán lesz valami felfogással). Figyeltem a BVB támadásait rendre 6-7 ember ostromozta a kapunkat, nem is akárhogy(lewa,reus,kuba,gündogan,götze,Piszczek,Schmelzer és bender biztosított). Szép fegyelmezett támadások, jól járassák a labdát. Erre a nagy Real Madridnál abból állt a támadás ,h felrúgtuk a labdát a támadó 4esünknek és csináljanak vele valamit. Szét van szakadva az egész pálya a támadásnál és nem lehet a labdát járatni mert annyira messze állnak egymástól a játékosok.
Nos akkor ebből ,h a fa :cens: ba emelkedjen ki özil? :roll: és ami +ba felidegesített a támadásoknál az az ,h ha sikerült 5 passzt megcsinálni(ami nagy szó a mostani Realban) és khedira nem basz :cens: a el akkor Ramos megpróbált centert adni(életébe nem volt jó centere szerintem, de azért ahogy megkapta a szélen már nyomatta is az 1!!! támadónkra, aki labdát kezelni nem tud, fejelni nem tud)
és akkor özil ebből ki is fog majd nektek emelkedni... ha lenne ott mellette 3 vagy 4 játszótárs CRen kívül tudna ő alkotni, de amíg khedira és alonso van mögötte addig veszett ügy. Alonso is meglassult és rendre ível ő is. Khedirára nem pazarlom a betűket..

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 25., csütörtök 14:59

Tegnap is Diego López konkrétan úgy ugratta ki, h szembe lehetett volna a kapussal, ha nem a mögötte álló védőnek veszi le a labdát, labda kezeléshez meg nem kellenek társak....sajna ilyeneken mennek el meccsek.
Pont ez a baj. Miért kell ívelgetett labdákkal játszani? Miért nem lehet földön? Őt is érinti ugyanaz,ami Modricot is,ha átíveljük a középpálya felett a labdákat,akkor egy támadással kevesebb,ami átmegy Özilen,egy eséllyel kevesebb,hogy ad egy jó indítást.

A rendszerrel van a baj. Özil is tud sokkal jobban játszani,ha megfelelő a taktika,és ha megfelelő társakkal van körülvéve. Nem igaz,hogy nem látjátok. Ez a srác jól tud focizni,összetehetjük a kezünket,hogy nálunk van.

Nincs megbecsülve,de remélem eladjuk őt,mert nem ezt érdemli,játszhat itt 10-es mezben bárki,jöhet ide Neymar,Ganzo,Lucas,Hazard,Agüero,Pogba,Vidal,Touré,Reus,Götze,Falcao,tök mindegy,ha ez a rendszer marad,és ezzel a hozzáállással fogunk hétről hétre pályára lépni, SEMMIT nem fogunk elérni, CSAPAT meg soha nem leszünk...
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 14:58

morientes írta:
Hát én nem az alapján válogatom meg a kedvenc játékosaim, mert néhány meccsen rosszul játszik, ezért lennék divat. Na mindegy. Szerintem aki tegnapi alapján Özilt kiálltja ki az egyik legrosszabbunknak az nem százas.
Nem,ő volt a mezőny legjobbja,igaz 80 percig kételkedtem benne hogy pályán van egyáltalán,de aztán előjött belőle a zseni. :roll:

Le kellene venni a rózsaszín szemüveget lassan,vele kapcsolatban.
Persze, forgasd ki a szavaimat. Azért bírom a hozzád hasonló embereket, mert tök mindegy mit írnék csak az számítana, hogy Özil a számomra kedvenc és ettől kezdve bármit írok baromság. Megint annyit sikerült leszűrnöd az egészből, hogy szerintem Özil jól játszott és azért védem. Őszintén szólva Ronaldon, Ramoson, Özilen és a beálló Benzemán láttam valami akarást a meccsen és ez nem jelenti azt, hogy jól játszottak, mert mindegyik gyenge volt. Az meg, hogy Mourinho kitette a szélre és nem vette észre, hogy ezzel ki is veszi Özilt a játékból az ne a játékos hibája legyen...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. április 25., csütörtök 14:58

realbeckham írta:Csak a dinamika hiányzik belőle! Gyilkos labdákat ad, szeme van, de még milyen, a játékhoz. De olyan szinten lassú, olyan, mintha egy lassított felvétel néznél. Olyan esetlen, erőtlen, gyenge....Még Khedira is lefutná.
El nem adnám, de a bérelt helyét a kezdőben elvenném tőle egy jó időre :angry:
Sokszor eltűnik a pályán, egy lába van csak, piszok lassú és körülményes olykor. Azonban amiket felsoroltál a pozitív tulajdonságai közé tartozik. Nem tudom, hogy mi lenne a megfelelő döntés a sorsáról...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 25., csütörtök 14:54

Csak a dinamika hiányzik belőle! Gyilkos labdákat ad, szeme van, de még milyen, a játékhoz. De olyan szinten lassú, olyan, mintha egy lassított felvétel néznél. Olyan esetlen, erőtlen, gyenge....Még Khedira is lefutná.
El nem adnám, de a bérelt helyét a kezdőben elvenném tőle egy jó időre :angry:

A labdakezelési problémát nem csak Özilnél vetném fel, hanem mindenkinél. CR is rengeteget ront a labdaátvételnél. Egyedül Benzema, meg Modric (nagy ritkán CR)képes úgy átvenni a labdát(jó átlaggal) hogy azzal máris tempóelőnyre tesz szert.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. április 25., csütörtök 14:48

Akárki lehet nálunk tízes,ha társak nincsenek,ha futó,elmozgó játékosok nincsenek.

Özil tökéletes,ha vannak hozzá társak is. Ha van körülötte csapat. Egyedül CR az,aki akkor is meg tudja oldani sokszor,ha senki sem segít neki. Viszont az esetek többségében ő is kevés,ha nincsenek társai.
Mindenkinek kellenek társak, de sajna ő mostanában társakkal az oldalán is kevés. Tegnap is Diego López konkrétan úgy ugratta ki, h szembe lehetett volna a kapussal, ha nem a mögötte álló védőnek veszi le a labdát, labda kezeléshez meg nem kellenek társak....sajna ilyeneken mennek el meccsek.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 14:41

Nagyon keves lett az emberunk. Nekem johetnek statokkal meg anyamkinnyaval, de amit a palyan mutat az nagyon keves.
Tolem meg kaphat +1 evet bizonyitasra, de remelem igazolunk vkit a posztjara meg veletlenul se legyen stabil kezdo. Tartok tole, h az uj edzonel is az lesz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 25., csütörtök 14:20

Kerlon írta:
Nzedge írta:Nem tudom,hogy kapok e savazást valakitől,de lekerültél a kedvenc játékosaim listámról. :/ Nem kell magyarázni,az utóbbi meccsek beszélnek helyettem is.Azért sajnálom,remélem egyszer lesz kedved játszani.
Hát én nem az alapján válogatom meg a kedvenc játékosaim, mert néhány meccsen rosszul játszik, ezért lennék divat. Na mindegy. Szerintem aki tegnapi alapján Özilt kiálltja ki az egyik legrosszabbunknak az nem százas.
Nem az alapján nem nagy kedvencem már,mert volt pár sz*r meccse.Egyszerüen nem szeretem,ha valaki lélektelenül játszik.

Cristiano sem azért kedvenc,mert ontja a gólokat.Nekem sokkal fontosabb egy ember hozzáállása.

Amúgy nem azt mondom,hogy nem szeretem már Mesutot.Kedvelem a játékát még mindig. :-)

Senki nem mondta,hogy Özil a leggyengébb játékosunk. :kivagyhe:

Zooler
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 8:59
Kedvenc játékosaid: Figo, R. Carlos

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Zooler » 2013. április 25., csütörtök 14:06

Egész szezont értékelve, betonkezdő létére, sajnos nagyon visszaesett a kezdő évéhez képest. Lehet 1-2 pofon és egy kis padoztatás jót tenne neki. Teljesen motiválatlan, enervált..

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 25., csütörtök 14:04

Nem,ő volt a mezőny legjobbja,igaz 80 percig kételkedtem benne hogy pályán van egyáltalán,de aztán előjött belőle a zseni. :roll:

Le kellene venni a rózsaszín szemüveget lessan,vele kapcsolatban.
Volt egy olyan pillanat,hogy 50 métert vezette a labdát,szlalomozott a rárontó németek között,és senki,egy kibaszott lélek nem segített neki. CR is le volt maradva,Benzema bent volt a sűrűben (vagy Higuaín). Szerinted megjátszható volt bárki is?

Akárki lehet nálunk tízes,ha társak nincsenek,ha futó,elmozgó játékosok nincsenek.

Özil tökéletes,ha vannak hozzá társak is. Ha van körülötte csapat. Egyedül CR az,aki akkor is meg tudja oldani sokszor,ha senki sem segít neki. Viszont az esetek többségében ő is kevés,ha nincsenek társai.
:goat:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 25., csütörtök 13:58

Hát én nem az alapján válogatom meg a kedvenc játékosaim, mert néhány meccsen rosszul játszik, ezért lennék divat. Na mindegy. Szerintem aki tegnapi alapján Özilt kiálltja ki az egyik legrosszabbunknak az nem százas.
Nem,ő volt a mezőny legjobbja,igaz 80 percig kételkedtem benne hogy pályán van egyáltalán,de aztán előjött belőle a zseni. :roll:

Le kellene venni a rózsaszín szemüveget lassan,vele kapcsolatban.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 25., csütörtök 13:38

A padra tökéletes, de a kezdőbe kevés, szerintem ez egyértelmű.
Rohadtul hiányzik belőle a dinamika, ezen a szinten pedig kéne, és akkor még a nem létező jobb lábáról nem is beszéltünk.
Ettől függetlenül, jól lát pályán, nagyon jól passzoló játékos és technikás is, de sok a hiányossága h ő irányítsa a Real Madridot.
szerintem meg csak simán szarul használjuk ki azt amit tud.kopp ua mint khedira.

németeknél egy csapat van,ahol mindenkinek meg van a maga feladata.és ott ez a két senkiházi meg remekel...
több van ő benne szerintem,bár nálam is kezdte elrúgni a pöttyöst tegnap.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. április 25., csütörtök 13:35

A padra tökéletes, de a kezdőbe kevés, szerintem ez egyértelmű.
Rohadtul hiányzik belőle a dinamika, ezen a szinten pedig kéne, és akkor még a nem létező jobb lábáról nem is beszéltünk.
Ettől függetlenül, jól lát pályán, nagyon jól passzoló játékos és technikás is, de sok a hiányossága h ő irányítsa a Real Madridot.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 13:19

Nzedge írta:Nem tudom,hogy kapok e savazást valakitől,de lekerültél a kedvenc játékosaim listámról. :/ Nem kell magyarázni,az utóbbi meccsek beszélnek helyettem is.Azért sajnálom,remélem egyszer lesz kedved játszani.
Hát én nem az alapján válogatom meg a kedvenc játékosaim, mert néhány meccsen rosszul játszik, ezért lennék divat. Na mindegy. Szerintem aki tegnapi alapján Özilt kiálltja ki az egyik legrosszabbunknak az nem százas.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 25., csütörtök 9:31

Nem tudom,hogy kapok e savazást valakitől,de lekerültél a kedvenc játékosaim listámról. :/ Nem kell magyarázni,az utóbbi meccsek beszélnek helyettem is.Azért sajnálom,remélem egyszer lesz kedved játszani.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég