Mateo Kovačić - 23

Archívum
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. augusztus 8., szerda 19:49

kiserik írta:Ami viszont biztos, hogy 1 dologgal volt baja, az pedig a játékperc. Ezt nem tudták neki megígérni. Érdekes, Bale-nek meg tudták, került amibe került :hmmm:
Mibe kerult? En csak azt latom, hogy Kovacic elott egy Kroos - Modric paros volt es van, mig Bale elott "csak" Lucas Vazquez.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 8., szerda 19:24

lopi azt mondta ha kova megy akkor egy minosegi jatekost kell hozni a helyere. ha a minoseg valverdet jelenti akkor tiszta hogy iden sem kapott volna jatekpercet kova.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 8., szerda 19:07

Én csak a Madridom.hu-n megjelent hírekből tájékozódom. Az AS hozta le, hogy ha többet játszik, akkor marad. Emellett az is árulkodó, hogy Valverde lehet a pótlása. Ami viszont biztos, hogy 1 dologgal volt baja, az pedig a játékperc. Ezt nem tudták neki megígérni. Érdekes, Bale-nek meg tudták, került amibe került :hmmm:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 8., szerda 19:00

Kerlon írta: A fele a te spekulációd az ügyről. Szerintem meg még nem is beszélt személyesen Lopeteguivel, hanem kapott a VB egy busás ajánlatot és ennyiről van szó. Ha nem így lenne, akkor nem ilyen nehezen engedtük volna el.
Erre leírod a saját spekulációdat.

Ami biztos, hogy a nyilatkozatok sokszor hazugságok.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 8., szerda 18:53

kiserik írta:
Kerlon írta: Folyamatosan az visszhangzott a sajtóban, hogy ragaszkodunk Kovacichez.
Hogy ne ragaszkodnánk. Ragaszkodtunk hozzá tavaly is meg azelőtt is, mégis egyre kevesebbet játszott. Senki nem hülye, mindenki tudja, hogy milyen képességű játékos, de folyamatos játéklehetőség nélkül nem tud fejlődni. Azt itt nem fogja megkapni. Előtte van a sorban Kroos, Modric, Casemiro, Isco, vélhetően Ceba és esetleg még Llorrente is. Neki nem fér bele még 1-2 év a padon. Nem Nacho meg LV szint, hogy felértek a csúcsra és szeretett csapatuk padján elücsörögnek életük végéig. Sokkal több van benne, de itt esélye sincs ilyen vagy olyan okokból focizni. Valószínűleg belülről ez még jobban látszik. Azt mondta marad, ha többet játszhat, erre ezt nem tudta megígérni neki Lope. Ha annyira kellene neki, akkor szépen elmondta volna, hogy Luka öregszik, te leszel helyette, 60-40 vagy 70-30 arányban a javadra, vagy egyszerűen elengednék a 33 éves Lukitát. Teljesen egyértelmű, hogy kiegészítő embernek kellene max, ahogyan eddig is, a többi csak rizsa meg mosdatás. Ne felejtsük el, hogy az egyik legintelligensebb játékosunk, nem véletlen, hogy beszél vagy 6 nyelvet.
A fele a te spekulációd az ügyről. Szerintem meg még nem is beszélt személyesen Lopeteguivel, hanem kapott a VB egy busás ajánlatot és ennyiről van szó. Ha nem így lenne, akkor nem ilyen nehezen engedtük volna el.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 8., szerda 18:38

Kerlon írta: Folyamatosan az visszhangzott a sajtóban, hogy ragaszkodunk Kovacichez.
Hogy ne ragaszkodnánk. Ragaszkodtunk hozzá tavaly is meg azelőtt is, mégis egyre kevesebbet játszott. Senki nem hülye, mindenki tudja, hogy milyen képességű játékos, de folyamatos játéklehetőség nélkül nem tud fejlődni. Azt itt nem fogja megkapni. Előtte van a sorban Kroos, Modric, Casemiro, Isco, vélhetően Ceba és esetleg még Llorrente is. Neki nem fér bele még 1-2 év a padon. Nem Nacho meg LV szint, hogy felértek a csúcsra és szeretett csapatuk padján elücsörögnek életük végéig. Sokkal több van benne, de itt esélye sincs ilyen vagy olyan okokból focizni. Valószínűleg belülről ez még jobban látszik. Azt mondta marad, ha többet játszhat, erre ezt nem tudta megígérni neki Lope. Ha annyira kellene neki, akkor szépen elmondta volna, hogy Luka öregszik, te leszel helyette, 60-40 vagy 70-30 arányban a javadra, vagy egyszerűen elengednék a 33 éves Lukitát. Teljesen egyértelmű, hogy kiegészítő embernek kellene max, ahogyan eddig is, a többi csak rizsa meg mosdatás. Ne felejtsük el, hogy az egyik legintelligensebb játékosunk, nem véletlen, hogy beszél vagy 6 nyelvet.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 8., szerda 17:28

kiserik írta:
H.E.H.E. írta:én nem hibáztatom, egyik kedvenc játékosom a kevés közül, de pont idén lehetett volna alapember modric helyén.
vagy fokozatosan, vagy ha modric lelép, akkor azonnal.
de ezek szerint isco lesz a kp-n, elöl meg a BAB

értem én hogy csak 1 év kölcsön, de sztem ő már sosem lesz itt alapember.
Perez meghirdette a spanyolosítást. A kp-n minden poszton van egy "sztár" + egy spanyol, emellett Lope is spanyol. Pont, hogy még kevesebb lehetősége lenne, mint eddig. Igazán intelligens fiatalember és jól látja, hogy csak akkor lesz esélye elérni a fociban bármit, ha máshol megmutathatja.
Folyamatosan az visszhangzott a sajtóban, hogy ragaszkodunk Kovacichez.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 8., szerda 15:44

sztem nem hirdetett meg lófaszt se, egyszerűen se neymart, se bappét nem tudja megszerezni.
aki érkezik, nem spanyol.

az edző sztem jó választás, de lássuk be, lófasz az edzők piaca, kutyaszar az összes.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 8., szerda 15:37

H.E.H.E. írta:én nem hibáztatom, egyik kedvenc játékosom a kevés közül, de pont idén lehetett volna alapember modric helyén.
vagy fokozatosan, vagy ha modric lelép, akkor azonnal.
de ezek szerint isco lesz a kp-n, elöl meg a BAB

értem én hogy csak 1 év kölcsön, de sztem ő már sosem lesz itt alapember.
Perez meghirdette a spanyolosítást. A kp-n minden poszton van egy "sztár" + egy spanyol, emellett Lope is spanyol. Pont, hogy még kevesebb lehetősége lenne, mint eddig. Igazán intelligens fiatalember és jól látja, hogy csak akkor lesz esélye elérni a fociban bármit, ha máshol megmutathatja.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 8., szerda 15:28

én nem hibáztatom, egyik kedvenc játékosom a kevés közül, de pont idén lehetett volna alapember modric helyén.
vagy fokozatosan, vagy ha modric lelép, akkor azonnal.
de ezek szerint isco lesz a kp-n, elöl meg a BAB

értem én hogy csak 1 év kölcsön, de sztem ő már sosem lesz itt alapember.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 8., szerda 15:10

TheBull6 írta:
kierkegaard írta:Melyiknek kellett ezekkozul a 4.szezonjaig varni? Egyik se osszehasonlithato.

Alig jatszott par meccsen. Aki kovara haragszik aznem tudom.. Inkabb kotogessen.
Főleg hogy a 4.szezonban sem lenne kezdő.. értem én hogy közutálat lesz a srác, amiért már három éve tűri a padot és egyszer sem hisztizett közben mint pl Isco, Bale, Morata vagy akárki... Ült kussban és tűrte. Még azt is amikor jo formában volt, de a visszatérő kiskedvencek miatt ment a lelátóra meg a padra. Egy eb-t, meg egy vb-t már elvesztett a karrierjebol miattunk, de szidjuk a fenébe, meg reméljük hogy felsul bárhová is megy. Közben meg csak szeretné azt csinálni amit szeret. És ez nem a tavolbanezes a kispadrol..

+1
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2018. augusztus 8., szerda 15:07

kierkegaard írta:Melyiknek kellett ezekkozul a 4.szezonjaig varni? Egyik se osszehasonlithato.

Alig jatszott par meccsen. Aki kovara haragszik aznem tudom.. Inkabb kotogessen.
Főleg hogy a 4.szezonban sem lenne kezdő.. értem én hogy közutálat lesz a srác, amiért már három éve tűri a padot és egyszer sem hisztizett közben mint pl Isco, Bale, Morata vagy akárki... Ült kussban és tűrte. Még azt is amikor jo formában volt, de a visszatérő kiskedvencek miatt ment a lelátóra meg a padra. Egy eb-t, meg egy vb-t már elvesztett a karrierjebol miattunk, de szidjuk a fenébe, meg reméljük hogy felsul bárhová is megy. Közben meg csak szeretné azt csinálni amit szeret. És ez nem a tavolbanezes a kispadrol..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 8., szerda 15:06

Jár érte a ban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 8., szerda 15:05

ziro4vr írta:Ezt a sok villogó 12 éves szintű szmájlit ne eröltessük már légyszi.
:agree:
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 8., szerda 15:00

Ezt a sok villogó 12 éves szintű szmájlit ne eröltessük már légyszi.
Nem illik.

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 8., szerda 14:47

Az a kivételes robbanékonyság, mintha a többi mozgó játékos csak álló bója lenne... :salute: :salute: :salute: GYERÜNK KICSI!!! :box: :box: :box:
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 8., szerda 14:44

Hajrá Kova mutasd meg a világnak mi is rejlik benned :zoldsalas: :zoldsalas: :ras: :blee: :karaj: :blee: :blee: :karaj: :karaj: :karaj: :karaj: :karaj: :karaj: :karaj: :karaj: :iszunk: :iszunk: :iszunk: :iszunk: :iszunk: :iszunk: :iszunk: :iszunk: :iszunk: :iszunk: :iszunk: :iszunk: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :kacsint: :rock: :kacsint: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :kacsint: >:] >:] >:] >:] >:] >:] >:] >:]
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 8., szerda 14:42

Kimondva kimondatlanul azzal h Modricnak uj szerzodest kinalunk tovabbra is csere lesz, ami ertheto. Lopetegui kinevezesevel meg a spanyolok elonybe kerultek, ezt is hulyeseg lenne tagadni, Cevallos nem egy rossz jatekos, es ha kozel ugyan olyan jol jatszananak a spanyolt favorizalna inkabb.
Egy ilyen szituacioban mit tehetne mast? Persze maradhatna, de ha jatszani akar minel tobbet, kihasznalni a jo eveit akkor boven ideje tavoznia. De persze mert valaki gondol a jovojere is nem csak a jelenre mar fgy...asd el magad
A klub nem engedte volna el, es en pont ilyen viselkedest varok el attol is aki ide akar jonni de a klubja nem engedi. A csapatok ragaszkodbak a szerzodeses jatekosaikhoz, mashogy ez nem megy. Hazard is, elmondta sokszor mit akar, de cselekedni nem igazan sikerult neki, kimondani sem nyiltan h hello en menni akarok.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. augusztus 8., szerda 14:38

Melyiknek kellett ezekkozul a 4.szezonjaig varni? Egyik se osszehasonlithato.

Alig jatszott par meccsen. Aki kovara haragszik aznem tudom.. Inkabb kotogessen.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. augusztus 8., szerda 14:21

Azt írják ma már nem volt ott az edzésen.
Nagyot csalódtam Kova fiamban, legalább a téli átigazolási szezonig lehetett volna türelemmel.
Sok jelenlegi játékosnak meg kellett dolgoznia ahhoz, hogy kezdő legyen, vagy több lehetőséget kapjon. Lásd Marcelo, Modric, Keylor, Isco.
Szerintem ezzel a történetnek itt vége, nem nagyon fogjuk itt látni már őt. Kár érte, több volt benne, de egy ilyen döntés után azt kell mondanom, hogy nem több mint egy fgy futballista.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég